SVT1
05:15
Go'kväll
06:00
Morgonstudion
LIVE
09:10
Hemmagympa med Sofia
09:30
Strömsö
10:00
Go'kväll
10:45
Bäst i köket
11:45
Skavlan
12:45
Sverige möts
13:45
Hackad
14:15
Den svenska hiphopens pionjärer
14:45
Metoo – hösten som förändrade Sverige
15:15
Svenska nyheter
15:45
Uppdrag granskning
16:45
Fader Brown
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Go'kväll
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Bäst i köket
21:00
Det här är ditt land
21:30
Dolt under ytan
22:00
Sportnytt
LIVE
22:15
Lokala nyheter
LIVE
22:25
Rapport
LIVE
22:30
Hockeykväll
LIVE
23:00
Misha and the Wolves
00:30
Flesh and blood
01:15
Jordbrukerne
04:45
Sverige idag
SVT2
07:30
Möte med
07:45
Ame Maladjuvas (Möte med)
08:00
Min historia
08:30
Nördar på standby
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE
16:15
Last Journey of the Vikings
17:05
Klipp ur Strömsö
17:15
Nyheter på lätt svenska
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
18:00
Glimt av Norge
18:15
Fotboll: Landskamp
LIVE
20:45
Historier fra Norge rundt
20:50
Klipp ur Strömsö
21:00
Aktuellt
LIVE
21:34
Kulturnyheterna
LIVE
21:41
Nyhetssammanfattning
LIVE
21:45
Cyklopernas land
22:15
Kaiken se kestää
23:35
Utrikesbyrån
00:05
Ekonomibyrån
00:35
Babel
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:00
Extreme Makeover: Home Edition
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
08:00
Undercover Boss US
09:00
Bones
10:00
Bones
11:00
The Good Doctor
12:00
Lyxfällan
13:00
The Real Housewives of Atlanta
14:00
The Real Housewives of Orange County
15:00
Million Dollar Listing Los Angeles
16:00
Lyxfällan
17:00
Below Deck Mediterranean
18:00
The Real Housewives of Orange County
19:00
Frusna vägar
20:00
Efterlyst
LIVE
21:00
På gränsen med Peter Jihde
22:00
Zebrarummet
23:00
NCIS: Los Angeles
00:00
NCIS
01:00
The Disappearance
02:00
S.W.A.T.
03:00
NCIS
04:00
NCIS: Los Angeles
TV4
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:00
Malou efter tio
LIVE
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
13:55
Nyheterna extra: Presskonferens coronaviruset
LIVE
15:00
A Place in the Sun: Home or Away
16:00
A Place in the Sun: Home or Away
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Halv åtta hos mig
20:00
Bytt är bytt
21:00
Knutby
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
Law & Order: Special Victims Unit
23:55
CSI
00:55
Hawaii 5-0
01:55
A Million Little Things
02:50
A Place in the Sun: Home or Away
03:50
A Place in the Sun: Home or Away
Kanal 5 (SE)
05:45
Parterapi
06:00
Mexico Life
06:25
Mexico Life
06:50
Vägens hjältar
07:40
Big Bang Theory, The
08:00
Big Bang Theory, The
08:20
Sommaren med släkten
08:45
MasterChef Australia
09:50
Sofias änglar
10:50
House Hunters International
11:20
House Hunters International
11:50
Good Bones
12:50
Sofias änglar
13:55
Alla mot alla med Filip och Fredrik
14:55
SOS Sverige
15:55
MasterChef Australia
17:10
Big Bang Theory, The
17:35
Big Bang Theory, The
18:05
Vägens hjältar
19:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00
Wahlgrens värld
21:00
Bergs superlag
22:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:20
Behandlingen
00:20
Sommaren med släkten
00:50
Helt perfekt
01:25
Big Bang Theory, The
01:55
Big Bang Theory, The
02:20
House Hunters International
02:50
Good Bones
03:50
A1: Highway Patrol
04:50
Välkommen till Köping - Sign language
TV6 (SE)
05:25
Family Guy
06:00
Married...with Children
06:30
Community
07:00
Community
07:30
The Simpsons
08:00
The Simpsons
08:30
Seinfeld
09:00
Seinfeld
09:30
Just Shoot Me!
