SVT1
05:15
Fråga doktorn
06:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Hemmagympa med Sofia
10:20
Den stora älgvandringen - höjdpunkter 2022
11:10
Superföräldrar
11:40
Din sang
12:10
Norge fra lufta
12:15
Fråga doktorn
13:00
Skidskytte: Världscupen
LIVE
15:10
Slusseländet
15:30
Husdrömmar Sicilien
16:00
Radiohjälpen i Ukraina - Skolan
16:05
Musik i mörker
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:18
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Go'kväll
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Wales-England
LIVE
22:00
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
23:00
Rapport
LIVE
23:05
Navalny
00:40
The bold type
01:20
The bold type
04:45
Sverige idag
SVT2
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Agenda
17:00
15 minuter från Sápmi
17:15
Anslagstavlan
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Nyheter på lätt svenska
LIVE
18:00
Apocalypse, Hitler takes on the East
18:55
360 History
19:00
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
20:00
The Real Peaky Blinders
20:55
360 History
21:00
Aktuellt
LIVE
21:38
Kulturnyheterna
LIVE
21:45
Sportnytt
LIVE
22:00
Utrikesbyrån
22:30
Black Market: Dispatches
22:55
St Aidans sjukhus
23:45
Katkeamaton/Boatkanmeahttun
00:05
Isaac Asimov, the Man Who Saw the Future
01:00
15 minuter från Sápmi
01:15
Ekonomibyrån
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:00
Svenska Hollywoodfruar
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
06:55
Undercover Boss US
07:45
Frusna vägar
08:40
Pacific Blue
09:35
Elementary
10:35
The Good Doctor
11:35
Below Deck Mediterranean
12:40
The Real Housewives of Orange County
13:50
Lyxfällan
14:55
The Mentalist
15:55
The Mentalist
16:55
Below Deck Mediterranean
18:00
Lyxfällan
19:00
Frusna vägar
20:00
2012
23:15
Without a Trace
00:10
NCIS
01:10
NCIS: Los Angeles
02:05
Pacific Blue
03:05
NCIS
04:05
Without a Trace
TV4
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
12:00
TV4Nyheterna
LIVE
12:10
TV4Vädret
LIVE
12:15
Köket
12:25
Emmerdale
12:55
Bytt är bytt
13:55
A Place in the Sun
15:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
15:50
Fotboll: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
18:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Robinson
20:00
Malou möter Leif GW Persson
21:00
Expeditionen
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
The Rookie
23:55
House
00:55
Law & Order: Special Victims Unit
01:50
A Place in the Sun
02:50
A Place in the Sun
03:50
House
Kanal 5 (SE)
05:35
House Hunters International
06:00
Parterapi
06:10
Ullared
07:00
House Hunters International
07:20
Good Bones
08:10
Sommaren med släkten
08:35
Wahlgrens värld
09:30
Sofias änglar
10:35
Grey's Anatomy
11:35
Vägens hjältar
12:45
Alla mot alla med Filip och Fredrik
13:50
Holiday Date
15:50
Wahlgrens värld
17:00
Border Security
17:35
Border Security
18:10
Vägens hjältar
19:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00
Gränsbevakarna Sverige
21:00
Helvetesresan
22:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:10
Naked Attraction
00:15
Kompani Svan
01:20
Border Security
01:55
Border Security
02:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:35
Havets hjältar
TV6 (SE)
05:00
Frusna vägar
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
Storage Wars
08:00
Storage Wars
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Fresh Prince of Bel-Air
11:00
Coast Guard: HMS Bounty Rescue
12:00
Pacific Blue
13:00
Pacific Blue
14:00
The Mentalist
15:00
The Mentalist
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
SEAL Team
21:00
Hot Shots! Part Deux
22:55
The Blacklist
23:55
Without a Trace
00:55
Cops
01:25
Cops
01:55
Ink Master
02:55
Just Shoot Me!
