SVT1
06:00
KRAG & HELLE
07:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Sommargympa med Sofia
10:20
KRAG & HELLE
11:20
Fotobonden
12:00
Hva feiler det deg?
12:40
Åsiktsbubblan
13:10
Första dejten
13:40
Fede forhold
14:10
Klimatkampen
14:40
Kongen befaler
15:25
Anslagstavlan
15:30
Allsång på Skansen
16:30
Dating Amber
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Lokala nyheter
LIVE
18:19
Sportnytt
LIVE
18:25
Fra bølle til bestevenn
19:10
Såna är föräldrar
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Uppdrag granskning sommar
21:00
Malika: The Lion Queen
21:45
Kallt krig med 32 pjäser
21:50
Lokala nyheter
LIVE
21:55
Hitlåtens historia: We will rock you
22:25
Med våra ögon
22:55
Omringade av vatten
23:25
Min samiska historia
23:40
Verbúðin
00:25
Allsång på Skansen
01:25
Kongen befaler
SVT2
15:10
Putin - a russian spy story
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Klipp ur Strömsö
16:15
Möte med (Finska)
16:35
Barbis mat och träning
16:45
Marika Carlsson är nyfiken döv
17:00
Eränkävijät
17:30
Nyhetstecken
LIVE
17:40
Uutiset
LIVE
17:50
Oddasat
LIVE
17:55
Norge fra lufta
18:00
Vintage-valtakunta
18:30
Putin - a russian spy story
19:20
Egenlands resmål
19:30
Son
20:00
Fördom & stolthet – en queer filmhistoria
21:00
Aktuellt
LIVE
21:25
Sportnytt
LIVE
21:40
Raggarjävlar
22:50
Rapport
LIVE
23:00
Norges tøffeste
23:50
Eränkävijät
00:20
Vintage-valtakunta
00:50
Putin - a russian spy story
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
06:00
Million Dollar Listing New York
06:55
Real Housewives of Beverly Hills
07:50
Undercover Boss US
08:45
Pacific Blue
09:35
NCIS
10:35
Chicago Med
11:35
Below Deck Mediterranean
12:40
Eventyrlig oppussing
13:50
Lyxfällan
14:50
The Mentalist
15:50
The Mentalist
16:55
Below Deck Mediterranean
18:00
Lyxfällan
19:00
Lyckoviken
20:00
Lyxfällan
21:00
Midsomer Murders
23:15
Tills döden skiljer oss åt
00:10
Without a Trace
01:10
NCIS
02:05
NCIS: Los Angeles
03:05
S.W.A.T.
04:05
Without a Trace
05:00
Pacific Blue
TV4
06:15
Halv åtta hos mig
06:35
Köket
06:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:05
Dr Phil
11:00
Dr Phil
12:00
Home and Away
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
En bondgård mitt i stan
14:55
A Place in the Sun: Home or Away
15:55
A Place in the Sun: Home or Away
16:50
Mandelmanns gård
17:50
Sommar med Ernst
18:25
Lotto, joker och drömvinsten
18:40
Sommar med Ernst
18:50
Keno
19:00
TV4 Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4 Vädret
LIVE
19:30
Halv åtta hos mig
20:00
Solsidan
20:30
Solsidan
21:00
Death in Paradise
22:00
TV4 Nyheterna
LIVE
22:15
Sporten
LIVE
22:25
TV4 Vädret
LIVE
22:30
House
23:30
House
00:25
Law & Order: Special Victims Unit
01:25
CSI
02:20
A Place in the Sun: Home or Away
03:20
House
04:20
Younger
05:15
Home and Away
05:45
Home and Away
Kanal 5 (SE)
06:00
Ullared
06:50
House Hunters International
07:15
Good Bones
08:00
Sommaren med släkten
08:25
Älskar, älskar inte
09:10
Superstars 2022
10:15
Grey's Anatomy
11:15
Vägens hjältar
12:20
Pernillas matresa
13:30
Böda Camping
14:35
Sofias änglar
15:50
Älskar, älskar inte
16:55
Border Security
17:30
Border Security
18:05
Havets hjältar
19:00
Vägens hjältar
19:55
Sofias änglar
21:00
Sommaren med släkten
21:30
Sommaren med släkten
22:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:15
Naked Attraction
00:25
Havets hjältar
01:35
Border Security
02:05
Border Security
02:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:45
Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:45
Pernillas matresa
05:45
Gärdsgårdsserien
TV6 (SE)
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
Brooklyn Nine-Nine
08:00
Brooklyn Nine-Nine
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
The Fresh Prince of Bel-Air
10:30
The Fresh Prince of Bel-Air
11:00
Alone
12:00
NCIS: Los Angeles
13:00
NCIS: Los Angeles
14:00
The Mentalist
15:00
The Mentalist
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
SEAL Team
21:00
Parker
23:30
Seinfeld
00:00
Seinfeld
00:30
Without a Trace
01:30
The Shield
02:30
Magnum P.I.
03:25
Just Shoot Me!
