SVT1
06:30
Antikmagasinet
07:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Sommargympa med Sofia
10:20
Första dejten
10:50
Ridsport: VM i Danmark
LIVE
17:00
Sven Melander - Ta hand om er och glöm inte att skratta
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Lokala nyheter
LIVE
18:19
Sportnytt
LIVE
18:24
Kulturnyheterna
LIVE
18:30
Fra bølle til bestevenn
19:10
Såna är föräldrar
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Sverige möts
LIVE
21:00
Malika: The Lion Queen
21:50
Lokala nyheter
LIVE
21:55
Hitlåtens historia: Barbie girl
22:25
Med våra ögon
22:55
Omringade av vatten
23:25
Fatta bilden
23:40
Såna är föräldrar
00:00
Ishockey: Junior-VM
LIVE
02:30
Verbúðin
SVT2
15:00
Reported Missing
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Queen Victoria: In Her Own Words
17:05
Gift
17:30
Nyhetstecken
LIVE
17:40
Uutiset
LIVE
17:50
Oddasat
LIVE
17:55
Norge fra lufta
18:00
Vintage-valtakunta
18:30
Världens historia: Ku Klux Klan
19:30
Son
20:00
Ridsport: VM i Danmark
LIVE
21:00
Aktuellt
LIVE
21:25
Sportnytt
LIVE
21:40
Greta
23:15
Rapport
LIVE
23:25
Norges tøffeste
00:10
Världens historia: Ku Klux Klan
01:10
Eränkävijät
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
06:00
Svenska Hollywoodfruar
06:55
The Real Housewives of Orange County
07:50
Undercover Boss US
08:40
Pacific Blue
09:35
NCIS
10:35
Chicago Med
11:35
Below Deck Mediterranean
12:40
Eventyrlig oppussing
13:50
Lyxfällan
14:50
The Mentalist
15:50
The Mentalist
16:55
Below Deck Mediterranean
18:00
Lyxfällan
19:00
Lyckoviken
20:00
Lyxfällan
21:00
Midsomer Murders
23:05
Without a Trace
00:05
NCIS
01:05
NCIS: Los Angeles
02:00
S.W.A.T.
03:00
Without a Trace
04:00
Pacific Blue
05:00
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
06:10
Halv åtta hos mig
06:35
Köket
06:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:05
Dr Phil
11:00
Dr Phil
12:00
Home and Away
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
En bondgård mitt i stan
14:55
A Place in the Sun: Home or Away
15:55
A Place in the Sun: Home or Away
16:55
Mandelmanns gård
17:50
Sommar med Ernst
18:25
Lotto, joker och drömvinsten
18:40
Sommar med Ernst
18:50
Keno
19:00
TV4 Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4 Vädret
LIVE
19:30
Halv åtta hos mig
20:00
Solsidan
20:30
Fotboll: UEFA Super Cup Studio
LIVE
20:45
Fotboll: UEFA Super Cup
LIVE
22:55
Fotboll: UEFA Super Cup Studio
LIVE
23:25
House
00:25
Law & Order: Special Victims Unit
01:20
CSI
02:20
A Place in the Sun: Home or Away
03:20
House
04:20
Younger
05:15
Home and Away
05:45
Home and Away
Kanal 5 (SE)
06:00
Ullared
06:50
House Hunters International
07:15
Good Bones
08:00
Sommaren med släkten
08:25
Älskar, älskar inte
09:15
Superstars 2022
10:20
Grey's Anatomy
11:25
Vägens hjältar
12:30
Vem tror du att du är?
13:35
Böda Camping
14:40
Sofias änglar
15:50
Älskar, älskar inte
16:55
Border Security
17:30
Border Security
18:05
Havets hjältar
19:00
Vägens hjältar
19:55
Sofias änglar
21:00
Sommaren med släkten
21:30
Sommaren med släkten
22:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:15
Naked Attraction
00:15
Havets hjältar
01:30
Border Security
02:00
Border Security
02:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:40
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:40
Vem tror du att du är?
05:45
Gärdsgårdsserien
TV6 (SE)
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
Brooklyn Nine-Nine
08:00
Brooklyn Nine-Nine
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Fresh Prince of Bel-Air
11:00
Alone
12:00
NCIS: Los Angeles
13:00
NCIS: Los Angeles
13:55
The Mentalist
14:55
The Mentalist
15:50
Elementary
16:40
Elementary
17:40
NCIS: Los Angeles
18:30
NCIS: Los Angeles
19:30
IIHF Ice Hockey World Junior Championships Studio
LIVE
19:55
IIHF Ice Hockey World Junior Championships
LIVE
22:45
SEAL Team
23:45
Without a Trace
00:45
The Shield
01:50
The Shield
02:55
Magnum P.I.
