SVT1
05:15
Landet runt
06:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Hemmagympa med Sofia
10:20
Rederiet
11:05
Sportspegeln
11:35
Strömsö
12:05
Det bästa från bröllopsfotograferna
12:15
På spåret
13:15
First ladies
14:00
Antiques Roadshow
15:00
Bonderøven
15:30
Heartland
16:15
Svenska tv-historier: Sverker
16:30
Vår tid är nu
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:17
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Fråga doktorn
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Husdrömmar
21:00
All creatures great and small
21:45
En bild berättar
21:50
Lokala nyheter
LIVE
22:00
Carmen curlers
22:55
Rapport
LIVE
23:00
If...
00:50
Hotell Romantik
04:45
Sverige idag
SVT2
08:00
Ni idea
08:10
Kortfilmsklubben - engelska
08:21
Barnen som överlevde Förintelsen - jiddisch
08:27
Barnen som överlevde Förintelsen - jiddisch
08:34
Det här är svenskt teckenspråk
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Gudstjänst
17:00
Lunsj
17:15
Nyheter på lätt svenska
LIVE
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Øyeblikk fra Svalbard
18:00
No Daut about it
18:30
Peltsin toinen luonto
19:00
Frank & Kastaniegaarden
19:30
Antikduellen
20:00
How Old is the Universe?
21:00
Aktuellt
LIVE
21:38
Kulturnyheterna
LIVE
21:46
Sportnytt
LIVE
22:00
Ekonomibyrån
22:30
Matchocken
22:55
99 % norsk
23:25
Go cosplay
23:40
Agenda
00:30
Lakeuslife
00:55
Den store multekrigen
01:20
Antikduellen
01:50
Sportnytt
02:05
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:00
Extreme Makeover: Home Edition
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
07:50
Frusna vägar
08:45
Svenska Hollywoodfruar
09:35
The Mentalist
10:35
MasterChef Junior US
11:35
Lyxfällan
12:40
Below Deck Mediterranean
13:45
Real Housewives of Beverly Hills
14:50
Vanderpump Rules
15:55
The Mentalist
16:55
Below Deck Mediterranean
18:00
Lyxfällan
19:00
Frusna vägar
20:00
Lyxfällan
21:00
Eventyrlig oppussing
22:05
Mitt liv som Lasse Hallström
23:05
Without a Trace
00:00
NCIS
01:00
NCIS: Los Angeles
02:00
S.W.A.T.
03:00
Without a Trace
04:00
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
05:10
Home and Away
05:35
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
12:00
TV4Nyheterna
LIVE
12:10
TV4Vädret
LIVE
12:15
Köket
12:25
Emmerdale
12:55
Bytt är bytt
13:55
A Place in the Sun
14:55
A Place in the Sun
15:55
Grand Designs UK
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4 Nyheterna och Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Farmen
20:00
Kalla fakta - 23-01-30 Frimurarnas hemlighet
21:00
Biggest Loser
22:00
TV4 Nyheterna och Sporten
LIVE
22:40
Ekonominyheterna
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
Gangs of London
00:15
Law & Order: Special Victims Unit
01:10
Conviction: The Case of Stephen Lawrence
02:10
A Place in the Sun
03:05
A Place in the Sun
04:05
The Rookie
Kanal 5 (SE)
05:35
Sommaren med släkten
06:00
Parterapi
06:10
House Hunters International
06:35
Railroad Alaska
07:20
Tunnelbanan
08:10
Vägens hjältar
09:00
Property Brothers
10:05
Grey's Anatomy
11:10
Vägens hjältar
12:15
Sommaren med släkten
12:55
Sommaren med släkten
13:30
Sommaren med släkten
14:00
Sommaren med släkten
14:35
Salvage Hunters
15:50
Tunnelbanan
17:00
Border Security
17:35
Border Security
18:10
Vägens hjältar
19:00
Sommaren med släkten
19:30
Sommaren med släkten
20:00
Jeopardy!
21:00
Superstars 2023
22:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:10
Gränsbevakarna Sverige
00:05
Naked Attraction Sverige
01:05
Border Security
01:40
Border Security
02:10
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:20
Salvage Hunters
04:25
Havets hjältar
TV6 (SE)
05:30
Married...with Children
06:00
Married...with Children
06:30
Just Shoot Me!
07:00
Just Shoot Me!
