SVT1
06:30
Solens mat
07:00
Solens mat
07:30
Solens mat
08:00
Curling: VM damer
11:00
Engelska Antikrundan
12:00
Sverige!
12:30
Quincy
13:15
Quincy
14:05
Svenska tv-historier
14:35
Kulturen
15:00
UEFA Euro 2020: Vägen till EM
15:25
Året var special - Almstriden
15:55
Volleyboll: EM-kval
LIVE
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:10
Lokala nyheter
LIVE
18:15
Landet runt
19:00
Sportspegeln
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Mästarnas mästare
21:00
Blågula hjältar
21:30
Jakten på Lasermannen
22:00
John Lennon: Mordet på en ikon
23:25
Rapport
LIVE
23:30
Veckans brott
00:00
Morden vid kustvägen
05:15
Landet runt
SVT2
09:00
Lasse Lindroth - allt för ett skratt
10:00
Gudstjänst
10:45
Anna Netrebko - konserten i Tokyo
12:15
Anna Netrebko i Adriana Lecouvreur
14:35
15 minuter från Sápmi
14:50
Teckenspråksartisterna i Mello
15:05
Playboykaninen - så kom den till
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Möte med - Puhuthaan
16:20
Naturdagboken
16:30
Politikbyrån
17:00
Schnack!
17:13
Ni idea
17:24
Kortfilmsklubben - finska
17:41
Kortfilmsklubben - finska
17:51
Dövas historia genom tiderna
18:00
Tasha17K
18:30
Sametingsvalet 2021
19:00
Världens natur
20:00
Babel
21:00
Aktuellt
LIVE
21:15
Agenda
LIVE
22:00
Dokument utifrån
22:55
Fredsmäklaren
23:40
Gudstjänst
00:25
Isländska föremål berättar
00:55
Folkmordet i Rwanda
01:25
Mot ljusare tider
LIVE RERUN
TV3 (SE)
06:00
Lailaland
06:50
Mad About You
07:25
Mad About You
07:55
Will & Grace
08:25
Will & Grace
08:55
The Real Housewives of Atlanta
09:55
The Real Housewives of Melbourne
11:20
Top Chef Jr.
12:20
Top Chef Jr.
13:15
Duellen
14:50
Will & Grace
15:20
Me and Earl and the Dying Girl
17:30
Svenska Truckers
18:30
Lyxfällan
19:30
Duellen
21:00
Deepwater Horizon
23:05
I huvudet på en gärningsman
00:05
The Amazing Spider-Man
03:00
Mad About You
03:35
Mad About You
04:05
The Nanny
04:40
Kevin Can Wait
05:05
Lailaland
TV4
06:05
Dr Phil
07:00
Dr Phil
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
Let's Dance
12:55
Let's Dance - röstningsprogram
13:20
Robinson
13:50
Prince Philip: A Royal Life
14:50
Världens viktigaste kväll (Humorgalan 2021)
16:50
Sveriges yngsta mästerkock
17:55
Keno
18:00
Bingolotto
LIVE
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:25
TV4Vädret
LIVE
19:30
Bingolotto
20:00
Robinson - Gränslandet
21:00
Robinson
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:15
Beck
00:05
Kapten klänning
01:05
Norrlandspolisen
02:05
Stockholmspolisen
03:05
A Place in the Sun: Home or Away
04:05
A Place in the Sun: Home or Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
Kanal 5 (SE)
06:00
My 600-lb Life
06:50
My 600-lb Life
07:35
My 600-lb Life
08:30
Vägens hjältar
09:35
Vägens hjältar
10:35
Vägens hjältar
11:40
Havets hjältar
12:45
Ullared
13:50
Sommaren med släkten
14:30
Allsvenskan 2021
LIVE
17:05
Ensam i vildmarken
18:05
Vägens hjältar
19:00
Udda veckor
19:30
Udda veckor
20:00
Harry Potter and the Chamber of Secrets
23:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
01:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
02:25
Alla mot alla med Filip och Fredrik
03:25
Pernillas matresa - Yes chef!
