SVT1
06:00
Morgonstudion
LIVE
06:17
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
06:21
Morgonstudion
LIVE
06:30
Rapport
LIVE
06:35
Morgonstudion
LIVE
06:45
Väder
LIVE
06:46
Morgonstudion
LIVE
07:00
Rapport
LIVE
07:05
Lokala nyheter
LIVE
07:08
Morgonstudion
LIVE
07:15
Väder
LIVE
07:16
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
07:20
Morgonstudion
LIVE
07:30
Rapport
LIVE
07:35
Lokala nyheter
LIVE
07:38
Morgonstudion
LIVE
07:45
Väder
LIVE
07:46
Morgonstudion
LIVE
08:00
Rapport
LIVE
08:05
Lokala nyheter
LIVE
08:08
Morgonstudion
LIVE
08:15
Väder
LIVE
08:16
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
08:20
Morgonstudion
LIVE
08:30
Rapport
LIVE
08:35
Lokala nyheter
LIVE
08:38
Morgonstudion
LIVE
08:45
Väder
LIVE
08:46
Morgonstudion
LIVE
09:00
Rapport
LIVE
09:05
Lokala Nyheter
LIVE
09:08
Morgonstudion
LIVE
09:10
Hemmagympa med Sofia
09:30
Slappna av med Ulrika
09:40
Solens mat
10:10
Anslagstavlan
10:15
Hjälp, vi har köpt en bondgård!
10:45
Sportspegeln
11:15
Mästarnas mästare
12:15
Bäst i test
13:15
Landet runt
14:00
Muren
15:00
Var sin väg
16:45
McLeods döttrar
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Fråga doktorn
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Vem bor här?
21:00
Älska mig
21:45
Mötet
22:00
Sportnytt
LIVE
22:15
Lokala nyheter
LIVE
22:25
Rapport
LIVE
22:30
Fotbollsstudion
LIVE RERUN
23:00
A Taste of Honey
00:40
Stan Lee's Lucky Man
05:30
Sverige idag
SVT2
08:00
Schnack!
08:13
Ni idea
08:23
Kortfilmsklubben - tyska
08:36
Kortfilmsklubben - franska
08:47
Kortfilmsklubben - engelska
08:52
Dövas historia genom tiderna
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Gudstjänst
17:00
Bokklubben - Kirjaklypi
17:15
Nyheter på lätt svenska
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
18:00
Danmark 2019
18:30
Afrikas mäktiga pyton
19:20
Det söta livet - sommar
19:30
Själens röda rum
20:00
Vetenskapens värld
21:00
Aktuellt
LIVE
21:34
Kulturnyheterna
LIVE
21:41
Nyhetssammanfattning
LIVE
21:45
Fiskeliv
22:15
Isländska föremål berättar
22:45
Folkmordet i Rwanda
23:15
Agenda: partiledardebatt
00:15
Agenda: partiledardebatt
01:15
Danmark 2019
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
02:10
Suits
TV3 (SE)
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
08:00
Undercover Boss US
09:00
Unforgettable
10:00
Unforgettable
11:00
The Good Doctor
11:55
Million Dollar Listing Los Angeles
12:55
Lyxfällan
13:55
MasterChef Junior US
14:50
Svenska Hollywoodfruar
15:50
Million Dollar Listing Los Angeles
16:50
The Real Housewives of Dallas
18:00
Lyxfällan
19:00
MasterChef Junior US
20:00
Svenska Truckers
21:00
På gränsen med Peter Jihde
22:00
I huvudet på en gärningsman
23:00
NCIS: Los Angeles
00:00
NCIS
01:00
L.A.'s Finest
02:00
Rosewood
03:00
S.W.A.T.
