SVT1
06:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Hemmagympa med Sofia
10:20
Basket: VM
12:25
Basket: VM
LIVE
14:30
Kneg
14:50
Kullankaivajat
16:15
Spring Uje spring
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:18
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Fråga doktorn
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Det sitter i väggarna
21:00
Spelskandalen
21:45
Hemmakultur
21:50
Lokala nyheter
LIVE
22:00
Nu kör vi!
22:20
Sjukt
22:40
Rapport
LIVE
22:45
Fight Club
01:00
Svenska nyheter
04:45
Sverige idag
05:15
Fråga doktorn
SVT2
08:00
Aucune idée
08:11
Kortfilmsklubben - franska
08:37
Kortfilmsklubben - svenska
08:51
Dövas historia genom tiderna
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Nyheter på lätt svenska
LIVE
18:00
Möte med (Finska)
18:20
Egenlands resmål
18:30
Nya perspektiv
19:30
Kylmän sodan Suomi
20:00
Vetenskapens värld
21:00
Aktuellt
LIVE
21:38
Kulturnyheterna
LIVE
21:45
Sportnytt
LIVE
22:00
Ekonomibyrån
22:30
Superungar
23:30
Agenda
00:15
Vintage-valtakunta
00:45
Jim Morrison - Last Days in Paris
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
02:10
15 minuter från Uutiset
TV3 (SE)
06:00
Svenska Hollywoodfruar
06:55
The Real Housewives of Orange County
07:50
Undercover Boss US
08:40
Pacific Blue
09:35
NCIS
10:35
Chicago Med
11:35
Project Runway
12:40
The Real Housewives of Orange County
13:50
Lyxfällan
14:55
Bones
15:55
Bones
16:55
Masterchef USA
18:00
Lyxfällan
19:00
Eventyrlig oppussing
20:00
Svenska Truckers
21:00
The Journey - 15 dagar i Nepal
22:05
Svenska fall
23:05
Without a Trace
00:00
NCIS
01:00
NCIS: Los Angeles
02:00
Pacific Blue
03:00
Without a Trace
03:55
For Life
04:55
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
10:00
Dag & Nat
11:00
Dag & Nat
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
A Place in the Sun
15:00
A Place in the Sun
16:00
Grand Designs Nya Zeeland
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4 Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4 Vädret
LIVE
19:30
Halv åtta hos mig
20:00
Sveriges mästerkock VIP
21:00
Parlamentet
22:00
TV4 Nyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:50
TV4 Vädret
LIVE
23:00
The Rookie
23:55
House
00:55
Law & Order: Special Victims Unit
01:55
CSI
02:55
A Place in the Sun
03:55
House
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
Kanal 5 (SE)
06:00
Ullared
06:50
House Hunters International
07:15
Good Bones
08:00
Sommaren med släkten
08:25
Trafikpoliserna
09:20
Sofias änglar
10:20
Grey's Anatomy
11:20
Vägens hjältar
12:30
Över Atlanten
13:40
Böda Camping
14:45
Sofias änglar
15:50
Trafikpoliserna
17:00
Border Security
17:35
Border Security
18:10
Vägens hjältar
19:00
Wahlgrens värld
20:00
Barncancergalan - Det svenska humorpriset 2022
LIVE
22:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:15
Naked Attraction
00:15
Gränsbevakarna Sverige
01:25
Border Security
01:55
Border Security
02:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:35
Havets hjältar
05:35
House Hunters International
TV6 (SE)
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
Superstore
08:00
Superstore
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Fresh Prince of Bel-Air
11:00
The Simpsons
11:30
The Simpsons
12:00
Pacific Blue
13:00
Pacific Blue
14:00
The Mentalist
15:00
The Mentalist
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
Studio: UEFA Nations League
LIVE
20:40
UEFA Nations League
LIVE
22:30
Studio: UEFA Nations League
LIVE
23:15
Speed
01:40
Seinfeld
02:15
Without a Trace
03:15
The Shield
04:25
Magnum P.I.
