SVT1
06:00
Forsvundne arvinger
07:00
Morgonstudion
LIVE
10:00
Sommargympa med Sofia
10:20
Who the fuck is Bobby?
11:20
Sportspegeln
11:50
Sökarna
12:00
Tuhkimotarinoita
12:50
Hva feiler det deg?
13:30
Ellan matkassa - Etelä-Italia
14:00
När livet vänder
14:30
Kändisbarnvakten
15:00
Augustas lilla felsteg
16:15
Målet är målet
17:15
McLeods döttrar
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Lokala nyheter
LIVE
18:19
Sportnytt
LIVE
18:25
Morra mi
18:45
Spise med Price
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Konstsamlarna
20:30
Mästaren
21:00
Ulven kommer
21:50
Breast talk
22:00
Sportnytt
LIVE
22:15
Lokala nyheter
LIVE
22:20
Rapport
LIVE
22:25
Fotbollsstudion
LIVE
22:55
Au pairit Uudessa-seelannissa
23:25
Pensionat Oskar
01:05
Kustpärlans mysterier
01:55
Exit 2
05:15
Spise med Price
SVT2
15:00
Keine Ahnung
15:11
The great debate
15:37
Byggänget
15:51
Elin, Alvin och vuxenlivet
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Gudstjänst
16:35
Lugn bara Lugn
17:35
Nyhetstecken
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
17:55
Oddasat
LIVE
18:00
Kandit
18:30
Planet under press: Kalla havens hajar
19:25
Historier fra Norge rundt
19:30
Kirmizi Oda
20:00
Vetenskapens värld sommar
21:00
Aktuellt
LIVE
21:25
The Rossellinis
23:05
Exposed: The Church's Darkest Secret
00:05
Alina idässä
00:35
Planet under press: Kalla havens hajar
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
08:00
Undercover Boss US
09:00
Unforgettable
10:00
Unforgettable
11:00
New Amsterdam
12:00
Lyxfällan
13:00
Project Runway
14:00
Vanderpump Rules
15:00
Svenska Truckers
16:00
Lyxfällan
17:00
Project Runway
18:05
Vanderpump Rules
19:00
MasterChef Junior US
20:00
Svenska Truckers
21:00
I huvudet på en gärningsman
22:00
Svenska fall
23:00
NCIS: Los Angeles
00:00
NCIS
01:00
Svenska fall
02:00
Hassel
03:00
NCIS: Los Angeles
04:00
NCIS
05:00
Svenska Truckers
TV4
06:05
Halv åtta hos mig
06:30
Köket
06:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:00
Dr Phil
11:00
Dr Phil
11:55
Home and Away
12:25
Home and Away
12:55
Bonde söker fru - Jorden runt
13:55
Sveriges mästerkock
14:55
A Place in the Sun: Home or Away
15:55
A Place in the Sun: Home or Away
16:55
Mandelmanns gård
17:55
Sommar med Ernst
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Postkodmiljonären med Sommarvinnare
20:00
Lotta på Liseberg
LIVE
21:30
Maria Wern
22:00
TV4Nyheterna och sport
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:15
Maria Wern
23:40
Hawaii 5-0
00:35
Hawaii 5-0
01:30
MacGyver (2016 & 2017)
02:30
A Place in the Sun: Home or Away
03:30
A Place in the Sun: Home or Away
04:30
Paramedics: Emergency Response
05:05
Garden Rescue
Kanal 5 (SE)
06:00
Cake Boss
06:25
Superstars 2019
07:15
Cake Boss: Next Great Baker
08:05
Shark Tale
09:40
Trafikpoliserna
10:45
Grey's Anatomy
11:50
Cake Boss: Next Great Baker
12:50
SOS Sverige
13:50
Havets hjältar
14:55
Böda Camping
15:55
Ullared
17:00
Var fan är storken?
