SVT1
06:30
Rederiet
07:15
Rederiet
08:00
Rederiet
08:45
Svenska nyheter
09:15
Spelskandalen
10:00
Motorsport: Rally-VM
11:30
Sumarlandinn
11:35
Orientering: Världscupen
LIVE
15:00
Ridsport: Nations cup
LIVE
17:00
Arkitekturens pärlor
17:10
Go'kväll
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:10
Lokala nyheter
LIVE
18:15
Landet runt
19:00
Sportspegeln
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Komiker utan gränser
20:30
Kenny Starfighter - Dr Deo slår tillbaka
21:00
Tunna blå linjen
22:00
IFS - invandrare för svenskar
22:30
Svenska nyheter
23:00
Rapport
LIVE
23:05
Et helt menneska
23:35
Silent witness
00:35
Vi eller aldrig
01:25
A Wilderness of Error
05:15
Landet runt
SVT2
09:00
A-ha: The Movie
10:00
Gudstjänst
10:45
Dean Martin - King of Cool
12:30
At War with the Army
14:05
Agnete jienáda
14:30
Min historia
15:00
Min historia
15:30
Min historia
16:00
Rapport
LIVE
16:05
15 minuter från Uutiset
16:20
Egenlands resmål
16:30
Det demokratiska spelet
17:00
Aucune idée
17:10
Kortfilmsklubben - engelska
17:26
Kortfilmsklubben - franska
17:37
Kortfilmsklubben - meänkieli
17:46
Voubme och Tjahtje
17:52
Dövas historia genom tiderna
18:00
Världens historia: Elizabeth I och II
18:45
Salatut museot
19:00
Colombia - Wild and Free
19:55
360 History
20:00
Babel
21:00
Aktuellt
LIVE
21:15
Agenda
LIVE
22:10
Bolsonaro, the far side of Brazil
23:05
Gudstjänst
23:50
Superungar
00:50
Världens historia: Elizabeth I och II
01:35
Agnete jienáda
02:00
Min historia
TV3 (SE)
06:00
Svenska Powerkvinnor
06:55
The Nanny
07:25
The Nanny
07:55
The Nanny
08:25
Undercover Boss US
09:20
MasterChef Junior US
10:15
MasterChef Junior US
11:20
Click
13:35
MasterChef Junior US
14:35
MasterChef Junior US
15:40
America's Funniest Home Videos
16:45
The Proposal
18:55
Svenska Truckers
20:00
Lyxfällan
21:00
A Star is Born
23:50
Argo
02:10
Svenska fall
03:15
The Transporter
05:00
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
06:55
Grand Designs Nya Zeeland
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
Lego Masters Sverige
12:55
Sveriges mästerkock VIP
13:55
Grand Designs - Årets hus
14:55
Bonde söker fru
15:55
Kören - undret i Östersund
16:55
Kockarnas kamp
17:55
Keno
18:00
Bingolotto
LIVE
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:25
TV4Vädret
LIVE
19:29
Bingolotto
LIVE
20:00
Vilket liv!
22:00
TV4 Nyheterna
LIVE
22:05
TV4 Vädret
LIVE
22:15
Wallander
00:05
House
01:00
Kalla fakta: Älskad hatad hiphop
02:00
Gängkrigen och kvinnorna
03:00
A Place in the Sun
04:00
A Place in the Sun
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
Kanal 5 (SE)
06:00
Mexico Life
06:25
Mexico Life
06:50
Mexico Life
07:15
Böda Camping
08:00
Böda Camping
08:50
Böda Camping
10:00
Vägens hjältar
11:00
Vem tror du att du är?
12:10
Shrek 2
14:00
Gränsbevakarna Sverige
15:00
Wahlgrens värld
16:00
Vägens hjältar
17:00
Vem tror du att du är?
18:10
Mullvaden
19:05
Över Atlanten
20:00
Harry Potter and the Goblet of Fire
23:20
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
01:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
02:40
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:40
Naked Attraction: Naughtiest Bits
04:45
Naked Attraction: Naughtiest Bits
05:50
Gärdsgårdsserien
TV6 (SE)
06:00
Married...with Children
06:30
Married...with Children
07:00
Married...with Children
07:35
Married...with Children
08:10
Seinfeld
08:40
Seinfeld
09:10
Seinfeld
09:40
Seinfeld
10:15
The Simpsons
10:45
Coast Guard: Mission Critical
11:45
Coast Guard: Mission Critical
12:45
Coast Guard: Mission Critical
13:45
Running Wild with Bear Grylls
14:45
Studio: Damallsvenskan
LIVE
14:55
Damallsvenskan
LIVE
16:50
Studio: Damallsvenskan
LIVE
17:00
SEAL Team
18:00
SEAL Team
19:00
Ink Master
20:00
S.W.A.T.
