SVT1
06:00
Morgonstudion
LIVE
09:10
Sommargympa med Sofia
09:30
Vi var barn då
09:45
EM-veckan
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:18
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Fråga doktorn
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
EM-veckan
LIVE
21:00
Skrik från förr
21:50
Lokala nyheter
LIVE
22:00
Fotbollsstudion
LIVE
22:30
Eagles
22:55
Rapport
LIVE
23:00
Korparna
00:45
Hård rock på export
05:15
Fråga doktorn
SVT2
12:00
Varför ska jag rösta?
12:30
La tormenta sueca
12:42
Kortfilmsklubben - tyska
12:53
Mitt språk meänkieli
13:00
Ishockey: Junior-VM
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Eränkävijät
16:35
Anslagstavlan
16:40
Gudstjänst
17:10
Gamerne
17:30
Nyhetstecken
LIVE
17:40
Uutiset
LIVE
17:50
Oddasat
LIVE
17:55
Norge fra lufta
18:00
Simning: EM i Rom
LIVE
20:00
Vetenskapens värld sommar
21:00
Aktuellt
LIVE
21:38
Kulturnyheterna
LIVE
21:45
Sportnytt
LIVE
22:00
Valet forever
22:20
Den stora rovdjursfejden
22:50
Min fråga om demokrati
23:05
Varför ska jag rösta?
23:35
Kortfilmsklubben - svenska
23:50
Agenda
00:35
Reported Missing
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
02:10
Vintage-valtakunta
02:40
Gamerne
TV3 (SE)
06:00
Svenska Hollywoodfruar
06:55
The Real Housewives of Orange County
07:50
Undercover Boss US
08:40
Pacific Blue
09:35
NCIS
10:35
Chicago Med
11:35
Below Deck Mediterranean
12:40
Eventyrlig oppussing
13:50
Lyxfällan
14:50
The Mentalist
15:50
The Mentalist
16:55
Below Deck Mediterranean
18:00
Lyxfällan
19:00
Lyckoviken
20:00
Lyxfällan
21:00
The Journey - 15 dagar i Nepal
22:05
Svenska fall
23:10
Without a Trace
00:05
NCIS
01:05
NCIS: Los Angeles
02:05
S.W.A.T.
03:00
Without a Trace
04:00
Pacific Blue
05:00
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
10:00
Dr Phil
11:00
Dr Phil
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
A Place in the Sun: Home or Away
15:00
A Place in the Sun: Home or Away
16:00
Grand Designs UK
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4 Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4 Vädret
LIVE
19:30
Halv åtta hos mig
20:00
Lotta på Liseberg
LIVE
21:30
Beck
22:00
TV4 Nyheterna
LIVE
22:05
TV4 Vädret
LIVE
22:15
Beck
23:45
House
00:45
Law & Order: Special Victims Unit
01:45
CSI
02:45
A Place in the Sun: Home or Away
03:45
House
05:10
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
Kanal 5 (SE)
06:00
Ullared
06:45
House Hunters International
07:10
Good Bones
07:55
Sommaren med släkten
08:20
Välkommen till Köping
09:10
Superstars 2022
10:15
Grey's Anatomy
11:15
Vägens hjältar
12:25
Sommaren med släkten
13:00
Sommaren med släkten
13:30
Böda Camping
14:45
Sofias änglar
15:50
Välkommen till Köping
17:00
Border Security
17:35
Border Security
18:10
Havets hjältar
19:05
Vägens hjältar
20:00
Bourne Supremacy, The
22:30
The Bourne Legacy
01:15
Naked Attraction
02:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:40
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:40
Vem tror du att du är?
05:40
Gärdsgårdsserien
TV6 (SE)
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
Brooklyn Nine-Nine
08:00
Brooklyn Nine-Nine
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Fresh Prince of Bel-Air
11:00
Alone
12:00
NCIS: Los Angeles
13:00
NCIS: Los Angeles
14:00
The Mentalist
15:00
The Mentalist
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
IIHF Ice Hockey World Junior Championships
LIVE
22:45
SEAL Team
23:45
IIHF Ice Hockey World Junior Championships Studio
LIVE
23:55
IIHF Ice Hockey World Junior Championships
LIVE
03:00
Magnum P.I.
