SVT1
05:15
Landet runt
06:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Hemmagympa med Sofia
10:20
Sverige!
10:50
Sportspegeln
11:20
Landet runt
12:05
Uppdrag granskning
13:05
Carina Bergfeldt
14:05
På spåret
15:05
Hundra dragspel och en flicka
16:30
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
17:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Brasilien-Schweiz
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:18
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Fråga doktorn
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Vem bor här?
21:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Portugal-Uruguay
LIVE RERUN
22:00
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
23:00
Rapport
LIVE
23:05
Första dejten
23:35
The way we were
SVT2
08:00
Kortfilmsklubben - franska
08:10
Kortfilmsklubben - franska
08:20
Kortfilmsklubben - spanska
08:25
Våra dikter på finska
08:29
Våra dikter på finska
08:32
Våra dikter på finska
08:36
Djupdyk
08:42
När jorden går under
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Gudstjänst
17:00
Alt forladt
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Nyheter på lätt svenska
LIVE
18:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Brasilien-Schweiz
LIVE RERUN
19:00
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
20:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Portugal-Uruguay
LIVE
21:00
Aktuellt
LIVE
21:38
Kulturnyheterna
LIVE
21:45
Sportnytt
LIVE
22:00
Ekonomibyrån
22:30
Kroppen, psyket och livet
23:00
Min isländska vardag
23:40
Go cosplay
23:55
Agenda
00:40
30 minuter
01:10
Baby surgeons
02:00
Sportnytt
02:15
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:30
The Nanny
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
06:55
Undercover Boss US
07:45
Frusna vägar
08:40
Pacific Blue
09:35
Elementary
10:35
The Good Doctor
11:35
Below Deck Mediterranean
12:40
The Real Housewives of Orange County
13:50
Lyxfällan
14:55
The Mentalist
15:55
The Mentalist
16:55
Below Deck Mediterranean
18:00
Lyxfällan
19:00
Frusna vägar
20:00
Frusna vägar
21:00
Eventyrlig oppussing
22:00
Styckmordet ingen vill lösa
23:05
Without a Trace
00:00
NCIS
01:00
NCIS: Los Angeles
02:00
Pacific Blue
03:00
NCIS
04:00
Without a Trace
TV4
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:55
Fotboll: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
11:00
Nyhetsmorgon
LIVE
12:00
Fotboll: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
13:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
13:50
Fotboll: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
15:55
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
16:30
Halv åtta hos mig
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Robinson
20:00
Expeditionen
21:00
Expeditionen
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
The Rookie
23:55
House
00:55
Law & Order: Special Victims Unit
01:55
A Place in the Sun
02:55
A Place in the Sun
03:55
House
Kanal 5 (SE)
05:15
Sommaren med släkten
05:50
Parterapi
06:00
Ullared
06:55
House Hunters International
07:15
Good Bones
08:05
Sommaren med släkten
08:30
Wahlgrens värld
09:30
Sofias änglar
10:35
Grey's Anatomy
11:40
Vägens hjältar
12:50
Över Atlanten
13:50
A Gingerbread Romance
15:55
Wahlgrens värld
17:00
Border Security
17:35
Border Security
18:10
Bianca
19:05
Bianca
20:00
Älskar, älskar inte
21:00
Kompani Svan
22:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:10
Naked Attraction
00:15
Gränsbevakarna Sverige
01:20
Border Security
01:55
Border Security
02:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:35
Havets hjältar
TV6 (SE)
05:30
The Simpsons
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
Storage Wars
08:00
Storage Wars
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Fresh Prince of Bel-Air
11:00
Coast Guard Alaska
12:00
Pacific Blue
13:00
Pacific Blue
14:00
The Mentalist
15:00
The Mentalist
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
SEAL Team
21:00
Hot Shots!
22:50
The Blacklist
23:50
Without a Trace
00:50
Cops
01:20
Cops
01:55
Ink Master
02:55
Just Shoot Me!