03:25
American Dad
03:55
Without a Trace
04:55
Frusna vägar
Sjuan
05:00
Nurses
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
SOS - Superstädarna
08:00
Bachelorette Sverige
09:00
Ambulansen
10:00
A Place in the Sun
11:00
Home and Away
11:30
Skilda världar
12:00
Love on Iceland
14:00
Lilla huset på prärien
15:00
Nurses
16:00
Det okända
17:00
Efter fem
LIVE
18:10
Winter's Dream
20:00
Bachelorette Sverige
21:00
Det stora träslaget
22:00
Skenet bedrar
22:35
Skenet bedrar
23:20
Skenet bedrar
00:00
Bachelorette Sverige - Killarna avslöjar allt
00:30
Judge Judy
00:55
Iskalla mördare, heta offer
01:55
Det okända
02:55
Veterinärerna
03:55
En seriemördares signum
TV8 (SE)
06:00
MasterChef: The Professionals
07:15
Idas Fristelser
07:45
Christmas List
09:25
Eventyrlig oppussing
10:25
Escape to the Country
11:30
Escape to the Country
12:35
Grey's Anatomy
13:40
Christmas Unwrapped
15:40
Doc Martin
16:50
Doc Martin
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
Grey's Anatomy
21:00
Cooking Up Christmas
23:00
Maggie's Christmas Miracle
00:50
New Amsterdam
01:50
New Amsterdam
02:50
Camp Kulinaris
03:55
Camp Kulinaris
04:55
Mel Robbins
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Wheeler Dealers season 15b
07:05
Fast N' Loud season 2b
07:55
Gold Rush
08:45
Deadliest Catch
09:50
Wheeler Dealers season 15b
10:55
Alaska: The Last Frontier säsong 10
11:55
Salvage Hunters
13:00
Wheeler Dealers season 15b
14:05
Ullared
15:15
Property Brothers
16:25
Havets hjältar
17:35
Böda Camping
18:35
Kompani Svan
19:40
Kustbevakarna
20:50
Property Brothers
22:00
Back to the Future II
00:05
The Last Dance
01:25
Kustbevakarna
02:35
Trafikpoliserna
03:35
Walking Dead, The
04:35
Alaska: The Last Frontier säsong 10
TV10 (SE)
05:00
Highway Thru Hell
06:00
The Curse of Oak Island
06:50
Yukon Gold
07:45
Storage Wars
08:15
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Heavy Rescue: 401
10:35
Heavy Rescue: 401
11:45
The Curse of Oak Island
12:45
Highway Thru Hell
13:50
Highway Thru Hell
14:55
Shipping Wars
15:20
Shipping Wars
15:50
Shipping Wars
16:20
Storage Wars
16:50
Storage Wars
17:20
American Pickers
18:15
EHF European League Studio
LIVE
18:45
Handboll EHF European League
LIVE
20:15
EHF European League Studio
LIVE
20:45
Alone
21:45
Storage Wars
22:15
Storage Wars
22:50
Aussie Gold Hunters
23:50
The Curse of Oak Island
00:45
Alone
01:40
Running Wild with Bear Grylls
02:35
Running Wild with Bear Grylls
03:35
Yukon Gold
04:35
Yukon Gold
Kanal 11 (SE)
05:05
Caribbean Life
05:35
Parterapi
06:00
90 Day Fiance Season 8
06:45
Caribbean Life
07:10
Caribbean Life
07:30
Say Yes to the Dress
08:20
100 Day Dream Home
09:00
Home Town
10:05
Fixer to Fabulous
11:10
Flip or Flop
11:50
Flip or Flop
12:20
MasterChef Australia
13:55
Caribbean Life
14:30
Say Yes to the Dress
15:35
100 Day Dream Home
16:50
Fixer to Fabulous
18:00
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper: The 12 Pops of Christmas
21:30
Body Bizarre
22:30
Naked Attraction
23:45
Botched
00:45
Home Town
01:55
Dr. Pimple Popper: The 12 Pops of Christmas
03:20
Naked Attraction
04:30
Botched
TV12
05:00
The 100
06:00
All New Traffic Cops
07:00
Kronofogden knackar på
08:00
Dödligt väder
09:00
All New Traffic Cops
10:00
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
All New Traffic Cops
13:00
Polis på plats
13:30
Polis på plats
14:00
MacGyver
15:00
America's Funniest Home Videos
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
18:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
19:00
America's Funniest Home Videos
19:30
America's Funniest Home Videos
20:00
America's Funniest Home Videos
21:00
Parlamentet
22:00
Meet the Fockers
00:25
Finaste familjen
00:55
Finaste familjen
01:25
Nionde kompaniet
03:50
Mordutredarnas nya fall
04:20
Mordutredarnas nya fall
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Bancykling, Champions League
08:00
Ridsport: Global Champions Tour i Prag
08:58
Ridsport: Global Champions Tour i Prag
10:00
Curling: EM i Östersund