04:00
Family Guy
04:30
Without a Trace
05:30
Cops
Sjuan
06:00
Judge Judy
06:30
Judge Judy
07:00
Chokladens underbara värld
07:55
Biggest Loser
09:00
Drömmen om slottet
10:00
A Place in the Sun: Home or Away
11:00
Ambulansen
12:00
Hela England bakar
12:55
Skilda världar
13:30
Skilda världar
14:00
Lilla huset på prärien
15:00
Chokladens underbara värld
16:00
Det okända
17:00
Ambulansen
18:00
Dogs Behaving Badly
19:00
A Place in the Sun: Home or Away
20:00
Garden Rescue
21:00
Hela kändis-Sverige bakar
22:00
Hawaii 5-0
23:00
Hawaii 5-0
23:55
Iskalla mördare, heta offer
00:55
Husjägarna
01:55
Det okända
02:55
Veterinärerna
03:55
Iskalla mördare, heta offer
05:00
Familjen Annorlunda
TV8 (SE)
06:00
Camp Kulinaris
06:55
Buying and Selling
07:45
Come Dine with Me
08:15
Come Dine with Me
08:40
MasterChef UK
09:20
Jamie's Quick & Easy Food
09:55
My Big Family Farm
10:55
Mr Selfridge
12:05
Undercover Boss UK
13:15
Undercover Boss UK
14:25
MasterChef UK
15:50
Escape to the Country
16:55
Escape to the Country
18:00
Antiques Road Trip
18:55
Antiques Road Trip
20:00
NCIS
21:00
Dragons' Den
22:25
Impossible Builds
23:30
Mr Selfridge
00:30
Good Trouble
01:30
Good Trouble
02:30
Buying and Selling
03:30
Buying and Selling
04:30
Mel Robbins
05:30
Idas Fristelser
Kanal 9
06:00
Wheeler Dealers säsong 16b
06:50
Fast N' Loud season 2a
07:45
Gold Rush Specials
08:35
Deadliest Catch
10:35
Alaska: The Last Frontier
11:45
Salvage Hunters
12:50
Wheeler Dealers
14:00
Ullared
15:05
Property Brothers
16:20
Top Gear
17:55
Böda Camping
18:50
Ullared
19:40
Border Security
20:15
Border Security
20:50
Property Brothers
22:00
Neighbors 2: Sorority Rising
23:55
Top Gear
01:30
Tunnelbanan
02:40
Sommaren med släkten
03:05
Sommaren med släkten
03:35
Criminal Minds
04:40
Alaska: The Last Frontier
05:45
Gärdsgårdsserien
TV10 (SE)
06:00
The Curse of Oak Island
06:55
Running Wild with Bear Grylls
07:45
Storage Wars
08:10
Storage Wars
08:40
Storage Wars
09:05
Storage Wars
09:30
Ice Road Truckers
10:30
Ice Road Truckers
11:30
The Curse of Oak Island
12:30
American Pickers
13:40
American Pickers
14:40
Pawn Stars
15:10
Pawn Stars
15:45
Coast Guard Alaska
16:50
Storage Wars
17:25
Storage Wars
18:00
American Pickers
18:55
American Pickers
20:00
Running Wild with Bear Grylls
21:00
Storage Wars
21:30
Storage Wars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:05
The Curse of Oak Island
23:55
The Curse of Oak Island
00:25
Coast Guard Alaska
01:30
Highway Thru Hell
02:30
Highway Thru Hell
03:30
Cops
04:00
Cops
04:30
Cops
05:00
Cops
05:30
Highway Patrol
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:50
Caribbean Life
07:15
De unge mödre
08:05
House Hunters
08:30
House Hunters
08:50
Long Island Medium
09:25
Long Island Medium
10:00
My Lottery Dream Home
10:30
My Lottery Dream Home
11:00
Say Yes to the Dress
11:35
Say Yes to the Dress
12:10
90 Days to Wed
13:15
Flip or Flop
13:55
Flip or Flop
14:25
Say Yes to the Dress
15:00
Say Yes to the Dress
15:35
Fixer to Fabulous
16:50
Flipping 101 with Tarek El Moussa
17:55
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life: Where Are They Now?
