SVT1
05:30
Rederiet
06:15
Rederiet
07:00
Sverige!
07:30
Go'kväll
08:15
Sveriges sista kungar
09:15
Stjärnorna på slottet
10:15
Vinterstudion
LIVE
10:30
Alpint: Världscupen
LIVE
11:30
Vinterstudion
LIVE RERUN
11:45
Skidskytte: Världscupen
LIVE
13:00
Vinterstudion
LIVE RERUN
13:30
Alpint: Världscupen
LIVE
14:30
Skidskytte: Världscupen
LIVE
15:45
Vinterstudion
LIVE RERUN
16:00
Ridsport: Världscupen
LIVE RERUN
17:30
Stopptid
17:35
Kriminalarkivet: Ambassaddramat
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:10
Lokala nyheter
LIVE
18:15
Landet runt
19:00
Sportspegeln
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Hotell Romantik
21:00
Händelser vid vatten
22:00
Mitt liv i Rolling Stones
23:00
Rapport
LIVE
23:05
Cyklopernas land
23:35
Around the world in 80 days
00:30
Bror
00:45
Bror
SVT2
08:15
Trettondagskonsert från Berwaldhallen
10:00
Gudstjänst
10:45
30 minuter
11:15
Ekonomibyrån
11:45
Egenlands resmål
11:55
Para-VM: Längdskidor
LIVE
13:30
Winter Journey: A Film of Schubert's Winterreise with Benjam
15:00
Ridsport: Världscupen
LIVE
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Grunge - A History of Music and Rage
17:00
Ni idea
17:10
Kortfilmsklubben - italienska
17:21
Barnen som överlevde Förintelsen - jiddisch
17:27
Barnen som överlevde Förintelsen - jiddisch
17:34
Det här är svenskt teckenspråk
18:00
Rally-VM
LIVE
19:00
Världens natur: Borneo
19:50
Egenlands resmål
20:00
Min sanning: Claes Malmberg
21:00
Aktuellt
LIVE
21:15
Agenda
LIVE
22:00
The Crossing
22:55
Gudstjänst
23:40
Matchocken
00:10
99 % norsk
00:40
Luovia suhteita
01:15
Frank & Kastaniegaarden
TV3 (SE)
06:00
Frusna vägar
07:00
Extreme Makeover: Home Edition
08:00
The Nanny
08:30
America's Funniest Home Videos
09:30
Eventyrlig oppussing
10:25
Eventyrlig oppussing
11:30
Svenska Powerkvinnor
12:40
Dog Days
15:10
The Mask of Zorro
18:10
The Amazing Spider-Man
21:00
A Star is Born
23:50
The Accountant
02:25
Tag
04:30
The Nanny
TV4
05:55
A Place in the Sun
06:55
Grand Designs UK
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
12:00
Fångarna på fortet
13:25
Renées brygga
14:25
Sveriges mästerkock
15:25
Sveriges mästerkock
16:30
Padeldrömmar
17:00
Efter fem
LIVE
17:55
Keno
17:58
Efter fem
LIVE
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
TV4Vädret
LIVE
19:20
Efter fem
LIVE
20:00
Farmen
21:00
Beck
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:15
Beck
23:10
The Sommerdahl Murders
01:05
Mariupol: The People's Story
03:00
Blattarna som byggde Sverige
04:00
The Rookie
Kanal 5 (SE)
05:45
Parterapi
06:00
House Hunters International
06:25
Salvage Hunters
07:15
Salvage Hunters
08:05
Salvage Hunters
08:55
Vägens hjältar
10:00
Bianca
11:00
Penguins of Madagascar
13:00
Border Security
13:35
Border Security
14:10
Border Security
14:50
Border Security
15:25
Border Security
16:00
Border Security
16:35
Border Security
17:05
Border Security
17:50
Pan
20:00
Maverick
22:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:40
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:50
Law & Order: Special Victims Unit
01:55
Law & Order: Special Victims Unit
02:55
Naked Attraction: Naughtiest Bits
04:00
Naked Attraction: Naughtiest Bits
TV6 (SE)
05:25
The Fresh Prince of Bel-Air
06:00
Married...with Children
06:30
Married...with Children
06:55
Married...with Children
07:25
Seinfeld
07:55
Seinfeld
08:25
Seinfeld
08:55
Seinfeld
09:25
The Simpsons
09:55
La Liste
11:00
Studion
LIVE
11:30
FIS Ski Cross World Cup
LIVE
13:00
Studion
LIVE
13:15
FIS Cross-Country World Cup
LIVE
14:15
Studion
LIVE
15:00
Running Wild with Bear Grylls
16:00
Ink Master
17:00
Storage Wars
17:30
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
17:55
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
19:30
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
20:25
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
22:00
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
22:45
Run All Night
01:15
Anger Management
03:20
Pacific Blue
