SVT1
05:15
Go'kväll
06:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Hemmagympa med Sofia
10:20
Arkitekturens pärlor
10:30
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
11:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Schweiz-Kamerun
LIVE
13:00
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
14:00
FIFA Fotbolls-VM 2022: Uruguay-Sydkorea
LIVE
16:00
FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
16:30
Curling-EM
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:18
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Go'kväll
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Husdrömmar Sicilien
20:30
Frank & Kastaniegaarden
21:00
Den stora älgvandringen - höjdpunkter 2022
21:50
Lokala nyheter
LIVE
22:00
Hockeykväll
LIVE
22:30
Spector
23:25
Rapport
LIVE
23:30
The bold type
00:10
The bold type
00:50
Uppdrag granskning
SVT2
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Bergman & Magnani: The War of Volcanoes
17:10
Kallbad i Trondheim
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Nyheter på lätt svenska
LIVE
18:00
Curling-EM
LIVE RERUN
18:30
30 minuter
19:00
Basket: EM-kval
LIVE
20:00
Baby surgeons
20:50
Glimt av Norge
21:00
Aktuellt
LIVE
21:38
Kulturnyheterna
LIVE
21:45
Sportnytt
LIVE
22:00
Cyklopernas land
22:30
Katkeamaton/Boatkanmeahttun
22:50
St Aidans sjukhus
23:40
Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema
01:40
Sportnytt
01:55
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:00
Svenska Hollywoodfruar
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
07:50
Frusna vägar
08:40
Pacific Blue
09:35
Elementary
10:35
The Good Doctor
11:35
Below Deck Mediterranean
12:40
The Real Housewives of Orange County
13:50
Lyxfällan
14:55
The Mentalist
15:55
The Mentalist
16:55
Below Deck Mediterranean
18:00
Lyxfällan
19:00
Frusna vägar
20:00
Efterlyst
LIVE
21:00
Styckmordet ingen vill lösa
22:00
The Equalizer
23:00
Without a Trace
00:00
NCIS
01:00
NCIS: Los Angeles
02:00
Pacific Blue
03:00
The Equalizer
04:00
Without a Trace
TV4
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
12:00
TV4Nyheterna
LIVE
12:10
TV4Vädret
LIVE
12:15
Köket
12:25
Emmerdale
12:55
Bytt är bytt
13:55
A Place in the Sun
14:55
A Place in the Sun
16:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
16:50
Fotboll: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:25
Robinson
19:55
Fotboll: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
22:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
22:20
TV4Nyheterna
LIVE
22:45
Sporten
LIVE
22:50
TV4Vädret
LIVE
23:05
The Rookie
00:00
House
01:00
Law & Order: Special Victims Unit
02:00
A Place in the Sun
03:00
A Place in the Sun
04:00
House
Kanal 5 (SE)
05:40
Gärdsgårdsserien
06:00
Ullared
06:50
House Hunters International
07:15
Good Bones
08:00
Sommaren med släkten
08:25
Wahlgrens värld
09:20
Sofias änglar
10:25
Grey's Anatomy
11:30
Vägens hjältar
12:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
13:45
Böda Camping
14:50
Sofias änglar
15:55
Wahlgrens värld
17:00
Border Security
17:35
Border Security
18:10
Vägens hjältar
19:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00
Wahlgrens värld
21:00
Mullvaden
22:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:10
Naked Attraction
00:25
Vem tror du att du är?
01:30
Border Security
01:55
Border Security
02:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:35
Havets hjältar
TV6 (SE)
05:05
Without a Trace
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
Storage Wars
08:00
Storage Wars
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Fresh Prince of Bel-Air
11:00
Coast Guard Alaska
12:00
Pacific Blue
13:00
Pacific Blue
14:00
The Mentalist
15:00
The Mentalist
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
SEAL Team
21:00
Enemy of the State
23:50
The Blacklist
00:55
Without a Trace
01:55
Cops
02:25
Cops
02:55
Ink Master
03:55
Just Shoot Me!
