SVT1
06:00
Uppdrag granskning sommar
07:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Sommargympa med Sofia
10:20
Sissela Kyle - Etta på listan
11:20
Sportspegeln
11:50
Lunsj
12:05
General von Döbeln
13:25
Ridsport: VM i Danmark
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Lokala nyheter
LIVE
18:19
Sportnytt
LIVE
18:24
Kulturnyheterna
LIVE
18:30
Fråga doktorn hälsa
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Sven Melander - Ta hand om er och glöm inte att skratta
21:00
Skrik från förr
21:50
Lokala nyheter
LIVE
21:55
Fotbollsstudion
LIVE
22:25
Verbúðin
23:20
Rapport
LIVE
23:30
Eagles
23:55
Breath
01:45
Sanningens minut
SVT2
15:00
La tormenta sueca
15:12
Kortfilmsklubben - italienska
15:29
Kortfilmsklubben - franska
15:32
Min berättelse på jiddisch
15:53
Mitt språk meänkieli
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Vålnes-saken
16:50
Egenlands resmål
17:00
Gudstjänst
17:30
Nyhetstecken
LIVE
17:40
Uutiset
LIVE
17:50
Oddasat
LIVE
17:55
Øyeblikk fra Svalbard
18:00
Ridsport: VM i Danmark
LIVE RERUN
20:30
Klimatkampen
21:00
Aktuellt
LIVE
21:25
Sportnytt
LIVE
21:40
Valet forever
22:00
Den stora rovdjursfejden
22:30
Norges tøffeste
23:15
Raggarjävlar
00:25
Eränkävijät
00:55
Merkkien salat
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
06:00
Svenska Hollywoodfruar
06:55
The Real Housewives of Orange County
07:50
Undercover Boss US
08:40
Pacific Blue
09:35
NCIS
10:35
Chicago Med
11:35
Below Deck Mediterranean
12:45
The Chronicle Mysteries: Recovered
14:50
The Mentalist
15:50
The Mentalist
16:55
Below Deck Mediterranean
18:00
Lyxfällan
19:00
Lyckoviken
20:00
Lyxfällan
21:00
Tills döden skiljer oss åt
22:05
Svenska fall
23:10
Without a Trace
00:00
NCIS
01:00
NCIS: Los Angeles
02:00
S.W.A.T.
03:00
Without a Trace
04:00
Pacific Blue
05:00
Extreme Makeover: Home Edition
TV4
06:15
Halv åtta hos mig
06:35
Köket
06:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:05
Dr Phil
11:00
Dr Phil
12:00
Home and Away
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
En bondgård mitt i stan
15:00
A Place in the Sun: Home or Away
15:55
A Place in the Sun: Home or Away
16:55
Mandelmanns gård
17:55
Sommar med Ernst
18:50
Keno
19:00
TV4 Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4 Vädret
LIVE
19:30
Halv åtta hos mig
20:00
Lotta på Liseberg
LIVE
21:30
Beck
22:00
TV4 Nyheterna
LIVE
22:05
TV4 Vädret
LIVE
22:15
Beck
23:45
House
00:45
Law & Order: Special Victims Unit
01:40
CSI
02:35
A Place in the Sun: Home or Away
03:40
House
04:40
Younger
05:10
Home and Away
05:40
Home and Away
Kanal 5 (SE)
06:00
Ullared
06:50
House Hunters International
07:10
Good Bones
08:00
Sommaren med släkten
08:20
Älskar, älskar inte
09:10
Superstars 2022
10:15
Grey's Anatomy
11:15
Vägens hjältar
12:25
Sommaren med släkten
13:00
Sommaren med släkten
13:30
Böda Camping
14:45
Sofias änglar
15:50
Älskar, älskar inte
17:00
Border Security
17:35
Border Security
18:10
Havets hjältar
19:05
Vägens hjältar
20:00
The Bourne Identity
22:45
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:45
Naked Attraction
00:55
Havets hjältar
02:00
Border Security
02:35
Border Security
03:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
05:15
House Hunters International
05:45
Gärdsgårdsserien
TV6 (SE)
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
Brooklyn Nine-Nine
08:00
Brooklyn Nine-Nine
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Fresh Prince of Bel-Air
11:00
Alone
12:00
NCIS: Los Angeles
13:00
NCIS: Los Angeles
14:00
The Mentalist
15:00
The Mentalist
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
SEAL Team
21:00
You Don't Mess with the Zohan
23:20
Seinfeld
23:50
Seinfeld
00:25
Without a Trace
01:25
The Shield
02:25
Magnum P.I.
