SVT1
05:15
Fråga doktorn
06:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Hemmagympa med Sofia
10:20
Rederiet
11:05
Prylberget
11:35
Klimatkampen
12:05
Emmas gård
12:15
100-vuotias, joka ei halunut juhlia
12:30
Fråga doktorn
13:15
Vinterliv
13:20
Vinterliv
13:25
Para-VM: Alpint
LIVE
15:20
Norge fra lufta
15:30
Para-VM: Längdskidor
LIVE
17:30
Pyssla till djuren
17:35
Alpint: Världscupen
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:17
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Go'kväll
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Din hjärna
21:00
Stockholms gängkrig - bakom rubrikerna
21:30
Kriminalarkivet: Ambassaddramat
21:50
Lokala nyheter
LIVE
22:00
Draknästet - Vad hände sen
22:30
Dating No Filter
22:55
Rapport
LIVE
23:00
Händelser vid vatten
00:00
Billions
00:50
Mitt liv i Rolling Stones
SVT2
08:00
Hjärta Norsjö
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Agenda
17:00
Lunsj
17:15
Nyheter på lätt svenska
LIVE
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Anslagstavlan
18:00
Alpint: Världscupen
LIVE RERUN
18:45
Go cosplay
19:00
Ekonomibyrån
19:30
Antikduellen
20:00
The Devil's Confession: The Lost Eichmann Tapes
21:00
Aktuellt
LIVE
21:38
Kulturnyheterna
LIVE
21:46
Sportnytt
LIVE
22:00
Utrikesbyrån
22:30
Three minutes, a lengthening
23:40
Det stora och det lilla
00:05
Min sanning: Claes Malmberg
01:05
Lakeuslife
01:30
Antikduellen
02:00
Sportnytt
02:15
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:00
Extreme Makeover: Home Edition
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
07:50
Frusna vägar
08:40
Svenska Hollywoodfruar
09:35
The Mentalist
10:35
Masterchef USA
11:35
Lyxfällan
12:40
Below Deck Mediterranean
13:35
Real Housewives of Beverly Hills
14:40
Vanderpump Rules
15:35
The Mentalist
16:40
Below Deck Mediterranean
18:00
Lyxfällan
19:00
Frusna vägar
20:00
Lyxfällan
21:00
Buying It Blind
22:00
Litvinenko
23:05
Without a Trace
00:00
NCIS
01:00
NCIS: Los Angeles
02:00
For Life
03:00
Without a Trace
04:00
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
05:10
Home and Away
05:35
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
12:00
TV4Nyheterna
LIVE
12:10
TV4Vädret
LIVE
12:15
Köket
12:25
Emmerdale
12:55
Bytt är bytt
13:55
A Place in the Sun
14:55
A Place in the Sun
15:55
Grand Designs UK
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4 Nyheterna och Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Farmen
20:00
Mandelmanns gård
21:00
Agatha Christie - Why Didn't They Ask Evans?
22:00
TV4 Nyheterna och Sporten
LIVE
22:40
Ekonominyheterna
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
The Rookie
23:55
Law & Order: Special Victims Unit
00:55
The Drowning
01:55
A Place in the Sun
02:55
A Place in the Sun
03:55
The Rookie
Kanal 5 (SE)
05:45
Gärdsgårdsserien
06:00
Railroad Alaska
06:45
Tunnelbanan
07:35
Vägens hjältar
08:20
Sofias änglar
09:10
Sofias änglar
10:15
Grey's Anatomy
11:20
Wahlgrens värld
12:30
Sommaren med släkten
13:05
Sommaren med släkten
13:40
Tunnelbanan
14:50
Gränsbevakarna Sverige
15:55
Border Security
16:30
Border Security
17:05
Salvage Hunters
18:15
Vägens hjältar
19:05
Gränsbevakarna Sverige
20:00
Yesterday
22:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:40
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:50
Naked Attraction: Best Bits
02:00
Border Security
02:30
Law & Order: Special Victims Unit
03:35
Salvage Hunters
04:40
Havets hjältar
TV6 (SE)
05:30
Married...with Children
06:00
Married...with Children
06:35
Just Shoot Me!
07:05
Just Shoot Me!