04:00
NCIS
05:00
The Real Housewives of Orange County
TV4
10:00
Malou efter tio
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
Dr Phil
14:55
A Place in the Sun: Home or Away
15:55
Karl-Fredrik på Österlen
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Robinson
20:00
Världens viktigaste kväll (Humorgalan 2021)
LIVE
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:30
Ekonominyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
Mary Kills People
00:00
Hawaii 5-0
00:55
Hawaii 5-0
01:50
CSI
02:45
A Place in the Sun: Home or Away
03:45
A Place in the Sun: Home or Away
04:40
Younger
05:05
Home and Away
05:35
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
Kanal 5 (SE)
06:00
Velkommen til verden
06:45
Sofias änglar
07:35
Vägens hjältar
08:30
Wahlgrens värld
09:30
Sofias änglar
10:35
Velkommen til verden
11:35
Wahlgrens värld
12:40
Ullared
13:35
Sommaren med släkten
14:05
Sommaren med släkten
14:40
90 Day Fiance: The Other Way
15:45
My 600-lb Life
16:55
Tunnelbanan
18:00
Vägens hjältar
19:00
Ensam i vildmarken
20:00
Havets hjältar
21:00
Udda veckor
21:30
Udda veckor
22:05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:15
Helt perfekt
23:45
Highway Cops
00:10
Law & Order: Special Victims Unit
01:10
Dead Silent
02:10
American Monster
03:10
Wahlgrens värld
04:10
Vägens hjältar
05:05
Sofias änglar - Sign language
TV6 (SE)
06:00
Just Shoot Me!
06:30
Married...with Children
07:00
Married...with Children
07:30
The Simpsons
08:00
The Simpsons
08:30
The Amazing Race
09:30
Just Shoot Me!
10:00
Two and a Half Men
10:30
Two and a Half Men
11:00
Storage Wars
11:30
Storage Wars
12:00
Lethal Weapon
13:00
Lethal Weapon
14:00
Elementary
15:00
Elementary
16:00
NCIS: Los Angeles
17:00
NCIS: Los Angeles
18:00
Seinfeld
18:30
Seinfeld
19:00
The Simpsons
19:30
The Simpsons
20:00
Seinfeld
20:30
Seinfeld
21:00
American Sniper
23:45
The Blacklist
00:45
The Shield
01:45
Cops
02:15
Family Guy
02:45
Family Guy
03:20
The King of Queens
03:50
American Dad
04:20
American Dad
04:50
Family Guy
05:20
Family Guy
Sjuan
07:00
Big Brother Sverige
08:00
Cruising with Jane McDonald
09:00
En plats i solen: Vintersol
10:00
Lilla huset på prärien
11:00
Mannen som talar med hundar
12:05
Dr Phil
13:00
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
14:00
Mord och inga visor
14:55
Diagnosis Murder
15:55
Det okända
17:00
Cruising with Jane McDonald
18:00
En plats i solen: Vintersol
19:00
En plats i solen: Vintersol
20:00
Världens bästa veterinär
21:00
Big Brother Sverige
LIVE
22:00
Mysteries & Scandals with Soledad O´Brien
23:00
Gråzon
00:00
Iskalla mördare, heta offer
01:00
Iskalla mördare, heta offer
02:00
Det okända
03:00
Veterinärerna
04:00
Hidden
05:25
Judge Judy
05:55
Mannen som talar med hundar
TV8 (SE)
06:00
MasterChef UK
07:15
MasterChef UK
07:55
Come Dine with Me
08:30
Superoppusserne
09:30
Superoppusserne
10:30
Antiques Road Trip
11:30
Escape to the Country
12:30
Jamie's 15 Minute Meals
13:05
Jamie's 15 Minute Meals
13:35
Jamie's 15 Minute Meals
14:10
Jamie's 15 Minute Meals
14:45
Doc Martin
15:50
Midsomer Murders
18:00
Antiques Road Trip
19:00
Escape to the Country
20:00
NCIS
21:00
The Holiday
23:50
Call The Midwife
01:05
Doc Martin
02:10
Hart to Hart
03:10
Hart to Hart
04:20
Escape to the Country
05:30
Idas Fristelser
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Wheeler Dealers
07:05
Fast N' Loud specials season 4
07:50
Gold Rush
08:45
Deadliest Catch
09:50
Wheeler Dealers
10:55
Alaska: The Last Frontier
12:00
Salvage Hunters
13:05
Wheeler Dealers
14:10
Ullared
15:20
Highway Cops
15:50
Highway Cops
16:25
Top Gear
17:40
Böda Camping
18:50
Ullared
19:55
Borderforce USA: The Bridges