04:25
Family Guy
Sjuan
05:00
Taronga Zoo
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
SOS - Superstädarna
08:00
Bachelorette Sverige
09:00
Ambulansen
10:00
A Place in the Sun
11:00
My New Greek Life
12:00
Hela England bakar
13:00
Home and Away
13:30
Skilda världar
14:00
Lilla huset på prärien
15:05
Dr Phil
16:00
Det okända
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
Den stora lilla designutmaningen
20:00
Bachelorette Sverige
21:00
Bonde söker fru - Kärlek åt alla
21:30
Bonde söker fru - Kärlek åt alla
22:00
Death in Paradise
23:00
Death in Paradise
00:00
Bachelorette Sverige - Killarna avslöjar allt
00:30
Judge Judy
00:55
Dr Phil
01:50
Det okända
02:50
Veterinärerna
03:50
En seriemördares signum
TV8 (SE)
06:00
MasterChef: The Professionals
07:15
My Greates Dishes
07:45
Jingle Belle
09:25
Eventyrlig oppussing
10:25
Escape to the Country
11:30
Escape to the Country
12:35
Grey's Anatomy
13:40
Christmas Ever After
15:40
Doc Martin
16:50
Doc Martin
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
Grey's Anatomy
21:00
Christmas in Solvang
23:00
Small Town Christmas
00:50
North and South
02:50
Camp Kulinaris
03:50
Camp Kulinaris
04:55
Mel Robbins
Kanal 9
05:25
How Do They Do It?
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Wheeler Dealers season 15b
07:10
Fast N' Loud season 2b
07:55
Gold Rush
08:45
Deadliest Catch
09:50
Wheeler Dealers season 15b
10:55
Alaska: The Last Frontier säsong 10
12:00
Salvage Hunters
13:05
Wheeler Dealers season 15b
14:10
Ullared
15:20
Property Brothers
16:35
Havets hjältar
17:45
Böda Camping
18:40
Vägens hjältar
19:45
Border Security
20:20
Border Security
20:55
Trafikpoliserna
22:00
Jackal, The
00:20
The Last Dance
01:40
Tunnelbanan
02:50
Sommaren med släkten
03:20
Sommaren med släkten
03:50
Walking Dead, The
04:50
Alaska: The Last Frontier säsong 10
TV10 (SE)
06:00
The Curse of Oak Island
06:50
Yukon Gold
07:45
Storage Wars
08:10
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Heavy Rescue: 401
10:35
Heavy Rescue: 401
11:45
The Curse of Oak Island
12:45
Highway Thru Hell
13:50
Highway Thru Hell
14:55
Shipping Wars
15:30
Shipping Wars
15:55
Shipping Wars
16:25
Shipping Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
18:55
American Pickers
20:00
Alone
21:00
Storage Wars
21:30
Storage Wars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:05
The Curse of Oak Island
23:55
Alone
00:55
Aussie Gold Hunters
01:55
Aussie Gold Hunters
02:55
Yukon Gold
03:55
Yukon Gold
04:55
Highway Thru Hell
Kanal 11 (SE)
05:45
Parterapi
06:00
90 Day Fiance Season 8
06:40
Caribbean Life
07:05
Caribbean Life
07:25
Say Yes to the Dress
08:10
Flipping 101 with Tarek El Moussa
09:00
Home Town
10:05
Fixer to Fabulous
11:10
Flip or Flop
11:50
Flip or Flop
12:20
MasterChef Australia
13:55
Caribbean Life
14:20
Say Yes to the Dress
15:35
100 Day Dream Home
16:50
Fixer to Fabulous
18:00
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
Naked Attraction
23:15
Botched
00:10
Home Town
01:20
Dr. Pimple Popper
02:30
Naked Attraction
03:40
Botched
04:40
Say Yes to the Dress
TV12
05:00
Cheaters
06:00
Cheaters
07:00
Polis på plats
07:30
Polis på plats
08:00
Dödligt väder
09:05
All New Traffic Cops
10:05
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
All New Traffic Cops
13:00
MacGyver
14:00
MacGyver
15:00
America's Funniest Home Videos
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
17:55
Dödligt väder
19:00
Studio: FIFA Fotbolls-VM 2022
LIVE
20:00
Göta Kanal 2 - Kanalkampen
22:10
Star File (Long)
22:25
Amerikansk Fotboll: NFL
LIVE
01:30
Repmånad
03:20
c/o Segemyhr
03:50
Nya MacGyver
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Snooker: UK Championship
07:05
Snooker: UK Championship
07:57
Bancykling, Champions League
09:00
Styrkelyft VM
10:02
Behind the scenes ETCR
11:03
Snooker: UK Championship
12:00
Curling: EM i Östersund
LIVE
14:47
Golf: Damernas Europatour
LIVE
18:00
ATP Uncovered Tennis
18:06
FIA ETCR
19:06
Bancykling
20:00
