SVT1
06:25
Strömsö
06:55
Solens mat
07:25
Solens mat
07:55
Solens mat
08:25
Quincy
09:10
Quincy
10:00
Antiques roadshow
11:00
Revypärlor från Falkenbergsrevyn
11:45
Muren
12:45
UEFA Euro 2020: Vägen till EM
13:10
Orientering: EM
LIVE
15:30
Basket: Svenska Basketligan
LIVE
17:35
Slusseländet
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:10
Lokala nyheter
LIVE
18:15
Landet runt
19:00
Sportspegeln
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Mästarnas mästare
21:00
Blågula hjältar
21:30
Den glider in
22:00
Jakten på Lasermannen
22:30
Rapport
LIVE
22:35
I am Jackie O
23:55
Veckans brott
05:15
Landet runt
SVT2
08:00
Mot ljusare tider
LIVE
10:00
Gudstjänst
10:45
Lang Lang - Goldberg Variations: Finding his Inner Voice
11:45
A Shanghai symphony
12:40
Concert with Shanghai Symphony
14:30
Sylvia Plath: Inside the Bell Jar
15:30
15 minuter från Sápmi
15:45
Teckenspråksartisterna i Mello
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Möte med
16:20
Det søde sommerliv
16:30
Politikbyrån
17:00
La tormenta sueca
17:15
Ni idea
17:25
Kortfilmsklubben - spanska
17:30
Kortfilmsklubben - spanska
17:44
Kortfilmsklubben - spanska
18:00
Tasha17K
18:30
Muslimsk högtid
19:00
Världens natur: En perfekt planet
19:50
Naturdagboken
20:00
Kneg del 1 - tre filmer om arbete
20:55
Det søde sommerliv
21:00
Aktuellt
LIVE
21:15
Agenda
LIVE
22:00
Dokument utifrån: Iraks förlorade generation
22:55
Rauhantekijä
23:40
Gudstjänst
00:25
Isländska föremål berättar
00:55
Folkmordet i Rwanda
01:25
Mot ljusare tider
LIVE
TV3 (SE)
06:00
Lailaland
07:00
Mad About You
07:30
Mad About You
08:05
Will & Grace
08:35
Will & Grace
09:05
The Real Housewives of Atlanta
10:00
Alex, Inc.
10:30
Alex, Inc.
11:00
Top Chef Jr.
12:00
Top Chef Jr.
13:00
Duellen
14:30
Alex, Inc.
15:00
Alex, Inc.
15:30
Home Again
17:25
Lyxfällan
18:30
Svenska Truckers
19:30
Duellen
21:00
Dirty Dancing
23:15
Life
01:15
I huvudet på en gärningsman
02:15
På gränsen med Peter Jihde
03:15
Will & Grace
03:50
The Nanny
04:30
Kevin Can Wait
04:55
Lailaland
TV4
06:05
Dr Phil
07:00
Dr Phil
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
Let's Dance
13:25
Let's Dance - röstningsprogram
13:55
Änglagård - tredje gången gillt
16:25
Sveriges yngsta mästerkock
17:25
Afrika - i virusets spår
17:55
Keno
18:00
Bingolotto
LIVE
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:25
TV4Vädret
LIVE
19:30
Bingolotto
20:00
Robinson - Gränslandet
21:00
Robinson
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:15
Beck
00:05
Kapten klänning
01:00
Kapten klänning
02:00
Stockholmspolisen
03:00
Stockholmspolisen
04:00
A Place in the Sun: Home or Away
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
Kanal 5 (SE)
06:00
My 600-lb Life
06:50
My 600-lb Life
07:40
My 600-lb Life
08:35
Vägens hjältar
09:40
Vägens hjältar
10:40
Vägens hjältar
11:45
Wahlgrens värld
12:45
Wahlgrens värld
13:50
Havets hjältar
14:50
Benjamin Ingrosso: En gång i tiden
15:50
Sofias Änglar - Änglarnas bästa
16:55
Ullared
18:00
Vägens hjältar
19:00
Udda veckor
19:30
Udda veckor
20:00
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
22:55
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
01:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
02:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:05
Pernillas matresa - Yes chef!
