SVT1
05:10
Go'kväll
05:55
Vem bor här?
06:55
Strömsö
07:25
Den stora älgvandringen - höjdpunkter 2022
08:15
Carina Bergfeldt
09:15
Go'kväll
10:00
Första dejten
10:30
Ridsport: Sweden international horse show
LIVE
12:50
Ridsport: Världscupen
LIVE
15:45
Staffan var en stalledräng
15:50
Arkitekturens pärlor
16:00
Din sang
16:30
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
17:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Kroatien-Kanada
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:10
Lokala nyheter
LIVE
18:15
Landet runt
19:00
Sportspegeln
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Spanien-Tyskland
LIVE
22:00
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
23:00
Rapport
LIVE
23:05
The Split
00:05
På spåret
01:05
Husdrömmar Sicilien
SVT2
09:00
Proffs på en dag
09:30
Världsmedborgare
09:45
Världsmedborgare
10:00
Gudstjänst
10:45
Vetenskapens värld
11:45
Tåget mellan liv och död
12:10
Cyklopernas land
12:40
Ekonomibyrån
13:10
Utrikesbyrån
13:40
Afghanistans kvinnor
14:40
Baby surgeons
15:30
Go cosplay
15:45
15 minuter från Sápmi
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Isaac Asimov, the Man Who Saw the Future
17:00
Kortfilmsklubben - franska
17:10
Kortfilmsklubben - franska
17:20
Kortfilmsklubben - spanska
17:25
Våra dikter på finska
17:29
Våra dikter på finska
17:32
Våra dikter på finska
17:36
Djupdyk
17:42
När jorden går under
18:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Kroatien-Kanada
LIVE RERUN
19:00
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
20:00
Babel
21:00
Aktuellt
LIVE
21:15
Agenda
LIVE
22:00
Dokument utifrån: Musk vs Bezos - rivaler i rymden
23:00
Gudstjänst
23:45
Kroppen, psyket och livet
00:15
Min isländska vardag
00:55
Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema
TV3 (SE)
06:00
Lyxfällan
06:55
The Nanny
07:20
Undercover Boss US
08:15
Extreme Makeover: Home Edition
09:55
The Real Housewives of Melbourne
11:10
Masterchef USA
12:10
Masterchef USA
13:00
Mad About You
13:35
Gordon, Gino And Fred's Road Trip
14:50
America's Funniest Home Videos
15:50
Gordon Ramsay's 24 Hours to Hell and Back
16:50
Lyxfällan
18:00
Frusna vägar
18:55
Elf
21:00
The Equalizer 2
23:35
Horrible Bosses 2
01:45
Patriots Day
04:30
Summer House
TV4
05:00
A Place in the Sun
05:55
A Place in the Sun
06:55
A Place in the Sun
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
10:50
Fotboll: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
13:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
13:50
Fotboll: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
16:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
16:30
Robinson
17:00
Bonde söker fru
17:55
Keno
18:00
Bingolotto
LIVE
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:25
TV4Vädret
LIVE
19:29
Bingolotto
LIVE
20:00
Hellenius hörna
21:00
Robinson
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:15
Beck
00:05
House
01:05
Renée Nyberg: Terrorattentatet på Bali
02:05
Afrika - i virusets spår
02:35
A Place in the Sun
03:35
A Place in the Sun
04:35
Younger
Kanal 5 (SE)
05:40
Gärdsgårdsserien
06:00
Parterapi
06:10
Mexico Life
06:30
Mexico Life
06:55
Böda Camping
07:40
Böda Camping
08:30
Böda Camping
09:20
Vägens hjältar
10:20
Vem tror du att du är?