18:10
Sommaren med släkten
18:35
Sommaren med släkten
19:05
Big Bang Theory, The
19:30
Big Bang Theory, The
20:00
Estonia
21:00
Brokeback Mountain
23:55
Estonia
01:00
Evil Lives Here
02:00
Law & Order: Special Victims Unit
03:00
Södertäljepolisen
04:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
05:00
Vägens hjältar - Sign language
TV6 (SE)
06:00
Just Shoot Me!
06:30
Married...with Children
07:00
Married...with Children
07:30
The Simpsons
08:00
The Simpsons
08:30
Community
09:00
Community
09:30
Just Shoot Me!
10:00
Brooklyn Nine-Nine
10:30
Brooklyn Nine-Nine
11:00
Ink Master
12:00
NCIS: Los Angeles
13:00
NCIS: Los Angeles
14:00
L.A.'s Finest
15:00
L.A.'s Finest
16:00
NCIS: Los Angeles
17:00
NCIS: Los Angeles
18:00
Seinfeld
18:30
Seinfeld
19:00
The Simpsons
19:30
The Simpsons
20:00
Seinfeld
20:30
Seinfeld
21:00
Get Hard
23:05
The Blacklist
00:05
Lethal Weapon
01:05
Cops
01:35
Cops
02:05
Family Guy
02:35
Family Guy
03:05
Lethal Weapon
04:05
American Dad
04:35
American Dad
05:05
Family Guy
05:35
Family Guy
Sjuan
06:00
Mannen som talar med hundar
07:00
Husakuten
08:00
Husjägarna
09:00
En plats i solen: SommarsoI
10:00
Hundräddaren
10:30
Hundräddaren
11:00
Mannen som talar med hundar
12:00
Ambulansen
13:00
Badhotellet
14:00
Mord och inga visor
15:00
Diagnosis Murder
16:00
Det okända
17:00
Husjägarna
18:00
En plats i solen: SommarsoI
19:00
Husakuten
20:00
Världens bästa veterinär
21:00
Inside the Factory
22:00
Hudson & Rex
23:00
Hudson & Rex
00:00
Mysteries & Scandals with Soledad O´Brien
00:55
En natt på slottet
02:00
Det okända
03:00
Veterinärerna
04:00
A Million Little Things
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
TV8 (SE)
06:00
OSL 24-7
06:30
Buying and Selling
07:25
Buying and Selling
08:20
Eventyrlig oppussing
09:20
Eventyrlig oppussing
10:20
Jamie's 15 Minute Meals
10:55
Jamie's 15 Minute Meals
11:25
Jamie's 15 Minute Meals
11:55
Jamie's 15 Minute Meals
12:30
Antiques Road Trip
13:35
Escape to the Country
14:40
Escape to the Country
15:45
Midsomer Murders
18:00
Antiques Road Trip
19:00
Bones
20:00
NCIS
21:00
Leap Year
23:05
Father Brown
00:10
Hart to Hart
01:20
Hart to Hart
02:25
Bones
03:25
Escape to the Country
04:30
Escape to the Country
05:35
OSL 24-7
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Top Gear Best of: Series 23-25
07:20
Fast N' Loud
08:10
Gold Rush
09:05
Deadliest Catch
10:10
Top Gear
11:15
Alaska: The Last Frontier
12:20
Salvage Hunters
13:25
Wheeler Dealers
14:30
Ullared
15:35
A1: Highway Patrol
16:40
Top Gear
18:00
Böda Camping
18:55
Ullared
19:50
Border Security
20:25
Border Security
21:00
Property Brothers
22:05
Criminal Minds
23:10
Pamela Smart: An American Murder Mystery
00:05
Top Gear
01:10
Border Security
01:40
Border Security
02:10
Bitchin' Rides
03:15
Alaska: The Last Frontier
04:20
Mysteries at the Museum
05:25
How Do They Do It?
