SVT1
05:15
Go'kväll
05:45
Fråga doktorn
06:30
Skavlan
07:30
Bonusfamiljen
08:15
Den svenska hiphopens pionjärer
08:45
Julkalendern: En hederlig jul med Knyckertz
09:00
Julkalendern: En hederlig jul med Knyckertz - teckenspråk
09:15
1 mot Sverige
10:15
Sverige!
10:45
Go'kväll
11:15
Det här är ditt land
11:45
Bäst i köket
12:45
Vinterstudion
LIVE
13:00
Skidskytte: Världscupen
LIVE
13:40
Vinterstudion
LIVE
15:10
Skidskytte: Världscupen
LIVE
16:30
Vinterstudion
LIVE
16:45
Anslagstavlan
16:50
På spåret
17:50
Helgmålsringning
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Fotbollsstudion
LIVE
18:45
Julkalendern: En hederlig jul med Knyckertz
19:00
Sverige!
19:30
Rapport
LIVE
19:45
Sportnytt
LIVE
20:00
Mer panik i tomteverkstan
20:25
Dom kallar oss artister: Ögonblicket
20:30
Är du helt hundra?
21:00
Leif och Billy
21:30
Wind River
23:15
Rapport
LIVE
23:20
You were never really here
00:45
Bonusfamiljen
SVT2
08:45
Til deg fra meg
09:15
Inte till salu
09:45
Allt inställt
10:15
Möte med
10:30
Kebnekaise – åtta årstider
11:00
Min superhund
11:30
Världsmedborgare
12:00
Idrotten är mitt liv
12:30
Babel
13:30
Politikbyrån
14:00
30 minuter
14:30
Ekonomibyrån
15:00
Cyklopernas land
15:30
Innebandy: VM damer
LIVE
16:24
Rapport
LIVE
16:29
Innebandy: VM damer
LIVE
17:50
Innebandy: VM herrar
LIVE
20:00
Kulturstudion
20:05
Mikis Theodorakis, Composer
20:55
Kulturstudion
21:00
Mikis Theodorakis - död men odödlig
22:00
Kulturstudion
22:05
Efterlysta för mord
22:50
The Big Squeeze
23:50
Utrikesbyrån
00:20
30 minuter
00:50
Politikbyrån
01:45
Sportnytt
TV3 (SE)
06:00
Svenska Truckers
07:00
Extreme Makeover: Home Edition
08:00
Extreme Makeover: Home Edition
09:00
The Real Housewives of Atlanta
10:10
The Real Housewives of Atlanta
11:10
Undercover Boss US
12:15
Wish Upon Christmas
14:10
Eventyrlig oppussing
15:10
Frusna vägar
16:15
Middag med mitt ex
16:45
Night At The Museum
19:00
National Lampoon's Christmas Vacation
21:00
The Dark Knight
00:15
Ocean's 8
02:30
Superstore
03:00
Superstore
03:30
Undercover Boss US
04:30
Lailaland
TV4
06:00
Dr Phil
06:55
Anders knackar på
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
Idol
13:00
Idol fortsättning
13:25
Idol Extra
13:55
Mumbo jumbo
14:30
Hockeylördag
LIVE
17:55
Keno
18:00
V75 Direkt
LIVE
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:25
TV4Vädret
LIVE
19:30
Drömpyramiden
19:55
Lotto, joker och drömvinsten
20:00
Så mycket bättre
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4 Vädret
LIVE
22:15
Lyrro
00:00
Naked Gun: From the Files of Police Squad
01:45
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
03:45
A Place in the Sun: Home or Away
Kanal 5 (SE)
05:45
Gärdsgårdsserien
06:00
Välkommen till Köping - Sign language
06:40
Sommaren med släkten
07:05
Angel of Christmas
08:30
Nostalgic Christmas
10:10
MasterChef Australia
11:20
MasterChef Australia
12:30
MasterChef Australia
14:00
Allsvenskan 2021
LIVE
17:20
Vägens hjältar
18:15
Behandlingen
19:05
Vägens hjältar
20:00
Bourne Supremacy, The
22:20
Mullvaden 2021
23:30
Law & Order: Special Victims Unit
00:35
Law & Order: Special Victims Unit
01:35
Mord i svenskparadiset
02:35
Behandlingen
03:35
Vägens hjältar
04:35
Wahlgrens värld
TV6 (SE)
05:30
Just Shoot Me!
