SVT1
05:15
Go'kväll
06:00
Rederiet
06:45
Rederiet
07:30
Stjärnorna på slottet
08:30
Från Strandvägen till Rigagatan
08:45
Den stora älgvandringen - höjdpunkter 2022
08:50
Strömsö
09:20
Carina Bergfeldt
10:20
Vinterliv
10:25
Skidskytte: EM
LIVE
11:30
Motor: Race of Champions
LIVE
15:00
Para-VM: Längdskidor
LIVE
16:05
Jazzlegenderna - Full story
16:35
Glimt av Norge
16:50
På spåret
17:50
Helgmålsringning
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Go'kväll
19:00
Sverige!
19:30
Rapport
LIVE
19:45
Sportnytt
LIVE
20:00
Stjärnorna på slottet
21:00
Erin Brockovich
23:10
Rapport
LIVE
23:15
Big Eyes
SVT2
09:05
Go cosplay
09:20
Antikduellen
09:50
Antikduellen
10:20
Antikduellen
10:50
Antikduellen
11:20
Antikduellen
11:50
Peltsin toinen luonto
12:20
Ekonomibyrån
12:50
Politikbyrån
13:20
Historier fra Norge rundt
13:25
Skidskytte: EM
LIVE
14:30
Utrikesbyrån
15:00
The fire under the sea
16:00
Rapport
LIVE
16:05
30 minuter
16:35
Lakeuslife
17:00
Min sanning: Claes Malmberg
18:00
Komiska genier - Helan och Halvan
19:00
Kulturstudion
19:02
Musiken i Theresienstadt med Anne Sofie von Otter
20:00
Kulturstudion
20:05
Vanmakt
20:20
Kulturstudion
20:25
Quatuor pour la fin du temps
21:20
Kulturstudion
21:25
Max Richter - Sleep
23:00
Kulturstudion
23:05
Les gardiennes
01:15
Lakeuslife
01:40
Sportnytt
TV3 (SE)
05:30
I djurens tjänst
06:00
Frusna vägar
07:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:55
The Nanny
08:30
The Nanny
09:00
Undercover Boss US
09:50
Lyxfällan
10:55
The Amazing Spider-Man
13:50
Friends with Benefits
16:10
Frusna vägar
17:15
Lyxfällan
18:15
A Star is Born
21:00
Did You Hear About The Morgans?
23:20
Robin Hood
01:30
Ava
03:35
Frusna vägar
04:30
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
05:05
Husjägarna - Danmark
06:00
A Place in the Sun
07:00
A Place in the Sun
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
12:00
Talang
13:30
Marko & Irma
14:30
Hockeylördag
LIVE
17:55
Keno
18:00
V75 Direkt
LIVE
19:00
TV4 Nyheterna och Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Postkodmiljonären
19:55
Lotto, joker och drömvinsten
20:00
Fångarna på fortet
21:30
Mission: Impossible - Fallout
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:15
Mission: Impossible - Fallout
00:45
Runaway Jury
03:20
A Place in the Sun
04:20
Younger
Kanal 5 (SE)
06:00
House Hunters International
06:20
Sofias änglar - Sign Language
07:10
Salvage Hunters
08:00
Salvage Hunters
08:50
Vägens hjältar
10:00
Vägens hjältar
11:05
Bianca
12:10
Despicable Me
14:10
Gränsbevakarna Sverige
15:10
Gränsbevakarna Sverige
16:20
Gränsbevakarna Sverige
17:20
Gränsbevakarna Sverige
18:25
Shrek
20:00
Edge of Tomorrow
22:30
FBOY Island Sverige
23:45
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:50
Alla mot alla med Filip och Fredrik
01:55
Law & Order: Special Victims Unit
02:55
Law & Order: Special Victims Unit
03:55
Law & Order: Special Victims Unit
04:55
Sommaren med släkten
TV6 (SE)
05:05
American Dad
05:35
The Simpsons
06:00
Married...with Children
06:30
Married...with Children
07:00
Married...with Children
07:35
Married...with Children
08:05
Seinfeld
08:35
Seinfeld
09:10
Seinfeld
09:40
Seinfeld
10:10
Race Across the World
11:30
Studion
LIVE
12:00
FIS Cross-Country World Cup
LIVE
13:05
Studion
LIVE
14:30
FIS Cross-Country World Cup
LIVE
16:00
Studion
LIVE
16:45
The Simpsons
17:15
The Simpsons
17:50
The Simpsons
18:20
The Simpsons
18:50
Yes Man
21:00
The Equalizer 2
23:30
The Longest Yard
01:50
American Assassin
04:05
Pacific Blue
Sjuan
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
06:00
Veterinärerna
07:00
Veterinärerna
08:00
Love Island Sverige
09:00
Husjägarna - Danmark
10:00
Husjägarna - Danmark
10:55
Garden Rescue
11:55
Mord och inga visor
12:55
Mord och inga visor
13:55
Amazing Hotels
14:55
Arvingarnas sommar - fest på Lassemans altan
15:55
Brokenwood mysteries
18:00
Bingolotto
LIVE
20:00
Death in Paradise
21:00
Vi Hade i Alla Fall Tur Med Vädret Igen!
