SVT1
06:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Hemmagympa med Sofia
10:20
Rederiet
11:05
Svenska nyheter
11:35
Historier fra Norge rundt
11:40
Nobel 2022: Tillkännagivanden
LIVE
12:15
Historier fra Norge rundt
12:20
Go'kväll
13:05
Draknästet
14:05
Fråga Lund
15:05
Cyrano de Bergerac
17:00
Strömsö
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:18
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Go'kväll
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Uppdrag granskning
21:00
Min sanning: Leif Pagrotsky
21:50
Lokala nyheter
LIVE
22:00
Den svenska dokusåpan
22:30
Våra tonåringar
23:00
Kampen om livet
23:30
Briljanta forskare
23:40
Sanditon
00:35
Fråga Lund
04:45
Sverige idag
05:15
Go'kväll
SVT2
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Anslagstavlan
16:20
Proffs på en dag
16:50
Kylmän sodan Suomi
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Nyheter på lätt svenska
LIVE
18:00
Den romska förintelsen
18:30
Världens historia: Elizabeth I och II
19:15
Världsmedborgare
19:30
JUDISK GUDSTJÄNST 2022
20:00
En särskild sommar
20:30
30 minuter
21:00
Aktuellt
LIVE
21:38
Kulturnyheterna
LIVE
21:45
Sportnytt
LIVE
22:00
Politikbyrån
22:30
The Grave
23:15
Rapport
LIVE
23:20
Vetenskapens värld
00:20
Utrikesbyrån
00:50
Möte med (Finska)
01:10
Den romska förintelsen
01:40
Sportnytt
01:55
Nyhetstecken
TV3 (SE)
06:00
Svenska Hollywoodfruar
06:55
The Real Housewives of Atlanta
07:50
Undercover Boss US
08:40
Pacific Blue
09:35
Unforgettable
10:35
Chicago Med
11:35
Project Runway
12:40
Vanderpump Rules
13:50
Lyxfällan
14:55
Bones
15:55
Bones
16:55
Masterchef USA
18:00
Lyxfällan
19:00
Eventyrlig oppussing
20:00
Eventyrlig oppussing
21:00
NCIS: Los Angeles
22:00
NCIS: Hawai'i
23:05
Without a Trace
23:55
NCIS
00:55
NCIS: Los Angeles
01:55
Pacific Blue
03:00
Unforgettable
03:55
The Real Housewives of Dallas
05:00
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
10:00
Agatha Raisin
11:00
Agatha Raisin
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
A Place in the Sun
15:00
A Place in the Sun
16:00
Grand Designs Nya Zeeland
17:00
Efter fem
LIVE
18:25
Lotto, joker och drömvinsten
18:30
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Halv åtta hos mig
20:00
Bonde söker fru
21:00
Hela Sverige bakar
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:50
TV4Vädret
LIVE
23:00
The Rookie
00:00
House
01:00
Law & Order: Special Victims Unit
01:55
CSI
02:55
A Place in the Sun
04:00
House
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
Kanal 5 (SE)
06:00
Ullared
06:50
House Hunters International
07:15
Good Bones
08:00
Sommaren med släkten
08:25
Trafikpoliserna
09:20
Sofias änglar
10:25
Grey's Anatomy
11:30
Vägens hjältar
12:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
13:35
Böda Camping
14:50
Sofias änglar
15:55
Trafikpoliserna
17:00
Border Security
17:35
Border Security
18:10
Vägens hjältar
19:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00
Vägens hjältar
21:00
Vem tror du att du är?
22:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:15
Naked Attraction: Best Bits
00:15
Över Atlanten
01:25
Border Security
01:55
Border Security
02:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:35
Havets hjältar
05:35
House Hunters International
TV6 (SE)
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
Superstore
08:00
Storage Wars
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Fresh Prince of Bel-Air
11:00
Coast Guard Alaska
12:00
Pacific Blue
13:00
Pacific Blue
14:00
The Mentalist
15:00
The Mentalist
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
SEAL Team
21:00
The 15:17 To Paris
23:00
The Blacklist
00:00
Without a Trace
01:00
The Shield
02:05
Magnum P.I.
03:05
Just Shoot Me!