04:20
The Fresh Prince of Bel-Air
04:55
The Simpsons
Sjuan
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
06:00
Veterinärerna
07:00
Veterinärerna
08:00
Husjägarna - Danmark
09:00
Husjägarna - Danmark
10:00
Husjägarna - Danmark
10:55
Världens lyxigaste semestrar
12:00
Mord och inga visor
13:00
Mord och inga visor
14:00
Mord och inga visor
15:00
Husakuten
16:00
Agatha Christie's Marple
18:05
Frankie Drake Mysteries
19:05
Death in Paradise
20:05
10 år yngre på 10 dagar
21:05
Amazing Hotels
22:05
Brokenwood mysteries
00:05
Det okända
01:05
Det okända
02:00
Gåsmamman
03:00
Death in Paradise
04:00
Death in Paradise
TV8 (SE)
05:30
OSL 24-7
06:00
OSL 24-7
06:30
Four Hands Menu
07:30
Patagonia: Life on the Edge of the World
08:25
Midsomer Murders
10:25
Midsomer Murders
12:45
Foyle's War
14:55
The Glass Castle
17:50
The Porter
18:50
The Porter
20:00
Doc Martin
21:05
Midsomer Murders
23:10
Outlander
00:20
Outlander
01:25
Foyle's War
03:25
Midsomer Murders
Kanal 9
05:50
Gärdsgårdsserien
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Wheeler Dealers season 17A
07:05
Fast N' Loud
07:50
Gold Rush
08:40
Deadliest Catch
09:35
Formel E 2023: Höjdpunkter från Mexiko City
10:55
Property Brothers
12:00
Property Brothers
13:05
Wheeler Dealers season 17A
14:20
Ullared
15:20
Tunnelbanan
16:35
Havets hjältar
17:45
Sommaren med släkten
18:20
Sommaren med släkten
18:55
Ullared
19:45
Tunnelbanan
20:50
Sommaren med släkten
21:25
Sommaren med släkten
22:00
Into the Storm
23:35
Havets hjältar
00:40
Tunnelbanan
01:50
Sommaren med släkten
02:20
Sommaren med släkten
02:55
Walking Dead, The
03:50
Bitchin' Rides
04:55
How Do They Do It?
TV10 (SE)
05:30
Pawn Stars
06:00
Ice Road Truckers
06:55
Ice Road Truckers
07:50
Ice Road Truckers
08:45
Heavy Rescue: 401
09:40
Heavy Rescue: 401
10:40
Heavy Rescue: 401
11:45
FIS Cross-Country World Cup
LIVE
12:45
Heavy Rescue: 401
13:50
Heavy Rescue: 401
14:50
Sweet and Sour
15:55
Speed With Guy Martin
17:15
Speed With Guy Martin
18:25
Counting Cars
19:25
Jay Leno's Garage
20:25
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
22:00
Secret Nazi Bases
23:00
Secret Nazi Bases
00:00
Hunting Hitler
01:00
Aussie Gold Hunters
02:00
Aussie Gold Hunters
03:00
Secret Nazi Bases
04:00
Pawn Stars
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:45
Caribbean Life
07:10
Selling New York
07:35
Selling New York
07:55
Selling New York
08:20
Selling New York
08:45
Home Town
09:50
Cake Boss: Next Great Baker
11:00
Cake Boss: Next Great Baker
12:05
Cake Boss: Next Great Baker
13:20
Caribbean Life
13:50
Caribbean Life
14:20
My 600-Lb Life
15:30
My 600-Lb Life
16:45
My 600-Lb Life
17:55
My 600-Lb Life
19:00
My 600-Lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Vardy vs Rooney: The Wagatha Trial
22:15
Nutty Professor II: The Klumps
00:15
Home Town
01:30
Dr. Pimple Popper
02:40
Nightmare Next Door
03:45
Nightmare Next Door
04:50
Cake Boss: Next Great Baker
TV12
05:00
Gränsbevakarna Kanada
05:30
Gränsbevakarna Kanada
06:00
Gränsbevakarna Kanada
06:30
Gränsbevakarna Kanada
07:00
Heathrow
08:00
Polisens biljakter
09:00
Motor: Rally-VM
LIVE
10:00
Gränsbevakarna Kanada
10:30
Gränsbevakarna Kanada
11:00
Gränsbevakarna Kanada
11:30
Gränsbevakarna Kanada
12:00
Motor: Rally-VM
LIVE
13:30
V64 Direkt
LIVE
14:30
Grand Slam 75
LIVE
17:30
Star File (Long)
17:40
Gränsbevakarna USA
18:10
Polis på plats
18:50
c/o Segemyhr
19:20
c/o Segemyhr
19:55
Mr Bean
20:30
NFL: Studio
LIVE
20:55
Amerikansk Fotboll: NFL
LIVE
00:10
NFL: Studio
LIVE
00:30
Mr Bean
01:00
I en mördares fotspår
02:05
The Beach Bum
04:00
Vikings
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:00
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
06:00
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
13:59
Eurosport Tennis Cube Tennis, Grand Slam
LIVE
14:15
Snooker World Grand Prix
LIVE
16:54
Tennis Grand Slam Australian Open
18:19
Formel E, VM Mexico City
19:25
Zwift Academy Cykel
19:55
Snooker World Grand Prix
LIVE
23:00
