SVT1
06:00
Strömsö
06:30
Sverige!
07:00
Kulturfrågan Kontrapunkt
08:00
Flickornas Alfred
09:25
Hemmagympa med Sofia
09:45
Slappna av med Ulrika
09:55
Hjälp, vi har köpt en bondgård!
10:25
Go'kväll
11:10
Uppdrag granskning
12:10
Antiques roadshow
13:10
Quincy
14:00
Fotboll: Svenska cupen
LIVE
16:30
Orientering: EM
LIVE
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Svenska tv-historier: Reuter & Skoog
18:45
Go'kväll
19:30
Rapport
LIVE
19:45
Om Kristi himmelsfärdsdag
20:00
Dokument inifrån: De utvalda barnen
21:00
Blågula hjältar
21:30
Dox: Surrogat - att föda någon annans barn
22:50
Rapport
LIVE
22:55
Kulturfrågan Kontrapunkt
23:55
Vem bor här?
00:55
Hjälp, vi har köpt en bondgård!
05:15
Go'kväll
SVT2
08:00
Mot ljusare tider
LIVE
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Carmen i Dalhalla
17:10
Hemmakultur
17:15
Yliopistollinen eläinsairaala
17:45
Möte med - Puhuthaan
18:00
Basket: Svenska Basketligan
LIVE
20:00
Greta Thunberg: A year to change the world
20:50
Det søde sommerliv
21:00
Sportnytt
LIVE
21:15
La pazza gioia
23:10
Babel
00:10
Rauhantekijä
00:55
Politikbyrån
01:45
Sportnytt
02:00
Mot ljusare tider
LIVE
TV3 (SE)
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
08:00
Undercover Boss US
09:00
Unforgettable
10:00
Unforgettable
11:00
The Good Doctor
12:00
Million Dollar Listing Los Angeles
13:00
Real Housewives of Beverly Hills
14:00
Lyxfällan
15:00
Masterchef USA
16:00
Million Dollar Listing Los Angeles
17:00
Real Housewives of Beverly Hills
18:00
Lyxfällan
19:00
Masterchef USA
20:00
Efterlyst
LIVE
21:00
I huvudet på en gärningsman
22:00
På gränsen med Peter Jihde
23:00
S.W.A.T.
00:00
NCIS
01:00
L.A.'s Finest
02:00
Rosewood
03:00
S.W.A.T.
04:00
NCIS
05:00
The Real Housewives of Dallas
TV4
06:00
Dr Phil
06:50
Dr Phil
07:40
Köket
07:50
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
One Day
13:40
A Place in the Sun: Home or Away
14:45
Monica Z
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:25
TV4Vädret
LIVE
19:30
Robinson
20:00
Özz och Måns - Världens Historia
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:10
Lethal Weapon III
00:25
Hawaii 5-0
01:25
Hawaii 5-0
02:20
CSI
03:15
A Place in the Sun: Home or Away
04:10
A Place in the Sun: Home or Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
Kanal 5 (SE)
06:00
Fødeavdelingen Norge
06:45
Sofias änglar
07:35
Vägens hjältar
08:30
Wahlgrens värld
09:30
Sofias änglar
10:35
Fødeavdelingen Norge
11:35
Wahlgrens värld
12:35
Ullared
13:35
Sommaren med släkten
14:05
Sommaren med släkten
14:40
90 Day Fiance: The Other Way
15:50
My 600-lb Life
16:55
Tunnelbanan
18:00
Vägens hjältar
19:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00
Pernillas matresa - Yes chef!
21:00
Alla utom vi
21:30
Alla utom vi
23:15
Helt perfekt
23:40
Highway Cops
00:05
Law & Order: Special Victims Unit
01:10
Evil Lives Here
02:15
American Monster
03:15
Wahlgrens värld
04:15
Vägens hjältar
05:10
Sofias änglar - Sign language
TV6 (SE)
06:00
Just Shoot Me!
06:30
Married...with Children
07:00
Married...with Children
07:30
The Simpsons
08:00
The Simpsons
08:30
Community
09:00
Community
09:30
Just Shoot Me!