03:35
Family Guy
04:05
Without a Trace
05:05
Cops
05:30
Cops
Sjuan
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
Bagges hemlösa hundar
08:00
Bachelor
09:00
Fahléns matäventyr
10:00
A Place in the Sun
11:00
A Place in the Sun
12:00
Love it or List it UK
13:00
Skilda världar
13:30
Skilda världar
14:00
Lilla huset på prärien
15:05
Dr Phil
16:00
Det okända
17:00
Husakuten
18:00
Glamour
18:30
Glamour
19:00
Bachelor
20:00
Garden Rescue
21:00
The Dog House
22:00
Hawaii 5-0
23:00
Hawaii 5-0
00:00
Uppgrävd
01:00
Dr Phil
01:55
Det okända
02:55
Veterinärerna
03:55
Uppgrävd
05:00
Husakuten
TV8 (SE)
06:00
Camp Kulinaris
06:55
Idas Fristelser
07:20
Come Dine with Me
07:50
Come Dine with Me
08:20
Come Dine with Me
08:45
Come Dine with Me
09:15
Superoppusserne
10:05
North and South
12:15
Pascals Konditori
13:20
MasterChef: The Professionals
14:45
Grey's Anatomy
15:50
Escape to the Country
16:55
Escape to the Country
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
Grey's Anatomy
21:00
Britain's Most Expensive Houses
22:05
My Floating Home - Long version
23:05
North and South
01:00
Superoppusserne
02:00
Mit Plastikmareridt
03:00
Mit Plastikmareridt
04:00
Pascals Konditori
05:00
Camp Kulinaris
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Wheeler Dealers
07:10
Fast N' Loud
07:55
Gold Rush
08:45
Deadliest Catch
09:50
Wheeler Dealers
10:55
Alaska: The Last Frontier
12:05
Salvage Hunters
13:10
Wheeler Dealers
14:15
Ullared
15:20
Property Brothers
16:35
Top Gear
18:00
Böda Camping
18:50
Gränsbevakarna Sverige
19:40
Border Security
20:15
Border Security
20:50
Property Brothers
22:00
Jaws
00:50
Top Gear
02:05
Tunnelbanan
03:05
Sommaren med släkten
03:35
Sommaren med släkten
04:10
Walking Dead, The
05:15
How Do They Do It?
05:45
Gärdsgårdsserien
TV10 (SE)
06:00
The Curse of Oak Island
06:55
Car S.O.S.
07:45
The Guild Garage
08:15
The Guild Garage
08:40
The Guild Garage
09:10
The Guild Garage
09:35
Ice Road Truckers
10:35
Ice Road Truckers
11:35
The Curse of Oak Island
12:35
Highway Thru Hell
13:45
Highway Thru Hell
14:50
Massive Moves
15:20
Massive Moves
15:50
Massive Moves
16:20
Massive Moves
16:55
Storage Wars
17:25
Storage Wars
18:00
American Pickers
18:55
American Pickers
20:00
Mountain Men
21:00
Storage Wars
21:30
Storage Wars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:05
The Curse of Oak Island
23:55
Massive Moves
00:30
Massive Moves
01:00
Aussie Gold Hunters
02:00
Aussie Gold Hunters
03:00
Highway Thru Hell
04:00
Highway Thru Hell
05:00
Car S.O.S.
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:45
Caribbean Life
07:10
Caribbean Life
07:30
Say Yes to the Dress
08:15
100 Day Dream Home
09:05
Home Town
10:10
Fixer to Fabulous
11:20
Flip or Flop
11:50
Flip or Flop
12:20
MasterChef Australia
13:30
Caribbean Life
14:00
Caribbean Life
14:30
Say Yes to the Dress
15:05
Say Yes to the Dress
15:35
100 Day Dream Home
16:50
Fixer to Fabulous
18:00
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life season 7
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
Naked Attraction
23:15
Botched
00:10
Perfect Murder, The
01:20
Dr. Pimple Popper
02:25
Naked Attraction
03:40
Botched
04:35
Caribbean Life
05:10
Caribbean Life
05:40
Parterapi
TV12
06:00
Cheaters
07:00
All New Traffic Cops
08:00
Paddington Station
08:55
Mordutredarnas nya fall
09:30
Mordutredarnas nya fall
10:00
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
Mordutredarnas nya fall
12:30
Mordutredarnas nya fall
13:00
All New Traffic Cops
14:00
MacGyver
15:00
America's Funniest Home Videos
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
18:00
Kronofogden knackar på
19:00
America's Funniest Home Videos
20:00
V86 Direkt
LIVE
22:00
Beck
00:05
Gangs of London
01:25
Gangs of London
02:35
Unsane
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Cykel Cro Race
07:35
Cykel Pro Series Tour de Luxembourg
09:01
Cykel Slovakien Runt
10:00
Cykel
11:01
Tennis: ATP World Tour 500-turnering i Tokyo
LIVE
11:58
Tennis: ATP World Tour 500-turnering i Tokyo
LIVE
13:57
ATP Uncovered
15:31
Cykel Tour de Taiwan
16:02
Snooker: British Open
17:59
FIA ETCR
18:27
ATP Uncovered
19:02
Tennis: ATP World Tour 500-turnering i Nur Sultan
20:30
Tennis
21:27
Tennis: ATP World Tour 500-turnering i Tokyo
22:54
Nyheter
22:59
Superbike
23:28
Superbike
23:59
Offroadrally Extreme E
01:05
Cykel Tour de Taiwan
01:37
Triathlon Super League
03:31
Nyheter
03:36
Tennis: Laver Cup London
04:28
Golf: PGA TOUR - Mississippi Championship
Eurosport 2 (SE)
06:00
Golf
06:28
Climbing show
07:00
Tennis: ATP World Tour 500-turnering i Nur Sultan
LIVE
08:19
Tennis: ATP World Tour 500-turnering i Nur Sultan
LIVE
11:09
Tennis: Laver Cup London
12:05
Tennis: Laver Cup London
13:01
Friidrott London
14:58
Cykel Cro Race
16:59
Golf: Presidents Cup
18:16
Golf: Presidents Cup
19:30
Golf
20:00
Golf: Presidents Cup
21:27
Golf: Presidents Cup
22:57
Ridsport : World Breeding Championship Lanaken
23:55
Nyheter
23:59
Speedway Grand Prix Torun
00:57
Cykel Pro Series Tour de Luxembourg
01:56
Nyheter
02:01
Cykel Slovakien Runt
03:00
Cykel
04:00
Cykel Pro Series Tour of Münsterland
04:49
Cykel Binche - Chimay - Binche
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
06:00
Travel Man: 48 Hours In...
