SVT1
06:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Hemmagympa med Sofia
10:20
Strömsö
10:50
Go'kväll
11:35
Min sanning: Birgitta Ohlsson
12:25
Basket: VM
LIVE
14:30
Sverige!
15:00
Spelskandalen
15:45
Uppdrag granskning
16:45
Under overflaten
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:18
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Go'kväll
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Draknästet
21:00
Vi eller aldrig
21:50
Lokala nyheter
LIVE
22:00
Hockeykväll
LIVE
22:30
A Wilderness of Error
23:10
Rapport
LIVE
23:15
Vägen till framgång
23:45
Sommaren i Grums
00:15
Min sanning: Birgitta Ohlsson
01:05
Uppdrag granskning
04:45
Sverige idag
05:15
Go'kväll
SVT2
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Världens historia: München 1972
17:10
Egenlands resmål
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Nyheter på lätt svenska
LIVE
18:00
Vintage-valtakunta
18:30
Ekonomibyrån
19:00
Politikbyrån
19:30
Eränkävijät
20:00
Leif GW Persson - min klassresa
21:00
Aktuellt
LIVE
21:38
Kulturnyheterna
LIVE
21:45
Sportnytt
LIVE
22:00
Cyklopernas land
22:30
The Royal
23:15
Be my voice
00:50
Alfons bit för bit – En film om Gunilla Bergström
01:50
Sportnytt
02:05
Nyhetstecken
TV3 (SE)
06:00
Svenska Hollywoodfruar
06:55
The Real Housewives of Orange County
07:50
Undercover Boss US
08:40
Pacific Blue
09:35
NCIS
10:35
Chicago Med
11:35
Project Runway
12:45
The Real Housewives of Orange County
13:50
Lyxfällan
14:55
Bones
15:55
Bones
16:55
Project Runway
18:00
Lyxfällan
19:00
Masterchef USA
20:00
Efterlyst
LIVE
21:00
Svenska fall
22:00
The Journey - 15 dagar i Nepal
23:05
Without a Trace
00:00
NCIS
01:00
NCIS: Los Angeles
02:00
Pacific Blue
03:00
Without a Trace
04:00
For Life
05:00
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
10:00
Sygeplejeskolen
11:00
Sygeplejeskolen
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
A Place in the Sun
15:00
A Place in the Sun
16:00
Grand Designs Nya Zeeland
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4 Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4 Vädret
LIVE
19:30
Halv åtta hos mig
20:00
Idol
LIVE
21:00
Kalla fakta: Terapeuten
21:55
Idol - Resultatshow
LIVE
22:00
TV4 Nyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:55
TV4 Vädret
LIVE
23:00
The Rookie
00:00
House
01:00
Law & Order: Special Victims Unit
01:55
CSI
02:55
A Place in the Sun
03:55
House
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
Kanal 5 (SE)
06:00
Ullared
06:50
House Hunters International
07:15
Good Bones
08:00
Sommaren med släkten
08:25
Trafikpoliserna
09:15
Sofias änglar
10:20
Grey's Anatomy
11:25
Vägens hjältar
12:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
13:45
Böda Camping
14:50
Sofias änglar
15:55
Trafikpoliserna
17:00
Border Security
17:35
Border Security
18:10
Vägens hjältar
19:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00
Wahlgrens värld
21:00
Mullvaden
22:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:15
Naked Attraction
00:15
Vem tror du att du är?
01:25
Border Security
01:55
Border Security
02:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:35
Havets hjältar
05:30
House Hunters International
TV6 (SE)
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
Superstore
08:00
Superstore
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Simpsons
11:00
The Simpsons
11:30
NCIS: Los Angeles
12:30
NCIS: Los Angeles
13:30
The Mentalist
14:30
The Mentalist
15:30
Elementary
16:30
Elementary
17:30
NCIS: Los Angeles
18:30
NCIS: Los Angeles
19:30
Haaland: Valget
20:30
UEFA Nations League
LIVE
23:00
SEAL Team
00:00
SEAL Team
01:00
Without a Trace
02:00
The Shield
03:00
Magnum P.I.