11:25
Beethoven's 2nd
13:15
Älskar, älskar inte
14:20
Wahlgrens värld
15:20
Gränsbevakarna Sverige
16:30
Herre på täppan
18:10
Mullvaden
19:00
Över Atlanten
19:55
Kompani Svan
21:00
Herre på täppan
22:45
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:45
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:50
Alla mot alla med Filip och Fredrik
01:55
Alla mot alla med Filip och Fredrik
02:55
Naked Attraction
04:05
Naked Attraction
TV6 (SE)
05:30
Family Guy
06:00
Married...with Children
06:30
Married...with Children
07:00
Married...with Children
07:30
Married...with Children
08:00
Seinfeld
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Seinfeld
10:00
The Simpsons
10:30
Coast Guard Alaska
11:30
Studion
LIVE
12:00
FIS Cross-Country World Cup
LIVE
13:00
Studion
LIVE
13:30
FIS Cross-Country World Cup
LIVE
14:30
Studion
LIVE
14:55
Fotboll Kval: OBOS Damallsvenskan 2023
LIVE
16:50
Studio Kval: Damallsvenskan
LIVE
17:00
Piers Morgan Uncensored: 90 minutes with Ronaldo
18:00
Piers Morgan Uncensored: 90 minutes with Ronaldo
19:00
Ink Master
20:00
S.W.A.T.
21:00
Billy the Kid
22:00
Billy the Kid
23:15
The Transporter
01:20
Life
03:25
SEAL Team
04:25
SEAL Team
Sjuan
05:00
Judge Judy
05:25
Ambulansen
06:30
Ambulansen
07:30
A Place in the Sun
08:30
A Place in the Sun
09:35
A Place in the Sun
10:40
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
Judge Judy
12:00
SOS - Superstädarna
13:00
Den stora lilla designutmaningen
14:00
Den stora lilla designutmaningen
15:05
Skenet bedrar
15:45
Skenet bedrar
16:30
Skenet bedrar
17:05
Next Level Chef US
18:15
Starting Up Love
20:00
Robinson - Gränslandet
21:00
Hudson & Rex
21:55
Aurora Teagarden Mysteries 6 - A Bundle of Trouble
23:45
Ett fall för Frost
01:50
Death in Paradise
02:50
Death in Paradise
03:45
Dr Phil
TV8 (SE)
06:00
OSL 24-7
06:30
Undercover Boss UK
07:30
Christmas by the Book
09:05
Midsomer Murders
11:20
Midsomer Murders
13:45
A Christmas Kiss II
15:45
NCIS: New Orleans
16:50
NCIS: New Orleans
17:50
Father Brown
18:45
Father Brown
19:50
Grantchester
21:00
Midsomer Murders
23:10
NCIS: New Orleans
00:05
NCIS: New Orleans
01:05
Foyle's War
03:20
Midsomer Murders
Kanal 9
05:45
Gärdsgårdsserien
06:00
Wheeler Dealers season 15b
06:50
Fast N' Loud season 2b
07:40
Gold Rush
08:30
Deadliest Catch
09:25
Grand Designs
10:35
Grand Designs: The Street
11:50
Grand Designs: The Street
13:00
Wheeler Dealers season 15b
14:05
Ullared
15:10
Tunnelbanan
16:25
Havets hjältar
17:30
Sommaren med släkten
18:05
Sommaren med släkten
18:50
Ullared
19:45
Tunnelbanan
20:50
Sommaren med släkten
21:25
Sommaren med släkten
22:00
Breaking In
23:40
The Last Dance
00:55
Tunnelbanan
02:00
Sommaren med släkten
02:30
Sommaren med släkten
03:00
Walking Dead, The
04:00
Bitchin' Rides
TV10 (SE)
05:30
Pawn Stars
06:00
Yukon Gold
07:00
Yukon Gold
07:55
Yukon Gold
08:55
Yukon Gold
09:55
Yukon Gold
10:55
Heavy Rescue: 401
12:05
Heavy Rescue: 401
13:10
Heavy Rescue: 401
14:15
Heavy Rescue: 401
15:25
Heavy Rescue: 401
16:30
Speed With Guy Martin
17:35
Counting Cars
18:05
Counting Cars
18:30
Counting Cars
18:55
Jay Leno's Garage
20:00
Race for the Planet
20:30
Race for the Planet
21:00
Lost Gold of World War II
22:00
Lost Gold of World War II
23:00
Hunting Hitler
23:55
Aussie Gold Hunters
01:00
Aussie Gold Hunters
02:00
Lost Gold of World War II
03:00
Lost Gold of World War II
03:55
Nazi Megastructures
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Day Fiance Season 8
06:45
Caribbean Life
07:10
Selling LA
07:35
Selling LA
07:55
Selling LA
08:20
Selling LA
08:40
Home Town
09:40
Cake Boss: Next Great Baker
10:50
Cake Boss: Next Great Baker
12:00
MasterChef Australia
13:05
Caribbean Life
13:40
Caribbean Life
14:10
My 600-lb Life: Where are They Now?