TV10 (SE)
06:00
Science of Stupid
06:30
Science of Stupid
07:00
Outback Wrangler
08:00
Outback Wrangler
09:00
Swamp People
10:00
Swamp People
11:00
Alaska State Troopers
12:00
Alaska State Troopers
13:00
Highway Thru Hell
14:00
Highway Thru Hell
15:00
Pawn Stars
15:30
Pawn Stars
16:00
Pawn Stars
16:30
Pawn Stars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
19:00
American Pickers
20:00
Mountain Men
21:00
Storage Wars
21:30
Storage Wars
22:00
The Curse of Oak Island
23:00
Drug Wars
23:30
Drug Wars
00:00
Ax Men
01:00
When Sharks Attack
02:00
When Sharks Attack
03:00
Drug Wars
03:30
Drug Wars
04:00
Ax Men
05:00
The Gadget Show
05:30
The Gadget Show
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:50
Caribbean Life
07:10
De unge mödre
08:05
House Hunters
09:05
Long Island Medium
10:55
My Lottery Dream Home
11:25
Familjen Lundell
12:30
Curvy Brides' Boutique
13:35
Flip or Flop
14:05
Flip or Flop
14:35
My Lottery Dream Home
15:05
My Lottery Dream Home
15:35
Hoarding: Buried Alive
17:20
Familjen Lundell
17:55
Flip or Flop
19:00
My 600-lb Life: Where Are They Now?
20:05
Curvy Brides' Boutique
21:00
Body Bizarre
22:00
Evil Lives Here
23:00
Curvy Brides' Boutique
00:00
Deadly Affairs
01:05
Nightmare Next Door
03:05
House Hunters
03:35
House Hunters
04:15
Long Island Medium
TV12
06:00
M.A.S.H.
06:30
M.A.S.H.
07:00
Gränsbevakarna Kanada
07:30
Gränsbevakarna Kanada
08:00
Police Interceptors
09:00
Police Interceptors
10:00
Mordutredarnas nya fall
10:30
Mordutredarnas nya fall
11:00
Dödligt väder
12:00
Polis på plats
12:30
Polis på plats
13:00
Kronofogden knackar på
14:00
Magiska blåsningar
14:30
Magiska blåsningar
15:00
M.A.S.H.
15:30
M.A.S.H.
16:00
Police Interceptors
17:00
Police Interceptors
18:00
Dödligt väder
19:00
Kronofogden knackar på
20:00
Paddington Station
21:00
Scandinavian Star
22:00
Göta Kanal - eller vem drog ur proppen?
00:00
24 timmar i häktet
01:05
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
03:05
All New Traffic Cops
04:05
Cheaters
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Endurance Car Racing, VM
06:46
Endurance Car Racing, VM
07:41
Trailblazers
07:51
Snooker: German Masters
09:15
Snooker: German Masters
10:54
Endurance Car Racing, VM
12:00
Rally: EM - Rom
12:30
Rally: EM - Rom
12:57
Cykel: World Tour - Milano-Sanremo
14:55
Snooker: Players Championship i Southport, Storbritannien
16:22
Tennis ATP Uncovered
17:00
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Toronto
LIVE
19:00
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Toronto
LIVE
20:57
Home of the Olympics
21:45
Home of the Olympics
22:41
Home of the Olympics
23:58
Formel E, VM
00:58
Formel E, VM
02:05
Tennis: Australian Open
03:02
Tennis: Australian Open
03:53
Tennis: Australian Open
04:42
Tennis: Australian Open
05:31
Home of the Olympics Day Jobs
Eurosport 2 (SE)
06:00
Cykel The Day When: Strade Bianche 2016
06:25
Cykel: Strade Bianche
07:55
Cykel: World Tour - Milano-Sanremo
09:56
Endurance Car Racing, VM
10:54
Endurance Car Racing, VM
11:52
Tennis: Australian Open
12:52
Tennis: Australian Open
13:56
Tennis: Australian Open
14:56
Tennis: Australian Open
15:57
Formel E, VM
17:01
Formel E, VM
18:10
Motocross: VM i Italien
18:43
Motocross: VM i Italien
19:16
Motocross: VM i Italien