07:30
Storage Wars
08:00
Storage Wars
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Superstore
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Fresh Prince of Bel-Air
11:00
Face Off
12:00
Pacific Blue
13:00
Pacific Blue
14:00
NCIS: Los Angeles
15:00
NCIS: Los Angeles
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
The Mentalist
19:00
Gulddrömmar
20:00
Hawaii Five-0
21:00
The Shallows
22:50
Lincoln Rhyme: Hunt For The Bone Collector
23:50
Without a Trace
00:50
Hawaii Five-0
01:50
L.A.'s Finest
02:50
Face Off
03:55
Family Guy
04:25
Family Guy
Sjuan
05:00
SOS - Superstädarna
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
Ambulansen
08:00
Love Island Sverige
09:00
The Dog House
10:00
A Place in the Sun
11:00
Husjägarna
12:00
Garden Rescue
13:00
Home and Away
13:30
Skilda världar
14:00
Mord och inga visor
15:00
Lilla huset på prärien
16:00
Det okända
17:00
House
18:00
Ambulansen
19:00
The Dog House
20:00
Frankie Drake Mysteries
21:00
Gåsmamman
22:00
Death in Paradise
23:00
Death in Paradise
00:00
Love Island Sverige
00:55
House
01:55
Det okända
02:55
A Haunting
03:50
Ett lik i trädgården
TV8 (SE)
06:00
Idas Fristelser
06:30
My Big Family Farm
07:25
Pascals Konditori
08:15
Superoppusserne
09:10
MasterChef UK
09:50
Jamie's Easy Meals For Every Day
10:30
Dr. Phil
11:35
Dr. Phil
12:40
NCIS
13:45
Escape to the Country
14:50
Escape to the Country
15:55
Grey's Anatomy
16:55
Grey's Anatomy
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
NCIS
21:00
Enough
23:20
Superoppusserne
00:15
My Big Family Farm
01:20
MasterChef UK
02:05
Good Trouble
03:00
Good Trouble
04:00
Camp Kulinaris
Kanal 9
05:45
Gärdsgårdsserien
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Wheeler Dealers season 17A
07:05
Fast N' Loud
07:55
Gold Rush
08:40
Deadliest Catch
09:50
Wheeler Dealers season 17A
10:55
Alaska: The Last Frontier
12:00
Salvage Hunters
13:10
Wheeler Dealers season 17A
14:20
Ullared
15:30
Tunnelbanan
16:35
Havets hjältar
17:45
Böda Camping
18:40
Ullared
19:50
Border Security
20:20
Border Security
20:55
Property Brothers
22:00
In Darkness
00:00
Havets hjältar
01:00
Kustbevakarna
02:10
Södertäljepolisen
03:10
Walking Dead, The
04:15
Alaska: The Last Frontier
TV10 (SE)
05:00
Pawn Stars
05:30
Pawn Stars
06:00
Shipping Wars
06:25
Shipping Wars
06:50
Shipping Wars
07:20
Shipping Wars
07:45
Storage Wars
08:15
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Heavy Rescue: 401
10:35
Heavy Rescue: 401
11:45
The Curse of Oak Island
12:45
Ultimate Rides
13:20
Ultimate Rides
13:50
Ultimate Rides
14:25
Ultimate Rides
14:55
Pawn Stars
15:55
Storage Wars
16:25
Storage Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
18:55
American Pickers
20:00
Alone
21:00
Pawn Stars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:05
The Curse of Oak Island
23:55
Alone
00:55
Aussie Gold Hunters
01:55
Aussie Gold Hunters
02:55
Ultimate Rides
03:25
Ultimate Rides
04:00
Coast Guard Alaska
Kanal 11 (SE)
05:25
Caribbean Life
06:00
90 Days to Wed
06:50
Caribbean Life
07:10
Say Yes to the Dress
08:00
100 Day Dream Home
08:55
Home Town
10:00
Fixer to Fabulous
11:10
Flip or Flop
11:50
Flip or Flop
12:15
I Love A Mama's Boy
13:25
Caribbean Life
14:00
Caribbean Life
14:30
Say Yes to the Dress
15:35
100 Day Dream Home
16:50
Fixer to Fabulous
18:00
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-Lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper
21:05
Body Bizarre
22:15