15:20
My 600-lb Life: Where are They Now?
16:35
My 600-lb Life
17:50
My 600-lb Life
18:50
My 600-lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Bianca
22:10
Valentine's Day
00:45
Big Fat Liar
02:35
Home Town
03:40
Dr. Pimple Popper
04:45
Cake Boss: Next Great Baker
TV12
05:00
Gränsbevakarna USA
05:30
Gränsbevakarna USA
06:00
Gränsbevakarna USA
06:30
Gränsbevakarna USA
07:00
Dödligt väder
08:00
Kronofogden knackar på
09:00
Kronofogden knackar på
10:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
11:00
Gränsbevakarna USA
11:30
Gränsbevakarna USA
12:00
V64 Direkt
LIVE
14:30
Grand Slam 75
LIVE
17:35
Star File (Long)
17:50
Finaste familjen
18:20
Pilsner och penseldrag
20:50
America's Funniest Home Videos
21:50
Brynolf & Ljung - Street magic
22:20
Amerikansk Fotboll: NFL
LIVE
01:35
NFL: Studio
LIVE
01:45
Star File (Long)
02:00
Johan Falk
04:00
Vikings
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:13
Snooker: UK Championship
06:00
Snooker: UK Championship
06:48
Snooker: UK Championship
07:46
Snooker: UK Championship
08:43
Golf: PGA TOUR - The RSM Classic
10:35
Golf PGA-touren
11:07
Spirit of Yachting Yachting
11:38
Bancykling, Champions League
12:35
Snooker: UK Championship
13:30
Golf: Damernas Europatour
LIVE
17:18
Offroadrally Extreme E
LIVE
17:25
Tennis
19:26
Olympiska Spelen
19:59
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
20:00
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
LIVE
20:57
Bancykling, Champions League
22:55
Cykelcross Superprestige
23:53
Nyheter
23:58
Cykelcross Superprestige
00:53
Endurance Car Racing: VM Bahrain 8-timmars
01:58
Snooker: UK Championship
03:26
Snooker: UK Championship
04:15
Nyheter
04:20
Snooker: UK Championship
Eurosport 2 (SE)
06:00
Behind the scenes ETCR
06:59
Freestyle: Världscupen i Stubai
07:57
Endurance Car Racing: VM Bahrain 8-timmars
09:03
Ridsport: Världscupen i Las Vegas
09:58
FIA WTCR: Världscupen Bahrain
10:50
Cykelcross Världscupen
LIVE
11:45
Olympiska Spelen
12:05
Cykelcross Världscupen
LIVE
13:27
ATP Uncovered Tennis
14:00
Offroadrally Extreme E
LIVE
15:31
Teqball VM
LIVE
17:25
FIA WTCR: Världscupen Jeddah
LIVE
18:22
Ridsport: Världscupen i Las Vegas
19:20
Motorcykel: Superbike-VM, Australien
20:14
Freestyle: Världscupen i Stubai
21:10
Ridsport: Världscupen i Stuttgart
22:15
Behind the scenes ETCR
23:16
Ridsport: Global Champions Tour i Prag
00:11
Nyheter
00:17
Bancykling, Champions League
01:16
Nyheter
01:21
Spirit of Yachting Yachting
01:53
Freestyle: Världscupen i Stubai
02:49
Golf: PGA TOUR - The RSM Classic
03:45
Golf: PGA TOUR - The RSM Classic
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:15
Pointless
06:00
Pointless
06:45
Pointless
07:30
Pointless
08:15
QI
08:45
QI
09:15
QI
09:45
QI
10:15
QI
10:45
QI
11:15
QI
11:45
QI
12:15
QI
12:45
QI
13:15
Top Gear's Ambitious But Rubbish
14:05
Top Gear's Ambitious But Rubbish
14:55
Top Gear's Ambitious But Rubbish
15:45
Pointless
16:30
Pointless
17:15
Pointless
18:00
Frozen Planet II
19:00
Top Gear
20:00
Alan Davies: As Yet Untitled
20:45
Would I Lie To You?