04:00
Family Guy
04:30
Without a Trace
05:30
Cops
Sjuan
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
Mitt liv som valp
08:00
Bachelor
09:00
Chokladens underbara värld
10:00
A Place in the Sun
11:00
A Place in the Sun
12:00
Love it or List it UK
13:00
Skilda världar
13:30
Skilda världar
14:00
Lilla huset på prärien
15:05
Dr Phil
16:00
Det okända
17:00
Husakuten
18:00
Glamour
18:30
Glamour
19:00
Bachelor
20:00
Plate of Origin
21:25
Donal´s Family Kitchen
22:00
Bachelor - Tjejerna avslöjar allt
22:30
Death in Paradise
23:30
Death in Paradise
00:30
Judge Judy
01:00
Dr Phil
01:55
Det okända
02:55
Veterinärerna
03:55
Ett dödligt misstag
05:00
Husakuten
TV8 (SE)
06:00
Camp Kulinaris
06:55
Come Dine with Me
07:25
Come Dine with Me
07:55
Come Dine with Me
08:25
Come Dine with Me
08:55
Superoppusserne
09:50
North and South
12:00
Jamie's Easy Meals For Every Day
12:40
Jamie's Easy Meals For Every Day
13:20
MasterChef: The Professionals
14:45
Grey's Anatomy
15:50
Escape to the Country
16:55
Escape to the Country
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
Grey's Anatomy
21:00
The International
23:30
North and South
01:30
Superoppusserne
02:30
OSL 24-7
03:00
Mit Plastikmareridt
04:00
Mel Robbins
05:00
Camp Kulinaris
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:25
Wheeler Dealers
07:15
Fast N' Loud
08:00
Gold Rush Specials
08:50
Deadliest Catch
10:00
Wheeler Dealers
11:05
Alaska: The Last Frontier specials
12:10
Salvage Hunters
13:20
Wheeler Dealers
14:30
Ullared
15:35
Property Brothers
16:50
Top Gear
18:05
Böda Camping
18:55
Vägens hjältar
19:45
Border Security
20:20
Border Security
20:55
Södertäljepolisen
22:00
Lost World: Jurassic Park
00:50
Top Gear: Winter Blunderland
02:00
Tunnelbanan
03:00
Sommaren med släkten
03:35
Sommaren med släkten
04:05
Walking Dead, The
05:20
How Do They Do It?
05:50
Gärdsgårdsserien
TV10 (SE)
06:00
The Curse of Oak Island
06:50
Speed With Guy Martin
07:50
Yukon Gold
08:45
Yukon Gold
09:35
Ice Road Truckers
10:35
Ice Road Truckers
11:35
The Curse of Oak Island
12:30
Highway Thru Hell
13:40
Highway Thru Hell
14:40
Massive Moves
15:10
Massive Moves
15:45
Massive Moves
16:15
Massive Moves
16:50
Storage Wars
17:25
Storage Wars
18:00
American Pickers
18:55
American Pickers
20:00
Mountain Men
21:00
Storage Wars
21:30
Storage Wars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:05
The Curse of Oak Island
23:55
Massive Moves
00:25
Massive Moves
00:55
Aussie Gold Hunters
01:55
Aussie Gold Hunters
02:55
Highway Thru Hell
03:55
Highway Thru Hell
04:55
Speed With Guy Martin
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:45
Caribbean Life
07:10
Caribbean Life
07:30
De unge mödre
08:15
House Hunters
08:35
House Hunters
08:55
Long Island Medium
09:30
Long Island Medium
10:00
My Lottery Dream Home
10:30
My Lottery Dream Home
11:05
Say Yes to the Dress
11:35
Say Yes to the Dress
12:10
MasterChef Australia
13:20
Flip or Flop
13:55
Flip or Flop
14:25
Say Yes to the Dress
15:00
Say Yes to the Dress
15:30
1000-lb Sisters
16:40
Fixer To Fabulous
18:00
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life season 7
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
Naked Attraction
23:15
Beauty & the Geek Australia
00:20
Perfect Murder, The
01:25
Nightmare Next Door
02:30
Swamp Murders
03:40
House Hunters
04:05
House Hunters
04:30
Caribbean Life
05:00
Caribbean Life
05:40
Parterapi
TV12
06:00
Cheaters
07:00
All New Traffic Cops
08:00
Paddington Station
09:00
Mordutredarnas nya fall
09:30
Mordutredarnas nya fall
10:00
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
Mordutredarnas nya fall
12:30
Mordutredarnas nya fall
13:00
MacGyver
14:00
MacGyver
15:00
Kronofogden knackar på
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
17:55
MacGyver
19:00
Kronofogden knackar på
20:00
Elitstyrkans hemligheter - Sverige
21:00
Dr. No
23:20
Star Trek (2009)
01:55
Minority Report
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Cykel Pro Series Tour de Luxembourg
07:44
Tennis: Grand Slam US Open
10:18
Tennis: Grand Slam US Open
12:08
Triathlon PTO Tour
13:57
Sports Spotlight
14:54
The Minute
14:58
Best of Vuelta a Espana
15:55
72
17:00
Enduro World series show
17:26
ATP Uncovered
18:06
Cykel Pro Series Tour de Luxembourg
19:51
Nyheter
19:56
Tennis: Grand Slam Australian Open
21:24
Triathlon
21:59
Sports Spotlight
22:57
Tennis: Grand Slam US Open
00:49
Nyheter
00:56
Tennis: Grand Slam US Open
02:46
You say we play
04:23
Sports Spotlight
Eurosport 2 (SE)
06:00
Triathlon Super League
07:58
Cykel Sabatini Cup
08:58
Cykel Tour of Romania
09:58
Speedway Grand Prix Målilla
10:57
Cykel Pro Series Tour de Luxembourg
12:59
Tennis: Grand Slam Australian Open
14:38
Tennis: Grand Slam Australian Open
16:08
The Minute
16:11
Tennis: Grand Slam US Open
18:08
Golf
18:30
Golf: Presidents Cup
LIVE
23:57
Nyheter
00:02
Cykel Pro Series Tour de Luxembourg
01:51
Speedway Grand Prix Målilla
02:49
Nyheter
02:54
Triathlon PTO Tour
04:04
72
05:03
72
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
06:00
Travel Man: 48 Hours In...
