SVT1
05:00
Go'kväll
05:45
Fråga doktorn
06:30
Uppdrag granskning
07:30
Hem till byn
08:30
Hopptornet
08:45
Skidor: Tjejvasan
LIVE
10:45
Motor: Rally-VM
LIVE
11:00
Vinterstudion
LIVE
11:45
Skidor: VM
LIVE
12:35
Vinterstudion
LIVE RERUN
13:30
Skidor: VM
LIVE
14:50
Vinterstudion
LIVE RERUN
15:30
Skidor: VM
LIVE
15:50
Vinterstudion
LIVE RERUN
16:30
Skidor: VM
LIVE
17:50
Helgmålsringning
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Go'kväll
19:00
Sverige!
19:30
Rapport
LIVE
19:45
Sportnytt
LIVE
20:00
Melodifestivalen
LIVE
21:30
Leif och Billy
22:00
En mördare bland oss
22:50
Rapport
LIVE
22:55
Andra sidan
00:15
Bäst i test
01:15
Gift vid första ögonkastet
SVT2
07:30
Modern och dottern
08:00
Modern och dottern
08:30
Modern och dottern
09:00
Modern och dottern
09:30
Motor: Rally-VM
LIVE
10:30
Finland, 2018
10:40
Hundraårig järnvägsbro
10:55
Alpint: Världscupen
LIVE
12:10
Här är mitt museum
12:25
Utrikesbyrån
12:55
Alpint: Världscupen
LIVE
14:00
IT-bubblan som aldrig sprack
15:00
Kulturveckan
15:30
Beatles forever
15:40
Glimt av Norge
15:55
Rapport
LIVE
16:00
Motor: Rally-VM
LIVE
17:00
Historier från Norge runt
17:05
Väsen
17:20
Sverigefinnarnas dag 2021
17:50
Skidor: VM
LIVE RERUN
18:10
Vinterstudion
LIVE RERUN
18:30
Judisk högtid
19:00
Kulturstudion
19:05
Klimt och Schiele - Eros och Psyche
20:35
Kulturstudion
20:40
Alban Bergs hemlighet
21:40
Kulturstudion
21:45
Jonas Kaufmann i Wien
23:00
Girls
23:40
Min sanning
00:40
Tiny Tim - kung för en dag
01:45
Sportnytt
02:00
Cirkus familj
TV3 (SE)
05:30
The Nanny
06:00
Svenska Truckers
07:00
The Nanny
07:30
Dragonheart: Battle For The Heartfire
09:35
Frusna vägar
10:35
Frusna vägar
11:35
Frusna vägar
12:35
Frusna vägar
13:35
Will & Grace
14:05
How I Met Your Mother
14:35
How I Met Your Mother
15:10
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
17:30
Frusna vägar
18:30
Lyxfällan
19:30
50 First Dates
21:30
Rough Night
23:45
Kingsman: The Golden Circle
02:40
Bleed for This
TV4
05:00
A Place in the Sun: Home or Away
06:00
Dr Phil
07:00
Dr Phil
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
Talang
12:55
Renées brygga
14:00
Farmen
14:30
SHL: Hockeylördag
LIVE
17:55
Keno
18:00
V75 Direkt
LIVE
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:25
TV4Vädret
LIVE
19:30
Postkodmiljonären
19:55
Lotto, joker och drömvinsten
20:00
Klassfesten
21:30
Så mycket bättre - Guldkorn
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:15
Så mycket bättre - Guldkorn
23:05
Mission: Impossible 3
01:45
Journeyman
03:35
A Place in the Sun: Home or Away
04:30
Younger
Kanal 5 (SE)
05:15
Vägens hjältar - Sign language
06:00
Vägens hjältar - Sign language
06:45
Cake Boss
07:10
SOS Sverige
08:00
SOS Sverige
09:00
Vägens hjältar
09:55
Vägens hjältar
10:55
Wahlgrens värld
11:50
Wahlgrens värld
12:50
Wahlgrens värld
13:45
Grey's Anatomy
14:45
Wahlgrens värld
15:45
Dolphin Tale
18:00
Sofias änglar - den stora återföreningen
19:00
Superstars 2021
20:00
Vägens hjältar
21:00
Pacific Rim: Uprising
23:15
Sommaren med släkten
23:40
Helt perfekt
00:15
Law & Order: Special Victims Unit
01:15
Law & Order: Special Victims Unit
02:10
Law & Order: Special Victims Unit
03:05
Law & Order: Special Victims Unit
04:00
Law & Order: Special Victims Unit
04:55
Havets hjältar
TV6 (SE)
05:25
American Dad
06:00
The Simpsons
06:30
The Simpsons
07:00
The Simpsons
07:30
Just Shoot Me!
