SVT1
05:15
Go'kväll
06:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Hemmagympa med Sofia
10:20
Skidskytte: EM
LIVE
11:50
Para-VM: Skidskytte
LIVE
13:20
Den stora älgvandringen - höjdpunkter 2022
13:25
Strömsö
13:55
Skidskytte: EM
LIVE
15:40
Pyssla till djuren
15:45
Hobson's Choice
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:17
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Go'kväll
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Uppdrag granskning
21:00
Magpie murders
21:45
Historier fra Norge rundt
21:50
Lokala nyheter
LIVE
22:00
Jazzlegenderna - Full story
22:30
Prylberget
23:00
Klimatkampen
23:30
Best friends for a day
23:50
Från Strandvägen till Rigagatan
00:00
Din hjärna
04:45
Sverige idag
SVT2
08:05
The Devil's Confession: The Lost Eichmann Tapes
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Min sanning: Claes Malmberg
17:15
Nyheter på lätt svenska
LIVE
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Øyeblikk fra Svalbard
18:00
Alpint: Världscupen
LIVE
19:00
Utrikesbyrån
19:30
Antikduellen
20:00
The Devil's Confession: The Lost Eichmann Tapes
21:00
Aktuellt
LIVE
21:38
Kulturnyheterna
LIVE
21:46
Sportnytt
LIVE
22:00
Politikbyrån
22:30
Vitjanir
23:20
Rapport
LIVE
23:25
Samlarna
00:15
The fire under the sea
01:15
Antikduellen
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:00
Extreme Makeover: Home Edition
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
07:50
Frusna vägar
08:40
Svenska Hollywoodfruar
09:35
The Mentalist
10:35
Masterchef USA
11:35
Lyxfällan
12:40
Below Deck Mediterranean
14:00
Real Housewives of Beverly Hills
15:00
Vanderpump Rules
16:00
The Mentalist
17:00
Below Deck Mediterranean
18:00
Lyxfällan
19:00
Frusna vägar
20:00
Lyxfällan
21:00
NCIS: Los Angeles
22:00
NCIS: Hawai'i
23:00
Without a Trace
00:00
NCIS
01:00
NCIS: Los Angeles
02:00
For Life
03:00
Without a Trace
04:00
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
05:10
Home and Away
05:35
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
12:00
TV4Nyheterna
LIVE
12:10
TV4Vädret
LIVE
12:15
Köket
12:25
Emmerdale
12:55
Bytt är bytt
13:55
A Place in the Sun
14:55
A Place in the Sun
15:55
Grand Designs UK
17:00
Efter fem
LIVE
18:25
Lotto, joker och drömvinsten
18:30
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4 Nyheterna och Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Farmen
20:00
Sveriges mästerkock
21:00
Renées brygga
22:00
TV4 Nyheterna och Sporten
LIVE
22:40
Ekonominyheterna
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
The Rookie
23:55
Law & Order: Special Victims Unit
00:55
Conviction: The Case of Stephen Lawrence
01:55
A Place in the Sun
02:55
A Place in the Sun
03:55
The Rookie
Kanal 5 (SE)
05:45
Parterapi
06:00
Railroad Alaska
06:45
Tunnelbanan
07:30
Vägens hjältar
08:20
Sofias änglar
09:05
Sofias änglar
10:15
Grey's Anatomy
11:20
Wahlgrens värld
12:30
Sommaren med släkten
13:05
Sommaren med släkten
13:35
Tunnelbanan
14:50
Gränsbevakarna Sverige
15:55
Border Security
16:30
Border Security
17:05
Salvage Hunters
18:15
Vägens hjältar
19:05
Gränsbevakarna Sverige
20:00
Death Becomes Her
22:15
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:30
Naked Attraction: Best Bits
01:40
Border Security
02:15
Border Security
02:50
Law & Order: Special Victims Unit
03:50
Salvage Hunters
04:55
Havets hjältar
TV6 (SE)
06:00
Married...with Children
06:35
Just Shoot Me!
07:05
Just Shoot Me!