06:00
The Simpsons
06:30
The Simpsons
07:00
Community
07:30
Buffy the Vampire Slayer
08:30
Pawn Stars
09:00
Studion
LIVE
10:00
FIS Cross-Country World Cup
LIVE
11:20
Studion
LIVE
12:00
FIS Cross-Country World Cup
LIVE
13:10
Studion
LIVE
14:00
Pawn Stars
14:30
Ink Master
15:30
Navy Seals
16:35
Navy Seals
17:35
Police Academy: Mission to Moscow
19:25
Young Rock
20:00
The Simpsons
20:30
Family Guy
21:00
Keeping Up With The Joneses
23:05
Ufo
00:55
The 5th Wave
03:05
The Shield
04:05
The Shield
Sjuan
05:10
Judge Judy
05:35
Judge Judy
06:05
Veterinärerna
07:05
A Place in the Sun: Home or Away
08:05
Superskaparna
09:05
Ambulans: kod röd
10:05
På BB med Emma Willis - återbesök
11:15
Christmas at Graceland
13:00
Mord och inga visor
14:00
Mord och inga visor
15:05
Aurora Teagarden Mysteries 9 - The Disappearing Game
16:50
Christmas in Evergreen
18:40
Hela England bakar - julspecial
20:00
Christmas at Chatsworth House
21:00
Robin Hood
23:50
Mandela: Long Walk to Freedom
02:50
Cloverfield
04:20
Hundräddaren
TV8 (SE)
05:30
Idas Fristelser
06:00
Idas Fristelser
06:25
Come Dine with Me
07:00
Come Dine with Me
07:30
Come Dine with Me
08:00
Come Dine with Me
08:30
Come Dine with Me
09:00
Edward Scissorhands
11:15
Undercover Boss UK
12:20
Undercover Boss UK
13:25
Undercover Boss UK
14:30
Undercover Boss UK
15:40
Undercover Boss UK
16:50
Undercover Boss UK
17:55
Jamie & Jimmy's Festive Feast
19:00
Jamie's Easy Christmas Countdown
20:00
Midsomer Murders
22:05
Midsomer Murders
00:15
Single White Female
02:30
Bones
03:25
Bones
04:25
Undercover Boss UK
Kanal 9
05:30
How Do They Do It?
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Wheeler Dealers
07:10
Fast N' Loud
08:00
Gold Rush
08:50
Deadliest Catch
09:55
Wheeler Dealers
11:00
Alaska: The Last Frontier Specials
12:05
Salvage Hunters
13:10
Wheeler Dealers
14:15
Ullared
15:15
SOS Gute
16:25
Top Gear
17:40
Property Brothers
18:40
Ullared
19:40
Tunnelbanan
20:50
Sommaren med släkten
21:25
Sommaren med släkten
22:00
BlacKkKlansman
00:50
Green Mile, The
04:50
Bitchin' Rides
TV10 (SE)
05:25
The Gadget Show
06:00
The Guild Garage
06:35
The Guild Garage
07:10
The Guild Garage
07:45
Speed With Guy Martin
08:50
Speed With Guy Martin
10:00
Bear's Mission with...
11:00
Bear's Mission with...
12:00
Bear's Mission with...