04:25
Havets hjältar
05:15
Vägens hjältar
TV6 (SE)
06:00
Impractical Jokers
06:30
Impractical Jokers
07:00
Impractical Jokers
07:30
Superstore
08:00
Marlon
08:30
Man With a Plan
09:00
Buffy the Vampire Slayer
10:00
Buffy the Vampire Slayer
11:00
Buffy the Vampire Slayer
12:00
Counting Cars
13:00
Counting Cars
14:00
Brit Cops
15:00
The Amazing Race
16:00
Pawn Stars
16:35
Face Off
17:35
Race Across the World
19:00
Ink Master
20:00
S.W.A.T.
21:00
På gränsen med Peter Jihde
22:00
The Disappearance
23:00
The Simpsons
23:30
The Simpsons
00:00
Spy
02:25
The Blacklist
03:25
Midnight Texas
04:20
Tattoo Fixers
05:25
United We Fall
Sjuan
06:00
Spårlöst
07:00
Big Brother Sverige
08:00
Garden Rescue
09:00
Garden Rescue
10:00
Världens häftigaste tårtor
10:30
Världens häftigaste tårtor
11:00
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
12:00
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
13:00
Poirot
15:00
Bomb Girls
16:00
Mord och inga visor
17:00
Mord och inga visor
18:00
Mord och inga visor
19:00
Big Brother Sverige
LIVE
20:00
Bomb Girls
21:00
Spårlöst
22:00
Poirot
00:00
Ett fall för Frost
02:10
Iskalla mördare, heta offer
03:05
Iskalla mördare, heta offer
04:05
Iskalla mördare, heta offer
05:05
Judge Judy
05:30
Judge Judy
TV8 (SE)
06:00
Idas Fristelser
06:25
Escape to the Country
07:25
The Sweetest Heart
09:15
Bones
10:15
Bones
11:15
NCIS
12:15
NCIS
13:15
Midsomer Murders
15:30
Midsomer Murders
17:40
Father Brown
18:40
Father Brown
19:45
Death in Paradise
21:00
Midsomer Murders
23:00
Elementary
00:00
Elementary
01:00
Father Brown
02:05
Father Brown
03:10
Death in Paradise
04:20
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
05:25
Idas Fristelser
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:25
Wheeler Dealers
07:10
Fast N' Loud
08:00
Gold Rush
09:00
Deadliest Catch
10:05
Wheeler Dealers
11:10
Property Brothers
12:10
Salvage Hunters
13:20
Wheeler Dealers
14:25
Ullared
15:30
Highway Cops
16:10
Highway Cops
16:45
Top Gear
18:00
Property Brothers
18:50
Ullared
20:00
Södertäljepolisen
20:55
Sommaren med släkten
21:25
Sommaren med släkten
22:00
Ted 2
00:30
Top Gear
01:45
Södertäljepolisen
02:45
Walking Dead, The
03:45
Alaska: The Last Frontier
04:45
Mysteries at the Museum
05:35
How Do They Do It?
