SVT1
05:30
Strömsö
06:00
Morgonstudion
LIVE
07:15
Julkalendern: En hederlig jul med Knyckertz
07:30
Rapport
LIVE
07:38
Morgonstudion
LIVE
09:10
Hemmagympa med Sofia
09:30
Julkalendern: En hederlig jul med Knyckertz - teckenspråk
09:45
Mer panik i tomteverkstan
10:10
Den svenska hiphopens pionjärer
10:40
Är du helt hundra?
11:10
Big Cities
11:25
En annan sida av historien
11:40
Arkitekturens pärlor
11:50
Nobel 2021: Fredsprisporträttet
12:05
Nobel 2021: Ekonomiprisporträttet
12:20
Leif och Billy
12:50
Bäst i köket
13:50
Skavlan
14:50
Fråga doktorn
15:20
Barnförbjudet
16:45
Love child
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Julkalendern: En hederlig jul med Knyckertz
19:00
Go'kväll
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Partiledare av Guds nåde
21:00
Olof inc
22:00
Sportnytt
LIVE
22:15
Lokala nyheter
LIVE
22:25
Rapport
LIVE
22:30
The Curse of the Chippendales
23:20
The Graham Norton show
00:10
Veronica och den kinesiske miljonären
00:40
Ögonblicken som förändrade sporten
01:10
Bäst i köket
SVT2
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE
16:30
Agenda
17:15
Nyheter på lätt svenska
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
18:00
Nördar på standby
18:30
Slusseländet
18:50
Ishockey: Champions Hockey League
LIVE
20:00
Världens historia: Pearl Harbor
21:00
Aktuellt
LIVE
21:34
Kulturnyheterna
LIVE
21:41
Nyhetssammanfattning
LIVE
21:45
Utrikesbyrån
22:15
Innafor: Dommedag
23:00
Var ligger Løkken?
23:20
Good gaming
23:35
Good gaming
23:50
Tusen och en natt – iransk balett efter revolutionen
00:45
Til deg fra meg
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:25
Lailaland
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
06:55
Undercover Boss US
07:50
Undercover Boss US
08:50
Bones
09:50
Bones
10:50
The Good Doctor
11:50
Lyxfällan
12:50
The Real Housewives of Atlanta
13:50
The Real Housewives of Orange County
14:50
Million Dollar Listing Los Angeles
16:00
Lyxfällan
17:00
Below Deck Mediterranean
18:00
The Real Housewives of Orange County
19:00
Frusna vägar
20:00
Lyxfällan
21:00
Boligkøb i blinde
22:30
The Padre
00:25
NCIS: Los Angeles
01:30
NCIS
02:30
S.W.A.T.
03:30
Superstore
04:00
NCIS
TV4
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:00
Malou efter tio
LIVE
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
Dr Phil
15:00
A Place in the Sun: Home or Away
16:45
Köket
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4 Vädret
LIVE
19:30
Halv åtta hos mig
20:00
Jul med Ernst
21:00
En bondgård mitt i stan
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:55
TV4 Vädret
LIVE
23:00
Hawaii 5-0
23:55
CSI
00:55
Hawaii 5-0
01:55
A Million Little Things
02:50
A Place in the Sun: Home or Away
03:55
A Place in the Sun: Home or Away
Kanal 5 (SE)
06:00
Mexico Life
06:20
Vägens hjältar
07:10
Big Bang Theory, The
07:35
Big Bang Theory, The
07:55
SOS Sverige
08:45
MasterChef Australia
09:50
Sofias änglar
10:55
House Hunters International
11:25
House Hunters International
11:55
Good Bones
12:55
Wahlgrens värld
14:00
Christmas in the Air
15:55
MasterChef Australia
17:05
Big Bang Theory, The
17:35
Big Bang Theory, The
18:05
Vägens hjältar
19:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00