10:00
Superstore
10:30
Superstore
11:00
Coast Guard Alaska
12:00
Unforgettable
13:00
Unforgettable
14:00
The Mentalist
15:00
The Mentalist
16:00
Elementary
17:00
Elementary
18:00
NCIS: Los Angeles
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
UEFA Europa League Studio
LIVE
20:55
UEFA Europa League
LIVE
23:00
UEFA Europa League Studio
LIVE
23:30
Seinfeld
00:00
Seinfeld
00:30
The Simpsons
01:00
The Simpsons
01:30
På gränsen med Peter Jihde
02:30
Family Guy
03:00
Family Guy
03:30
American Dad
04:00
American Dad
04:30
Coast Guard Alaska
Sjuan
05:25
Judge Judy
05:55
Mannen som talar med hundar
07:00
Bachelorette Sverige
08:00
Jorden runt med tåg
09:00
A Place in the Sun: Home or Away
10:00
A Place in the Sun: Home or Away
10:55
Mannen som talar med hundar
12:00
Världens häftigaste tårtor
12:30
Världens häftigaste tårtor
13:00
Bomb Girls
14:00
Mord och inga visor
15:00
Diagnosis Murder
16:00
Det okända
17:00
Jorden runt med tåg
18:00
Glamour
18:30
Glamour
19:00
Bachelorette Sverige
20:00
Bonde söker fru - Kärlek åt alla
20:30
Bonde söker fru - Kärlek åt alla
21:00
Christmas at Stately Homes
22:00
Ett fall för Frost
00:10
Iskalla mördare, heta offer
01:05
Ett lik i trädgården
02:05
Bachelorette Sverige - Killarna avslöjar allt
02:25
Judge Judy
02:55
Veterinärerna
03:55
Informer
TV8 (SE)
05:30
Idas Fristelser
06:00
Idas Fristelser
06:30
The Hotel Inspector
07:30
Superoppusserne
08:30
Superoppusserne
09:30
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
10:40
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
11:45
A Godwink Christmas: Meant for Love
13:40
Antiques Road Trip
14:45
Escape to the Country
15:50
Mr Selfridge
16:55
Mr Selfridge
18:00
Antiques Road Trip
19:00
Escape to the Country
20:00
NCIS
21:00
Mistletoe & Menorahs
23:00
Foyle's War
01:10
Hart to Hart
02:15
Hart to Hart
03:25
Escape to the Country
04:25
Escape to the Country
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Wheeler Dealers
07:15
Fast N' Loud season 2a
08:05
Gold Rush
09:10
Deadliest Catch
10:15
Wheeler Dealers
11:25
Alaska: The Last Frontier
12:35
Salvage Hunters
13:40
Wheeler Dealers
14:50
Ullared
16:00
Tennis: Davis Cup 2021
LIVE
22:00
Total Recall
00:30
Top Gear
01:50
Tunnelbanan
02:50
Sommaren med släkten
03:20
Sommaren med släkten
03:50
Criminal Minds
04:50
Alaska: The Last Frontier
TV10 (SE)
05:00
The Gadget Show
05:30
The Gadget Show
06:00
Wild West Alaska
07:00
Wild West Alaska
08:00
Swamp People
09:00
Swamp People
10:00
Alaska State Troopers
11:00
Alaska State Troopers
12:00
The Curse of Oak Island
13:00
American Pickers
14:00
American Pickers
15:00
Pawn Stars
16:00
Storage Wars
16:30
Storage Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
Ice Road Truckers
19:00
Ice Road Truckers
20:00
Bear's Mission with...