03:25
Family Guy
04:00
Without a Trace
05:00
Cops
05:30
Cops
Sjuan
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
Chokladens underbara värld
08:00
Biggest Loser
09:00
Drömmen om slottet
10:00
A Place in the Sun: Home or Away
11:00
Ambulansen
12:00
Hela England bakar
13:00
Skilda världar
13:30
Skilda världar
14:00
Lilla huset på prärien
15:00
Chokladens underbara värld
16:00
Det okända
17:00
Ambulansen
18:00
Hundräddaren
18:30
Hundräddaren
19:00
A Place in the Sun: Home or Away
20:00
Taronga Zoo
21:00
Donal´s Super Food in Minutes
21:30
Donal´s Super Food in Minutes
22:00
Love it or List it UK
23:00
Love it or List it UK
00:05
Iskalla mördare, heta offer
01:00
Husjägarna
02:00
Det okända
03:00
Veterinärerna
04:00
Iskalla mördare, heta offer
05:00
En unge i minuten - Australien
TV8 (SE)
06:00
Camp Kulinaris
06:50
Come Dine with Me
07:20
Come Dine with Me
07:50
Come Dine with Me
08:20
Come Dine with Me
08:45
MasterChef UK
09:20
MasterChef UK
09:55
My Big Family Farm
11:00
Mr Selfridge
12:05
Undercover Boss UK
13:15
Undercover Boss UK
14:25
MasterChef UK
15:10
Jamie's Quick & Easy Food
15:50
Escape to the Country
16:55
Escape to the Country
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
NCIS
21:00
The Notebook
23:35
Mr Selfridge
00:35
Good Trouble
01:35
Good Trouble
02:30
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
03:30
My Big Family Farm
04:30
Mel Robbins
05:30
Idas Fristelser
Kanal 9
06:00
The Last Dance
06:55
Fast N' Loud season 2b
07:45
Gold Rush
08:35
Deadliest Catch
09:30
Wheeler Dealers
10:35
Alaska: The Last Frontier
11:50
Salvage Hunters
12:55
Wheeler Dealers
14:00
Ullared
15:05
Tunnelbanan
16:20
Top Gear
17:55
Böda Camping
18:50
Ullared
19:40
Border Security
20:15
Border Security
20:50
Property Brothers
22:00
Curious Case of Benjamin Button, The
01:45
Top Gear Special: Burma
04:35
Criminal Minds
05:40
Gärdsgårdsserien
05:50
Gärdsgårdsserien
TV10 (SE)
06:00
The Curse of Oak Island
06:55
Running Wild with Bear Grylls
07:45
Storage Wars
08:10
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Ice Road Truckers
10:30
Ice Road Truckers
11:30
The Curse of Oak Island
12:30
American Pickers
13:40
American Pickers
14:40
Pawn Stars
15:10
Pawn Stars
15:45
Coast Guard Alaska
16:50
Storage Wars
17:25
Storage Wars
18:00
American Pickers
18:55
American Pickers
20:00
Running Wild with Bear Grylls
21:00
Storage Wars
21:30
Storage Wars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:05
The Curse of Oak Island
23:55
Coast Guard Alaska
00:55
Highway Thru Hell
02:00
Highway Thru Hell
03:00
Cops
03:30
Cops
04:00
Cops
04:30
Cops
05:00
Highway Patrol
05:30
Highway Patrol
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:50
Caribbean Life
07:15
De unge mödre
08:05
House Hunters
08:30
House Hunters
08:55
Long Island Medium
09:25
Long Island Medium
10:00
My Lottery Dream Home
10:35
My Lottery Dream Home
11:05
Say Yes to the Dress
11:45
Say Yes to the Dress
12:15
90 Days to Wed
13:25
Flip or Flop
14:00
Say Yes to the Dress
14:30
Say Yes to the Dress
15:05
Fixer to Fabulous
16:20
Flipping Showdown
18:00
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life: Where Are They Now?