03:55
IIHF Ice Hockey World Junior Championships
LIVE
Sjuan
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
Chokladens underbara värld
08:00
Biggest Loser
09:00
Drömmen om slottet
10:00
A Place in the Sun: Home or Away
11:00
Ambulansen
12:00
Hela England bakar
13:00
Skilda världar
13:30
Lilla huset på prärien
15:00
Chokladens underbara värld
16:00
Det okända
17:00
Ambulansen
18:00
Hundräddaren
18:30
Hundräddaren
19:00
A Place in the Sun: Home or Away
20:00
Garden Rescue
21:00
Hela kändis-Sverige bakar
22:00
TV4 Nyheterna
LIVE
22:15
Sporten
LIVE
22:20
TV4 Vädret
LIVE
22:30
Hawaii 5-0
23:30
Hawaii 5-0
00:25
Iskalla mördare, heta offer
01:25
Murder 24/7
02:50
Veterinärerna
03:50
Iskalla mördare, heta offer
05:00
En unge i minuten - Australien
TV8 (SE)
06:00
Camp Kulinaris
06:50
Come Dine with Me
07:20
Come Dine with Me
07:50
Come Dine with Me
08:20
Come Dine with Me
08:45
MasterChef UK
09:55
My Big Family Farm
11:00
Mr Selfridge
12:05
Undercover Boss UK
13:15
Undercover Boss UK
14:25
MasterChef UK
15:50
Escape to the Country
16:55
Escape to the Country
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
NCIS
21:00
Dragons' Den
22:25
My Floating Home - Long version
23:30
Mr Selfridge
00:25
Good Trouble
01:15
Good Trouble
02:15
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
03:25
My Big Family Farm
04:30
Mel Robbins
05:30
Idas Fristelser
Kanal 9
06:00
Wheeler Dealers
06:50
Fast N' Loud season 2b
07:35
Gold Rush
08:20
Deadliest Catch
09:30
Wheeler Dealers
10:45
Alaska: The Last Frontier
11:55
Salvage Hunters
13:00
Wheeler Dealers
14:10
Ullared
15:25
Border Security
16:00
Cykel: Tour of Scandinavia 2022 - Battle of the North
LIVE
18:15
Gärdsgårdsserien
18:30
Böda Camping
19:20
Ullared
20:15
Border Security
20:50
Property Brothers
22:00
Gremlins 2: The New Batch
00:15
Top Gear
01:30
Tunnelbanan
02:40
Sommaren med släkten
03:05
Sommaren med släkten
03:35
Criminal Minds
04:40
Alaska: The Last Frontier
05:45
Gärdsgårdsserien
TV10 (SE)
06:00
The Curse of Oak Island
06:55
Running Wild with Bear Grylls
07:45
Storage Wars
08:10
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Ice Road Truckers
10:30
Ice Road Truckers
11:30
The Curse of Oak Island
12:30
American Pickers
13:40
American Pickers
14:40
Pawn Stars
15:10
Pawn Stars
15:45
Coast Guard: HMS Bounty Rescue
16:50
Storage Wars
17:25
Storage Wars
18:00
American Pickers
18:55
American Pickers
20:00
Running Wild with Bear Grylls
21:00
Storage Wars
21:30
Storage Wars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:05
The Curse of Oak Island
23:55
Coast Guard: HMS Bounty Rescue
00:55
Highway Thru Hell
02:00
Highway Thru Hell
03:00
Cops
03:30
Cops
04:00
Cops
04:30
Cops
05:00
Highway Patrol
05:30
Highway Patrol
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:50
Caribbean Life
07:15
De unge mödre
08:05
House Hunters
08:30
House Hunters
08:55
Long Island Medium
09:30
Long Island Medium
10:00
My Lottery Dream Home
10:35
My Lottery Dream Home
11:05
Say Yes to the Dress
11:35
Say Yes to the Dress
12:10
90 Days to Wed
13:25
Flip or Flop
13:55
Flip or Flop
14:25
Say Yes to the Dress
15:00
Say Yes to the Dress
15:30
Fixer to Fabulous
16:50
Flipping Showdown
18:00
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life: Where Are They Now?