21:00
Pawn Stars
21:30
Pawn Stars
22:00
Aussie Gold Hunters
23:00
The Curse of Oak Island
00:00
Drug Wars
00:30
Drug Wars
01:00
Border Security: America's Front Line
01:30
Border Security: America's Front Line
02:00
Border Security: America's Front Line
02:30
Border Security: America's Front Line
03:00
Ross Kemp: Middle East
04:00
Ross Kemp: Middle East
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:45
Caribbean Life
07:05
De unge mödre
07:45
House Hunters
08:10
House Hunters
08:30
Long Island Medium
10:20
My Lottery Dream Home
10:55
My Lottery Dream Home
11:20
Fixer To Fabulous
12:25
Say Yes to the Dress
13:00
Say Yes to the Dress
13:30
Flip or Flop
14:00
Flip or Flop
14:30
Sofias änglar
15:35
Wahlgrens värld
16:40
Fixer To Fabulous
17:50
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:55
My 600-lb Life: Where are They Now?
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Wahlgrens värld
22:00
Naked Attraction
23:05
My Feet Are Killing Me
00:05
Perfect Murder, The
01:15
Nightmare Next Door
02:20
Swamp Murders
03:25
House Hunters
03:50
House Hunters
04:20
Caribbean Life
04:50
Caribbean Life
TV12
05:00
Cheaters
06:00
M.A.S.H.
06:30
M.A.S.H.
07:00
Polis på plats
07:30
Polis på plats
08:00
Police Interceptors
09:00
Police Interceptors
10:00
Mordutredarnas nya fall
10:30
Mordutredarnas nya fall
11:00
Heathrow
12:00
Polis på plats
12:30
Polis på plats
13:00
Kronofogden knackar på
14:00
America's Funniest Home Videos
14:30
America's Funniest Home Videos
15:00
M.A.S.H.
15:30
M.A.S.H.
16:00
Police Interceptors
17:00
Police Interceptors
18:00
Kronofogden knackar på
19:00
America's Funniest Home Videos
19:30
America's Funniest Home Videos
20:00
Heathrow
20:30
Heathrow
21:00
Extreme Ice Railroad
22:00
Minority Report
01:00
The Negotiator
03:55
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Ridsport: Global Champions Tour i Rom
07:16
Skidskytte: Världscupen i Östersund
08:08
Skidskytte: Världscupen i Östersund
09:06
Curling: EM i Lillehammer
10:30
Curling: EM i Lillehammer
12:00
Curling: EM i Lillehammer
LIVE
15:00
Touring Car: Världscupen
15:30
Snooker: UK Championship
LIVE
19:30
Motorcykel: Superbike-VM
20:00
Motorcykel: Superbike-VM
20:30
Snooker: UK Championship
LIVE
00:30
Nyheter
00:35
Touring Car: Världscupen
01:07
Motorcykel: Superbike-VM
02:05
Motorcykel: Superbike-VM
02:33
Motorcykel: Superbike-VM
03:05
Motorcykel: Superbike-VM
03:31
Cykel Pro Series Primus Classic
04:40
Cykel: World Tour - Eschborn Frankfurt
Eurosport 2 (SE)
06:00
Motorcykel: Superbike-VM
06:49
Motorcykel: Superbike-VM
07:37
Motorcykel: Superbike-VM
08:03
Motorcykel: Superbike-VM
08:35
Alpint: Världscupen i Lech Zuers
09:31
Cykel: World Tour - Paris-Roubaix
11:12
Formel E, VM
12:09
Touring Car: Världscupen
12:40
Touring Car: Världscupen
13:11
Snooker: UK Championship
14:35
Curling: EM i Lillehammer
16:00
Curling: EM i Lillehammer
LIVE
18:58
Formel E, VM The FIA World Championship Story
19:29
Yachting Spirit of Yachting
20:00
Curling: EM i Lillehammer
LIVE
23:00
Skidskytte: Världscupen i Nove Mesto
23:55
Skidskytte: Världscupen i Nove Mesto
00:50
Nyheter
00:55
Skidskytte: Världscupen i Nove Mesto
01:26
Skidskytte: Världscupen i Nove Mesto
02:15
Tennis: US Open
03:25
Tennis: US Open
04:12
Olympiska Spelen
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:30
QI
06:00
The Graham Norton Show
06:50
QI
07:20
Michael McIntyre's Big Show
08:10
The Graham Norton Show
09:00
Top Gear: The Races
09:55
Michael McIntyre's Big Show
10:45
QI
11:15
QI
11:45
Pointless
12:30
The Graham Norton Show
13:20
Michael McIntyre's Big Show
14:10
Top Gear: The Races
15:05
QI
15:35
QI
16:05
Pointless
16:50
Michael McIntyre's Big Show
17:45
Pointless
18:30
QI
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
QI
21:15
Live at the Apollo
22:00
Louis Theroux: Mothers on the Edge
22:55
Louis Theroux: Surviving America's Most Hated Family
23:45
Travel Man: 48 Hours In...