Sofias änglar
21:00
Mullvaden 2021
22:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:20
Mord i svenskparadiset
00:20
Sommaren med släkten
00:55
Helt perfekt
01:25
Big Bang Theory, The
01:55
Big Bang Theory, The
02:20
House Hunters International
02:50
Good Bones
03:50
A1: Highway Patrol
04:55
Älskar, älskar inte - sign language
TV6 (SE)
05:25
Family Guy
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
The Simpsons
08:00
The Simpsons
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
Superstore
10:30
Coast Guard Alaska
11:30
Unforgettable
12:30
Unforgettable
13:30
The Mentalist
14:30
The Mentalist
15:30
Instinct
16:30
Instinct
17:30
NCIS: Los Angeles
18:30
NCIS: Los Angeles
19:30
IHF World Women's Handball Championship Studio
LIVE
20:25
IHF World Women's Handball Championship
LIVE
22:00
IHF World Women's Handball Championship Studio
LIVE
22:45
Seinfeld
23:15
Seinfeld
23:45
The Simpsons
00:15
The Simpsons
00:50
På gränsen med Peter Jihde
01:50
Family Guy
02:15
Family Guy
02:45
American Dad
03:20
American Dad
03:55
Coast Guard Alaska
04:55
Family Guy
Sjuan
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
06:00
Mannen som talar med hundar
07:00
Bachelorette Sverige
08:00
Cruising with Jane McDonald
09:00
A Place in the Sun: Home or Away
10:00
A Place in the Sun: Home or Away
11:00
Christmas at the Plaza
13:00
Agatha Christie's Marple
15:00
Diagnosis Murder
16:00
Det okända
17:15
Write Before Christmas
19:00
Bachelorette Sverige
20:00
10 år yngre på 10 dagar
21:00
Death in Paradise
22:00
Ett lik i trädgården
23:00
Ett lik i trädgården
00:00
Iskalla mördare, heta offer
01:00
Mum Makes Porn
02:00
Bachelorette Sverige - Killarna avslöjar allt
02:25
Judge Judy
03:00
Veterinärerna
04:00
Between Us
TV8 (SE)
05:30
Idas Fristelser
06:00
Idas Fristelser
06:30
The Profit
07:30
Buying and Selling
08:30
Buying and Selling
09:30
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
10:40
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
11:45
Puppy Love for Christmas
13:40
Antiques Road Trip
14:45
Escape to the Country
15:50
Mr Selfridge
16:55
Mr Selfridge
18:00
Antiques Road Trip
19:00
Escape to the Country
20:00
NCIS
21:00
Rock and Roll Christmas
22:55
Foyle's War
01:00
Hart to Hart
02:10
Hart to Hart
03:25
Posh Pawn
04:30
Posh Pawn
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Diners, Drive-ins and Dives
06:40
Wheeler Dealers
07:30
Fast N' Loud
08:20
Gold Rush
09:10
Deadliest Catch
10:15
Wheeler Dealers
11:20
Alaska: The Last Frontier
12:25
Salvage Hunters
13:30
Wheeler Dealers
14:35
Ullared
15:35
Border Security
16:15
Border Security
16:50
Best of Top Gear
18:00
Böda Camping
18:55
Ullared
19:45
Border Security
20:20
Border Security
20:55
Property Brothers: Forever Home
22:00
Bourne Supremacy, The
00:10
Best of Top Gear
01:30
SOS Gute
02:35
Södertäljepolisen
03:35
Criminal Minds
04:35
Alaska: The Last Frontier
TV10 (SE)
05:00
The Gadget Show
05:30
The Gadget Show
06:00
Wild West Alaska
07:00
Wild West Alaska
08:00
Swamp People
09:00
Swamp People
10:00
Alaska State Troopers
11:00
Alaska State Troopers
12:00
The Curse of Oak Island
13:00
American Pickers
14:00
American Pickers
15:00
Pawn Stars
15:30