23:00
Love Island Sverige
00:00
One Day
02:05
Downsizing
TV8 (SE)
05:00
Mel Robbins
06:00
Come Dine with Me
06:30
Come Dine with Me
07:00
Come Dine with Me
07:30
Come Dine with Me
08:00
Come Dine with Me
08:30
Undercover Boss UK
09:30
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
10:45
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
11:55
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
13:05
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
14:15
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
15:20
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
16:30
Dragons' Den
17:55
My Floating Home - Long version
18:55
Patagonia: Life on the Edge of the World
20:00
Midsomer Murders
22:20
Midsomer Murders
00:30
Dark Waters
03:10
Passport to Freedom
04:20
Passport to Freedom
Kanal 9
05:35
How Do They Do It?
06:00
Gärdsgårdsserien
06:10
Diners, Drive-ins and Dives
06:30
Wheeler Dealers season 17A
07:20
Fast N' Loud
08:10
Gold Rush
09:00
Tennis: Grand Slam Australian Open 2023
LIVE
11:40
Border Security
12:10
Border Security
12:50
Border Security
13:20
Wheeler Dealers season 17A
14:30
Ullared
15:35
Kustbevakarna
16:55
Havets hjältar
18:05
Sommaren med släkten
18:30
Sommaren med släkten
18:55
Ullared
20:00
Tunnelbanan
20:50
Sommaren med släkten
21:25
Sommaren med släkten
22:00
Terminator 2: Judgement Day
01:00
Rambo III
03:20
Sommaren med släkten
03:50
Walking Dead, The
04:55
Bitchin' Rides
TV10 (SE)
05:00
Coast Guard Alaska
06:00
Pawn Stars
06:30
Pawn Stars
06:55
Pawn Stars
07:25
Pawn Stars
07:50
Pawn Stars
08:45
Alone
09:40
Alone
10:50
Alone
11:55
ISU European Figure Skating Championships
LIVE
16:00
Pawn Stars
17:00
Storage Wars
17:25
ISU European Figure Skating Championships
LIVE
20:55
This is Marcus
21:05
NHL
LIVE
00:00
Years of Living Dangerously
01:05
Massive Moves
01:35
Massive Moves
02:10
Massive Moves
02:45
Aussie Gold Hunters
03:50
Aussie Gold Hunters
04:50
Years of Living Dangerously
Kanal 11 (SE)
05:20
Caribbean Life
05:50
Parterapi
06:00
90 Days to Wed
06:45
Caribbean Life
07:10
Selling New York
07:35
Selling New York
07:55
Selling New York
08:20
Selling New York
08:45
Home Town
09:50
Cake Boss: Next Great Baker
11:00
Cake Boss: Next Great Baker
12:05
Cake Boss: Next Great Baker
13:20
Caribbean Life
13:55
Caribbean Life
14:25
Flip or Flop
15:00
Flip or Flop
15:30
Flip or Flop
16:00
Flip or Flop
16:35
Flip or Flop
17:10
Flip or Flop
17:50
Flip or Flop
18:20
Flip or Flop
18:55
Flip or Flop
19:25
Flip or Flop
20:00
Dr. Pimple Popper
20:55
Body Bizarre
22:00
Interstellar
01:30
Home Town
02:40
Dr. Pimple Popper
03:40
Nightmare Next Door
04:45
Nightmare Next Door
TV12
05:00
Nya MacGyver
06:00
Gränsbevakarna Kanada
06:30
Gränsbevakarna Kanada
06:55
Dödligt väder
08:00
Polisens biljakter
09:00
Polisens biljakter
10:00
Gränsbevakarna Kanada
10:30
Gränsbevakarna Kanada
11:00
Gränsbevakarna Kanada
11:25
Gränsbevakarna Kanada
11:55
Heathrow
12:25
Heathrow
12:55
Heathrow
13:25
Heathrow
14:00
Gränsbevakarna USA
14:30
V75 Direkt med V4
LIVE
16:00
V75 Direkt
LIVE
17:55
Mordutredarnas nya fall
18:30
Mordutredarnas nya fall
20:00
Heathrow
20:25
Heathrow
21:00
America's Funniest Home Videos
21:30
America's Funniest Home Videos
22:00
Solsidan
22:30
Solsidan
23:00
Johan Falk
01:05
I en mördares fotspår
02:10
Walk Among the Tombstones, A
04:30
c/o Segemyhr
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:16
Yachting
06:00
Tennis Grand Slam Australian Open
07:31
Tennis Grand Slam Australian Open
09:00
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
13:18
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
14:27
Backhoppning: Världscupen i Bad Mittendorf, Kulm
LIVE
16:20
Futsal: Skoftebyns IF - Hammarby IF
LIVE
17:07
Formel E
17:50
Formel E, VM Diriyah
LIVE
19:12
The Minute
19:18
Tennis
19:45
Snooker European Series Shoot Out
LIVE
22:14