08:00
Just Shoot Me!
08:30
Superstore
09:00
Buffy the Vampire Slayer
10:00
Buffy the Vampire Slayer
11:00
Buffy the Vampire Slayer
12:00
Frusna vägar
13:00
Frusna vägar
14:00
Jay Leno's Garage
15:00
The Amazing Race
16:00
Pawn Stars
16:55
Coast Guard: Mission Critical
17:50
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
20:00
Magnum P.I.
21:00
American Dad
21:30
Terminator 3: Rise of the Machines
23:45
Commando
01:35
Masterminds
03:25
Border Security: America's Front Line
03:55
Border Security: America's Front Line
04:25
Family Guy
04:55
Tattoo Fixers on Holiday
Sjuan
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
05:55
Inside the Factory
07:00
Big Brother Sverige
08:00
A Place in the Sun: Home or Away
09:00
The World´s Most Extraordinary Homes
10:00
Världens häftigaste tårtor
10:30
Världens häftigaste tårtor
11:00
Världens bästa veterinär
12:00
Ambulansen
12:55
Jorden runt med tåg
13:55
Husakuten
15:00
Sveriges mästerkock - Efter stängning
16:00
Mord och inga visor
17:00
Mord och inga visor
18:00
Hudson & Rex
19:00
Big Brother Sverige
20:00
Inside the Factory
21:00
Ny skandinavisk mat: Niklas Ekstedt
21:30
Days of Thunder
23:50
Truman Show, The
01:55
If I Stay
04:00
Iskalla mördare, heta offer
TV8 (SE)
05:30
Idas Fristelser
06:00
Idas Fristelser
06:35
Undercover Boss UK
07:40
Big House, Little House
08:50
Big House, Little House
09:50
Million Dollar Listing Los Angeles
10:50
Million Dollar Listing Los Angeles
11:50
Million Dollar Listing Los Angeles
13:00
Million Dollar Listing Los Angeles
14:00
Million Dollar Listing Los Angeles
15:05
Million Dollar Listing Los Angeles
16:10
Dragons' Den
17:35
Nigella: At My Table
18:15
Nigella: At My Table
18:55
My Greates Dishes
19:25
My Greates Dishes
20:00
Midsomer Murders
22:20
Midsomer Murders
00:30
9 To 5
02:50
Far from the Madding Crowd
Kanal 9
05:05
Gold Rush
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Diners, Drive-ins and Dives
06:40
Wheeler Dealers
07:30
Fast N' Loud season 2a
08:25
Gold Rush
09:25
Deadliest Catch
10:25
Wheeler Dealers
11:25
Fast N' Loud season 2a
12:25
Salvage Hunters
13:25
Wheeler Dealers
14:25
Ullared
15:25
A1: Highway Patrol
16:25
Top Gear
17:35
Diners, Drive-ins and Dives
18:15
Stavhopp: Perche Elite Tour 2021
LIVE
20:00
Ullared
21:00
Homestead Rescue season 1b
22:00
Get Him to the Greek
00:15
Top Gear
01:25
A1: Highway Patrol
02:30
Bitchin' Rides
03:25
Alaska: The Last Frontier
04:25
Mysteries at the Museum
TV10 (SE)
05:00
The Gadget Show
05:30
The Gadget Show
06:00
Time Team
06:55
Time Team
08:00
Megastructures: Atom Smasher
09:00
Megastructures: Colossal Cruise Ship
10:00
Yukon Gold
11:00
Yukon Gold
12:00
Yukon Gold
13:00
Yukon Gold
14:00
Yukon Gold
15:00
Outback Wrangler
16:00
Outback Wrangler
16:30
Outback Wrangler
17:00
Car S.O.S.