TV10 (SE)
06:00
Time Team America
07:05
Time Team America
08:15
The Guild Garage
08:50
The Guild Garage
09:20
The Guild Garage
09:55
Pawn Stars
10:20
Pawn Stars
10:50
Pawn Stars
11:20
Pawn Stars
11:50
Pawn Stars
12:20
Pawn Stars
12:50
Pawn Stars
13:20
Pawn Stars
13:50
Pawn Stars
14:20
Pawn Stars
14:50
Mountain Men
15:50
Mountain Men
16:50
Sin City Motors
17:50
Sin City Motors
18:55
Speed With Guy Martin
20:00
Speed With Guy Martin
21:00
F1 Highlights
22:00
Hunting Hitler
23:00
Hunting Hitler
00:00
Building Hitler's Supergun: The Plot to Destroy London
01:05
The Curse of Oak Island
02:55
The Curse of Oak Island
04:45
The Gadget Show
05:20
The Gadget Show
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Days to Wed
06:50
Caribbean Life
07:15
De unge mödre
08:00
House Hunters
08:25
House Hunters
08:55
Long Island Medium
09:25
Long Island Medium
09:55
My Lottery Dream Home
10:25
My Lottery Dream Home
10:55
My Lottery Dream Home
11:25
Home Town
12:35
Good Bones
13:35
Good Bones
14:35
My 600-lb Life
15:40
My 600-lb Life
16:45
My 600-lb Life
17:50
My 600-lb Life
18:55
My 600-lb Life
20:00
How To Be Single
22:05
Suicide Squad
00:20
Killing Michael Jackson
01:30
Nightmare Next Door
02:35
Blood Relatives
03:40
House Hunters
04:05
House Hunters
04:35
Caribbean Life
05:05
Caribbean Life
05:30
Long Island Medium
TV12
06:55
Världens värsta flyg
07:55
Teknikens under
09:00
Akuten 24/7
10:00
Police Interceptors
11:00
SOS – Nattens hjältar
12:00
Trav: V64 Direkt
LIVE
14:30
V75 Direkt
LIVE
17:30
Vinnare: V75
LIVE
18:00
Ishockey: Hockeyallsvenskan Slutspel 2021 Studio (före)
LIVE
18:25
HockeyAllsvenskan Slutspel
LIVE
20:50
Ishockey: Hockeyallsvenskan Slutspel 2021 Studio (efter)
LIVE
21:00
America's Funniest Home Videos
21:30
Mr Bean
22:00
Hangman
00:00
Johan Falk
02:00
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
04:00
Akuten 24/7
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Cykel: World Tour - Liège-Bastogne-Liège
07:29
Curling: VM i Calgary
09:34
Curling: VM i Calgary
10:34
Magasin,All Around
10:58
Formel E, VM
11:56
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
12:35
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
LIVE
17:43
Cykel: Volta ao Algarve
LIVE
18:30
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Madrid
LIVE
20:29
Magasin,ATP Uncovered
21:00
Curling: VM i Calgary
LIVE
23:57
Formel E, VM
00:57
Formel E, VM
02:11
Endurance Racing, VM
03:23
Endurance Racing, VM
04:52
Formel E, VM
Eurosport 2 (SE)
06:00
Formel E, VM
06:55
Cykel: World Tour - Romandiet runt
07:56
Cykel: World Tour - Romandiet runt
08:59
Cykel: World Tour - Romandiet runt
09:59
Cykel: World Tour - Romandiet runt
10:59
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Rom
LIVE
14:01
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Rom
LIVE
16:30
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Rom
LIVE
19:27
Magasin,All Around
20:07
Magasin,Head to Head
20:43
Triathlon, Super League Arena Games
21:17
Tennis: ATP World Tour 250-turnering i Belgrad
22:50
Snooker, VM
00:18
Tennis: US Open
02:08
Snooker, VM
03:56
Snooker, VM
05:32
Magasin,ATP Uncovered
Discovery Channel (SE)
06:00
How Do They Do It?
06:25
Rob Riggle: Global Investigator
07:10
How Do They Do It?
07:45
How Do They Do It?
08:15
Baggage Battles
08:45
Baggage Battles
09:15
Baggage Battles
09:45
Baggage Battles
10:15
Mega Shippers
11:20
Mega Shippers
12:25
Mega Shippers
13:30
Mega Shippers
14:35
Mega Shippers
15:40
Salvage Hunters: The Restorers
16:50
Salvage Hunters: The Restorers
18:00
Salvage Hunters: The Restorers
19:00
Salvage Hunters: The Restorers
20:00
Gold Rush: White Water
21:00
Blowing Up History
22:00
Blowing Up History
23:00
Gold Rush
00:00
Alaska: The Last Frontier
01:05
Mega Shippers
02:05
Mega Shippers
03:05
Salvage Hunters
04:05
Salvage Hunters
05:05
How It's Made
05:30
How It's Made
Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
06:00
QI
06:30
QI
07:00
Travel Man: 48 Hours In...