07:35
Storage Wars
08:05
Seinfeld
08:40
Seinfeld
09:10
Superstore
09:40
The Fresh Prince of Bel-Air
10:15
FIS Alpine Ski World Cup
LIVE
11:30
Race Across the World
12:55
Storage Wars
13:25
FIS Alpine Ski World Cup
LIVE
14:35
Storage Wars
15:05
NCIS: Los Angeles
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
Hawaii Five-0
21:00
The Longest Yard
23:20
Lincoln Rhyme: Hunt For The Bone Collector
00:20
Without a Trace
01:15
L.A.'s Finest
02:15
Tattoo Fixers
03:20
American Dad
03:55
American Dad
04:25
Superstore
04:55
Without a Trace
Sjuan
05:00
SOS - Superstädarna
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
Love Island Sverige
08:00
Love Island Sverige
09:00
Världens bästa veterinär
10:00
A Place in the Sun
11:00
Husjägarna - Danmark
12:00
Garden Rescue
13:00
Home and Away
13:30
Skilda världar
14:00
Mord och inga visor
15:00
Lilla huset på prärien
16:00
Det okända
17:00
House
18:00
Ambulansen
19:00
The Dog House
20:00
Miljardärerna bakom techbolagen
21:10
Hudson & Rex
22:05
Death in Paradise
23:05
Death in Paradise
00:05
Love Island Sverige
01:05
House
02:00
Det okända
03:00
A Haunting
04:00
Ett lik i trädgården
TV8 (SE)
05:00
Mel Robbins
06:00
My Big Family Farm Special
07:30
Superoppusserne
08:25
Undercover Boss UK
09:25
Undercover Boss UK
10:35
Dr. Phil
11:35
Dr. Phil
12:40
NCIS
13:45
Escape to the Country
14:50
Escape to the Country
15:55
Grey's Anatomy
16:55
Grey's Anatomy
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
NCIS
21:00
Outlander
22:25
Outlander
23:50
The Affair
01:00
The Affair
02:15
Superoppusserne
03:15
My Big Family Farm
04:20
Camp Kulinaris
Kanal 9
05:30
How Do They Do It?
06:00
Gärdsgårdsserien
06:10
Wheeler Dealers season 17A
06:55
Fast N' Loud
07:45
Gold Rush
08:35
Deadliest Catch
09:35
Wheeler Dealers season 17A
10:50
Alaska: The Last Frontier
11:55
Salvage Hunters
13:00
Wheeler Dealers season 17A
14:10
Ullared
15:15
Property Brothers
16:25
Havets hjältar
17:35
Böda Camping
18:35
Ullared
19:45
Kustbevakarna
20:50
Property Brothers
22:00
House, The
23:35
Havets hjältar
00:40
Kustbevakarna
01:50
Södertäljepolisen
02:50
Walking Dead, The
03:55
Alaska: The Last Frontier
04:55
How Do They Do It?
TV10 (SE)
05:00
Coast Guard Alaska
06:00
Shipping Wars
06:25
Shipping Wars
06:50
Shipping Wars
07:20
Shipping Wars
07:45
Storage Wars
08:15
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Heavy Rescue: 401
10:35
Heavy Rescue: 401
11:45
The Curse of Oak Island
12:45
Massive Moves
13:20
Ultimate Rides
13:50
Ultimate Rides
14:25
Ultimate Rides
14:55
Pawn Stars
15:55
Storage Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
18:55
American Pickers
20:00
Alone
21:00
Pawn Stars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:05
The Curse of Oak Island
23:55
Alone
00:55
Aussie Gold Hunters
01:55
Aussie Gold Hunters
02:55
Ultimate Rides
03:30
Ultimate Rides
04:00
Coast Guard Alaska
Kanal 11 (SE)
05:15
Caribbean Life
05:45
Parterapi
06:00
90 Days to Wed
06:50
Say Yes to the Dress
07:40
100 Day Dream Home
08:35
Home Town
09:30
Fixer to Fabulous
10:40
Flip or Flop
11:10
Flip or Flop
11:50
I Love a Mama's Boy
13:00
Caribbean Life
13:30
Caribbean Life
14:05
Say Yes to the Dress
15:10
100 Day Dream Home
16:20
Fixer to Fabulous
17:35
Flip or Flop
18:05
Flip or Flop
18:50
My 600-Lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
My Feet Are Killing Me
23:10
Home Town
00:10
Dr. Pimple Popper
01:20
My Feet Are Killing Me
02:30
Swamp Murders
03:40
Perfect Murder, The
04:45
Caribbean Life
TV12
05:00
Robinson
05:30
Robinson
06:05
Paddington Station
07:00
Dödligt väder
08:00
Lego Masters USA
09:00
MacGyver
10:00
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
Kronofogden knackar på
13:00
Dödligt väder
14:00
America's Funniest Home Videos
15:00
MacGyver
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
18:00
Kronofogden knackar på
19:00
America's Funniest Home Videos
20:00
Polisens biljakter
21:00
Solsidan
21:30
Solsidan
22:00
c/o Segemyhr
22:30
c/o Segemyhr
23:00
Heathrow
23:30
Heathrow
00:00
Creed II
02:30
Deep Impact
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:07
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
06:00
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
07:45
Skridsko: Vinteruniversiaden Lake Placid
08:30
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
11:14
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
14:15
Alpint: Världscupen i Kitzbühel
14:58
Alpint: Världscupen i Kitzbühel
15:56
Tennis Grand Slam Australian Open
17:30
Alpint: Världscupen i Schladming
LIVE
19:15
Ridsport: Världscupen i Leipzig
20:30
Alpint: Världscupen i Schladming
LIVE
22:00
Yachting: Spirit of Yachting
23:54
Tennis Grand Slam Australian Open
00:56
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
02:47
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
Eurosport 2 (SE)
05:35
Golf: PGA-touren
06:00
Golf PGA TOUR The American Express
08:20
Snooker World Grand Prix
09:52
Snooker World Grand Prix
11:47
Backhoppning: Världscupen - Backhopparveckan i Bischofshofen
13:43
Klättring
14:40
Alpint: Världscupen i Kitzbühel
16:06
Backhoppning
17:59
Backhoppning: Vinteruniversiaden Lake Placid
18:26
Alpint: Världscupen i Kitzbühel
19:09
Backhoppning
20:07
Alpint: Världscupen i Kitzbühel
21:06
Cykel: Vuelta a San Juan, Argentina
22:20
Backhoppning: Vinteruniversiaden Lake Placid
22:47
Formel E, VM Mexico City
00:21
Snooker World Grand Prix
01:54
Snooker World Grand Prix
03:49
The Minute
03:52
Backhoppning
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:30
Would I Lie To You?