07:35
Storage Wars
08:05
Seinfeld
08:35
Seinfeld
09:05
Superstore
09:40
The Fresh Prince of Bel-Air
10:15
FIS Alpine Ski World Cup
LIVE
11:30
Pacific Blue
12:30
Pacific Blue
13:25
FIS Alpine Ski World Cup
LIVE
14:35
NCIS: Los Angeles
15:30
Elementary
16:30
Elementary
17:30
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
17:55
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
19:30
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
20:25
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
22:00
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
22:45
Lincoln Rhyme: Hunt For The Bone Collector
23:45
Without a Trace
00:45
Hawaii Five-0
01:50
L.A.'s Finest
02:55
Tattoo Fixers
04:05
American Dad
04:35
American Dad
Sjuan
05:00
SOS - Superstädarna
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
Ambulansen
08:00
Love Island Sverige
09:00
The Dog House
10:00
A Place in the Sun
11:00
Husjägarna - Danmark
12:00
Garden Rescue
13:00
Home and Away
13:30
Skilda världar
14:00
Mord och inga visor
15:00
Lilla huset på prärien
16:00
Det okända
17:00
House
18:00
Ambulansen
19:00
The Dog House
20:00
Husakuten
21:00
10 år yngre på 10 dagar
22:00
My Massive Cock
23:00
Death in Paradise
00:00
Love Island Sverige
01:00
House
02:00
Det okända
03:00
A Haunting
04:00
Ett lik i trädgården
TV8 (SE)
05:25
Idas Fristelser
06:00
Idas Fristelser
06:30
My Big Family Farm
07:30
Superoppusserne
08:25
Undercover Boss UK
09:25
Undercover Boss UK
10:35
Dr. Phil
11:35
Dr. Phil
12:40
NCIS
13:45
Escape to the Country
14:50
Escape to the Country
15:55
Grey's Anatomy
16:55
Grey's Anatomy
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
NCIS
21:00
My Floating Home - Long version
22:00
Dragons' Den
23:25
Superoppusserne
00:25
My Big Family Farm
01:30
Good Trouble
02:30
Good Trouble
03:30
Idas Fristelser
04:00
Camp Kulinaris
Kanal 9
05:30
Diners, Drive-ins and Dives
06:00
Wheeler Dealers season 17A
06:50
Fast N' Loud
07:40
Gold Rush
08:35
Deadliest Catch
09:35
Wheeler Dealers season 17A
10:50
Alaska: The Last Frontier
11:55
Salvage Hunters
13:05
Wheeler Dealers season 17A
14:10
Ullared
15:15
Property Brothers
16:25
Havets hjältar
17:35
Böda Camping
18:50
Ullared
19:45
Border Security
20:15
Border Security
20:50
Property Brothers
22:00
Gremlins
00:00
Havets hjältar
01:05
Tunnelbanan
02:15
Sommaren med släkten
02:50
Sommaren med släkten
03:20
Walking Dead, The
04:20
Alaska: The Last Frontier
TV10 (SE)
05:00
Coast Guard Alaska
06:00
Shipping Wars
06:25
Shipping Wars
06:50
Shipping Wars
07:20
Shipping Wars
07:45
Storage Wars
08:15
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Heavy Rescue: 401
10:35
Heavy Rescue: 401
11:45
The Curse of Oak Island
12:45
Ultimate Rides
13:20
Ultimate Rides
13:50
Ultimate Rides
14:25
Ultimate Rides
14:55
Pawn Stars
15:55
Storage Wars
16:25
Storage Wars
16:55
American Pickers
17:55
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
19:30
Storage Wars
20:00
Alone
21:00
Pawn Stars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:05
The Curse of Oak Island
00:00
Alone
01:00
Aussie Gold Hunters
02:00
Aussie Gold Hunters
03:00
Ultimate Rides
03:30
Ultimate Rides
04:00
Coast Guard Alaska
Kanal 11 (SE)
05:15
Caribbean Life
05:45
Parterapi
06:00
90 Days to Wed
06:45
Caribbean Life
07:10
Say Yes to the Dress
07:55
100 Day Dream Home
08:45
Home Town
09:50
Fixer to Fabulous
11:00
Flip or Flop
11:30
Flip or Flop
12:05
I Love a Mama's Boy
13:10
Caribbean Life
13:40
Caribbean Life
14:15
Say Yes to the Dress
15:30
100 Day Dream Home
16:35
Fixer to Fabulous
17:55
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:55
My 600-Lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
My Feet Are Killing Me
23:10
Home Town
00:10
Dr. Pimple Popper
01:25
My Feet Are Killing Me
02:35
Swamp Murders
03:40
Perfect Murder, The
04:50
Caribbean Life
TV12
05:00
Robinson
06:00
Paddington Station
07:00
Dödligt väder
08:00
Lego Masters USA
09:00
MacGyver
10:00
Polisens biljakter
10:55
Polisens biljakter
12:00
Kronofogden knackar på
13:00
Dödligt väder
14:00
America's Funniest Home Videos
15:00
MacGyver
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
18:00
Kronofogden knackar på
19:00
America's Funniest Home Videos
20:00
V86 Direkt
LIVE
22:00
America's Funniest Home Videos
22:30
America's Funniest Home Videos
23:00
Heathrow
23:30
Heathrow
00:00
Walk Among the Tombstones, A
02:20
Johan Falk
04:25
Heathrow
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:11
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
06:00
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
08:14
Tennis Grand Slam Australian Open
08:59
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
12:48
Tennis Grand Slam Australian Open
13:45
Snooker European Series Shoot Out
LIVE
17:57
Backhoppning: Vinteruniversiaden Lake Placid
18:30
Segling: Ocean Race Cabo Verde
LIVE
20:02
Cykel
20:31
Alpint
LIVE
21:57
Snooker
LIVE
00:00
Golf: PGA-touren
00:32
Tennis Grand Slam Australian Open
01:58
Tennis Grand Slam Australian Open
03:25
Fäktning Grand Prix
04:14
Zwift Academy Cykel
04:39
Ridsport: Världscupen i Leipzig
Eurosport 2 (SE)
05:27
Tennis ATP Uncovered
06:00
Golf PGA TOUR The American Express
07:59
Snooker World Grand Prix
09:45
Golf: PGA-touren
10:11
Snooker World Grand Prix
11:55
Cykel: World Tour - Tour Down Under
13:00
Cykelcross Superprestige Superprestige Diegem
13:59
Cykelcross Superprestige Gullegem
15:08
Cykel Challenge Mallorca
LIVE
16:28
Cykel: Vuelta a San Juan, Argentina
17:30
Alpint
LIVE
19:11
Klättring
21:00
Golf: PGA TOUR - Farmers Insurance Open
LIVE
01:05
Tennis ATP Uncovered
01:38
Snooker World Grand Prix
03:24
Snooker World Grand Prix
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:10
Bridge of Lies
06:00
Top Gear
06:50
Pointless
07:40
Travel Man: 48 Hours In...
