SVT1
05:30
Go'kväll
06:00
Morgonstudion
LIVE
07:15
Julkalendern: Kronprinsen som försvann
07:29
Morgonstudion
LIVE
10:00
Hemmagympa med Sofia
10:20
Julkalendern: Kronprinsen som försvann - teckenspråk
10:35
Team Bachstad i Karibia
11:15
Go'kväll
11:45
Sverige!
12:15
Första dejten
12:45
Kneg
13:10
En vildare värld
14:00
Frank & Kastaniegaarden
14:30
Husdrömmar Sicilien
15:00
Hockeykväll
15:30
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
16:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Sydkorea-Portugal
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:18
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Julkalendern: Kronprinsen som försvann
19:00
Go'kväll
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
På spåret
21:00
Carina Bergfeldt
22:00
The Split
23:00
Rapport
LIVE
23:05
Spector
00:00
Husdrömmar Sicilien
00:30
Frank & Kastaniegaarden
01:00
En vildare värld
SVT2
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
30 minuter
16:45
Cyklopernas land
17:15
Anslagstavlan
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Nyheter på lätt svenska
LIVE
18:00
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
18:30
Niels Bohr mysteriet
19:00
Babel
20:00
En tjeckoslovakisk filmsaga
21:00
Aktuellt
LIVE
21:22
Kulturnyheterna
LIVE
21:30
Sportnytt
LIVE
21:45
The Rider
23:25
Black Market: Dispatches
23:50
Helsingforssyndromet
00:45
The scars of Ali Boulala
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:00
Lyxfällan
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
06:55
Undercover Boss US
07:45
Frusna vägar
08:40
Pacific Blue
09:35
Elementary
10:35
The Good Doctor
11:35
Below Deck Mediterranean
12:40
The Real Housewives of Orange County
13:50
Mad About You
14:25
The Mentalist
15:25
The Mentalist
16:25
Below Deck Mediterranean
17:30
America's Funniest Home Videos
18:30
Charlie's Angels
21:00
The Beach
23:25
Motherless Brooklyn
02:20
Horrible Bosses 2
04:30
Pacific Blue
TV4
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
12:00
TV4Nyheterna
LIVE
12:10
TV4Vädret
LIVE
12:15
Köket
12:25
Emmerdale
12:55
Bytt är bytt
13:55
A Place in the Sun
14:55
A Place in the Sun
15:55
Grand Designs UK
17:00
Efter fem
LIVE
17:50
Bli vän med V75
17:55
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:25
Drömpyramiden
19:55
Fotboll: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
22:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
22:25
TV4Vädret
LIVE
22:35
Ad Astra
01:05
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society
03:45
A Place in the Sun
Kanal 5 (SE)
05:35
House Hunters International
06:00
Parterapi
06:10
Ullared
06:55
House Hunters International
07:20
Good Bones
08:05
Sommaren med släkten
08:30
Wahlgrens värld
09:20
Sofias änglar
10:20
Grey's Anatomy
11:30
Vägens hjältar
12:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
13:45
Home for Christmas Day
15:45
Wahlgrens värld
16:55
Border Security
17:30
Border Security
18:05
Vägens hjältar
18:55
Alla mot alla med Filip och Fredrik
19:50
Mullvaden
20:55
Kompani Svan
22:00
Bianca
23:05
Naked Attraction
00:10
Mullvaden
01:20
Border Security
01:55
Border Security
02:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:25
Havets hjältar
TV6 (SE)
05:25
American Dad
06:00
Married...with Children
06:35
Community
07:10
Storage Wars
07:40
Storage Wars
08:10
Seinfeld
08:50
Seinfeld
09:20
Just Shoot Me!
09:55
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
Studion
LIVE
11:00
FIS Cross-Country World Cup
LIVE
12:00
Studion
LIVE
12:45
FIS Cross-Country World Cup
LIVE
13:50
Studion
LIVE
14:30
Storage Wars
15:00
The Mentalist
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
SEAL Team
21:00
The Equalizer 2
23:30
The Hangover Part II
01:35
Without a Trace
02:35
S.W.A.T.