Pawn Stars
16:00
Storage Wars
16:30
Storage Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
Ice Road Truckers
19:00
Ice Road Truckers
20:00
Storage Wars
20:30
Storage Wars
21:00
Pawn Stars
21:30
Pawn Stars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:00
The Curse of Oak Island
00:00
Drug Wars
00:30
Drug Wars
01:00
Nightwatch Nation
02:00
Nightwatch Nation
03:00
Ross Kemp: Extreme World
04:00
Ross Kemp: Extreme World
Kanal 11 (SE)
05:00
Caribbean Life
05:25
Long Island Medium
06:00
90 Days to Wed
06:50
Caribbean Life
07:10
Caribbean Life
07:35
De unge mödre
08:25
House Hunters
08:50
House Hunters
09:20
Long Island Medium
09:50
Long Island Medium
10:25
My Lottery Dream Home
10:55
My Lottery Dream Home
11:20
Fixer to Fabulous
12:30
Say Yes to the Dress
13:00
Say Yes to the Dress
13:30
Flip or Flop
14:05
Flip or Flop
14:35
Sofias änglar
15:35
Wahlgrens värld
16:50
Fixer to Fabulous
17:55
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Wahlgrens värld
22:00
Naked Attraction
23:20
Botched
00:20
Perfect Murder, The
01:25
Nightmare Next Door
02:30
Swamp Murders
03:35
House Hunters
04:00
House Hunters
04:30
Caribbean Life
TV12
05:00
Cheaters
05:55
M.A.S.H.
06:25
M.A.S.H.
07:00
M.A.S.H.
07:30
Polis på plats
08:00
Police Interceptors
09:00
Traffic Cops
10:00
Mordutredarnas nya fall
10:30
Mordutredarnas nya fall
11:00
Inside The Tube
11:55
Polis på plats
12:25
Polis på plats
13:00
Kronofogden knackar på
14:00
America's Funniest Home Videos
14:30
America's Funniest Home Videos
15:00
M.A.S.H - goodbye, farewell and amen
17:30
Magiska blåsningar
18:00
Kronofogden knackar på
19:00
America's Funniest Home Videos
19:25
America's Funniest Home Videos
20:00
America's Funniest Home Videos
20:30
America's Funniest Home Videos
21:00
Parlamentet
22:00
Beverly Hills Cop II
00:00
The Clown and the Candyman
01:00
xXx: Return of Xander Cage
03:05
All New Traffic Cops
04:05
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Home of the Olympics Hall of Fame Athletics
06:48
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
07:40
Bancykling, Champions League
09:35
Bågskytte: World Cup
10:06
Curling: EM i Lillehammer
11:02
Bancykling: EM i Grenchen
11:56
Nyheter
12:00
Cykel Cycling show
12:28
Bågskytte: World Cup
12:57
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
13:40
Nyheter
13:45
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
LIVE
18:07
Curling: EM i Lillehammer
18:50
Home of the Olympics Hall of Fame Athletics
19:45
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
LIVE
23:56
Bancykling, Champions League
01:22
Judo: Abu Dhabi Grand Slam
01:55
Curling: EM i Lillehammer
02:50
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
03:37
Triathlon Super League
04:26
Friidrott Paris
Eurosport 2 (SE)
06:00
Curling: EM i Lillehammer
06:45
Triathlon Super League
07:44
Friidrott Paris
08:42
Motocross: VM i Trentino
09:43
Motocross: VM i Trentino
10:14
Tennis: Franska mästerskapen
11:37
Curling: EM i Lillehammer
12:32
Nyheter
12:36
Offroadrally Extreme E
13:39
Bancykling, Champions League
15:33
Nyheter
15:37
Touring Car: Världscupen
16:09
Home of the Olympics Hall of Fame Athletics
17:07
Curling: EM i Lillehammer
18:09