05:25
Family Guy
Sjuan
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
Mitt liv som valp
08:00
Kärleken flyttar in
08:30
Kärleken flyttar in
09:00
Chokladens underbara värld
10:00
A Place in the Sun
11:00
A Place in the Sun
12:00
Love it or List it UK
13:00
Skilda världar
13:30
Skilda världar
14:00
Lilla huset på prärien
15:05
Dr Phil
16:00
Det okända
17:00
Husakuten
18:00
Glamour
18:30
Glamour
19:00
Bachelor
20:00
Taronga Zoo
21:00
Hudson & Rex
22:00
Ett lik i trädgården
23:00
A Haunting
00:00
Ett dödligt misstag
01:00
Dr Phil
01:50
Det okända
02:50
Veterinärerna
03:50
Ett dödligt misstag
05:00
Husakuten
TV8 (SE)
06:00
Camp Kulinaris
06:55
Come Dine with Me
07:25
Come Dine with Me
07:55
Come Dine with Me
08:25
Come Dine with Me
08:55
Superoppusserne
09:50
North and South
12:00
Jamie's Easy Meals For Every Day
12:40
Jamie's Easy Meals For Every Day
13:20
MasterChef: The Professionals
14:45
Grey's Anatomy
15:50
Escape to the Country
16:55
Escape to the Country
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
Grey's Anatomy
21:00
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
23:25
North and South
01:30
Superoppusserne
02:30
Mit Plastikmareridt
03:30
Mit Plastikmareridt
04:30
OSL 24-7
05:00
Camp Kulinaris
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:25
Wheeler Dealers
07:15
Fast N' Loud
08:05
Gold Rush
08:50
Deadliest Catch
10:00
Wheeler Dealers
11:05
Alaska: The Last Frontier specials
12:05
Salvage Hunters
13:15
Wheeler Dealers
14:20
Ullared
15:30
Tunnelbanan
16:35
Top Gear
18:00
Böda Camping
18:55
Över Atlanten
19:45
Kustbevakarna & SSRS
20:55
Property Brothers
22:00
47 Ronin
00:30
Top Gear
01:55
Kustbevakarna & SSRS
02:55
Södertäljepolisen
03:55
Walking Dead, The
05:00
Alaska: The Last Frontier specials
TV10 (SE)
06:00
The Curse of Oak Island
06:50
Speed With Guy Martin
07:50
Yukon Gold
08:45
Yukon Gold
09:35
Ice Road Truckers
10:30
Ice Road Truckers
11:30
The Curse of Oak Island
12:30
Highway Thru Hell
13:40
Highway Thru Hell
14:40
Massive Moves
15:10
Massive Moves
15:45
Massive Moves
16:15
Massive Moves
16:50
Storage Wars
17:20
Storage Wars
17:50
American Pickers
18:45
Studio: Damallsvenskan
LIVE
18:55
Damallsvenskan
LIVE
20:50
Studio: Damallsvenskan
LIVE
21:00
Mountain Men
22:00
Storage Wars
22:30
Storage Wars
23:00
Aussie Gold Hunters
00:05
The Curse of Oak Island
01:00
Massive Moves
01:30
Massive Moves
02:00
Aussie Gold Hunters
02:55
Aussie Gold Hunters
03:55
Highway Thru Hell
04:55
Highway Thru Hell
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:45
Caribbean Life
07:10
Caribbean Life
07:30
De unge mödre
08:20
House Hunters
08:40
House Hunters
09:05
Long Island Medium
09:45
Long Island Medium
10:15
My Lottery Dream Home
10:45
My Lottery Dream Home
11:15
Say Yes to the Dress
11:50
Say Yes to the Dress
12:15
MasterChef Australia
13:25
Flip or Flop
14:00
Flip or Flop
14:30
Say Yes to the Dress
15:00
Say Yes to the Dress
15:35
1000-lb Sisters
16:50
Fixer to Fabulous
18:00
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life season 7
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
Naked Attraction
23:15
Beauty & the Geek Australia
01:10
Perfect Murder, The
02:20
Nightmare Next Door
03:25
Swamp Murders
04:30
House Hunters
04:55
House Hunters
05:25
Caribbean Life
TV12
06:00
Cheaters
07:00
24 timmar i häktet
08:00
Paddington Station
09:00
Mordutredarnas nya fall
09:30
Mordutredarnas nya fall
10:00
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
Mordutredarnas nya fall
12:30
Mordutredarnas nya fall
13:00
All New Traffic Cops
14:00
MacGyver
15:00
Kronofogden knackar på
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
18:00
MacGyver
19:00
Kronofogden knackar på
20:00
Dödligt väder
21:00
CSI
22:00
CSI
22:55
Transformers: Age of Extinction
02:20
Nya MacGyver
03:15
Mordutredarnas nya fall
03:50
CSI
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
EWC All Access
06:31
Enduro World series show
07:00
Triathlon Super League
08:00
Tennis: Laver Cup
09:00
Tennis: Laver Cup
09:58
Golf: Presidents Cup
10:57
Best of US Open
11:55
Snooker: World, mixed doubles
13:58
Snooker: British Open
LIVE
17:59
Tennis: Grand Slam US Open
19:52
The Minute
19:57
Snooker: British Open
LIVE
23:42
Nyheter
23:47
FIA ETCR: Världscupen Sachsenring
00:38
Triathlon Super League
02:09
Nyheter
02:14
Tennis: Laver Cup
03:14
The Minute
03:17
Tennis: Laver Cup
04:07
Golf: Presidents Cup
Eurosport 2 (SE)
06:00
Triathlon PTO Tour
07:03
Cykel: World Tour - Vuelta a España
08:52
Cykel Tour of Romania
09:22
Cykel Tour of Romania
09:50
Cykel Pro Series Tour de Luxembourg
10:46
Cykel Pro Series Tour de Luxembourg
11:43
Ridsport : VM Pratoni Roma
12:43
Enduro World series show
13:13
Tennis: Laver Cup
14:14
Klättring: Världscupen i Jakarta
LIVE
16:30
Golf
17:01
Tennis: Laver Cup
18:00
The Minute
18:02
FIA ETCR: Världscupen Sachsenring
19:02
Motorcykel: Superbike-VM
19:32
Motorcykel: Superbike-VM
20:02
Offroadrally Extreme E
22:06
Nyheter
22:13
Ridsport: Global Champions Tour i New York
23:10
FIA ETCR: Världscupen Sachsenring
23:55
Golf
00:26
Cykel Tour of Romania
01:24
Nyheter
01:30
Cykel: World Tour - Vuelta a España
03:14
Triathlon PTO Tour
04:18
The Minute
04:19
Tennis: Grand Slam US Open
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
06:00
Travel Man: 48 Hours In...