19:47
Motocross: VM i Italien
20:19
Snooker: German Masters
21:51
Snooker: German Masters
23:26
Cykel: World Tour - La Course by le Tour de France
01:00
Cykel The Day When: GP E3 2013
01:31
Cykel: World Tour - Vuelta a España
02:32
Cykel: World Tour - Vuelta a España
03:26
Cykel: World Tour - Vuelta a España
04:16
Motocross: VM i Ryssland
04:43
Motocross: VM i Ryssland
05:09
Motocross: VM i Ryssland
05:34
Motocross: VM i Ryssland
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
06:00
Michael McIntyre's Big Show
06:55
QI
07:25
QI
07:55
Top Gear's Ambitious But Rubbish
08:45
Michael McIntyre's Big Show
09:40
QI
10:10
Pointless
10:55
The Graham Norton Show
11:40
The Graham Norton Show
12:30
QI
13:00
QI
13:30
Pointless
14:15
Top Gear's Ambitious But Rubbish
15:05
QI
15:35
QI
16:05
Pointless
16:50
Michael McIntyre's Big Show
17:45
Pointless
18:30
QI
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
QI
21:15
Live at the Apollo
22:00
QI
22:30
8 Out of 10 Cats
23:15
Alan Davies: As Yet Untitled
00:00
Travel Man: 48 Hours In...
00:25
The Graham Norton Show
01:10
QI
01:40
QI
02:10
Pointless
02:55
Alan Davies: As Yet Untitled
03:40
Pointless
04:25
The Graham Norton Show
05:15
Pointless
C More Stars (SE)
07:15
Från och med Herr Gunnar Papphammar
08:00
Adam och Eva
09:35
Drömkåken
11:15
Miss You Already
13:05
Last Christmas
14:45
Rosa: The Movie
16:10
Operasjon Mumie
17:25
Loranga, Masarin och Dartanjang
18:20
The Secret Garden
19:55
Pokémon: Detective Pikachu
21:45
Croce e delizia
23:25
I See You
01:00
Dernier Amour
02:35
Undtagelsen
04:35
Weathering with You
C More First (SE)
07:05
Star File (Long)
07:15
Star File (Long)
07:30
Tills Frank skiljer oss åt
09:10
Sunes sommar
10:35
Pelle Svanslös (2020)
11:45
SamSam
13:00
Knerten og Sjøormen
14:15
Capital in the Twenty-First Century
16:00
The Accidental Husband
17:30
La vérité
19:15
Mon chien Stupide
21:00
You Should Have Left
22:30
Mary
23:55
The Last Man
01:35
Babyteeth
03:30
Greenland
05:25
Planet Action
05:50
Star File (Long)
Viasat Film Premiere (SE)
07:00
Valhalla
09:00
Ninna
11:00
Dolittle
13:00
Song of Names
14:50
Valley Girl
16:35
The Best of Enemies
18:45
Manchester by the Sea
21:00
Adopt a Highway
23:00
Eternal Beauty
01:00
Possessor
03:00
Adopt a Highway
05:00
The Trip to Greece
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Inside the Factory
06:50
The World's Deadliest Weather
07:40
Life Below Zero
08:20
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
09:05
Icons
09:55
The World's Deadliest Weather
10:45
The World's Deadliest Weather
11:30
Coast
12:25
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
13:10
Life Below Zero
13:55
The World's Deadliest Weather
14:40
Inside the Factory
15:30
Icons
16:20
Coast
17:10
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
17:55
Life Below Zero
18:40
Icons
19:30
Trust Me, I'm a Doctor
20:20
The World's Deadliest Weather
21:10
What Are We Feeding Our Kids?
22:00
Inside the Factory
22:50
World's Most Scenic Railway Journeys
23:35
The World's Deadliest Weather
00:25
Coast
01:20
Seven Worlds, One Planet: Making Of
01:30
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
02:15
Icons
03:05
The World's Deadliest Weather
03:55
Life Below Zero
04:40
Inside the Factory
05:35
Deadly 60