Bancykling, Champions League
19:00
Formel E, VM
20:03
Formel E, VM
21:00
Bancykling, Champions League
21:52
Tennis: Australian Open
22:50
Bancykling, Champions League
23:47
Tennis: Franska mästerskapen
01:39
Formel E, VM Säsongssammanfattning
02:34
Bågskytte: World Cup
04:07
Bancykling: EM i Grenchen
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:10
Top Gear: The Races
06:00
Michael McIntyre's Big Show
06:55
QI
07:25
Pointless
08:10
The Graham Norton Show
09:00
The Best of Top Gear Series 15 & 16
09:50
Michael McIntyre's Big Show
10:45
QI
11:15
QI
11:45
Pointless
12:30
The Graham Norton Show
13:20
Michael McIntyre's Big Show
14:15
The Best of Top Gear Series 15 & 16
15:05
QI
15:35
QI
16:05
Pointless
16:50
Michael McIntyre's Big Show
17:45
Pointless
18:30
QI
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
QI
21:15
Live at the Apollo
22:00
QI
22:30
Alan Davies: As Yet Untitled
23:15
The Stand Up Sketch Show
23:40
Alan Carr Live: Spexy Beast
00:30
Live at the Apollo
01:15
Pointless
02:00
Live at the Apollo
02:45
Pointless
03:30
Live at the Apollo
04:15
The Stand Up Sketch Show
04:40
Alan Carr Live: Spexy Beast
C More Stars (SE)
06:35
Deux Moi
08:20
Att angöra en brygga
10:00
A Little Bit of Heaven
11:45
Vores Mand i Amerika
13:40
Hope Gap
15:20
Familien Jul i nissernes land
16:45
A Song For Christmas
18:20
Le Prince Oublié
20:00
I'm Not Ready for Christmas
21:25
Black Christmas
22:55
Dredd
00:30
District 9
02:20
The Lighthouse
04:05
Larry Crowne
C More First (SE)
05:40
Star File (Long)
05:50
Radioactive
07:40
Celle que vous croyez
09:20
Begin Again
11:00
LasseMajas Detektivbyrå: Skuggor över Valleby
12:15
Se upp för Jönssonligan
14:15
Miss You Already
16:05
Billie
17:40
Last Christmas
19:20
Second Act
21:00
Law & Order: Organized Crime
21:40
Law & Order: Organized Crime
22:25
Queen & Slim
00:35
The Secrets We Keep
02:10
Gutterbee
03:55
Dernier Amour
Viasat Film Premiere (SE)
05:00
The Trip to Greece
07:00
The Farewell
09:00
Mothers and Daughters
11:00
The Craft: Legacy
13:00
Bigfoot Family
14:55
Baywatch
17:00
Never Rarely Sometimes Always
19:00
The Trip to Greece
21:00
Luce
23:00
Alone
01:00
Crisis
03:00
Luce
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:05
Inside the Factory
06:00
Underground Worlds
06:45
Frozen Planet: The Making Of
06:55
David Attenborough's Natural Curiosities
07:20
Life Below Zero
08:10
Ben Fogle: Return to the Wild
08:55
North America with Simon Reeve
09:45
Coast
10:40
Underground Worlds
11:25
Life Below Zero
12:10
Ben Fogle: Return to the Wild
12:55
North America with Simon Reeve
13:50
Coast
14:40
Underground Worlds
15:25
Life Below Zero
16:15
Ben Fogle: Return to the Wild
17:00
North America with Simon Reeve
17:55
Coast
18:45
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
19:35
The World's Deadliest Weather
20:25
The Parkinson's Drug Trial: A Miracle Cure?
21:15
Life Below Zero
22:00
Life Below Zero
22:45
Cornwall with Simon Reeve
23:35
Blue Planet: A Natural History of The Oceans
00:25
The World's Deadliest Weather
01:15
The Parkinson's Drug Trial: A Miracle Cure?
02:05
Life Below Zero
02:50
Life Below Zero
03:35
Cornwall with Simon Reeve
04:25
Blue Planet: A Natural History of The Oceans