03:30
Ink Master
04:25
Just Shoot Me!
Sjuan
05:00
Nurses
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
SOS - Superstädarna
08:00
Bachelorette Sverige
09:00
Ambulans: kod röd
10:00
A Place in the Sun
11:00
Home and Away
11:30
Skilda världar
12:00
Christmas Joy
13:55
Lilla huset på prärien
15:00
Nurses
16:00
Det okända
17:00
King of the Tigers
18:05
Rocky Mountain Christmas
19:55
Death in Paradise
20:55
Death in Paradise
21:50
Ett fall för Frost
23:55
Every Day
01:55
The Sun is Also a Star
04:00
Det okända
TV8 (SE)
06:00
MasterChef: The Professionals
07:15
Idas Fristelser
07:45
The Perfect Christmas Present
09:25
Eventyrlig oppussing
10:25
Escape to the Country
11:30
Escape to the Country
12:35
Grey's Anatomy
13:40
The Christmas Ball
15:40
Doc Martin
16:50
Doc Martin
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
Grey's Anatomy
21:00
The Christmas Setup
23:00
Snowmance
00:50
New Amsterdam
01:50
New Amsterdam
02:50
Camp Kulinaris
03:50
Camp Kulinaris
04:50
Mel Robbins
Kanal 9
05:20
How Do They Do It?
05:50
Gärdsgårdsserien
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Wheeler Dealers season 14b
07:10
Fast N' Loud season 2b
08:05
Gold Rush Specials
08:55
Deadliest Catch
10:00
Wheeler Dealers season 14b
11:05
Alaska: The Last Frontier säsong 10
12:10
Salvage Hunters
13:20
Wheeler Dealers season 14b
14:30
Ullared
15:35
Kustbevakarna
16:50
Havets hjältar
18:00
Böda Camping
18:50
Mullvaden
20:00
Border Security
20:25
Border Security
20:50
Trafikpoliserna
22:00
Hulk
01:10
The First Purge
03:05
Havets hjältar
04:10
Walking Dead, The
TV10 (SE)
05:00
Highway Thru Hell
06:00
The Curse of Oak Island
06:50
Yukon Gold
07:45
Storage Wars
08:15
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Heavy Rescue: 401
10:35
Heavy Rescue: 401
11:45
The Curse of Oak Island
12:45
Highway Thru Hell
13:50
Highway Thru Hell
14:55
Shipping Wars
15:25
Shipping Wars
15:55
Shipping Wars
16:25
Shipping Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
18:55
American Pickers
20:00
Alone
21:00
Storage Wars
21:30
Storage Wars
22:00
Hunting Hitler
23:05
The Curse of Oak Island
23:55
Alone
00:55
Running Wild with Bear Grylls
02:00
Running Wild with Bear Grylls
03:00
Yukon Gold
04:00
Yukon Gold
Kanal 11 (SE)
05:00
Caribbean Life
05:40
Parterapi
06:00
90 Day Fiance Season 8
06:45
Caribbean Life
07:10
Caribbean Life
07:35
Say Yes to the Dress
08:20
100 Day Dream Home
09:10
Home Town
10:15
Fixer to Fabulous
11:25
Flip or Flop
11:55
Flip or Flop
12:30
MasterChef Australia
13:35
Caribbean Life
14:10
Caribbean Life
14:50
Say Yes to the Dress
15:55
100 Day Dream Home
17:05
Fixer to Fabulous
18:15
Christmas at Castle Hart
20:00
One December Night
22:00
Naked Attraction: Naughtiest Bits
23:15
Botched
00:10
Home Town
01:20
Dr. Pimple Popper
02:20
Naked Attraction: Naughtiest Bits
03:25
Botched
04:25
Caribbean Life
04:55
Say Yes to the Dress
TV12
05:00
The 100
06:00
All New Traffic Cops
07:00
Heathrow
08:00
Dödligt väder
09:05
All New Traffic Cops
10:05
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