Curling: EM i Östersund
LIVE
22:57
Spirit of Yachting Yachting
23:30
Sports Spotlight Sport
00:24
Nyheter
00:29
Golf PGA-touren
01:01
Bancykling, Champions League
01:59
Nyheter
02:04
Snooker: UK Championship
03:56
Snooker: UK Championship
Eurosport 2 (SE)
05:08
Nyheter
05:12
FIA WTCR: Världscupen Bahrain
06:00
Golf: PGA TOUR - The RSM Classic
07:57
FIA ETCR
09:00
Freestyle: Världscupen i Stubai
09:58
Cykelcross Trofee veldrijden
10:28
Cykelcross Trofee veldrijden
10:59
Endurance Car Racing: VM Bahrain 8-timmars
12:05
Ridsport: Världscupen i Las Vegas
13:00
Golf: PGA TOUR - The RSM Classic
15:02
Cykelcross Superprestige
16:00
Curling: EM i Östersund
LIVE
18:56
Olympic stories Home of the Olympics
19:32
Spirit of Yachting Yachting
20:04
Bancykling, Champions League
20:59
Freestyle: Världscupen i Stubai
22:02
Cykelcross EM
23:00
Nyheter
23:04
Säsongssammanfattning Formel E, VM
00:01
Nyheter
00:05
Offroadrally VM
00:40
Golf PGA-touren
01:12
Golf: PGA TOUR - The RSM Classic
03:06
Ridsport: Global Champions Tour i Prag
04:01
Freestyle: Världscupen i Stubai
04:57
Endurance Car Racing: VM Bahrain 8-timmars
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:15
Pointless
06:00
The Graham Norton Show
06:50
Pointless
07:35
Top Gear's Ambitious But Rubbish
08:25
QI
08:55
QI
09:25
QI
09:55
The Graham Norton Show
10:45
Top Gear's Ambitious But Rubbish
11:35
QI
12:05
QI
12:35
QI
13:05
Pointless
13:50
Top Gear's Ambitious But Rubbish
14:40
QI
15:10
QI
15:40
QI
16:10
Pointless
16:55
Top Gear's Ambitious But Rubbish
17:45
Pointless
18:30
QI
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
Live at the Apollo
21:30
Would I Lie To You?
22:00
Louis Theroux: Gambling In Las Vegas
22:55
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
23:45
Pointless
00:30
Live at the Apollo
01:20
Louis Theroux: Gambling In Las Vegas
02:10
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
03:00
The Graham Norton Show
03:55
Live at the Apollo
04:40
Would I Lie To You?
C More Stars (SE)
05:20
On Set
05:50
Star File (Long)
06:05
Prästen i paradiset
07:30
Four Christmases (Aka: Anywhere but home)
08:55
Red 2
10:50
Hairspray
12:45
Hustlers
14:35
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
16:35
The Post
18:30
Bamse och tjuvstaden
19:35
Star File (Long)
19:45
Star File (Long)
20:00
Unga Astrid
22:00
Journal 64
23:55
The Commuter
01:40
The Twilight Saga: New Moon
03:50
Beck - Ett nytt liv
C More First (SE)
05:30
Now You See Me
07:25
The Fifth Element
09:30
Hans och hennes
11:00
Sune i Grekland
12:35
A Dog's Purpose
14:15
A Most Wanted Man
16:15
Penguin Bloom
17:45
Borg McEnroe
19:30
Dancing Through Christmas
21:00
Children Of Men
22:45
Peppermint
00:25
Non-Stop
02:10
Burn After Reading
03:45
The Ides of March
V film premiere (SE)
05:00
A Beautiful Day In The Neighborhood
07:00
Boogie
09:00
Friendsgiving
11:00
Men in Black: International
13:00
Venuseffekten
15:00
French Exit
17:00
Spencer
19:00
A Beautiful Day In The Neighborhood
21:00
13 Minutes
23:00
Venom: Let There Be Carnage
01:00
Tides
03:00
13 Minutes
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:30
Deadly 60
06:00
Deadly 60
06:30
Blue Planet II
07:30
Animal Einsteins
08:25
Life Below Zero
09:10
Inside the Factory
10:05
Incredible Journeys with Simon Reeve
10:55
Blue Planet II
11:55
Animal Einsteins
12:50
Life Below Zero
13:35
Inside the Factory
14:30
Incredible Journeys with Simon Reeve
15:20
Blue Planet II
16:15
Animal Einsteins
17:05
Life Below Zero
17:50
Inside the Factory
18:45
Incredible Journeys with Simon Reeve
19:35
How Did They Build That?
20:20
How Did They Build That?
21:10
Science's Greatest Mysteries
22:00
James Webb: The $10 Billion Space Telescope
22:50
Wonders of the Solar System
23:40
How Did They Build That?
00:25
How Did They Build That?
01:10
Science's Greatest Mysteries
02:00
James Webb: The $10 Billion Space Telescope
02:50
Wonders of the Solar System
03:40
How Did They Build That?
04:25
How Did They Build That?