13:05
Storage Wars
13:35
Coast Guard: Mission Critical
14:30
Coast Guard: Mission Critical
15:30
Speed with Guy Martin: F1 Special
16:35
Supercar Megabuild
17:40
F1 Qualification
LIVE
19:15
Supercar Megabuild
20:25
IHF World Women's Handball Championship
LIVE
22:00
Ross Kemp: Extreme World
23:00
Ross Kemp: Extreme World
00:00
Wings of War
01:05
NHL
LIVE
04:00
Aussie Gold Hunters
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:50
Caribbean Life
07:10
Caribbean Life
07:35
De unge mödre
08:25
House Hunters
08:45
House Hunters
09:15
Long Island Medium
10:20
My Lottery Dream Home
10:55
My Lottery Dream Home
11:25
My Lottery Dream Home
11:55
Home Town
12:55
Caribbean Life
13:25
Caribbean Life
13:55
Caribbean Life
14:25
Caribbean Life
14:55
Flip or Flop
15:25
Flip or Flop
16:00
Flip or Flop
16:30
Flip or Flop
17:05
Flip or Flop
17:35
Flip or Flop
18:10
Flip or Flop
18:35
Flip or Flop
19:05
Flip or Flop
19:30
Flip or Flop
20:00
Get Him to the Greek
22:25
Suicide Squad
01:05
Nightmare Next Door
02:10
Swamp Murders
03:15
House Hunters
03:45
House Hunters
04:10
Caribbean Life
04:40
Caribbean Life
TV12
05:05
The 100
06:00
Drogsmugglarna
07:00
Inside The Ambulance
08:00
All New Traffic Cops
09:00
All New Traffic Cops
10:00
Kronofogden knackar på
11:00
Gränsbevakarna Kanada
11:30
Gränsbevakarna Kanada
12:00
Mordutredarnas nya fall
12:30
Magiska blåsningar
13:00
Magiska blåsningar
13:30
America's Funniest Home Videos
14:00
America's Funniest Home Videos
14:30
V75 Direkt med V4
LIVE
16:00
V75 Direkt
LIVE
18:00
Pang på pensionatet
20:05
Gustafsson 3 tr
20:30
Gustafsson 3 tr
21:00
Parlamentet
22:00
America's Funniest Home Videos
22:30
America's Funniest Home Videos
23:00
Transformers: Age of Extinction
02:20
The Bye Bye Man
04:20
Mordutredarnas nya fall
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:07
Home of the Olympics Hall of Fame Tokyo 2020
06:00
Cykelcross USCX Cyclocross Series
06:50
Cykel: World Tour - Tour de France
07:46
Cykel Franska cupen Grand Prix du Morbihan
09:10
Rally: EM Kanarieöarna
09:40
Touring Car: Världscupen
10:10
Cykelcross USCX Cyclocross Series
11:07
Touring Car: Världscupen
11:35
Touring Car: Världscupen
12:03
Skidskytte: Världscupen i Östersund
13:00
*
LIVE
14:07
*
LIVE
16:00
*
LIVE
18:56
Bancykling, Champions League
19:45
Bancykling, Champions League
LIVE
23:15
Cykelcross USCX Cyclocross Series
00:05
Judo: Baku Grand Slam
00:41
Freestyle: Världscupen i Stubai
01:38
Skidskytte: Världscupen i Östersund
02:41
Skidskytte: Världscupen i Östersund
03:32
Nyheter
03:35
Cykel: World Tour - Tour de France
04:23
Cykel Giro del Veneto
Eurosport 2 (SE)
06:00
Touring Car: Världscupen
06:24
Touring Car: Världscupen
07:02
Endurance Car Racing, VM
08:26
Endurance Car Racing, VM
09:51
Olympiska Spelen
10:47
Cykel Franska cupen Grand Prix du Morbihan
12:15
Touring Car: Världscupen
12:44
Trailblazers
12:51
Snooker: UK Championship
13:18
Snooker: UK Championship
13:45
Snooker: UK Championship
LIVE
17:48
Touring Car: Världscupen
18:01
Formel E, VM Säsongssammanfattning
19:00
Simning International Swimming League
LIVE
21:03
Cykelcross EM
22:00
Snooker: UK Championship
LIVE
23:28
Bågskytte: World Cup
00:13
Endurance Car Racing, VM
01:35
Endurance Car Racing, VM
03:00
Kampsport: Sambo-VM i Tasjkent
03:49
Nyheter
04:07
Tennis: Franska mästerskapen
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:30
QI
06:00
Pointless
06:45
Pointless
07:30
QI
08:00
QI
08:30
James May's Cars of the People
09:20
Pointless
10:05
Pointless
10:50
QI
11:20
QI
11:50
James May's Cars of the People
12:40
Travel Man: 48 Hours In...