10:00
Two and a Half Men
10:30
Two and a Half Men
11:00
Storage Wars
11:30
Storage Wars
12:00
Lethal Weapon
13:00
Lethal Weapon
14:00
Elementary
15:00
Elementary
16:00
NCIS: Los Angeles
17:00
NCIS: Los Angeles
18:00
Seinfeld
18:30
Seinfeld
19:00
The Simpsons
19:30
The Simpsons
20:00
Seinfeld
20:30
Seinfeld
21:00
Kingsman: The Secret Service
23:35
The Blacklist
00:30
The Shield
01:30
Cops
02:00
Cops
02:30
Family Guy
03:00
Family Guy
03:30
The King of Queens
04:00
A.P. Bio
04:30
A.P. Bio
05:00
Family Guy
05:30
Family Guy
Sjuan
07:00
Big Brother Sverige
08:00
Cruising with Jane McDonald - Down Under
09:00
En plats i solen: Vintersol
10:00
Lilla huset på prärien
11:00
Mannen som talar med hundar
12:05
Dr Phil
13:00
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
14:00
Mord och inga visor
15:00
Diagnosis Murder
16:00
Det okända
17:00
Cruising with Jane McDonald - Down Under
18:00
Glamour
18:30
Glamour
19:00
Big Brother Sverige
LIVE
20:00
Hela England bakar
21:25
Finaste familjen
21:55
Ett fall för Frost
00:10
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
01:10
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
02:10
Det okända
03:15
Paramedics: Emergency Response
03:40
Informer
05:25
Judge Judy
TV8 (SE)
06:00
MasterChef UK
07:25
Come Dine with Me
08:00
Come Dine with Me
08:35
Superoppusserne
09:35
Superoppusserne
10:35
Antiques Road Trip
11:35
Escape to the Country
12:35
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
13:40
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
14:45
Doc Martin
15:50
Midsomer Murders
18:00
Antiques Road Trip
19:00
Escape to the Country
20:00
NCIS
21:00
Monster
23:25
Call The Midwife
00:35
Doc Martin
01:40
Hart to Hart
02:45
Hart to Hart
03:50
Escape to the Country
04:55
Escape to the Country
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:25
Wheeler Dealers
07:15
Fast N' Loud
08:05
Gold Rush
09:00
Deadliest Catch
10:05
Wheeler Dealers
11:15
Böda Camping
12:15
Salvage Hunters
13:20
Wheeler Dealers season 13a
14:25
Ullared
15:30
Border Security
16:05
Border Security
16:35
Top Gear
18:00
Böda Camping
18:55
Ullared
20:00
Södertäljepolisen
20:50
Kustbevakarna
22:00
Total Recall
00:15
Top Gear
01:30
Södertäljepolisen
02:35
Walking Dead, The
03:45
Alaska: The Last Frontier
04:45
Mysteries at the Museum
05:30
How Do They Do It?
TV10 (SE)
06:00
Science of Stupid
06:30
Science of Stupid
07:00
Mega Breakdown
08:00
Mega Breakdown
09:05
Highway Patrol
09:35
Highway Patrol
10:05
Highway Patrol
10:35
Highway Patrol
11:05
Brit Cops
12:05
Brit Cops
13:05
Swamp People
14:00
Swamp People
15:00
Pawn Stars
15:30
Pawn Stars
16:00
Storage Wars
16:30
Storage Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
19:00
American Pickers
20:00
Ice Road Truckers
21:00
Pawn Stars
21:30
Pawn Stars
22:00
The Curse of Oak Island
23:00
Cops
23:30
Cops
00:00
Banged Up Abroad
01:00
When Sharks Attack
02:00
When Sharks Attack
03:00
Cops
03:25
Cops
03:55
Banged Up Abroad
04:55
The Gadget Show
05:30
The Gadget Show
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:45
Caribbean Life
07:05
Caribbean Life
07:30
De unge mödre
08:20
House Hunters
08:50
House Hunters
09:20
Long Island Medium
09:50
Long Island Medium
10:20
My Lottery Dream Home
10:50
My Lottery Dream Home
11:20
Fødeavdelingen Norge
12:25
Good Bones
13:25
Flip or Flop
13:55
Flip or Flop
14:25
My Lottery Dream Home
14:55
My Lottery Dream Home
15:25
Hoarding: Buried Alive
16:35
Fødeavdelingen Norge
17:40
Flip or Flop
18:15
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper
21:05
Self-Made Mansions
22:00
Betrayed
23:00
Dr. Pimple Popper
00:00
Nightmare Next Door
01:05
Nightmare Next Door
02:05
Blood Relatives
03:10
House Hunters
03:40
House Hunters
04:05
Caribbean Life
04:35
Caribbean Life
05:05
Long Island Medium
05:30
Long Island Medium
TV12
06:00
All New Traffic Cops
07:00
Polis på plats
07:30
Polis på plats
08:00
Police Interceptors
09:00
Cheaters
10:00
Cheaters
11:00
Dödligt väder
12:00
Polis på plats
12:30
Polis på plats
13:00
Kronofogden knackar på
14:00
Magiska blåsningar
14:30
Magiska blåsningar
15:00
All New Traffic Cops
16:00
Police Interceptors
17:00
Police Interceptors
18:00
Mr Bean
18:45
Al Pitcher - Big in Sweden
20:10
Handboll: Svensk HandbollsElit
21:50
Handboll: Studio
22:00
Licence to Kill
00:50
10 Cloverfield Lane
02:55
Mordutredarnas nya fall
03:25