Snooker European Series Shoot Out
LIVE
23:16
Snooker European Series Shoot Out
LIVE
23:50
Snooker European Series Shoot Out
LIVE
00:09
Offroadrally Dakar
01:14
The Minute
01:18
Offroadrally Dakar
02:21
Offroadrally Dakar
03:24
Yachting: Spirit of Yachting
03:57
Tennis Grand Slam Australian Open
Eurosport 2 (SE)
05:35
Golf: PGA-touren
06:00
Ridsport: Världscupen i Basel
06:56
Ridsport: Världscupen i Leipzig
08:01
Tennis ATP Uncovered
08:35
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
LIVE
09:15
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
10:05
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
LIVE
11:19
Snooker World Grand Prix
13:00
Tennis ATP Uncovered
13:32
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
LIVE
14:20
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
14:50
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
LIVE
15:44
Cykel Challenge Mallorca
LIVE
16:30
Cykel: Vuelta a San Juan, Argentina
17:26
Offroadrally
18:31
Ridsport
19:34
Yachting: Spirit of Yachting
20:06
Tennis Grand Slam Australian Open
21:57
The Minute
22:08
Golf: PGA TOUR - Farmers Insurance Open
LIVE
01:59
Snooker World Grand Prix
03:49
Snooker World Grand Prix
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:15
Bridge of Lies
06:00
Top Gear: Winter Blunderland
06:45
QI
07:20
QI
07:50
QI
08:20
QI
08:55
QI
09:25
Top Gear: Winter Blunderland
10:15
Top Gear
11:15
QI
11:45
QI
12:20
QI
12:50
QI
13:25
QI
13:55
QI
14:25
Pointless
15:10
Pointless
15:55
Pointless
16:40
QI
17:10
QI
17:45
QI
18:15
QI
18:45
QI
19:20
QI
19:50
Top Gear
20:50
The Stand Up Sketch Show
21:15
8 Out of 10 Cats Does Countdown
22:00
The Weakest Link Celebrity Specials
22:45
Louis Theroux: The Night In Question
23:40
Louis Theroux: Forbidden America
00:35
8 Out of 10 Cats Does Countdown
01:20
The Weakest Link Celebrity Specials
02:05
Pointless
02:50
Pointless
03:35
Louis Theroux: Forbidden America
04:30
The Weakest Link Celebrity Specials
C More Stars (SE)
06:35
Now You See Me 2
08:40
En kongelig affære
10:55
Spotlight
13:00
Ted - För kärlekens skull
15:00
Step Brothers
16:35
Star File (Short)
16:40
Rough Night
18:20
Du är inte klok, Madicken
20:00
Ghoster
21:30
Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
23:25
Children Of Men
01:10
District 9
03:00
Wolf
C More First (SE)
07:30
On Set
08:00
A Hard Day's Night
09:25
Jean Paul Gaultier: Freak and Chic
11:00
Lill-Zlatan och Morbror Raring
12:25
Så jävla easy going
13:55
Behind The Candelabra
15:50
Imitation Game, The
17:40
The Last Letter from Your Lover
19:30
En komikers uppväxt
21:00
Cold Pursuit
22:55
Klovn Forever
00:30
Desperado
02:15
Need for Speed
04:25
Borg McEnroe
V film premiere (SE)
07:00
Little Women
09:15
Boogie
11:00
Miss Viborg
13:00
Worth
15:00
Mass
17:00
Supernova
18:50
The Green Knight
21:00
Old Henry
23:00
No Time to Die
01:45
De forbandede år 2
04:45
Madres paralelas
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:50
Blue Planet II: Making Of
06:00
Life Below Zero
06:50
Deadly Predators
07:15
World's Most Scenic Railway Journeys
08:00
Mindful Earth
08:30
Frozen Planet II
09:25
Inside the Factory
10:20
Ben Fogle: Return to the Wild
11:05
World's Most Scenic Railway Journeys
11:50
Mindful Earth
12:15
Frozen Planet II
13:15
Deadly Predators
13:40
Life Below Zero
14:30
Inside the Factory
15:25
Ben Fogle: Return to the Wild
16:10
World's Most Scenic Railway Journeys
16:55
Mindful Earth
17:20
Frozen Planet II
18:20
Deadly Predators
18:45
Spy in the Wild
19:35
Life Below Zero
20:25
Mummies Unwrapped
21:10
Joanna Lumley's Great Cities of the World
22:00
Incredible Journeys with Simon Reeve
22:50
The Earthshot Prize: Repairing Our Planet
23:50
Spy in the Wild
00:45
Life Below Zero
01:30
Mummies Unwrapped
02:15
Joanna Lumley's Great Cities of the World
03:10
Incredible Journeys with Simon Reeve
04:05
The Earthshot Prize: Repairing Our Planet