21:15
Would I Lie To You?
21:45
Would I Lie To You?
22:15
Louis Theroux: Gambling In Las Vegas
23:05
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
23:55
Top Gear
00:55
Alan Davies: As Yet Untitled
01:40
Would I Lie To You?
02:10
Would I Lie To You?
02:40
Would I Lie To You?
03:10
Louis Theroux: Gambling In Las Vegas
04:00
Alan Davies: As Yet Untitled
04:45
Would I Lie To You?
C More Stars (SE)
06:30
Star File (Long)
06:40
Star File (Short)
06:50
Behind The Candelabra
08:45
Coco avant Chanel
10:35
Borg McEnroe
12:15
Nine Kittens of Christmas, The
13:40
Long Story Short
15:20
Four Christmases (Aka: Anywhere but home)
16:45
Upp i det blå
18:05
En man som heter Ove
20:00
Bröllop, begravning och dop - Filmen/Stilla natt
21:50
Mile 22
23:25
Need for Speed
01:35
Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
03:30
Beck - Den gråtande polisen
C More First (SE)
05:20
On Set
05:50
Star File (Long)
06:05
Viceroy's House
07:50
Hustlers
09:40
Wonder
11:30
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
13:30
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
15:45
Sleeping with Other People
17:25
La La Land
19:25
Saying Yes to Christmas
21:00
Flaskepost fra P
22:50
The Mechanic
00:20
Prosjekt Z
01:50
Limitless
03:30
Money Train
V film premiere (SE)
05:10
Plus One
07:00
12 Mighty Orphans
09:00
The Croods: A New Age
11:00
The Boss Baby: Family Business
13:00
Suedi
14:35
Spider-Man: No Way Home
17:00
American Underdog
19:00
Plus One
21:00
Pig
23:00
Broadcast Signal Intrusion
01:00
Mayday
03:00
Pig
04:50
The Green Knight
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:10
Brian Cox's Adventures in Space and Time
06:00
Blue Planet Revisited
06:50
Blue Planet Revisited
07:45
Brian Cox's Adventures in Space and Time
08:35
Brian Cox's Adventures in Space and Time
09:25
Brian Cox's Adventures in Space and Time
10:15
Brian Cox's Adventures in Space and Time
11:05
Serengeti
12:05
Serengeti
13:05
Serengeti
14:00
Serengeti
15:00
Serengeti
16:00
Serengeti
17:00
Dynasties
18:00
Frozen Planet II
19:00
Serengeti
20:00
Changing Planet
21:00
Changing Planet
22:00
Mummies Unwrapped
22:45
Frozen Planet II
23:40
Serengeti
00:40
Changing Planet
01:40
Changing Planet
02:40
Mummies Unwrapped
03:25
Frozen Planet II
04:30
Serengeti