Mordutredarnas nya fall
03:55
Cheaters
05:05
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Snooker, VM
07:34
Snooker, VM
08:59
Magasin,All Around
09:33
Magasin,ATP Uncovered
10:07
Magasin,The day when: Paris-Roubaix 2006
10:38
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
12:35
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
LIVE
17:38
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Rom
LIVE
18:00
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Rom
LIVE
20:00
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Rom
LIVE
22:00
Magasin,Sports Spotlight
22:26
Magasin,The Day When: Milano-Sanremo 2008
23:06
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
00:54
Formel E, VM
01:58
Tennis: Australian Open
03:54
Tennis: Australian Open
Eurosport 2 (SE)
06:00
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
07:50
Curling: VM i Calgary
09:42
Sport
10:40
Tennis: Australian Open
12:29
Tennis: Australian Open
14:23
Magasin,Head to Head
14:54
Magasin,All Around
15:29
Formel E, VM
16:27
Formel E, VM
17:25
Magasin,ATP Uncovered
19:12
Vinjett, Trailblazers
19:26
Snooker, VM
20:20
Snooker, VM
21:17
Magasin,Head to Head
21:47
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Madrid
23:19
Tennis: ATP World Tour 250-turnering i Estoril
00:48
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
02:46
Magasin,All Around
03:21
Tyngdlyftning, EM
04:06
Tyngdlyftning, EM
04:53
Tyngdlyftning, EM
05:36
Magasin,Band of Brothers
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
06:00
Top Gear's Top 41
06:55
QI
07:25
QI
07:55
Pointless
08:40
The Graham Norton Show
09:30
QI
10:00
QI
10:30
Pointless
11:15
The Graham Norton Show
12:05
Top Gear: Winter Blunderland
12:55
QI
13:25
Dangerous Roads
14:20
Top Gear's Top 41
15:10
QI
15:40
QI
16:10
Pointless
16:55
The Graham Norton Show
17:45
Dangerous Roads
18:40
Top Gear: Winter Blunderland
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
QI
21:15
Live at the Apollo
22:00
Travel Man: 48 Hours In...
22:25
Travel Man: 48 Hours In...
22:50
Louis Theroux: Behind Bars
23:40
Top Gear: Winter Blunderland
00:30
Dangerous Roads
01:25
Live at the Apollo
02:10
QI
02:40
QI
03:10
Travel Man: 48 Hours In...
03:35
Pointless
04:20
QI
04:50
Live at the Apollo
05:35
Travel Man: 48 Hours In...
C More Stars (SE)
06:20
Star File (Long)
06:35
Hustlers
08:25
Rosie
09:50
Håp
11:55
Pavarotti
13:45
Jay and Silent Bob Reboot
15:30
Pelle Svanslös (2020)
16:35
Pokémon: Detective Pikachu
18:20
Operasjon Mumie
19:35
Planet Action
20:00
The Secret Life of Pets 2
21:25
Welcome to Chechnya
23:10
Mary Queen of Scots
01:10
Beck - Kartellen
02:40
Ma
04:20
National Lampoon's Christmas Vacation
05:50
Star File (Short)
C More First (SE)
06:15
Star File (Short)
06:25
Tills Frank skiljer oss åt
08:05
Swingers
09:25
Star File (Short)
09:30
Material Girls
11:05
Good Boys
12:35
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
14:00
Dem Horizont so nah
15:55
The Emperor's Club
17:40
Autumn in New York
19:25
Sliding Doors
21:00
Head Full of Honey
23:05
Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band
00:45
Nurse Betty
02:35
Gisaengchung
04:45
The Emperor's Club
Viasat Film Premiere (SE)
07:30
Ode to Joy
09:10
Song of Names
11:05
Manchester by the Sea
13:20
Brian Banks
15:00
Jumanji: The Next Level
17:15
Rough Night
19:00
Passengers
21:00
Underwater
22:40
Once Upon a Time in Hollywood
01:30
The Hunt
03:05
Underwater
05:00
Charlie's Angels
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Trust Me, I'm a Doctor
06:50
Planet Earth II Diaries
07:00
Life Below Zero
07:50
Ben Fogle: Return to the Wild
08:35
8 Days: To the Moon and Back
09:20
Deadly Disasters
10:10
Coast
11:05
Ben Fogle: Return to the Wild
11:50
Life Below Zero
12:40
Deadly Disasters
13:30
Trust Me, I'm a Doctor
14:20
Planet Earth II Diaries
14:30
8 Days: To the Moon and Back
15:10
Blue Planet II: Making Of
15:25
Coast
16:15
Ben Fogle: Return to the Wild
17:05
Life Below Zero
17:50
Deadly Disasters
18:40
Coast
19:35
Ben Fogle: Return to the Wild
20:25
Ben Fogle's Return To The Wild UK
21:10
Climate Change: The Facts
22:00
Greta Thunberg: A Year To Change the World
23:00
Life Below Zero
23:45
Deadly Disasters
00:35
Trust Me, I'm a Doctor
01:25
Art of Scandinavia
02:15
Deadly Disasters
03:05
Coast
04:00
Ben Fogle: Return to the Wild
04:45
Life Below Zero
05:35
Deadly Dinosaurs