04:05
Havets hjältar
05:05
Vägens hjältar
TV6 (SE)
06:00
Impractical Jokers
06:30
Impractical Jokers
07:00
Impractical Jokers
07:30
Superstore
08:00
Marlon
08:30
Man With a Plan
09:00
Buffy the Vampire Slayer
10:00
Buffy the Vampire Slayer
11:00
Buffy the Vampire Slayer
12:00
Counting Cars
13:00
Counting Cars
14:00
Brit Cops
15:00
The Amazing Race
16:00
Pawn Stars
16:35
Face Off
17:35
Race Across the World
19:00
Ink Master
20:00
UEFA Women's Champions League Studio
LIVE
20:55
Football: Women's Champions League 2021
LIVE
23:00
UEFA Women's Champions League Studio
LIVE
00:00
Kingsman: The Secret Service
02:35
The Blacklist
03:40
Midnight Texas
04:35
Tattoo Fixers
05:30
Superstore
Sjuan
06:00
Spårlöst
07:00
Big Brother Sverige
08:00
Garden Rescue
09:00
Garden Rescue
10:00
Världens häftigaste tårtor
10:30
Världens häftigaste tårtor
11:00
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
12:00
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
13:00
Poirot
15:00
Bomb Girls
16:00
Mord och inga visor
17:00
Mord och inga visor
18:00
Mord och inga visor
19:00
Big Brother Sverige
LIVE
20:00
Bomb Girls
21:00
Spårlöst
22:00
Poirot
00:00
Ett fall för Frost
02:10
Iskalla mördare, heta offer
03:05
Iskalla mördare, heta offer
04:00
Iskalla mördare, heta offer
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
05:55
Mannen som talar med hundar
TV8 (SE)
06:00
Idas Fristelser
06:30
Moneyball
09:15
Bones
10:15
Bones
11:15
NCIS
12:15
NCIS
13:15
Midsomer Murders
15:30
Midsomer Murders
17:40
Father Brown
18:40
Father Brown
19:45
Death in Paradise
21:00
Midsomer Murders
23:00
Elementary
00:00
Elementary
01:00
Father Brown
02:00
Father Brown
03:00
Death in Paradise
04:10
Undercover Boss UK
05:20
Idas Fristelser
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Diners, Drive-ins and Dives
06:40
Wheeler Dealers season 13a
07:30
Fast N' Loud
08:15
Gold Rush
09:15
Deadliest Catch
10:15
Wheeler Dealers season 13a
11:20
Property Brothers
12:25
Salvage Hunters
13:30
Wheeler Dealers season 13a
14:35
Ullared
15:40
Highway Cops
16:15
Highway Cops
16:50
Top Gear
18:00
Property Brothers
18:55
Ullared
20:00
Södertäljepolisen
20:55
Sommaren med släkten
21:25
Sommaren med släkten
22:00
Trespass Against Us
00:05
Top Gear
01:15
Södertäljepolisen
02:20
Walking Dead, The
03:20
Alaska: The Last Frontier
04:25
Mysteries at the Museum
05:15
Gold Rush
TV10 (SE)
06:00
Time Team America
07:05
Time Team America
08:15
The Guild Garage
08:50
The Guild Garage
09:20
The Guild Garage
09:50
Pawn Stars
10:20
Pawn Stars
10:50
Pawn Stars
11:20
Pawn Stars
11:50
Pawn Stars
12:20
Pawn Stars
12:50
Pawn Stars
13:20
Pawn Stars
13:50
Pawn Stars
14:20
Pawn Stars
14:50
Mountain Men
15:50
Mountain Men
16:50
Sin City Motors
17:50
Sin City Motors
18:55
Speed With Guy Martin
20:00
Speed With Guy Martin
21:00
Hunting Hitler
22:00
Hunting Hitler
23:00
Secrets of Nazi U-Boat Bases
00:10
The Curse of Oak Island
01:05
The Curse of Oak Island
02:00
Hunting Hitler
03:00
Hunting Hitler
04:00
The Gadget Show
04:30
The Gadget Show
05:00
The Gadget Show
05:30
The Gadget Show
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:45
Caribbean Life
07:05
Caribbean Life
07:30
De unge mödre
08:20
House Hunters
08:45
House Hunters
09:10
Long Island Medium
09:45
Long Island Medium
10:15
My Lottery Dream Home
10:45
My Lottery Dream Home
11:15
Home Town
12:20
Good Bones
13:20
Good Bones
14:20
My 600-lb Life
15:25
My 600-lb Life
16:35
My 600-lb Life
17:40
My 600-lb Life
18:50
My 600-lb Life
20:00
Twister
22:05
Terminator 2: Judgement Day
01:05
Abused by my Girlfriend
02:10
Nightmare Next Door
03:20
Blood Relatives
04:15
House Hunters
04:50
House Hunters
05:10
Caribbean Life
05:35
Caribbean Life
TV12
06:00
Cheaters
07:00
Drogsmugglarna
08:00
Akuten 24/7
09:00
Mordutredarnas nya fall
09:30
Magiska blåsningar
10:00
Magiska blåsningar
10:30
Magiska blåsningar
10:55
Magiska blåsningar
11:25
Magiska blåsningar
12:00
Trav: V64 Direkt
LIVE
17:30
Vinnare: V75
LIVE
18:00
Akuten 24/7
19:00
Drogsmugglarna
20:00
All New Traffic Cops
21:00
America's Funniest Home Videos
21:30
Mr Bean
22:00
Contagion
00:05
Johan Falk
02:05
Star Trek: Beyond
04:35
Mordutredarnas nya fall
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Snooker: Shoot Out i Watford, Storbritannien
06:49
Snooker: Shoot Out i Watford, Storbritannien
07:20
Snooker: Shoot Out i Watford, Storbritannien