18:00
LPGA Tour
LIVE
21:00
America's War on Drugs
22:55
Nazi Megastructures
00:00
The Curse of Oak Island
01:00
The Curse of Oak Island
01:55
America's War on Drugs
03:55
Science of Stupid
04:25
Science of Stupid
04:55
Science of Stupid
Kanal 11 (SE)
05:15
Long Island Medium
05:35
Hawaii Life
06:00
90 Days to Wed
06:40
90 Days to Wed
07:30
Caribbean Life
07:50
Caribbean Life
08:10
De unge mödre
09:10
House Hunters
09:40
House Hunters
10:05
Long Island Medium
10:35
Long Island Medium
11:05
My Lottery Dream Home
11:35
My Lottery Dream Home
12:05
Home Town
13:05
Good Bones
14:00
Good Bones
15:00
Flip or Flop
15:30
Flip or Flop
16:00
Flip or Flop
16:30
Flip or Flop
17:00
Flip or Flop
17:30
Flip or Flop
18:00
Flip or Flop
18:30
Flip or Flop
19:00
Flip or Flop
19:30
Flip or Flop
20:00
Dr. Pimple Popper
21:00
Going In Style
23:00
Million Ways to Die in the West, A
01:20
Nightmare Next Door
02:20
Swamp Murders
03:15
House Hunters
03:40
House Hunters
04:10
Caribbean Life
04:35
Caribbean Life
TV12
05:00
Cheaters
06:00
Cheaters
07:00
Nightmare Tenants, Slum Landlords
08:00
SOS – Nattens hjältar
08:55
Warship: Life at sea
09:55
Booze Patrol
10:25
Mordutredarnas nya fall
10:55
Mordutredarnas nya fall
11:30
Halvvägs till himlen
12:00
The thin blue line
12:35
The thin blue line
13:20
Mr Bean
13:55
Mr Bean
14:30
V75 Direkt med V4
LIVE
16:00
V75 Direkt
LIVE
18:00
All New Traffic Cops
19:00
Heathrow
19:30
Heathrow
20:00
Dödligt väder
21:00
Halvvägs till himlen
21:30
America's Funniest Home Videos
22:00
America's Funniest Home Videos
22:30
America's Funniest Home Videos
23:00
Diamonds Are Forever
01:30
Up in the Air
03:35
The thin blue line
04:15
The thin blue line
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:04
Skidskytte: VM i Pokljuka
06:00
Tennis: Australian Open
07:52
Tennis: Australian Open
09:50
Alpint: Världscupen i Bansko
LIVE
11:00
Alpint: Världscupen i Val di Fassa
LIVE
12:28
Alpint: Världscupen i Bansko
LIVE
14:12
Längdåkning: VM
LIVE
14:57
Längdåkning: VM
15:23
Nordisk kombination: VM
LIVE
15:52
Rodel: VM i Königssee
16:30
Fotboll: Höjdpunkter från UEFA Europa League
17:30
Futsal: IFK Göteborg - Borås
LIVE
19:30
Tennis: ATP Uncovered
20:00
Snooker: The Players Championship
LIVE
23:26
Tennis: Australian Open
01:25
Tennis: Australian Open
03:23
Cykel: World Tour - Vuelta a España
04:21
Motocross: VM i Pietramurata
Eurosport 2 (SE)
06:00
Alpint: VM
06:48
Alpint: VM
07:43
Tennis: ATP Uncovered
08:20
Freestyle: Världscupen i Bakuriani
LIVE
10:01
Nordisk kombination: VM
LIVE
10:48
Snooker: Welsh Open i Cardiff, Storbritannien
11:45
Cykel: UAE Tour, Förenade Arabemiraten
LIVE
13:36
Cykel:
14:00
Cykel: Omloop Het Nieuwsblad
LIVE
17:30
Formel E: VM
LIVE
18:57
Cykel:
19:30
Snooker: Welsh Open i Cardiff, Storbritannien
20:30
Cykel: UAE Tour, Förenade Arabemiraten
22:01
Cykel:
22:35
Tennis: ATP Uncovered
23:10
Alpint: VM
00:39
Rally: Italiens EM-rally