13:05
Travel Man: 48 Hours In...
13:30
Hypothetical
14:15
QI
14:45
QI
15:15
QI
15:45
QI
16:15
QI
16:45
James May's Cars of the People
17:35
Travel Man: 48 Hours In...
18:00
Travel Man: 48 Hours In...
18:25
Pointless
19:10
Pointless
19:55
Hypothetical
20:35
Top Gear
21:35
Would I Lie To You?
22:05
Michael McIntyre's Big Show
23:00
8 Out of 10 Cats
23:40
Alan Davies: As Yet Untitled
00:25
Would I Lie To You?
00:55
Michael McIntyre's Big Show
01:45
8 Out of 10 Cats
02:30
Alan Davies: As Yet Untitled
03:15
Travel Man: 48 Hours In...
03:35
Would I Lie To You?
04:05
Top Gear
C More Stars (SE)
05:20
Repmånad - eller Hur man gör pojkar av män
06:40
The Dissident
08:35
Radioactive
10:25
Material Girls
12:00
Western Stars
13:20
The Kindness of Strangers
15:15
Weathering with You
17:05
LasseMajas Detektivbyrå: Skuggor över Valleby
18:20
Dolittle
20:00
A Christmas Break
21:30
Den of Thieves
23:45
The Goldfinch
02:10
Lady Boss - The Jackie Collins Story
03:45
The Fifth Element
C More First (SE)
05:50
Inside the Actors Studio
06:40
Capital in the Twenty-First Century
08:20
Last Christmas
10:00
The Secret Garden
11:40
Knerten og Sjøormen
12:55
Lotta 2 - Lotta flyttar hemifrån
14:20
Nelly Rapp - Monsteragent
15:50
The Photograph
17:35
Madklubben
19:10
Salmon Fishing in the Yemen
21:00
Escobar by Escobar
22:35
Dredd
00:10
It Chapter Two
02:55
Our Kind of Traitor
04:40
Håp
Viasat Film Premiere (SE)
05:10
Stage Mother
07:00
Me Before You
09:00
Holly Slept Over
11:00
Arrival
12:55
Now You See Me 2
15:05
ORCA
17:00
The Broken Hearts Gallery
19:00
Stage Mother
21:00
Seberg
23:00
The Empty Man
01:20
Waiting for the Barbarians
03:15
Seberg
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:05
Fatal Forecast
06:00
Icons
06:50
David Attenborough's Natural Curiosities
07:10
Joanna Lumley's Silk Road Adventure
08:00
Ben Fogle: Return to the Wild
08:45
Joanna Lumley's Silk Road Adventure
09:30
Earth's Natural Wonders
10:25
Supersized Earth
11:15
Icons
12:05
Joanna Lumley's Silk Road Adventure
12:50
Ben Fogle: Return to the Wild
13:35
Nature's Weirdest Events
14:30
Icons
15:20
Earth's Natural Wonders
16:10
North America with Simon Reeve
17:10
The Ganges with Sue Perkins
18:05
Brian Cox's Adventures in Space and Time
18:55
Animal Impossible
19:50
Civilisations
20:40
World's Most Scenic Railway Journeys
21:25
Wild New Zealand
22:15
Depression and Me
23:05
Brian Cox's Adventures in Space and Time
23:55
Animal Impossible
00:45
Civilisations
01:40
World's Most Scenic Railway Journeys
02:25
Wild New Zealand
03:15
Depression and Me
04:00
Brian Cox's Adventures in Space and Time
04:55
David Attenborough's Natural Curiosities