07:50
Polo, US Open
08:49
Cykel, Ungern runt,
09:47
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
11:40
Cykel, Challenge Mallorca,
12:10
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
LIVE
17:00
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Rom
LIVE
18:59
Cykel: World Tour - Dwars door Vlaanderen
20:27
Cykel: World Tour - Milano-Sanremo
21:59
Magasin,Band of Brothers
22:31
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
00:27
Formel E, VM
01:31
Formel E, VM
02:29
Tennis: US Open
04:20
Tennis: US Open
Eurosport 2 (SE)
06:00
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
07:49
Curling: VM i Calgary
09:36
Cykel, Ungern runt,
13:00
Cykel, Ungern runt,
LIVE
15:20
Tennis: US Open
17:07
Tennis: US Open
18:58
Snooker: Shoot Out i Watford, Storbritannien
19:59
Snooker: Shoot Out i Watford, Storbritannien
20:32
Snooker: Shoot Out i Watford, Storbritannien
21:05
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Madrid
22:36
Tennis: ATP World Tour 500-turnering i Barcelona
00:05
Magasin,Head to Head
00:37
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
02:37
Magasin,Head to Head
03:08
Tyngdlyftning, EM
03:58
Tyngdlyftning, EM
04:44
Tyngdlyftning, EM
05:31
Magasin,ATP Uncovered
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
06:00
World's Deadliest Drivers
06:25
World's Deadliest Drivers
06:50
World's Deadliest Drivers
07:15
Pointless
08:00
Pointless
08:45
Pointless
09:30
Pointless
10:15
QI
10:45
QI
11:15
QI
11:45
QI
12:15
QI
12:45
QI
13:15
Pointless
14:00
Pointless
14:45
Pointless
15:30
Pointless
16:15
Would I Lie To You?
16:45
Would I Lie To You?
17:15
Would I Lie To You?
17:45
Would I Lie To You?
18:15
Would I Lie To You?
18:45
World's Deadliest Drivers
19:10
World's Deadliest Drivers
19:35
World's Deadliest Drivers
19:55
World's Deadliest Drivers
20:20
World's Deadliest Drivers
20:45
The Cube
21:35
The Stand Up Sketch Show
22:00
Top Gear: Winter Blunderland
22:50
QI
23:20
Travel Man: 48 Hours In...
23:45
The Cube
00:30
Pointless
01:15
Pointless
02:00
Pointless
02:45
Pointless
03:30
World's Deadliest Drivers
03:55
World's Deadliest Drivers
04:20
Pointless
05:00
Would I Lie To You?
05:30
Would I Lie To You?
C More Stars (SE)
06:15
Göta kanal 3 - Kanalkungens hemlighet
07:45
Barn
10:15
We Intend to Cause Havoc
11:45
Inna de Yard
13:20
Screened Out
14:30
Little
16:15
Dem Horizont so nah
18:10
Weathering with You
20:00
Barnyard
21:30
The Rental
22:55
Hotel Mumbai
00:55
Beck - Annonsmannen
02:25
The Curse of La Llorona
04:00
Capital in the Twenty-First Century
05:40
Star File (Long)
05:55
Inside the Actors Studio
C More First (SE)
06:40
P & B
08:25
Drömkåken
10:05
Jay and Silent Bob Reboot
11:50
SamSam
13:05
Pelle Svanslös (2020)
14:10
LasseMajas Detektivbyrå - Tågrånarens Hemlighet
15:30
Jimmy Neutron: Boy Genius
16:50
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
19:05
Yesterday
21:00
The Notebook
23:00
Gisaengchung
01:10
Us
03:05
Dernier Amour
04:40
Solsidan
Viasat Film Premiere (SE)
07:00
Tunnelen
09:00
Late Night
11:00
The Assistant
13:00
The Spy
14:55
Emma.
17:00
The Favourite
19:05
Dolittle
21:00
Bill and Ted Face the Music
22:45
Blade Runner 2049
01:30
The Last Black Man in San Francisco
03:30
Bill and Ted Face the Music
05:05
Arrival
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Waterhole: Africa's Animal Oasis
06:50
Mindful Earth
07:15
Frozen Planet: The Making Of
07:25
Waterhole: Africa's Animal Oasis
08:20
Waterhole: Africa's Animal Oasis
09:15
Wild Metropolis
10:05
The World's Deadliest Weather
10:55
The World's Deadliest Weather
11:45
The World's Deadliest Weather
12:35
The World's Deadliest Weather
13:25
The World's Deadliest Weather
14:15
The World's Deadliest Weather
15:05
The World's Deadliest Weather
15:55
The World's Deadliest Weather
16:40
The World's Deadliest Weather
17:30
Mindful Earth
17:55
7.7 Billion People and Counting
18:50
A Perfect Planet
19:45
Life Below Zero
20:30
This World: 54 Days: China and the Pandemic
21:25
Ben Fogle's Return To The Wild UK
22:10
Greta Thunberg: A Year To Change the World
23:10
Fatal Forecast
00:00
Life Below Zero
00:50
The World's Deadliest Weather
01:40
The World's Deadliest Weather
02:30
The World's Deadliest Weather
03:20
The World's Deadliest Weather
04:10
The World's Deadliest Weather
05:00
Frozen Planet: The Making Of
05:10
The World's Deadliest Weather