Cykel: Vuelta a San Juan, Argentina
LIVE
00:00
Tennis Grand Slam Australian Open
01:00
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
03:00
Tennis Grand Slam Australian Open
LIVE
Eurosport 2 (SE)
05:02
Formel E, VM Mexico City
06:00
Nordisk kombination Vinteruniversiaden Lake Placid
06:31
Alpint: Världscupen i Flachau
07:30
Alpint: Världscupen i Flachau
08:29
Alpint: Världscupen i St Anton
09:30
Alpint: Världscupen i St Anton
10:30
Alpint: Världscupen i Kitzbühel
LIVE
11:28
Alpint: Vinteruniversiaden Lake Placid
13:00
Alpint: Världscupen i Kitzbühel
LIVE
14:30
Tennis
15:00
Cykelcross Världscupen
LIVE
16:31
Offroadrally Dakar
17:36
Offroadrally Dakar
18:42
Ridsport: Världscupen i Basel
19:55
Formel E, VM Mexico City
21:00
Golf: PGA TOUR - The American Express
LIVE
00:56
Snowboard: Vinteruniversiaden Lake Placid
01:39
Backhoppning: Vinteruniversiaden Lake Placid
02:27
Skridsko: Vinteruniversiaden Lake Placid
03:42
Backhoppning: Världscupen - Backhopparveckan i Bischofshofen
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:15
Pointless
06:00
QI
06:30
QI
07:00
QI
07:30
QI
08:00
World's Deadliest Drivers
08:25
World's Deadliest Drivers
08:50
World's Deadliest Drivers
09:15
QI
09:45
QI
10:15
QI
10:45
QI
11:15
QI
11:45
QI
12:15
QI
12:45
Pointless
13:30
Pointless
14:15
Pointless
15:00
QI
15:30
QI
16:00
QI
16:30
QI
17:00
QI
17:30
QI
18:00
A Perfect Planet
19:00
Joanna Lumley's Great Cities of the World
19:45
QI
20:15
Live at the Apollo
21:00
The Graham Norton Show
21:50
Would I Lie To You?
22:20
Michael McIntyre's Big Show
23:15
Would I Lie To You?
23:45
Live at the Apollo
00:30
The Graham Norton Show
01:20
Would I Lie To You?
01:55
Michael McIntyre's Big Show
02:50
Pointless
03:35
Pointless
04:20
The Graham Norton Show
C More Stars (SE)
05:05
Star File (Long)
05:20
A Hard Day's Night
06:45
Brainwashed: Sex-Camera-Power
08:30
Borg McEnroe
10:15
Passengers
12:10
Sex Tape
13:45
Four Christmases (Aka: Anywhere but home)
15:10
Mystère à Saint-Tropez
16:40
Så jävla easy going
18:10
Karate Kid III, The
20:00
Ring mamma!
21:40
Kvinden i Buret
23:10
Sicario: Day of the Soldado
01:15
Philadelphia
03:20
Taking of Pelham 1, 2, 3, The
C More First (SE)
06:15
Star File (Long)
06:30
On Set
07:00
BlackJack
08:50
Jönssonligan dyker upp igen
10:20
Second Act
12:05
Nelly Rapp - Monsteragent
13:35
The BFG
15:30
Sleeping with Other People
17:10
Dear John
18:55
Her
21:00
All the Money in the World
23:10
Breaking News in Yuba County
00:45
Captain Phillips
02:55
Hereditary
V film premiere (SE)
07:00
The Boss Baby: Family Business
09:00
Mødregruppen
11:00
Spider-Man: No Way Home
13:25
Spencer
15:20
Extinct
17:00
Plus One
18:45
A Journal For Jordan
21:00
Gold
23:00
Morbius
01:00
American Siege
03:00
Gold
04:35
F9: The Fast Saga
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:05
Spy in the Wild
06:00
Life Below Zero
06:45
Ben Fogle: Return to the Wild
07:30
Eden: Untamed Planet
08:20
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
09:05
Life Below Zero
09:55
Inside the Factory
10:45
Ben Fogle: Return to the Wild
11:35
Ben Fogle: Return to the Wild
12:20
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
13:05
Life Below Zero
13:55
Inside the Factory
14:50
Ben Fogle: Return to the Wild
15:35
Ben Fogle: Return to the Wild
16:20
Eden: Untamed Planet
17:15
Life Below Zero
18:00
A Perfect Planet
19:00
Coastal Fishing with Robson Green
19:45
Blue Planet II: Making Of
20:00
Art of Scandinavia
20:50
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
21:35
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
22:20
World's Most Scenic Railway Journeys
23:05
Hubble: The Greatest Show in the Universe
23:55
Coastal Fishing with Robson Green
00:40
Art of Scandinavia
01:30
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
02:15
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
03:05
World's Most Scenic Railway Journeys
03:50
Hubble: The Greatest Show in the Universe
04:45
Coastal Fishing with Robson Green