08:05
Travel Man: 48 Hours In...
08:30
QI
09:00
Top Gear
09:55
Travel Man: 48 Hours In...
10:20
Travel Man: 48 Hours In...
10:45
Pointless
11:35
QI
12:05
QI
12:35
Top Gear
13:30
Pointless
14:15
Travel Man: 48 Hours In...
14:45
Travel Man: 48 Hours In...
15:10
QI
15:40
QI
16:10
Top Gear
17:00
Pointless
17:45
Travel Man: 48 Hours In...
18:10
Travel Man: 48 Hours In...
18:35
QI
19:10
QI
19:40
Bridge of Lies
20:30
8 Out of 10 Cats Does Countdown
21:15
Live at the Apollo
22:00
Top Gear: Nepal Special
23:15
Travel Man: 48 Hours In...
23:40
Travel Man: 48 Hours In...
00:05
Bridge of Lies
00:50
8 Out of 10 Cats Does Countdown
01:35
Live at the Apollo
02:20
Top Gear: Nepal Special
03:35
Travel Man: 48 Hours In...
04:00
Travel Man: 48 Hours In...
04:25
8 Out of 10 Cats Does Countdown
C More Stars (SE)
06:05
Comedy Queen
07:40
Blind Ambition
09:15
Coco avant Chanel
11:05
Red
12:55
Utvandrarna
15:15
Her
17:15
Rymdresan
18:30
Four Christmases (Aka: Anywhere but home)
20:00
Bring It On
21:35
The Twilight Saga: New Moon
23:45
Beck - Dödsfällan
01:20
Burn After Reading
02:55
Slumdog Millionaire
04:55
This Is Joan Collins
C More First (SE)
05:20
Star File (Long)
05:30
Star File (Long)
05:45
On Set
06:15
Le grand bleu
09:00
En gång i Phuket
10:35
Sune i fjällen
12:05
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
14:05
Ace Ventura: When Nature Calls
15:45
Hachiko: A Dog's Story
17:15
Now You See Me 2
19:20
Begin Again
21:00
Sweat
22:45
Baby Driver
00:35
Our Kind of Traitor
02:20
Den of Thieves
04:35
Long Story Short
V film premiere (SE)
05:00
Hilma
07:00
How it Ends
09:00
Men in Black: International
11:00
Can You Keep a Secret?
13:00
Venuseffekten
15:00
Ghostbusters: Afterlife
17:05
Wild Mountain Thyme
19:00
Hilma
21:00
Uncharted
23:00
Barbarians
01:00
Don't Breathe 2
03:00
Uncharted
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:15
Exploration Volcano
06:00
World's Most Scenic Railway Journeys
06:45
Blue Planet II: Making Of
06:55
Ben Fogle: Return to the Wild
07:40
Serengeti
08:40
Life Below Zero
09:30
Inside the Factory
10:15
World's Most Scenic Railway Journeys
11:00
Ben Fogle: Return to the Wild
11:45
Serengeti
12:45
Life Below Zero
13:35
Inside the Factory
14:20
World's Most Scenic Railway Journeys
15:10
Ben Fogle: Return to the Wild
15:55
Serengeti
16:55
Life Below Zero
17:40
Inside the Factory
18:35
World's Most Scenic Railway Journeys
19:20
Dynasties
20:20
Spy in the Wild
21:10
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
22:00
Incredible Journeys with Simon Reeve
22:50
The Earthshot Prize: Repairing Our Planet
23:50
Dynasties
00:45
Spy in the Wild
01:40
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
02:30
Incredible Journeys with Simon Reeve
03:20
The Earthshot Prize: Repairing Our Planet
04:20
Blue Planet II: Making Of
04:30
Dynasties