06:25
Top Gear's Top 41
07:15
Pointless
08:05
QI
08:35
QI
09:05
Travel Man: 48 Hours In...
09:30
Top Gear's Top 41
10:25
QI
10:55
QI
11:30
QI
12:00
Pointless
12:45
Travel Man: 48 Hours In...
13:10
Top Gear's Top 41
14:05
QI
14:35
QI
15:05
QI
15:40
Pointless
16:25
Travel Man: 48 Hours In...
16:50
Top Gear's Top 41
17:45
Pointless
18:30
QI
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
Live at the Apollo
21:30
Would I Lie To You?
22:00
Top Gear: Winter Blunderland
22:50
Top Gear: Winter Blunderland
23:40
Pointless
00:25
Live at the Apollo
01:10
Top Gear: Winter Blunderland
01:55
Top Gear: Winter Blunderland
02:45
Travel Man: 48 Hours In...
03:10
Live at the Apollo
03:55
Top Gear: Winter Blunderland
04:45
Would I Lie To You?
05:15
Pointless
C More Stars (SE)
06:30
Star File (Short)
06:35
Bamse och tjuvstaden
07:40
Dumplin'
09:30
En man som heter Ove
11:25
Delivery Man
13:10
En kongelig affære
15:30
Sune i fjällen
17:00
Adventure of A.R.I.: My Robot Friend, The
18:30
Joey & Ella - A Kangaroo Tail
20:00
En gång i Phuket
21:40
Flaskepost fra P
23:30
Patriots Day
01:40
Beck - Döden i Samarra (41)
03:10
Sicario
05:05
Star File (Long)
05:20
Michael Clayton
C More First (SE)
07:45
The Commitments
09:40
The Post
11:30
Rymdresan
12:40
A Dog's Purpose
14:20
Begin Again
16:00
Dear John
17:45
Viceroy's House
19:30
Astrid & Lilly Save the World
20:10
Astrid & Lilly Save the World
21:00
En komikers uppväxt
22:30
Point Break
00:30
The Twilight Saga: Eclipse
02:30
Hereditary
04:35
Behind The Candelabra
V film premiere (SE)
07:00
The Boss Baby: Family Business
09:00
The Iron mask
11:00
Finding You
13:00
How it Ends
15:00
Nowhere Special
17:00
Men in Black: International
19:00
Land
21:00
Escape Room: Tournament of Champions
23:00
Dangerous
01:00
Burning At Both Ends
03:00
Escape Room: Tournament of Champions
05:00
12 Mighty Orphans
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Deadly 60
06:30
A Perfect Planet
07:30
Animal Impossible
08:20
Life Below Zero
09:05
World's Most Scenic Railway Journeys
09:55
Inside the Factory
10:45
A Perfect Planet
11:45
Animal Impossible
12:35
Life Below Zero
13:20
World's Most Scenic Railway Journeys
14:05
Inside the Factory
15:00
A Perfect Planet
16:00
Animal Impossible
16:50
Life Below Zero
17:40
Civilisations
18:35
Inside the Factory
19:30
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
20:15
North America with Simon Reeve
21:15
Joanna Lumley's Great Cities of the World
22:00
Earth's Tropical Islands
22:50
Coastal Fishing with Robson Green
23:35
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
00:25
North America with Simon Reeve
01:20
Joanna Lumley's Great Cities of the World
02:05
Earth's Tropical Islands
02:55
Coastal Fishing with Robson Green
03:40
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
04:35
North America with Simon Reeve
05:30
Deadly 60