V65 Direkt
LIVE
15:00
America's Funniest Home Videos
15:30
America's Funniest Home Videos
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
17:55
Dödligt väder
19:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
20:00
Brynolf & Ljung
20:30
Brynolf & Ljung
21:00
c/o Segemyhr
21:30
c/o Segemyhr
22:00
Finaste familjen
22:30
Finaste familjen
23:00
Johan Falk
01:05
The Gift
03:20
24 timmar i häktet
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Golf PGA-touren
06:29
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
06:59
Offroadrally Extreme E
07:57
Bancykling, Champions League
09:02
Styrkelyft VM
10:00
Curling: EM i Östersund
10:59
Curling: EM i Östersund
12:03
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
12:45
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
LIVE
19:01
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
19:30
Bancykling, Champions League
LIVE
23:41
Freestyle: Världscupen i Stubai
00:23
Offroadrally Extreme E
01:21
Cykelcross Superprestige
02:16
Tennis: Laver Cup London
03:17
Nyheter
03:21
Tennis: Laver Cup London
04:12
Tennis: Laver Cup London
Eurosport 2 (SE)
06:00
Triathlon Super League
07:58
Snooker: UK Championship
09:28
Snooker: UK Championship
10:58
Ridsport: Världscupen i Madrid
12:01
Bancykling, Champions League
13:00
Säsongssammanfattning Speedway Grand Prix
13:59
Bancykling, Champions League
16:00
Styrkelyft VM
17:00
Offroadrally Extreme E
17:59
Ridsport: Global Champions Tour i Prag
19:13
ATP Uncovered Tennis
19:45
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
LIVE
22:58
Curling: EM i Östersund
00:55
Curling: EM i Östersund
03:05
*
03:10
Behind the scenes ETCR
04:00
*
04:05
Cykel: World Tour - Vuelta a España
Discovery Channel (SE)
05:30
How It's Made
06:00
How It's Made: Dream Cars
06:25
Treehouse Masters
07:15
Building Off The Grid
08:10
How Do They Do It?
08:40
How Do They Do It?
09:10
Wheeler Dealers
10:15
Bad Chad Customs
11:20
Deadliest Catch
13:30
Homestead Rescue
14:35
How Do They Do It?
15:10
How Do They Do It?
15:40
Salvage Hunters
16:50
Salvage Hunters
18:00
Wheeler Dealers
19:00
Wheeler Dealers
20:00
Gold Rush
21:00
Lost Mines: Restored
22:00
Naked and Afraid XL
00:00
Naked And Afraid
01:10
Lost Mines: Restored
02:15
Naked and Afraid XL
04:25
Bad Chad Customs
Discovery Science (SE)
05:12
How It's Made
05:36
How It's Made
06:00
How It's Made
06:24
How It's Made
06:48
How It's Made
07:12
How It's Made
07:36
How It's Made
08:00
How the Universe Works
08:48
Morgan Freeman's Through The Wormhole
09:36
Morgan Freeman's Through The Wormhole
10:24
Extreme Engineering
11:12
Extreme Engineering
12:00
How It's Made
12:24
How It's Made
12:50
How It's Made
13:14
How It's Made
13:38
How It's Made
14:02
How It's Made
14:26
Tesla's Death Ray: A Murder Declassified
15:14
Cooper's Treasure
16:02
NASA's Unexplained Files
16:50
NASA's Unexplained Files
17:40
NASA's Unexplained Files
18:30
How It's Made
18:55
How Do They Do It?
19:20
How Do They Do It?
19:45
How Do They Do It?
20:10
How Do They Do It?
20:35
How Do They Do It?