My Feet Are Killing Me
23:25
Home Town
00:20
Dr. Pimple Popper
01:25
My Feet Are Killing Me
02:35
Swamp Murders
03:45
Perfect Murder, The
04:50
Caribbean Life
TV12
05:00
Robinson - Gränslandet
06:00
Paddington Station
07:00
Dödligt väder
08:00
Lego Masters USA
08:55
MacGyver
10:00
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
Kronofogden knackar på
13:00
Kronofogden knackar på
14:00
America's Funniest Home Videos
14:55
MacGyver
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
18:00
Kronofogden knackar på
19:00
America's Funniest Home Videos
20:00
Polisens biljakter
21:00
Britain's Ocean Warriors
22:15
Mordutredarnas nya fall
23:00
Heathrow
23:35
Heathrow
00:05
Along Came a Spider
02:15
Creed II
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:33
Yachting
06:00
Offroadrally Dakar
07:05
Säsongssammanfattning Endurance, VM
08:09
Cykel Challenge Mallorca
09:29
Alpint: Världscupen i Kitzbühel
09:58
Alpint: Världscupen i Kitzbühel
10:57
Segling: Ocean Race Cabo Verde
12:26
Tennis ATP Uncovered
13:01
Cykel Challenge Mallorca
14:23
Offroadrally Dakar
15:17
Best of Australian Open Tennis, Grand Slam
16:14
Formel E, VM Diriyah
17:12
Formel E, VM Diriyah
18:10
Ridsport: Världscupen i Puebla
19:37
Cykel Challenge Mallorca
20:59
Snooker European Series Shoot Out
21:57
Snooker European Series Shoot Out
22:27
Snooker European Series Shoot Out
22:57
Formel E, VM Diriyah
23:55
Formel E, VM Diriyah
01:20
The Minute
01:25
Säsongssammanfattning Endurance, VM
02:27
Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International, Australien
03:12
Cykel Challenge Mallorca
04:16
Cykelcross Superprestige Gullegem
04:48
Yachting: Spirit of Yachting
Eurosport 2 (SE)
05:05
Tennis
06:00
Formel E, VM Diriyah
06:59
Formel E, VM Diriyah
08:03
Tennis Grand Slam Australian Open
09:32
Tennis Grand Slam Australian Open
10:58
Tennis Grand Slam Australian Open
12:30
Cykel Tour of Saudi Arabia
LIVE
14:30
Cykel: World Tour - Cadel Evans Great Ocean Road Race
15:30
Cykel: World Tour - Cadel Evans Great Ocean Road Race
16:26
Längdåkning: Vinteruniversiaden - Lake Placid
17:17
Tennis Grand Slam Australian Open
18:47
Tennis Grand Slam Australian Open
20:15
Tennis Grand Slam Australian Open
22:12
Längdåkning: Vinteruniversiaden - Lake Placid
22:54
Längdåkning: Vinteruniversiaden - Lake Placid
23:37
Cykel Challenge Mallorca
01:10
Golf: PGA TOUR - Farmers Insurance Open
03:32
Formel E, VM Diriyah
04:19
*
04:22
Formel E, VM Diriyah
Discovery Channel (SE)
05:30
How It's Made
06:00
How It's Made: Dream Cars
06:25
Treehouse Masters
07:15
Gold Divers
08:10
Shed And Buried
08:40
Shed And Buried
09:10
Salvage Hunters: Classic Cars
10:15
Fast N' Loud
11:20
Deadliest Catch
12:25
Homestead Rescue: Raney Ranch
13:30
Homestead Rescue: Raney Ranch
14:35
Shed And Buried
15:10
Baggage Battles
15:40
Salvage Hunters
16:50
Salvage Hunters
18:00
Salvage Hunters: Classic Cars
19:00
Salvage Hunters: Classic Cars
20:00
Kindig Customs
21:00
Kindig Customs
22:00
Diesel Brothers
23:00
Edge of Alaska
00:00
Naked And Afraid
01:10
Kindig Customs
02:15
Diesel Brothers
03:20
Moonshiners
04:25
Fast N' Loud
Discovery Science (SE)
05:12
How It's Made
05:36
How It's Made
06:00
How It's Made
06:24
How It's Made
06:48
How It's Made
07:12
How It's Made
07:36
How It's Made
08:00
Secret Space Escapes
08:48
Secret Space Escapes
09:36
Secret Space Escapes
10:24
What Could Possibly Go Wrong?
11:12
What Could Possibly Go Wrong?