21:00
Property Brothers
22:05
Criminal Minds
23:00
West Memphis Three: An ID Murder Mystery
00:00
Top Gear
01:10
Borderforce USA: The Bridges
02:15
Walking Dead, The
03:15
Alaska: The Last Frontier
04:15
Mysteries at the Museum
05:10
Gold Rush
TV10 (SE)
06:00
Science of Stupid
06:30
Science of Stupid
07:00
Ultimate Factories: IKEA
08:00
Ultimate Factories: Jack Daniel's
09:05
Highway Patrol
09:35
Highway Patrol
10:05
Highway Patrol
10:35
Highway Patrol
11:05
Alaska State Troopers
12:05
Alaska State Troopers
13:05
Swamp People
14:00
Swamp People
15:00
Pawn Stars
15:30
Pawn Stars
16:00
Storage Wars
16:30
Storage Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
19:00
American Pickers
20:00
Ice Road Truckers
21:00
Pawn Stars
22:00
The Curse of Oak Island
23:00
Cops
23:30
Cops
00:00
Banged Up Abroad
01:00
WW2 Game Changers
02:00
When Sharks Attack
03:00
Cops
03:30
Cops
04:00
Banged Up Abroad
05:00
The Gadget Show
05:30
The Gadget Show
Kanal 11 (SE)
06:00
90 Day Fiance
06:40
Caribbean Life
07:05
Caribbean Life
07:30
De unge mödre
08:20
House Hunters
08:45
House Hunters
09:15
Long Island Medium
09:45
Long Island Medium
10:15
My Lottery Dream Home
10:45
My Lottery Dream Home
11:15
Fødeavdelingen Norge
12:25
Good Bones
13:25
Flip or Flop
13:55
Flip or Flop
14:30
My Lottery Dream Home
15:00
My Lottery Dream Home
15:30
Hoarding: Buried Alive
16:35
Fødeavdelingen Norge
17:40
Flip or Flop
18:15
Flip or Flop
18:50
My 600-lb Life
20:00
Dr. Pimple Popper: Before the Pop
20:30
Dr. Pimple Popper: Before the Pop
21:00
I Love a Mama's Boy
22:00
Betrayed
22:55
Dr. Pimple Popper: Before the Pop
23:25
Dr. Pimple Popper: Before the Pop
23:55
Perfect Murder, The
00:55
Nightmare Next Door
01:55
Blood Relatives
02:55
House Hunters
03:25
House Hunters
03:55
Caribbean Life
04:30
Caribbean Life
04:50
Long Island Medium
05:15
Long Island Medium
05:35
Hawaii Life
TV12
06:00
All New Traffic Cops
07:00
Akuten 24/7
08:00
Police Interceptors
09:00
Cheaters
10:00
Cheaters
11:00
SOS – Nattens hjältar
12:00
Polis på plats
12:30
Polis på plats
13:00
Kronofogden knackar på
14:00
Magiska blåsningar
14:30
Magiska blåsningar
15:00
All New Traffic Cops
16:00
Police Interceptors
17:00
Police Interceptors
18:00
Kronofogden knackar på
19:00
Magiska blåsningar
19:30
Ishockey: SM-slutspel studio 2020 (före)
20:00
Ishockey: SM-slutspel
LIVE
22:35
Ishockey: SM-slutspel studio 2020 (efter)
22:50
Wallander
00:50
Dirigenten
01:50
Goat
03:55
Mordutredarnas nya fall
04:25
Mordutredarnas nya fall
05:00
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Tennis: US Open
07:28
Tennis: US Open
08:55
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
09:54
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
11:02
Bågskytte: World Cup
11:32
Bågskytte: World Cup
12:01
Brottning, EM
12:30
Magasin,Hungaroring
12:44
Snooker, VM
13:45
Snooker, VM
LIVE
17:37
Cykel: World Tour - Amstel Gold Race
18:54
Triathlon, Super League Arena Games
19:30
Magasin,Hungaroring
19:45
Snooker, VM
LIVE
23:26
Magasin,Big in Japan
00:25
Tennis: US Open
01:47
Cykel: World Tour - Romandiet runt
02:44
Cykel, Tour of the Alps, Pro Series
03:41
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
05:08
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
Eurosport 2 (SE)
06:00
Cykel: World Tour - Amstel Gold Race
07:50
Cykel: Volta a la Comunitat Valenciana, Spanien
08:48
Snooker: Players Championship i Southport, Storbritannien
09:46
Snooker: Players Championship i Southport, Storbritannien
10:49
Formel E, VM
11:51
Cykel: Volta a la Comunitat Valenciana, Spanien
12:55
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
13:55