03:25
American Dad
04:00
Without a Trace
Sjuan
05:00
SOS - Superstädarna
06:10
Judge Judy
06:40
SOS - Superstädarna
07:40
Kärleken flyttar in
08:40
Ambulansen
09:35
A Place in the Sun
10:40
Nyhetsmorgon
LIVE
11:55
Starting Up Love
13:35
Judge Judy
14:00
Lilla huset på prärien
15:05
Nurses
16:00
Det okända
17:00
Taronga Zoo
18:10
Love on Iceland
20:00
Bachelorette Sverige
21:00
Hudson & Rex
22:00
Death in Paradise
23:00
Ett lik i trädgården
23:55
Ett dödligt misstag
00:50
Iskalla mördare, heta offer
01:50
Det okända
02:50
Veterinärerna
03:50
En seriemördares signum
TV8 (SE)
05:20
OSL 24-7
06:00
MasterChef: The Professionals
07:15
My Greates Dishes
07:45
Christmas Encore
09:25
Eventyrlig oppussing
10:25
Escape to the Country
11:30
Escape to the Country
12:35
Grey's Anatomy
13:40
A Christmas Mission
15:40
Doc Martin
16:50
Doc Martin
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
Grey's Anatomy
21:00
Christmas Unwrapped
23:00
Christmas List
00:50
New Amsterdam
01:50
New Amsterdam
02:55
Camp Kulinaris
03:55
Camp Kulinaris
04:55
Father Brown
Kanal 9
05:10
How Do They Do It?
05:40
Gärdsgårdsserien
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:25
Wheeler Dealers season 15b
07:10
Fast N' Loud season 2b
08:00
Gold Rush
08:45
Deadliest Catch
09:50
Wheeler Dealers season 15b
10:55
Alaska: The Last Frontier säsong 10
12:00
Salvage Hunters
13:10
Wheeler Dealers season 15b
14:15
Ullared
15:20
Tunnelbanan
16:30
Havets hjältar
17:40
Böda Camping
18:40
Över Atlanten
19:45
Border Security
20:20
Border Security
20:55
Property Brothers
22:00
Back to the Future
00:15
The Last Dance
01:35
Kustbevakarna
02:45
Trafikpoliserna
03:45
Walking Dead, The
04:55
Alaska: The Last Frontier säsong 10
TV10 (SE)
05:00
Nazi Megastructures
06:00
The Curse of Oak Island
06:50
Yukon Gold
07:45
Storage Wars
08:15
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Heavy Rescue: 401
10:35
Heavy Rescue: 401
11:45
The Curse of Oak Island
12:45
Highway Thru Hell
13:50
Highway Thru Hell
14:55
Shipping Wars
15:25
Shipping Wars
15:55
Shipping Wars
16:25
Shipping Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
18:55
American Pickers
20:00
Alone
21:00
Storage Wars
21:30
Storage Wars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:05
The Curse of Oak Island
23:55
Alone
01:00
Aussie Gold Hunters
02:00
Running Wild with Bear Grylls
03:00
Yukon Gold
04:00
Yukon Gold
Kanal 11 (SE)
05:45
Parterapi
06:00
90 Day Fiance Season 8
06:45
Caribbean Life
07:05
Say Yes to the Dress
07:55
100 Day Dream Home
08:40
Home Town
09:40
Fixer to Fabulous
10:50
Flip or Flop
11:20
Flip or Flop
11:55
MasterChef Australia
13:55
Caribbean Life
14:25
Say Yes to the Dress
15:35
100 Day Dream Home
16:50
Fixer to Fabulous
18:00
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
Naked Attraction
23:15
Botched
00:10
Home Town
01:20
Dr. Pimple Popper
02:25
Naked Attraction
03:30
Botched
04:30
Caribbean Life
TV12
05:00
The 100
05:55
All New Traffic Cops
06:55
Kronofogden knackar på
07:55
Dödligt väder
08:55
Dödligt väder
10:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
11:00
Polisens biljakter
12:00
All New Traffic Cops
13:00
Polis på plats
13:30
Polis på plats
14:00
MacGyver
15:00
America's Funniest Home Videos
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
17:55
Dödligt väder
19:00
America's Funniest Home Videos
20:00
Secret Life of the...
21:00
Mythbusters: There's Your Problem!