12:00
How It's Made
12:24
How It's Made
12:50
How It's Made
13:14
How It's Made
13:38
How It's Made
14:02
How It's Made
14:26
Blowing Up History
15:14
Blowing Up History
16:02
How the Universe Works
16:50
How the Universe Works
17:40
How the Universe Works
18:30
How It's Made
18:55
How It's Made
19:20
How It's Made
19:45
How It's Made
20:10
How It's Made
20:35
How It's Made
21:00
How the Universe Works
21:50
How the Universe Works
22:40
NASA's Unexplained Files
23:30
NASA's Unexplained Files
00:20
How the Universe Works
01:10
How the Universe Works
02:00
How the Universe Works
02:48
Blowing Up History
03:36
Blowing Up History
04:24
How It's Made
04:48
How It's Made
BBC Brit (SE)
05:10
Pointless
06:00
Top Gear
06:50
Pointless
07:35
QI
08:10
QI
08:40
QI
09:15
Michael McIntyre's Big Show
10:10
Pointless
10:55
QI
11:25
QI
12:00
QI
12:30
Top Gear
13:20
Pointless
14:10
Michael McIntyre's Big Show
15:05
QI
15:35
QI
16:10
Top Gear
17:00
Pointless
17:45
The Graham Norton Show
18:40
QI
19:10
QI
19:40
Bridge of Lies
20:30
8 Out of 10 Cats Does Countdown
21:15
Live at the Apollo
22:00
8 Out of 10 Cats
22:40
Would I Lie To You?
23:10
The Graham Norton Show
00:00
Bridge of Lies
00:45
8 Out of 10 Cats Does Countdown
01:30
Live at the Apollo
02:15
8 Out of 10 Cats
02:55
Live at the Apollo
03:40
8 Out of 10 Cats Does Countdown
04:25
The Graham Norton Show
C More Stars (SE)
06:15
Salmon Fishing in the Yemen
08:00
Passengers
09:55
Four Christmases (Aka: Anywhere but home)
11:25
Utvandrarna
13:50
En komikers uppväxt
15:15
A Dog's Purpose
16:55
Sune i Grekland
18:30
Eva & Adam - fyra födelsedagar och ett fiasko
20:00
Göta kanal 4 - Vinna eller försvinna
21:30
London Has Fallen
23:05
Prosjekt Z
00:35
Beck - Dödsfällan
02:10
The Sixth Sense
03:55
Arbitrage
C More First (SE)
05:25
On Set
05:55
Star File (Long)
06:10
On Set
06:40
Mystère à Saint-Tropez
08:10
Bad Moms
09:50
Hairspray
11:45
The BFG
13:40
Begin Again
15:20
Hachiko: A Dog's Story
16:50
Queen Bees
18:30
Ennio: The Maestro
21:00
Warrior
23:15
Dark Places
01:05
Police (2020)
02:40
Sicario
04:40
Brainwashed: Sex-Camera-Power
V film premiere (SE)
05:10
Land
07:00
Spirit Untamed
09:00
Nowhere Special
11:00
Father Stu
13:00
13 Minutes
15:00
Voyagers
17:00
Blinded By the Light
19:00
Land
21:00
Vitt skräp
23:00
The Virtuoso
01:00
The Vanished
03:00
Vitt skräp
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:50
Blue Planet II: Making Of
06:00
World's Most Scenic Railway Journeys
06:45
Blue Planet II: Making Of
06:55
Ben Fogle: Return To The Wild UK
07:40
The Mating Game
08:40
Life Below Zero
09:25
Inside the Factory
10:20
World's Most Scenic Railway Journeys
11:05
Ben Fogle: Return To The Wild UK
11:50
The Mating Game
12:45
Life Below Zero
13:35
Inside the Factory
14:25
World's Most Scenic Railway Journeys
15:10
Ben Fogle: Return To The Wild UK
15:55
The Mating Game
16:55
Life Below Zero
17:40
Inside the Factory
18:35
World's Most Scenic Railway Journeys
19:20
Blue Planet II: Making Of
19:30
Wonders of the Solar System
20:20
Science's Greatest Mysteries
21:10
Tutankhamun: Life, Death and Legacy
22:00
Art of Scandinavia
22:50
The Truth About Takeaways
23:45
Wonders of the Solar System
00:35
Blue Planet II: Making Of
00:50
Science's Greatest Mysteries
01:40
Tutankhamun: Life, Death and Legacy
02:30
Art of Scandinavia
03:20
The Truth About Takeaways
04:15
Wonders of the Solar System