11:56
Freestyle: Världscupen i Stubai
13:03
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
13:45
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
LIVE
16:02
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
LIVE
17:59
Bancykling, Champions League
19:04
Motorcykel: Superbike-VM, Australien
19:45
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
LIVE
00:01
Bancykling, Champions League
01:28
Nyheter
01:35
Spirit of Yachting Yachting
02:08
Golf: PGA TOUR - The RSM Classic
04:04
Cykel Pro Series Tour de Langkawi
04:53
Cykel Pro Series Tour de Langkawi
Eurosport 2 (SE)
05:30
Tennis
06:00
Golf: PGA TOUR - The RSM Classic
07:57
Snooker: UK Championship
09:21
Snooker: UK Championship
11:02
Bancykling, Champions League
12:59
Ridsport: Global Champions Tour i Prag
13:57
Ridsport: Global Champions Tour i Prag
14:54
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
15:25
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
15:56
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
16:26
Säsongssammanfattning ETCR
17:26
Ridsport: Världscupen i Lyon
18:30
Tennis
19:00
FIA WTCR
19:30
Offroadrally
20:26
Freestyle: Världscupen i Stubai
21:07
Offroadrally Extreme E
23:04
*
23:09
Curling: EM i Östersund
01:08
Stratos Skydiving
02:10
Klättring: Världscupen i Morioka
04:13
Teqball World Series
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:15
Pointless
06:00
The Graham Norton Show
06:50
Top Gear's Ambitious But Rubbish
07:40
QI
08:10
QI
08:40
QI
09:10
The Graham Norton Show
10:05
Pointless
10:50
Top Gear's Ambitious But Rubbish
11:40
QI
12:10
QI
12:40
QI
13:10
Pointless
13:50
Top Gear's Ambitious But Rubbish
14:40
QI
15:10
QI
15:40
QI
16:10
Pointless
16:55
The Best of Top Gear Series 20 & 21
17:45
Pointless
18:30
QI
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
Live at the Apollo
21:30
Would I Lie To You?
22:00
Live at the Apollo Special
22:45
8 Out of 10 Cats
23:25
Pointless
00:10
Live at the Apollo
00:55
Live at the Apollo Special
01:40
8 Out of 10 Cats
02:25
Pointless
03:10
Live at the Apollo
03:55
Live at the Apollo Special
04:40
QI
C More Stars (SE)
05:00
On Set
05:30
Second Act
07:10
Sleeping with Other People
08:50
Livet är en schlager
10:35
Ennio: The Maestro
13:05
Margrete den Første
15:05
Office Christmas Party
16:50
17 Again
18:30
Rymdresan
19:40
Star File (Long)
20:00
Upp i det blå
21:20
The Spy Who Dumped Me
23:15
Money Train
01:05
The Girl on the Train
02:55
Children Of Men
04:40
Bröllop, begravning och dop - Filmen/Stilla natt
C More First (SE)
05:00
On Set
05:35
Red 2
07:30
Dear John
09:15
Dumplin'
11:05
Bad Moms
12:45
Le grand bleu
15:30
I, Tonya
17:25
Her
19:30
Loving Christmas
21:00
Gangs of London
21:55
Gangs of London
22:45
Warrior
01:00
The Commuter
02:40
The Sixth Sense
04:25
Who Killed the KLF?
V film premiere (SE)
07:00
Dream Horse
09:00
Here Today
11:00
Tag Min Hånd
13:00
Can You Keep a Secret?
14:45
Blinded By the Light
16:45
Ammonite
18:40
F9: The Fast Saga
21:00
No Man of God
23:00
Nine Bullets
01:00
The Show
03:00
No Man of God
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:35
Deadly 60
06:00
Cornwall with Simon Reeve
06:50
Earth's Natural Wonders
07:45
Animal Einsteins
08:35
Life Below Zero
09:20
Inside the Factory
10:10
Cornwall with Simon Reeve
11:05
Earth's Natural Wonders
11:55
Animal Einsteins
12:45
Life Below Zero
13:30
Inside the Factory
14:20
Cornwall with Simon Reeve
15:15
Earth's Natural Wonders
16:10
Animal Einsteins
17:00
Life Below Zero
17:45
Inside the Factory
18:40
The Ganges with Sue Perkins
19:30
Civilisations
20:20
10 Things You Need To Know About the Future
21:15
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
22:00
Life Below Zero
22:50
The World's Deadliest Weather
23:40
Civilisations
00:30
10 Things You Need To Know About the Future
01:20
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
02:05
Life Below Zero
03:00
The World's Deadliest Weather
03:50
Civilisations
04:35
10 Things You Need To Know About the Future