07:25
Pointless
08:09
Pointless
08:53
Pointless
09:40
QI
10:10
QI
10:40
QI
11:10
QI
11:40
QI
12:10
QI
12:40
QI
13:10
Pointless
13:55
Pointless
14:40
Pointless
15:25
Pointless
16:10
Would I Lie To You?
16:40
Would I Lie To You?
17:10
Would I Lie To You?
17:40
Would I Lie To You?
18:10
Would I Lie To You?
18:40
Travel Man: 48 Hours In...
19:05
Travel Man: 48 Hours In...
19:30
Travel Man: 48 Hours In...
19:55
Travel Man: 48 Hours In...
20:20
World's Deadliest Drivers
20:45
The Cube
21:35
The Stand Up Sketch Show
22:00
Top Gear's Top 41
22:50
8 Out of 10 Cats
23:25
Travel Man: 48 Hours In...
23:50
Travel Man: 48 Hours In...
00:15
Pointless
01:00
Pointless
01:45
Pointless
02:30
Pointless
03:15
Travel Man: 48 Hours In...
03:40
Travel Man: 48 Hours In...
04:05
Travel Man: 48 Hours In...
04:30
Would I Lie To You?
05:00
Would I Lie To You?
05:30
Would I Lie To You?
C More Stars (SE)
06:50
Jim och piraterna Blom
08:20
Adaptation
10:15
Rosie
11:40
Mon chien Stupide
13:25
Weathering with You
15:15
Drømmebyggerne
16:35
Dem Horizont so nah
18:30
Cats and Peachtopia
20:00
Jay and Silent Bob Reboot
21:45
Downton Abbey
23:45
The Curse of La Llorona
01:15
After the Wedding
03:05
Beck - The Money Man
04:35
Deux Moi
C More First (SE)
07:30
Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell
08:15
Rosa: The Movie
09:40
Klara
11:05
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
12:30
SamSam
13:45
Pokémon: Detective Pikachu
15:30
Furry Vengeance
17:00
The Secret Life of Pets 2
18:25
Barn
21:00
Polaroid
22:25
Annabelle Comes Home
00:10
Beck - Den förlorade sonen (42)
01:45
438 dagar
03:45
Alle utlendinger har lukka gardiner
05:10
Star File (Long)
05:20
Star File (Long)
05:30
Rosie
Viasat Film Premiere (SE)
07:00
The Peanut Butter Falcon
09:00
The Favourite
11:00
Emma.
13:05
Dolittle
14:50
Pets United
16:30
Call Me By Your Name
18:45
Little Women
21:00
Arrival
23:00
Jojo Rabbit
01:00
The Lighthouse
03:00
Arrival
05:00
Endings, Beginnings
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Seven Worlds, One Planet
06:50
Mindful Earth
07:20
Seven Worlds, One Planet
08:20
Seven Worlds, One Planet
09:20
Seven Worlds One Planet: Making Of
10:10
The World's Deadliest Weather
11:00
The World's Deadliest Weather
11:50
The World's Deadliest Weather
12:40
The World's Deadliest Weather
13:30
The World's Deadliest Weather
14:15
The World's Deadliest Weather
15:05
The World's Deadliest Weather
15:55
The World's Deadliest Weather
16:45
The World's Deadliest Weather
17:35
Mindful Earth
18:00
Climate Change: The Facts
18:50
A Perfect Planet
19:50
Life Below Zero
20:35
This World: 54 Days: The Coronavirus Cover Up
21:25
Ben Fogle's Return To The Wild UK
22:10
Climate Change: The Facts
23:00
The World's Deadliest Weather
23:50
Life Below Zero
00:35
The World's Deadliest Weather
01:25
The World's Deadliest Weather
02:15
The World's Deadliest Weather
03:05
The World's Deadliest Weather
03:55
The World's Deadliest Weather
04:45
The World's Deadliest Weather
05:35
Mindful Earth