22:00
Nionde kompaniet
00:20
Nya MacGyver
01:15
Watchmen
04:20
Mordutredarnas nya fall
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Bancykling, Champions League
07:57
Ridsport: Världscupen i Las Vegas
09:30
Styrkelyft VM
11:21
Styrkelyft VM
13:02
Freestyle: Världscupen i Stubai
13:45
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
LIVE
18:12
Motorcykel: Superbike-VM, Australien
18:40
Styrkelyft VM
19:37
Nyheter
19:45
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
LIVE
23:04
The Minute
23:57
Cykelcross Superprestige
00:56
Cykelcross Superprestige
01:51
Nyheter
01:57
Golf: PGA TOUR - The RSM Classic
03:47
Cykel Pro Series Tour de Langkawi
04:57
Cykel Pro Series Tour de Langkawi
Eurosport 2 (SE)
05:20
Golf PGA-touren
06:00
Golf: PGA TOUR - The RSM Classic
07:55
Snooker: UK Championship
09:24
Snooker: UK Championship
10:56
Bancykling, Champions League
12:54
Stratos Skydiving
13:55
Bancykling, Champions League
15:49
Säsongssammanfattning Speedway Grand Prix
17:01
Curling: EM i Östersund
18:00
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
18:30
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
19:00
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
20:00
Breakdance
21:00
Bancykling, Champions League
21:55
The Minute
21:58
Curling: EM i Östersund
00:07
*
00:12
Freestyle: Världscupen i Stubai
02:11
Klättring: Världscupen i Morioka
04:16
Teqball World Series
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:15
Pointless
06:00
The Graham Norton Show
06:50
Top Gear's Ambitious But Rubbish
07:40
QI
08:10
QI
08:40
QI
09:10
The Graham Norton Show
10:00
Pointless
10:45
Top Gear's Ambitious But Rubbish
11:35
QI
12:05
QI
12:35
QI
13:05
Pointless
13:50
Top Gear's Ambitious But Rubbish
14:40
QI
15:10
QI
15:40
QI
16:10
Pointless
16:55
Top Gear's Ambitious But Rubbish
17:45
Pointless
18:30
QI
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
Live at the Apollo
21:30
Would I Lie To You?
22:00
8 Out of 10 Cats Does Countdown
22:45
Hypothetical
23:30
The Stand Up Sketch Show
23:50
Pointless
00:35
Live at the Apollo
01:20
8 Out of 10 Cats Does Countdown
02:10
Hypothetical
02:50
Top Gear's Ambitious But Rubbish
03:40
The Graham Norton Show
04:30
Live at the Apollo
C More Stars (SE)
05:00
On Set
05:30
On Set
06:00
Star File (Long)
06:15
Nybyggarna
09:30
Who Killed the KLF?
11:00
The Fifth Element
13:05
Comedy Queen
14:40
Prästen i paradiset
16:05
Jul på KuToppen
17:15
Apstjärnan
18:30
Sune vs. Sune
20:00
Ghoster
21:30
John Wick: Chapter 2
23:30
Foreigner, The
01:20
Beck - Undercover
02:50
Captain Phillips
C More First (SE)
05:20
Red
07:10
Penguin Bloom
08:45
Ted - För kärlekens skull
10:40
Glada hälsningar från Missångerträsk
12:10
Nelly Rapp - Monsteragent
13:40
A Hard Day's Night
15:05
Ennio: The Maestro
17:35
Margrete den Første
19:35
A Glenbrooke Christmas
21:00
Nattryttarna
21:45
Beck - Den gråtande polisen
23:15
Léon
01:20
Breaking News in Yuba County
03:00
Slumdog Millionaire
V film premiere (SE)
07:00
Spider-Man: No Way Home
09:25
Suedi
11:00
American Underdog
13:00
Here Today
15:00
Dream Horse
17:00
Tag Min Hånd
18:50
The Green Knight
21:00
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
23:00
Mayday
01:00
Nine Bullets
02:50
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
04:40
F9: The Fast Saga
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:30
Deadly 60
06:00
Deadly 60
06:25
Blue Planet II
07:30
Animal Einsteins
08:20
Life Below Zero
09:05
Inside the Factory
10:00
Cornwall with Simon Reeve
10:55
Blue Planet II
11:55
Animal Einsteins
12:45
Life Below Zero
13:30
Inside the Factory
14:20
Cornwall with Simon Reeve
15:15
Earth's Natural Wonders
16:10
Animal Einsteins
17:00
Life Below Zero
17:45
Inside the Factory
18:35
Cornwall with Simon Reeve
19:30
The World's Deadliest Weather
20:15
Wonders of the Solar System
21:10
Art of Scandinavia
22:00
Art of Scandinavia
22:50
Trust Me, I'm a Doctor
23:40
The World's Deadliest Weather
00:30
Wonders of the Solar System
01:20
Art of Scandinavia
02:10
Art of Scandinavia
03:05
Trust Me, I'm a Doctor
03:55
The World's Deadliest Weather
04:45
Wonders of the Solar System