06:25
Michael McIntyre's Big Show
07:20
Pointless
08:05
The Best of Top Gear Series 29 & 30
08:55
Travel Man: 48 Hours In...
09:20
QI
09:50
QI
10:20
QI
10:50
Pointless
11:35
Michael McIntyre's Big Show
12:30
Travel Man: 48 Hours In...
12:55
The Best of Top Gear Series 29 & 30
13:45
QI
14:15
QI
14:50
QI
15:20
Pointless
16:05
Michael McIntyre - Happy & Glorious
16:55
Travel Man: 48 Hours In...
17:20
The Best of Top Gear Series 29 & 30
18:15
Pointless
19:00
QI
19:30
QI
20:00
QI
20:30
Pointless
21:15
Live at the Apollo
22:00
8 Out of 10 Cats
22:35
8 Out of 10 Cats
23:10
The Stand Up Sketch Show
23:35
Pointless
00:20
Live at the Apollo
01:00
8 Out of 10 Cats
01:35
8 Out of 10 Cats
02:10
The Best of Top Gear Series 29 & 30
03:00
The Stand Up Sketch Show
03:25
Live at the Apollo
04:05
8 Out of 10 Cats
04:40
8 Out of 10 Cats
05:15
Pointless
C More Stars (SE)
06:45
Star File (Short)
06:55
Salmon Fishing in the Yemen
08:40
En man som heter Ove
10:30
Repmånad - eller Hur man gör pojkar av män
11:55
A Most Wanted Man
13:55
Penguin Bloom
15:30
My Big Fat Greek Wedding
17:05
The Adventures of Jurassic Pet
18:30
Sune i fjällen
20:00
Viceroy's House
21:50
Wolf
23:55
Arbitrage
01:40
Urban Legend
03:20
Children Of Men
05:05
Star File (Short)
05:15
Borg McEnroe
C More First (SE)
06:30
Star File (Long)
06:45
On Set
07:15
This Is Joan Collins
08:55
Office Christmas Party
10:40
Bäst före
12:20
Borg McEnroe
14:05
Livet är en schlager
15:55
Wonder
17:45
Glada hälsningar från Missångerträsk
19:10
Dumplin'
21:00
Gåsmamman
21:45
The Spy Who Dumped Me
23:45
Breaking News in Yuba County
01:20
The Informer
03:10
Irresistible
04:50
La vérité
V film premiere (SE)
07:30
Happy Family 2
09:20
Together Together
11:00
A Beautiful Day In The Neighborhood
13:00
All My Life
15:00
Boogie
17:00
Worth
19:00
Kajillionaire
21:00
Tides
23:00
Du som er i himlen
01:00
Wild Indian
03:00
Tides
05:00
Friendsgiving
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Inside the Factory
06:50
Blue Planet II
07:50
Big Animal Surgery
08:45
Life Below Zero
09:30
World's Most Scenic Railway Journeys
10:15
Inside the Factory
11:10
Blue Planet II
12:05
Big Animal Surgery
13:00
Life Below Zero
13:45
World's Most Scenic Railway Journeys
14:30
Inside the Factory
15:25
Blue Planet II
16:25
Trust Me, I'm a Vet
17:15
Life Below Zero
18:00
World's Most Scenic Railway Journeys
18:45
Inside the Factory
19:35
The World's Deadliest Weather
20:25
Science's Greatest Mysteries
21:15
Secrets of the Superfactories
22:00
Inside the Factory
22:55
Trust Me, I'm a Doctor
23:55
The World's Deadliest Weather
00:45
Science's Greatest Mysteries
01:35
Secrets of the Superfactories
02:25
Inside the Factory
03:15
Trust Me, I'm a Doctor
04:20
Science's Greatest Mysteries
05:10
Secrets of the Superfactories