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
14:59
Endurance Racing, VM
15:58
Endurance Racing, VM
18:00
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Madrid
LIVE
19:00
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Madrid
LIVE
21:00
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Madrid
LIVE
23:00
Tennis: US Open
00:55
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
01:51
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
02:50
Snooker: Players Championship i Southport, Storbritannien
03:40
Snooker: Players Championship i Southport, Storbritannien
04:30
Tennis: US Open
05:35
Triathlon, Super League Arena Games
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
06:00
Top Gear: Winter Blunderland
06:45
The Graham Norton Show
07:35
The Graham Norton Show
08:25
QI
08:55
World's Deadliest Drivers
09:20
World's Deadliest Drivers
09:45
QI
10:15
QI
10:45
Pointless
11:30
The Graham Norton Show
12:20
The Graham Norton Show
13:10
QI
13:40
World's Deadliest Drivers
14:05
World's Deadliest Drivers
14:30
Top Gear: Winter Blunderland
15:15
QI
15:45
QI
16:15
Pointless
17:00
The Graham Norton Show
17:50
World's Deadliest Drivers
18:15
World's Deadliest Drivers
18:40
The Graham Norton Show
19:30
QI
20:00
The Cube
20:50
World's Deadliest Drivers
21:15
Live at the Apollo
22:00
QI
22:30
8 Out of 10 Cats
23:05
The Cube
23:50
QI
00:20
QI
00:50
World's Deadliest Drivers
01:15
World's Deadliest Drivers
01:40
Live at the Apollo
02:25
QI
02:55
The Cube
03:40
Pointless
04:25
8 Out of 10 Cats
05:00
QI
05:30
QI
C More Stars (SE)
06:05
Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell
06:50
The Commitments
08:45
Wonder Boy
10:20
Capital in the Twenty-First Century
12:00
Instrument of War
13:25
Hope Gap
15:05
Yesterday
17:00
LasseMajas Detektivbyrå - Tågrånarens Hemlighet
18:20
Drømmebyggerne
19:40
Star File (Long)
19:50
Star File (Long)
20:00
Little
21:45
A Hidden Life
00:35
The Rental
02:00
Beck - Lockpojken
03:35
Killerman
05:20
Star File (Long)
05:35
Star File (Long)
05:45
Weathering with You
C More First (SE)
06:45
Tills Frank skiljer oss åt
08:25
Swingers
09:45
Operasjon Mumie
11:00
Gooseboy
12:25
Furry Vengeance
13:55
Se upp för Jönssonligan
15:55
Klara
17:20
Rosie
18:45
Arn – Tempelriddaren
21:00
Maria Wern
21:45
Maria Wern
22:35
The Secrets We Keep
00:10
Mary
01:35
Dernier Amour
03:10
Krudttønden
04:55
Hustlers
Viasat Film Premiere (SE)
07:00
Ford v Ferrari
09:30
Endings, Beginnings
11:30
Military Wives
13:30
Brian Banks
15:10
Alita: Battle Angel
17:15
Valley Girl
19:00
Charlie's Angels
21:00
Rough Night
23:00
The Last Black Man in San Francisco
01:00
Can You Ever Forgive Me?
03:00
Rough Night
05:00
Tunnelen
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Secrets of the Superfactories
06:45
Deadly Disasters
07:35
Deadly Dinosaurs
08:05
Ben Fogle: Return to the Wild
08:50
Mummies Unwrapped
09:35
Deadly Disasters
10:25
Coast
11:15
Ben Fogle: Return to the Wild
12:00
Life Below Zero
12:50
Deadly Disasters
13:40
Secrets of the Superfactories
14:25
Planet Earth II Diaries
14:35
Mummies Unwrapped
15:20
Life: Life on Location
15:30
Coast
16:20
Ben Fogle: Return to the Wild
17:05
Life Below Zero
17:55
Deadly Disasters
18:45
Coast
19:35
Ben Fogle: Return to the Wild
20:20
The World's Deadliest Weather
21:10
The Truth About Boosting Your Immune System
22:00
This World: 54 Days: The Coronavirus Cover Up
22:50
The 250 Million Pound Cancer Cure
23:45
Deadly Disasters
00:35
Secrets of the Superfactories
01:20
Mummies Unwrapped
02:05
Deadly Disasters
02:55
Coast
03:45
Ben Fogle: Return to the Wild
04:30
Life Below Zero
05:20
Deadly Dinosaurs
05:45
Life: Life on Location