03:45
IIHF Ice Hockey World Junior Championships Studio
LIVE
03:55
IIHF Ice Hockey World Junior Championships
LIVE
Sjuan
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
Hundcoachen
07:30
Hundcoachen
08:00
Biggest Loser
09:00
Leila bakar i Frankrike
09:30
Leila bakar i Frankrike
10:00
A Place in the Sun: Home or Away
11:00
Ambulansen
12:00
Hela England bakar
13:25
Skilda världar
14:00
Lilla huset på prärien
15:00
10 år yngre på 10 dagar
16:00
Det okända
17:00
Ambulansen
18:00
Hundräddaren
18:30
Hundräddaren
19:00
A Place in the Sun: Home or Away
20:00
Taronga Zoo
21:00
Hudson & Rex
22:00
Love it or List it UK
23:00
Love it or List it UK
00:05
Iskalla mördare, heta offer
01:00
10 år yngre på 10 dagar
02:00
Det okända
03:00
Veterinärerna
04:00
Iskalla mördare, heta offer
05:00
En unge i minuten - Australien
TV8 (SE)
06:00
Camp Kulinaris
06:50
Come Dine with Me
07:20
Come Dine with Me
07:50
Come Dine with Me
08:20
Come Dine with Me
08:45
MasterChef UK
09:55
My Big Family Farm
11:00
Mr Selfridge
12:05
Undercover Boss UK
13:15
Undercover Boss UK
14:25
MasterChef UK
16:30
Jamie's Quick & Easy Food
17:00
Escape to the Country
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
NCIS
21:00
Murder On The Orient Express
23:20
Mr Selfridge
00:15
Good Trouble
01:15
Good Trouble
02:15
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
03:25
My Big Family Farm
04:30
Idas Fristelser
05:00
Mel Robbins
Kanal 9
06:00
The Last Dance
06:50
Diners, Drive-ins and Dives
07:10
Fast N' Loud
07:55
Gold Rush
08:40
Deadliest Catch
09:40
Wheeler Dealers
10:50
Alaska: The Last Frontier
11:55
Salvage Hunters
13:05
Wheeler Dealers
14:10
Ullared
15:15
Tunnelbanan
16:30
Top Gear
17:55
Böda Camping
18:50
Ullared
19:40
Border Security
20:15
Border Security
20:50
Property Brothers
22:00
Van Helsing
00:55
Top Gear
02:10
Kustbevakarna
03:20
Södertäljepolisen
04:20
Criminal Minds
05:20
How Do They Do It?
05:50
Gärdsgårdsserien
TV10 (SE)
06:00
The Curse of Oak Island
06:55
Running Wild with Bear Grylls
07:45
Storage Wars
08:10
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Ice Road Truckers
10:30
Ice Road Truckers
11:30
The Curse of Oak Island
12:30
American Pickers
13:40
American Pickers
14:40
Pawn Stars
15:10
Pawn Stars
15:45
Coast Guard Florida
16:50
Storage Wars
17:25
American Pickers
18:30
Studio: Damallsvenskan
LIVE
18:55
Damallsvenskan
LIVE
20:50
Studio: Damallsvenskan
LIVE
21:00
Women's Night Football
LIVE
22:00
Running Wild with Bear Grylls
23:00
Storage Wars
23:30
Storage Wars
00:00
Aussie Gold Hunters
01:00
The Curse of Oak Island
01:55
Coast Guard Florida
02:55
Highway Thru Hell
03:55
Highway Thru Hell
04:55
Speed With Guy Martin
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:55
Caribbean Life
07:15
De unge mödre
08:05
House Hunters
08:30
House Hunters
08:55
Long Island Medium
09:25
Long Island Medium
10:00
My Lottery Dream Home
10:30
My Lottery Dream Home
11:05
Say Yes to the Dress
11:35
Say Yes to the Dress
12:10
90 Days to Wed
13:20
Flip or Flop
13:55
Flip or Flop
14:25
Say Yes to the Dress
15:00
Say Yes to the Dress
15:30
Fixer to Fabulous: Welcome Inn
16:45
Flipping Showdown
17:55
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life: Where Are They Now?