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Body Bizarre
22:00
Naked Attraction
23:15
The Bad Skin Clinic
00:25
Perfect Murder, The
01:30
Nightmare Next Door
02:40
Swamp Murders
03:45
House Hunters
04:15
House Hunters
04:45
Caribbean Life
05:15
Caribbean Life
05:45
Parterapi
TV12
06:00
Cheaters
07:00
Paddington Station
08:00
112 - Först på plats Australien
09:00
Mordutredarnas nya fall
09:30
Mordutredarnas nya fall
10:00
Polisens biljakter
11:00
Polisens biljakter
12:00
Mordutredarnas nya fall
12:30
Mordutredarnas nya fall
13:00
Paddington Station
13:55
Kronofogden knackar på
15:00
MacGyver
16:00
Polisens biljakter
16:55
Polisens biljakter
17:55
MacGyver
19:00
V86 Direkt
LIVE
22:00
The Silence of the Lambs
00:25
Evolution of Evil
01:30
48 Hours
03:30
Mordutredarnas nya fall
04:00
CSI
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Golf: PGA TOUR - Rocket Mortgage Classic
08:00
Offroadrally Extreme E
09:00
Climbing show
09:30
Fäktning VM
11:00
Motorcykel: Superbike-VM
12:00
Motorcykel: Superbike-VM
13:00
Cykel Pro Series Vallonien runt
14:00
Cykel Pro Series Vallonien runt
15:00
Formel E, VM London
16:00
Endurance Car Racing: VM Monza 6-timmars
17:00
FIA WTCR: Världscupen Vallelunga
17:30
ATP Uncovered
18:00
Tennis: ATP World Tour 500-turnering i Washington
LIVE
20:00
Tennis: ATP World Tour 500-turnering i Washington
LIVE
22:00
Motorcykel: Superbike-VM
23:00
Motorcykel: Superbike-VM
00:00
Motorcykel: Superbike-VM
01:00
Golf: PGA TOUR - Rocket Mortgage Classic
03:00
Cykel: World Tour - Tour de France
04:00
Cykel: World Tour - Tour de France
05:00
Cykel: World Tour - Tour de France
Eurosport 2 (SE)
06:00
Formel E, VM London
07:00
Formel E, VM London
08:00
Cykel: World Tour - Tour de France
09:30
Cykel: World Tour - Tour de France
11:00
Klättring: Världscupen i Chamonix
12:00
Klättring: Världscupen i Chamonix
13:00
Golf: PGA TOUR - Rocket Mortgage Classic
15:00
Bågskytte: World Cup
15:30
Bågskytte: World Cup
16:00
Cykel: World Tour - Tour de France
17:00
Cykel: World Tour - Tour de France
18:00
Cykel: World Tour - Tour de France
19:00
Climbing show
19:30
Endurance Car Racing: VM Monza 6-timmars
20:33
Golf
21:00
Ridsport: FEI Nations Cup i Hickstead
22:00
Formel E, VM London
23:00
Cykel Pro Series Vallonien runt
00:00
Cykel Pro Series Vallonien runt
01:00
Fäktning VM
02:00
Endurance Car Racing: VM Monza 6-timmars
03:00
Triathlon PTO Tour
04:00
Triathlon PTO Tour
05:00
One-make racing: Porsche Super Cup Frankrike
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)

No upcoming airings

C More Stars (SE)
06:10
Planet Action
06:35
Star File (Long)
06:45
Star File (Short)
06:55
Wonder
08:45
Begin Again
10:25
Spotlight
12:30
Hachiko: A Dog's Story
14:00
Nelly Rapp - Monsteragent
15:30
Sune vs. Sune
17:00
Berts dagbok
18:30
Rymdresan
19:45
Star File (Long)
20:00
The Commitments
21:55
Hodejegerne
23:35
Human Capital
01:10
Irresistible
02:50
The Sixth Sense
04:35
Now You See Me
C More First (SE)
07:15
Michael Clayton
09:10
Borg McEnroe
10:55
Penguin Bloom
12:25
Jul på KuToppen
13:30
Loranga, Masarin och Dartanjang
14:25
Sune i fjällen
15:55
Mother's Day
17:50
Glada hälsningar från Missångerträsk
19:15
A Dog's Purpose
21:00
The Post
23:00
The Commuter
00:45
Valley of the Gods
02:50
Beck - 58 minuter (45)
04:20
Ophelia
V film premiere (SE)
07:00
Song of Names
09:00
Half Brothers
10:50
The Green Knight
13:00
The Iron mask
15:00
Long Weekend
17:00
The World To Come
19:00
Land
21:00
Shiva Baby
23:00
Joe Bell
01:00
Flag Day
03:00
Shiva Baby
05:00
Plus One
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Life Below Zero
06:45
North America with Simon Reeve
07:40
Coast
08:30
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
09:25
Life Below Zero
10:10
North America with Simon Reeve
11:00
Coast
11:55
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
12:45
Life Below Zero
13:30
North America with Simon Reeve
14:25
Coast
15:20
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
16:10
Life Below Zero
16:55
North America with Simon Reeve
17:55
Coast
18:45
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
19:35
Tutankhamun: Life, Death and Legacy
20:25
Tutankhamun: Life, Death and Legacy
21:15
Joanna Lumley's Unseen Adventures
22:00
World's Most Scenic Railway Journeys
22:45
Life Below Zero: Canada
23:35
Tutankhamun: Life, Death and Legacy
00:25
Tutankhamun: Life, Death and Legacy
01:10
Joanna Lumley's Unseen Adventures
02:00
World's Most Scenic Railway Journeys
02:45
Life Below Zero: Canada
03:30
Tutankhamun: Life, Death and Legacy
04:20
Tutankhamun: Life, Death and Legacy
05:10
Joanna Lumley's Unseen Adventures