00:10
Pointless
00:55
Live at the Apollo
01:40
Louis Theroux: Mothers on the Edge
02:35
Louis Theroux: Surviving America's Most Hated Family
03:30
Travel Man: 48 Hours In...
03:50
QI
04:20
The Graham Norton Show
C More Stars (SE)
05:00
Inside the Actors Studio
05:45
Planet Action
06:15
La vérité
08:00
The Photograph
09:45
Capital in the Twenty-First Century
11:25
The Dissident
13:20
The Imitation Game
15:10
Dem Horizont so nah
17:05
SamSam
18:20
Dreamer: Inspired by a True Story
20:00
Last Christmas
21:40
Funhouse
23:25
The Kitchen
01:05
Babyteeth
03:00
The Good Liar
04:50
The United Way with Eric Cantona
C More First (SE)
05:40
The King's Speech
07:35
Another Mother's Son
09:15
Cats
11:05
Dolittle
12:40
National Lampoon's Christmas Vacation
14:20
LasseMajas Detektivbyrå: Skuggor över Valleby
15:30
Lilla Jönssonligan på kollo
17:00
Håp
19:05
Mother's Day
21:00
Deceit
21:45
Deceit
22:35
Greenland
00:30
The Last Man
02:10
Undtagelsen
04:10
Se upp för Jönssonligan
Viasat Film Premiere (SE)
05:00
Never Rarely Sometimes Always
07:00
The Trip to Greece
09:00
Kaptein Sabeltann og den magiske diamant
10:45
Mother's Day
12:45
Call Me By Your Name
14:55
A Beautiful Day In The Neighborhood
16:45
Little Women
19:00
Never Rarely Sometimes Always
21:00
Angel of Mine
23:00
City of Lies
01:00
Ava
03:00
Angel of Mine
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:15
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
06:00
Inside the Factory
06:50
Blue Planet II: Making Of
07:05
Life Below Zero: Canada
07:50
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
08:35
Coast
09:25
Blue Planet II: Making Of
09:40
Deadly Disasters
10:30
Inside the Factory
11:25
Life Below Zero: Canada
12:10
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
12:55
Coast
13:45
Deadly Disasters
14:40
Inside the Factory
15:30
Life Below Zero: Canada
16:15
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
17:00
Coast
17:55
Deadly Disasters
18:45
Animal Einsteins
19:35
The World's Deadliest Weather
20:25
Ancient Egypt's Darkest Hour
21:10
Earth from Space
22:00
Brian Cox's Adventures in Space and Time
22:50
Wonders of the Universe
23:50
Animal Einsteins
00:40
The World's Deadliest Weather
01:30
Ancient Egypt's Darkest Hour
02:15
Earth from Space
03:05
Blue Planet II: Making Of
03:15
Brian Cox's Adventures in Space and Time
04:15
Wonders of the Universe