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
Naked Attraction
23:15
The Bad Skin Clinic
00:15
Perfect Murder, The
01:25
Nightmare Next Door
02:30
Swamp Murders
03:35
House Hunters
04:00
House Hunters
04:30
Caribbean Life
05:00
Caribbean Life
05:30
Long Island Medium
TV12
06:00
Cheaters
07:00
Saved on Camera
08:00
112 - Först på plats Australien
09:00
Mordutredarnas nya fall
09:30
Mordutredarnas nya fall
10:00
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
Mordutredarnas nya fall
12:30
Mordutredarnas nya fall
13:00
Paddington Station
14:00
Kronofogden knackar på
15:00
MacGyver
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
18:00
MacGyver
19:00
Kronofogden knackar på
20:00
Storm Stories: The Next Chapter
21:00
Heathrow
21:30
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
23:30
MacGyver
00:30
Rain Man
03:20
Mordutredarnas nya fall
03:50
CSI
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Motocross
06:30
Motocross
07:00
Motocross
07:30
Motocross
08:00
Golf
10:00
Bancykling
12:00
Bancykling
14:00
Bancykling
16:03
Bancykling
LIVE
20:00
BMX
21:00
BMX
22:00
Triathlon
23:00
Triathlon
01:00
Triathlon
03:00
Endurance Moto Racing
03:30
Mountainbike
04:00
Olympiska Spelen
05:00
FIA WTCR
Eurosport 2 (SE)
06:00
Cykel: World Tour - Tour of Scandinavia
07:30
Golf
08:00
EWC All Access
08:30
Breaking Life
09:30
The power of sport
10:00
Endurance Moto Racing: VM
14:00
FIA ETCR: Världscupen Vallelunga
14:30
Climbing show
15:00
Formel E, VM Seoul
16:00
Formel E, VM Seoul
17:00
Formel E, VM Seoul
18:00
Formel E, VM Seoul
18:30
*
LIVE
19:00
*
LIVE
20:00
Motocross: VM i Finland
21:00
Motocross: VM i Finland
22:00
Motocross: VM i Finland
23:00
Motocross: VM i Finland
00:00
Motorcykel: Superbike-VM
01:00
Motorcykel: Superbike-VM
02:00
Golf: PGA TOUR - Rocket Mortgage Classic
04:00
Golf: PGA TOUR - FedEx St Jude Championship
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)

No upcoming airings

C More Stars (SE)
06:05
Änglagård - Andra sommaren
08:20
I, Tonya
10:20
A Most Wanted Man
12:20
Dag för dag
14:05
Bring It On
15:40
Rymdresan
16:55
Sune på bilsemester
18:30
Jul på KuToppen
19:35
Star File (Short)
19:45
Star File (Long)
20:00
Now You See Me
21:55
Our Friend
00:00
El Mariachi
01:20
Human Capital
02:55
Cut Throat City
05:00
Coco avant Chanel
C More First (SE)
06:25
Hans och hennes
07:55
Mig äger ingen
09:40
Horizon Line
11:10
A Dog's Purpose
12:50
Bamse och tjuvstaden
14:05
My Big Fat Greek Wedding
15:40
Penguin Bloom
17:15
Ophelia
19:00
The Post
21:00
Morden i Sandhamn
21:45
Morden i Sandhamn
22:30
Erna i krig
00:15
Children Of Men
02:10
Valley of the Gods
04:15
Comedy Queen
05:50
Margrete den Første
V film premiere (SE)
07:00
The High Note
09:00
Charlie's Angels
11:00
Song of Names
13:00
Minari
15:00
Extinct
17:00
Plus One
19:00
Here Today
21:00
Zeros and Ones
23:00
The Forever Purge
01:00
Out Of Death
03:00
Zeros and Ones
05:00
Long Weekend
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Secrets of the Superfactories
06:50
Life Below Zero
07:35
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
08:20
Coast
09:10
Secrets of the Superfactories
10:00
Life Below Zero
10:45
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
11:30
Coast
12:20
Secrets of the Superfactories
13:10
Life Below Zero
13:55
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
14:40
Coast
15:30
Secrets of the Superfactories
16:20
Life Below Zero
17:10
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
17:55
Coast
18:50
Secrets of the Superfactories
19:35
Coastal Fishing with Robson Green
20:20
Animal Einsteins
21:10
Underground Worlds
22:00
Inside the Factory
22:50
Spectacular Earth
23:45
Coastal Fishing with Robson Green
00:25
Animal Einsteins
01:15
Underground Worlds
02:00
Inside the Factory
02:55
Spectacular Earth
03:50
Coastal Fishing with Robson Green
04:35
Animal Einsteins
05:30
Deadly 60