21:00
Svenska fall
22:00
Chapelwaite
23:00
The Whole Truth
01:00
White Boy Rick
03:15
American Dad
03:50
American Dad
04:25
Family Guy
04:55
Family Guy
05:25
Family Guy
Sjuan
06:00
Fahléns matäventyr
07:00
Fahléns matäventyr
08:00
A Place in the Sun
09:00
A Place in the Sun
10:00
A Place in the Sun
11:00
Love it or List it UK
12:00
Love it or List it UK
13:00
Bagges hemlösa hundar
14:00
Bagges hemlösa hundar
15:00
Skenet bedrar
15:35
Skenet bedrar
16:20
Skenet bedrar
17:00
Garden Rescue
18:00
Plate of Origin
19:30
Donal´s Family Kitchen
20:00
Hudson & Rex
21:00
Ambulansen
22:00
Edvin & Johanna - Sveriges enda kändisar
22:30
Edvin & Johanna - Sveriges enda kändisar
23:00
Ett lik i trädgården
00:00
Ett fall för Frost
02:05
En seriemördares signum
03:00
Det okända
04:00
Dr Phil
05:00
Husakuten
TV8 (SE)
06:00
OSL 24-7
06:30
OSL 24-7
07:00
The Profit
07:55
Doc Martin
08:55
Doc Martin
09:55
Midsomer Murders
12:25
Midsomer Murders
14:50
A Beautiful Mind
17:50
Father Brown
18:45
Father Brown
19:50
Good Karma Hospital
21:00
Midsomer Murders
23:05
Outlander
00:10
Outlander
01:30
Foyle's War
03:30
Midsomer Murders
05:30
OSL 24-7
Kanal 9
06:00
Wheeler Dealers
06:45
Fast N' Loud
07:30
Gold Rush
08:15
Deadliest Catch
09:05
ETCR 2022: Höjdpunkter från Sachsenring, Tyskland
09:35
Property Brothers
10:40
Property Brothers
11:50
Property Brothers
12:55
Wheeler Dealers
14:00
Ullared
15:10
Tunnelbanan
16:15
Top Gear
17:45
Sommaren med släkten
18:20
Sommaren med släkten
18:50
Ullared
19:45
Tunnelbanan
20:50
Sommaren med släkten
21:25
Sommaren med släkten
22:00
Luce
00:05
Top Gear
01:20
Tunnelbanan
02:25
Sommaren med släkten
02:55
Sommaren med släkten
03:25
Walking Dead, The
04:30
Bitchin' Rides
05:40
Gärdsgårdsserien
TV10 (SE)
06:00
Yukon Gold
06:55
Yukon Gold
07:50
Yukon Gold
08:45
Yukon Gold
09:35
Yukon Gold
10:35
Ice Road Truckers
11:40
Ice Road Truckers
12:45
Ice Road Truckers
13:40
Ice Road Truckers
14:40
Ice Road Truckers
15:50
Highway Patrol
16:20
Highway Patrol
16:55
Car S.O.S.
18:00
Car SOS Special: 7 Day Challenge
18:55
Jay Leno's Garage
20:00
Jay Leno's Garage
21:00
F1 Highlights
22:00
Secret Nazi Bases
23:00
Secret Nazi Bases
00:05
Lost Gold of World War II
01:00
Aussie Gold Hunters
02:00
Aussie Gold Hunters
03:00
Secret Nazi Bases
04:00
Secret Nazi Bases
05:00
Hitler's Most Wanted
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:45
Caribbean Life
07:10
Caribbean Life
07:30
De unge mödre
08:20
House Hunters
08:40
House Hunters
09:05
Long Island Medium
10:10
Mom
10:40
Mom
11:10
Home Town
12:15
MasterChef Australia
13:25
Caribbean Life
13:55
Caribbean Life
14:25
My 600-lb Life season 7
15:30
My 600-lb Life season 7
16:50
My 600-lb Life season 7
18:00
My 600-lb Life season 7
18:55
My 600-lb Life season 7
20:00
Brokeback Mountain
22:50
The Souvenir (2019)
01:20
Nightmare Next Door
02:35
Swamp Murders
03:40
House Hunters
04:05
House Hunters
04:35
Caribbean Life
05:15
Caribbean Life
05:45
Parterapi
TV12
06:25
Gränsbevakarna Kanada
06:50
Paddington Station
07:50
Paddington Station
08:45
Lego Masters Australia
10:00
Gränsbevakarna Kanada
10:30
Gränsbevakarna Kanada
11:00
Gränsbevakarna Kanada
11:30
Gränsbevakarna Kanada
12:00
V64 Direkt
LIVE
14:30
Grand Slam 75
LIVE
17:30
Gränsbevakarna USA
18:00
Kjære landsmenn
18:45
Två ägg i högklackat
20:50
America's Funniest Home Videos
21:20
America's Funniest Home Videos
21:50
Brynolf & Ljung
22:20
Amerikansk Fotboll: NFL
LIVE
01:35
Polis på plats
02:05
CSI
03:05
CSI
04:00
Vikings
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Speedway Grand Prix Målilla
06:51
Cykel Cro Race
07:46
Friidrott Sydney
09:45
Friidrott London
LIVE
13:00
Cykel Cro Race
LIVE
14:43
ATP Uncovered
15:32
Tennis: ATP World Tour 250-turnering i Sofia
LIVE