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
Naked Attraction
23:15
The Bad Skin Clinic
00:20
Perfect Murder, The
01:25
Nightmare Next Door
02:35
Swamp Murders
03:40
House Hunters
04:05
House Hunters
04:35
Caribbean Life
05:10
Caribbean Life
05:45
Parterapi
TV12
06:00
Cheaters
07:00
Saved on Camera
08:00
112 - Först på plats Australien
09:00
Mordutredarnas nya fall
09:30
Mordutredarnas nya fall
10:00
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
Mordutredarnas nya fall
12:30
Mordutredarnas nya fall
13:00
Paddington Station
14:00
Kronofogden knackar på
15:00
MacGyver
16:00
Polisens biljakter
17:00
Polisens biljakter
18:00
MacGyver
19:00
Kronofogden knackar på
20:00
Storm Stories: The Next Chapter
21:00
Heathrow
21:30
Mile 22
23:20
MacGyver
00:25
No Country for Old Men
02:55
Fighting with My Family
05:00
Cheaters
05:55
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Bågskytte: World Cup
06:30
Bågskytte: World Cup
07:00
Formel E, VM London
08:00
Cykel: World Tour - Clásica de San Sebastián
09:00
Splash in
09:30
Climbing show
10:00
Triathlon PTO Tour
12:00
Triathlon PTO Tour
14:00
Cykel: World Tour - Clásica de San Sebastián
15:00
Climbing show
15:30
Splash in
16:00
Breaking Life
17:00
Formel E, VM London
18:00
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Montreal
LIVE
20:00
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Montreal
LIVE
22:00
Cykel: World Tour - Tour de France
23:00
Cykel: World Tour - Tour de France
00:00
Golf: PGA TOUR - Wyndham Championship
03:00
Golf: PGA TOUR - Rocket Mortgage Classic
05:00
Bågskytte: World Cup
05:30
Bågskytte: World Cup
Eurosport 2 (SE)
06:00
Golf: PGA TOUR - Wyndham Championship
09:00
Ridsport: FEI Nations Cup i Hickstead
10:00
Cykel: World Tour - Tour de France
12:00
Cykel: World Tour - Tour de France
14:00
Golf: PGA TOUR - Wyndham Championship
17:00
Motorcykel: Superbike-VM
18:00
Cykel: World Tour - Clásica de San Sebastián
19:00
Motocross: VM i Sverige
20:00
Motocross: VM i Sverige
21:00
Motocross: VM i Sverige
22:00
Motocross: VM i Sverige
23:00
Fäktning VM
01:00
Fäktning VM
03:00
Triathlon PTO Tour
04:30
Triathlon PTO Tour
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)

No upcoming airings

C More Stars (SE)
06:15
Repmånad - eller Hur man gör pojkar av män
07:40
The Imitation Game
09:30
The Post
11:30
Behind The Candelabra
13:25
Ted - För kärlekens skull
15:20
Eva & Adam
16:40
Dumplin'
18:30
C.I.Ape
19:50
Star File (Short)
20:00
Pagten
22:00
Twilight
00:00
The Twilight Saga: New Moon
02:10
Point Break
04:10
The King's Speech
C More First (SE)
06:00
Planet Action
06:25
Star File (Long)
06:40
Änglagård - tredje gången gillt
08:35
Mig äger ingen
10:20
Larry Crowne
11:55
Hokus pokus Alfons Åberg
13:05
Wonder
14:55
Prästen i paradiset
16:30
A Most Wanted Man
18:30
The Hunger Games
20:55
Morden i Sandhamn
21:40
Morden i Sandhamn
22:25
Beck - 58 minuter (45)
23:55
Lost Girls and Love Hotels
01:30
Cut Throat City
03:30
Irresistible
05:15
Planet Action
05:50
Red
V film premiere (SE)
07:00
Suedi
09:00
A Beautiful Day In The Neighborhood
11:00
Supernova
13:00
Norm of the North: King Sized Adventure
15:00
Never Rarely Sometimes Always
16:50
The Best of Enemies
19:00
Venuseffekten
21:00
Escape Room: Tournament of Champions
23:00
Mainstream
01:00
Castle Falls
03:00
Escape Room: Tournament of Champions
05:00
Herself
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Life Below Zero
06:45
North America with Simon Reeve
07:40
Coast
08:30
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
09:25
Life Below Zero
10:10
North America with Simon Reeve
11:05
Coast
11:55
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
12:50
Life Below Zero
13:35
North America with Simon Reeve
14:30
Coast
15:20
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
16:10
Life Below Zero
16:55
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
17:45
Coast
18:40
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
19:30
Fearless 48 Hours
20:20
Animal Einsteins
21:10
Underground Worlds
22:00
Inside the Factory
22:50
Spectacular Earth
23:40
Fearless 48 Hours
00:30
Animal Einsteins
01:20
Underground Worlds
02:05
Inside the Factory
03:00
Spectacular Earth
03:50
Fearless 48 Hours
04:40
Animal Einsteins
05:30
Deadly 60