21:00
Dino Hunters
21:50
Dino Hunters
22:40
Cornwall Air 999
23:30
Cornwall Air 999
00:20
NASA's Unexplained Files
01:10
NASA's Unexplained Files
02:00
NASA's Unexplained Files
02:48
Cooper's Treasure
03:36
Cooper's Treasure
04:24
How It's Made
04:48
How It's Made
BBC Brit (SE)
05:15
Pointless
06:00
The Graham Norton Show: New Year's Eve Special 2020
07:00
QI
07:30
QI
08:05
Pointless
08:50
Top Gear: India Special
10:20
QI
10:50
QI
11:20
QI
11:55
Pointless
12:40
Top Gear: India Special
14:10
QI
14:40
QI
15:10
QI
15:45
Pointless
16:30
Top Gear: Worst Car in the History of the World
17:45
Pointless
18:30
QI
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
The Stand Up Sketch Show
21:10
Live at the Apollo
22:00
The Graham Norton Show
22:50
The Weakest Link Celebrity Specials
23:35
Pointless
00:20
Live at the Apollo
01:05
The Graham Norton Show
01:55
The Weakest Link Celebrity Specials
02:40
Top Gear: Worst Car in the History of the World
03:55
The Graham Norton Show
04:45
QI
C More Stars (SE)
05:15
Star File (Long)
05:30
On Set
06:00
Dag för dag
07:45
The Imitation Game
09:35
The Post
11:30
Livet är en schlager
13:15
This Is Joan Collins
14:55
The BFG
16:50
A Dog's Purpose
18:30
Ace Ventura: Pet Detective
19:50
Star File (Short)
20:00
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
22:00
Sweat
23:45
Arbitrage
01:30
The Informer
03:20
Our Friend
C More First (SE)
06:25
Star File (Short)
06:30
Star File (Long)
06:45
Ennio: The Maestro
09:15
Bamse och tjuvstaden
10:20
Hachiko: A Dog's Story
11:50
Hokus pokus Alfons Åberg
13:00
Lill-Zlatan och Morbror Raring
14:20
Delivery Man
16:05
Unga Astrid
18:05
En komikers uppväxt
19:35
Spotlight on Christmas
21:00
The Commuter
22:45
District 9
00:35
The Girl on the Train
02:25
Point Break
04:25
Hachiko: A Dog's Story
V film premiere (SE)
05:00
The Racer
07:00
Ironbark
09:00
Robotbror
11:00
Ghostbusters: Afterlife
13:00
Long Weekend
15:00
Kajillionaire
17:00
Half Brothers
19:00
Chickenhare and the Hamster of Darkness
21:00
Father Stu
23:05
Fatale
01:00
Gold
02:45
Father Stu
04:55
Ut og stjæle hester
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:00
Brian Cox's Adventures in Space and Time
05:50
Blue Planet II: Making Of
06:00
Dynasties
07:00
Deadly 60
07:25
Trust Me, I'm a Vet
08:15
Life Below Zero
09:00
Inside the Factory
09:55
The Ganges with Sue Perkins
10:45
Dynasties
11:45
Trust Me, I'm a Vet
12:35
Life Below Zero
13:20
Inside the Factory
14:15
The Ganges with Sue Perkins
15:05
Dynasties
16:05
Trust Me, I'm a Vet
16:55
Life Below Zero
17:40
Inside the Factory
18:30
Japan with Sue Perkins
19:20
The Lakes with Simon Reeve
20:15
Trust Me, I'm a Doctor
21:10
Wild Weather: Our World Under Threat
22:00
The World's Deadliest Weather
22:50
Deadly Disasters
23:40
The Lakes with Simon Reeve
00:35
Trust Me, I'm a Doctor
01:30
Wild Weather: Our World Under Threat
02:20
The World's Deadliest Weather
03:10
Deadly Disasters
04:00
The Lakes with Simon Reeve
04:55
Trust Me, I'm a Doctor