01:10
Cykel:
01:44
Snooker: Welsh Open i Cardiff, Storbritannien
02:40
Snooker: Welsh Open i Cardiff, Storbritannien
03:35
Tennis: Australian Open
04:24
Tennis: Australian Open
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:00
QI
05:30
QI
06:00
Top Gear
06:50
QI
07:20
QI
07:50
QI
08:20
QI
08:50
QI
09:20
Top Gear
10:10
Top Gear
11:00
Top Gear
11:50
Top Gear
12:40
Top Gear
13:30
QI
14:00
QI
14:30
QI
15:00
QI
15:30
QI
16:00
QI
16:30
QI
17:00
QI
17:30
QI
18:00
QI
18:30
QI
19:00
Top Gear
19:50
Top Gear
20:40
Top Gear
21:30
QI
22:00
Louis Theroux: Life on the Edge
22:50
The Graham Norton Show
23:40
8 Out of 10 Cats
00:20
Dara Ó Briain: Craic Dealer
01:10
QI
01:35
QI
02:10
QI
02:40
QI
03:10
QI
03:40
QI
04:10
QI
04:40
Dara Ó Briain: Craic Dealer
C More Stars (SE)
05:15
Star File (Long)
05:30
Rosie
06:55
We Need to Talk About A.I.
08:20
Doubles vies
10:05
Lyckligare kan ingen vara
11:55
Five Feet Apart
13:50
Teen Spirit
15:20
Yesterday
17:15
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
18:40
LasseMajas Detektivbyrå - Tågrånarens Hemlighet
20:00
Harry Potter and the Philosopher's Stone 2001
22:35
Killerman
00:25
Ma
02:05
Beck - Rum 302
03:35
Krudttønden
C More First (SE)
05:10
Pelle Svanslös (2020)
06:15
Aquaman
08:35
Crazy Rich Asians
10:35
Cats and Peachtopia
12:05
Harry Potter and the Half-Blood Prince
14:35
Barnyard
16:05
Take the Ball, Pass the Ball
17:55
Sliding Doors
19:30
Instrument of War
21:00
A Star Is Born
23:15
Mary
00:40
White Riot
02:05
One Less God
04:20
Bridesmaids
Viasat Film Premiere (SE)
05:00
Pain & Glory
07:00
Endings, Beginnings
09:00
Valley Girl
11:00
The Assistant
13:00
Late Night
15:00
A Beautiful Day In The Neighborhood
17:00
Emma.
19:05
Pain & Glory
21:00
The Photograph
23:00
Nomis
01:00
Bad Boys For Life
03:00
The Photograph
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:15
Life Below Zero
06:00
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
06:45
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
07:30
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
08:15
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
09:00
Life Below Zero
09:45
Life Below Zero
10:30
Life Below Zero
11:15
Life Below Zero
12:00
Life Below Zero
12:45
Blue Planet II
13:45
Blue Planet II
14:40
Blue Planet II
15:40
Blue Planet II: The Making of
16:30
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
17:15
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
18:00
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
18:45
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
19:30
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
20:20
The World's Deadliest Weather
21:10
Inside the Factory
22:00
A Perfect Planet
23:00
Waterhole: Africa's Animal Oasis
23:55
Blue Planet II
00:50
Blue Planet II
01:50
Blue Planet II
02:50
Blue Planet II: The Making of
03:45
Life Below Zero
04:30
Life Below Zero