06:00
Top Gear
06:55
Pointless
07:40
Travel Man: 48 Hours In...
08:05
Travel Man: 48 Hours In...
08:30
QI
09:05
Top Gear
09:55
Travel Man: 48 Hours In...
10:20
Travel Man: 48 Hours In...
10:50
Pointless
11:35
QI
12:05
QI
12:35
Top Gear
13:30
Pointless
14:15
Travel Man: 48 Hours In...
14:40
Travel Man: 48 Hours In...
15:05
QI
15:40
QI
16:10
Top Gear
17:00
Pointless
17:45
Travel Man: 48 Hours In...
18:10
Travel Man: 48 Hours In...
18:40
QI
19:10
QI
19:40
Bridge of Lies
20:30
8 Out of 10 Cats Does Countdown
21:15
Live at the Apollo
22:00
Live at the Apollo
22:45
The Stand Up Sketch Show
23:10
Travel Man: 48 Hours In...
23:35
Travel Man: 48 Hours In...
00:00
Bridge of Lies
00:50
8 Out of 10 Cats Does Countdown
01:35
Live at the Apollo
02:25
Live at the Apollo
03:10
Travel Man: 48 Hours In...
03:35
Travel Man: 48 Hours In...
04:00
8 Out of 10 Cats Does Countdown
04:45
The Stand Up Sketch Show
C More Stars (SE)
06:20
Ted - För kärlekens skull
08:20
Så jävla easy going
09:45
Imitation Game, The
11:35
Salmon Fishing in the Yemen
13:20
The King's Speech
15:15
Inside Job
17:05
Prästen i paradiset
18:30
Glada hälsningar från Missångerträsk
19:50
Star File (Short)
20:00
Nelly Rapp - Monsteragent
21:30
Twilight
23:30
The Mechanic
01:00
Arbitrage
02:45
You're Next
04:20
Dag för dag
C More First (SE)
05:50
Star File (Long)
06:05
On Set
06:35
En komikers uppväxt
08:05
Red 2
10:00
Sune i Grekland
11:35
The Hunger Games: Catching Fire
14:00
Ace Ventura: Pet Detective
15:25
Coco avant Chanel
17:15
Now You See Me
19:10
Moonlight
21:00
Donnie Brasco
23:05
Léon
01:15
Our Friend
03:20
Sicario
V film premiere (SE)
05:00
Here Today
07:00
The World To Come
09:00
Happy Family 2
11:00
Tag Min Hånd
13:00
Men in Black: International
15:00
How it Ends
17:00
Can You Keep a Secret?
19:00
Here Today
21:00
Flag Day
23:00
Initiation
01:00
Barbarians
03:00
Flag Day
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:35
David Attenborough's Natural Curiosities
06:00
World's Most Scenic Railway Journeys
06:45
Ben Fogle: Return to the Wild
07:35
Serengeti
08:35
Life Below Zero
09:20
Inside the Factory
10:10
World's Most Scenic Railway Journeys
10:55
Ben Fogle: Return to the Wild
11:45
Serengeti
12:40
Life Below Zero
13:30
Inside the Factory
14:20
World's Most Scenic Railway Journeys
15:05
Ben Fogle: Return to the Wild
15:50
Serengeti
16:50
Life Below Zero
17:35
Inside the Factory
18:25
World's Most Scenic Railway Journeys
19:10
Deadly Predators
19:35
Cornwall with Simon Reeve
20:30
Exploration Volcano
21:15
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
22:00
Life Below Zero
22:45
The World's Deadliest Weather
23:35
Deadly Predators
00:00
Cornwall with Simon Reeve
00:55
Exploration Volcano
01:40
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
02:25
Life Below Zero
03:10
The World's Deadliest Weather
04:00
Deadly Predators
04:25
Cornwall with Simon Reeve