06:25
Pointless
07:15
The Best of Top Gear Series 20 & 21
08:05
Travel Man: 48 Hours In...
08:30
QI
09:05
QI
09:35
QI
10:05
Pointless
10:50
The Graham Norton Show
11:30
The Graham Norton Show
12:10
Travel Man: 48 Hours In...
12:35
The Best of Top Gear Series 20 & 21
13:25
QI
13:55
QI
14:30
QI
15:00
Pointless
15:45
The Graham Norton Show
16:20
The Graham Norton Show
16:55
Travel Man: 48 Hours In...
17:20
The Best of Top Gear Series 20 & 21
18:15
Pointless
19:00
QI
19:30
QI
20:00
QI
20:30
Pointless
21:15
Live at the Apollo
22:00
Love and Hate Crime
22:55
Louis Theroux's Weird Weekends
23:45
Pointless
00:30
Live at the Apollo
01:15
Love and Hate Crime
02:05
Louis Theroux's Weird Weekends
02:55
The Best of Top Gear Series 20 & 21
03:45
Live at the Apollo
04:30
Pointless
05:15
Pointless
C More Stars (SE)
07:15
Bring It On
08:50
The King's Speech
10:45
Now You See Me
12:40
Now You See Me 2
14:45
The Hunger Games
17:10
Petit Vampire
18:30
Adventure of A.R.I.: My Robot Friend, The
20:00
The BFG
22:00
Prosjekt Z
23:30
Sicario: Day of the Soldado
01:30
Limitless
03:20
Dawn of the Dead
05:05
On Set
05:35
Office Christmas Party
C More First (SE)
06:00
Second Act
07:40
Ace Ventura: Pet Detective
09:05
Viceroy's House
10:50
Unga Astrid
12:50
Apstjärnan
14:05
Nelly Rapp - Monsteragent
15:35
Office Christmas Party
17:20
The Hundred-Foot Journey
19:20
This Is Joan Collins
21:00
All the Money in the World
23:10
The Twilight Saga: Eclipse
01:10
The Marksman
02:55
Lost Girls and Love Hotels
04:30
Coco avant Chanel
V film premiere (SE)
07:00
AINBO: Spirit of the Amazon
09:00
Gloria Bell
11:00
Plus One
13:00
The Boss Baby: Family Business
15:00
The Iron mask
17:00
The Best of Enemies
19:10
Nowhere Special
21:00
Burning At Both Ends
23:00
Yakuza Princess
01:00
Venom: Let There Be Carnage
03:00
Burning At Both Ends
05:00
Finding You
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Inside the Factory
06:55
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
07:45
Big Animal Surgery
08:35
Life Below Zero
09:20
World's Most Scenic Railway Journeys
10:05
Inside the Factory
11:00
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
11:50
Big Animal Surgery
12:40
Life Below Zero
13:30
World's Most Scenic Railway Journeys
14:15
Inside the Factory
15:05
Blue Planet II
16:05
Big Animal Surgery
16:55
Life Below Zero
17:45
World's Most Scenic Railway Journeys
18:30
Inside the Factory
19:25
The Science of Sleep: How to Sleep Better
20:10
The Earthshot Prize: Repairing Our Planet
21:10
The Planets
22:00
Science's Greatest Mysteries
22:50
Universe
23:50
The Science of Sleep: How to Sleep Better
00:35
The Earthshot Prize: Repairing Our Planet
01:35
The Planets
02:25
Science's Greatest Mysteries
03:15
Universe
04:15
The Science of Sleep: How to Sleep Better
05:00
The Earthshot Prize: Repairing Our Planet