17:40
Tennis: ATP World Tour 250-turnering i Tel Aviv
LIVE
20:00
Snooker: British Open
LIVE
22:58
Nyheter
23:05
Teqball Europatouren
00:45
Nyheter
00:50
Cykel Pro Series Primus Classic
01:44
Tennis: Laver Cup London
02:45
Tennis: Laver Cup London
03:43
Tennis: Laver Cup London
04:24
Tennis: Laver Cup London
05:13
Tennis: Laver Cup London
Eurosport 2 (SE)
06:00
Motocross: VM i Motocross of Nations
07:24
Tennis: ATP World Tour 250-turnering i Seoul
LIVE
08:28
Motocross: VM i Motocross of Nations
09:49
Cykel: World Tour - Vuelta a España
11:00
Golf
11:09
Best of US Open
12:03
Triathlon Super League
13:00
Triathlon Super League
LIVE
15:30
Snooker: British Open
LIVE
16:56
Speedway Grand Prix Vojens
17:57
Speedway Grand Prix Målilla
19:00
Klättring: Världscupen i Jakarta
20:05
Ridsport: FEI Nations Cup i Barcelona
21:56
Nyheter
22:00
Golf: PGA TOUR - Mississippi Championship
LIVE
00:59
Nyheter
01:04
Cykel: World Tour - Vuelta a España
02:59
Golf: PGA TOUR - Fortinet Championship
04:00
Golf: PGA TOUR - Fortinet Championship
05:00
Ridsport Grand Slam Spruce Meadows
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
06:00
Pointless
06:45
Pointless
07:30
Pointless
08:10
The Best of Top Gear Series 15 & 16
09:00
QI
09:30
QI
10:00
QI
10:30
QI
11:00
QI
11:30
QI
12:00
QI
12:30
QI
13:00
The Best of Top Gear Series 15 & 16
13:50
The Best of Top Gear Series 15 & 16
14:40
Top Gear: Middle East Special
15:55
Top Gear's Top 41
16:50
Pointless
17:35
Pointless
18:20
Pointless
19:00
Top Gear
20:00
Alan Davies: As Yet Untitled
20:45
Would I Lie To You?
21:15
Would I Lie To You?
21:45
Would I Lie To You?
22:15
Love and Hate Crime
23:10
Louis Theroux's Weird Weekends
00:00
Top Gear
01:00
Alan Davies: As Yet Untitled
01:45
Would I Lie To You?
02:20
Would I Lie To You?
02:50
Would I Lie To You?
03:20
Louis Theroux's Weird Weekends
04:15
Alan Davies: As Yet Untitled
05:00
Top Gear
C More Stars (SE)
06:50
Micke & Veronica
08:30
Sällskapsresan
10:15
Strul
11:55
Penguin Bloom
13:30
Salmon Fishing in the Yemen
15:15
The BFG
17:10
Ghoster
18:40
Petit Vampire
20:00
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
22:15
Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
00:10
Breaking News in Yuba County
01:45
Mile 22
03:20
Arbitrage
05:05
Prästen i paradiset
C More First (SE)
07:30
Sleeping with Other People
09:10
En kongelig affære
11:30
Her
13:35
Hachiko: A Dog's Story
15:05
Ted - För kärlekens skull
17:05
Pagten
19:00
Margrete den Første
21:00
Who Killed the KLF?
22:30
El Mariachi
23:50
Burn After Reading
01:25
Warrior
03:40
Gutterbee
05:25
Star File (Long)
05:40
En man som heter Ove
V film premiere (SE)
07:00
Voyagers
08:55
Blinded By the Light
11:00
Ammonite
13:00
Spirit Untamed
15:00
Long Weekend
17:00
The High Note
19:00
The Croods: A New Age
21:00
The Card Counter
23:00
Catch The Fair One
01:00
Halloween Kills
03:00
The Card Counter
05:00
Shoplifters Of The World
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
The Secrets of your Food
06:55
The Secrets of your Food
07:45
The Secrets of your Food
08:40
The Truth About Takeaways
09:35
Underground Worlds
10:20
Underground Worlds
11:05
Underground Worlds
11:50
Underground Worlds
12:35
Underground Worlds
13:25
Life Below Zero
14:10
Life Below Zero
14:50
Life Below Zero
15:35
Life Below Zero
16:20
Life Below Zero
17:05
Kolkata with Sue Perkins
18:00
Attenborough's Wonder of Song
19:00
A Perfect Planet
20:00
The Earthshot Prize: Repairing Our Planet
21:00
Wild New Zealand
22:00
Egyptian Tomb Hunting
22:45
Attenborough's Wonder of Song
23:45
A Perfect Planet
00:40
The Earthshot Prize: Repairing Our Planet
01:40
Wild New Zealand
02:40
Egyptian Tomb Hunting
03:25
Attenborough's Wonder of Song
04:35
A Perfect Planet
05:30
Deadly 60