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
Naked Attraction
23:15
The Bad Skin Clinic
00:20
Perfect Murder, The
01:30
Nightmare Next Door
02:40
Swamp Murders
03:40
House Hunters
04:10
House Hunters
04:40
Caribbean Life
05:10
Caribbean Life
05:45
Parterapi
TV12
06:00
Cheaters
07:00
Paddington Station
08:00
112 - Först på plats Australien
09:00
Mordutredarnas nya fall
09:30
Mordutredarnas nya fall
10:00
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
Mordutredarnas nya fall
12:30
Mordutredarnas nya fall
13:00
Paddington Station
14:00
Kronofogden knackar på
15:00
MacGyver
16:00
Polisens biljakter
16:55
Polisens biljakter
17:55
MacGyver
19:00
V86 Direkt
LIVE
22:00
Walk Among the Tombstones, A
00:20
Evolution of Evil
01:25
Another 48 hours
03:30
Mordutredarnas nya fall
04:00
CSI
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Fäktning VM
08:00
Fäktning VM
10:00
Breaking Life
11:00
Motorcykel: Superbike-VM
12:00
Cykel Tour de l'Ain
13:18
Cykel Tour de l'Ain
LIVE
15:18
Cykel Tour de l'Eurométropole
LIVE
17:03
Cykel: World Tour - Tour of Scandinavia
LIVE
18:00
*
LIVE
19:03
The power of sport
20:00
*
LIVE
22:00
Cykel: World Tour - Tour de France
23:00
Cykel: World Tour - Tour de France
00:00
Golf: PGA TOUR - Wyndham Championship
03:00
Golf: PGA TOUR - Rocket Mortgage Classic
05:00
Cykel: World Tour - Clásica de San Sebastián
Eurosport 2 (SE)
06:00
Golf: PGA TOUR - Wyndham Championship
09:00
Enduro World series show
09:30
The power of sport
10:00
Cykel: World Tour - Tour de France
12:00
Cykel: World Tour - Tour de France
14:00
Golf: PGA TOUR - Wyndham Championship
17:00
Fäktning VM
18:00
Fäktning VM
19:00
Breaking Life
20:00
Motocross: VM i Sverige
21:03
Golf
21:30
FIA WTCR: Världscupen Vallelunga
22:00
Fäktning VM
00:00
Fäktning VM
02:00
Endurance Moto Racing: VM
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)

No upcoming airings

C More Stars (SE)
07:05
All inclusive
08:35
Ted - För kärlekens skull
10:35
La vérité
12:20
En man som heter Ove
14:10
Red 2
16:10
Hokus pokus Alfons Åberg
17:20
Bamse och tjuvstaden
18:30
Sune i Grekland
20:00
The Hunger Games
22:25
Mile 22
00:00
Valley of the Gods
02:05
Hodejegerne
03:45
Human Capital
05:20
Borg McEnroe
C More First (SE)
06:00
Planet Action
06:30
Red 2
08:25
A Hard Day's Night
09:50
Dear John
11:35
Nelly Rapp - Monsteragent
13:05
Bring It On
14:45
Margrete den Første
16:50
The Hundred-Foot Journey
18:55
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
21:00
I, Tonya
23:00
Waves
01:15
Arbitrage
03:00
The Sixth Sense
04:45
Dag för dag
V film premiere (SE)
07:00
Voyagers
09:00
All My Life
10:45
The King of Staten Island
13:00
AINBO: Spirit of the Amazon
15:00
Kajillionaire
17:00
Gloria Bell
19:00
Friendsgiving
21:00
The Last Vermeer
23:00
Great White
01:00
Persian Lessons
03:05
The Last Vermeer
05:00
Can You Keep a Secret?
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
06:50
Life Below Zero
07:35
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
08:20
Coast
09:10
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
10:00
Life Below Zero
10:45
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
11:30
Coast
12:20
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
13:10
Life Below Zero
13:55
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
14:40
Coast
15:30
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
16:20
Life Below Zero
17:05
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
17:50
Coast
18:45
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
19:35
Sacred Wonders
20:30
Mummies Unwrapped
21:15
Joanna Lumley's Unseen Adventures
22:00
World's Most Scenic Railway Journeys
22:45
Life Below Zero: Canada
23:30
Sacred Wonders
00:25
Mummies Unwrapped
01:10
Joanna Lumley's Unseen Adventures
02:00
World's Most Scenic Railway Journeys
02:45
Life Below Zero: Canada
03:30
Sacred Wonders
04:25
Mummies Unwrapped
05:10
Joanna Lumley's Unseen Adventures