SVT1
05:15
Landet runt
06:00
Morgonstudion
LIVE
06:17
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
06:21
Morgonstudion
LIVE
06:30
Rapport
LIVE
06:35
Morgonstudion
LIVE
06:45
Väder
LIVE
06:46
Morgonstudion
LIVE
07:00
Rapport
LIVE
07:05
Lokala nyheter
LIVE
07:08
Morgonstudion
LIVE
07:15
Väder
LIVE
07:16
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
07:20
Morgonstudion
LIVE
07:30
Rapport
LIVE
07:35
Lokala nyheter
LIVE
07:38
Morgonstudion
LIVE
07:45
Väder
LIVE
07:46
Morgonstudion
LIVE
08:00
Rapport
LIVE
08:05
Lokala nyheter
LIVE
08:08
Morgonstudion
LIVE
08:15
Väder
LIVE
08:16
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
08:20
Morgonstudion
LIVE
08:30
Rapport
LIVE
08:35
Lokala nyheter
LIVE
08:38
Morgonstudion
LIVE
08:45
Väder
LIVE
08:46
Morgonstudion
LIVE
09:00
Rapport
LIVE
09:05
Lokala Nyheter
LIVE
09:08
Morgonstudion
LIVE
09:10
Hemmagympa med Sofia
09:30
Muren
10:30
Glimt av Norge
10:45
Alpint: Världscupen
LIVE
12:00
Rederiet
12:45
Anslagstavlan
12:50
Sverige!
13:20
Stjärnorna på slottet
14:20
Vem kan vad
15:20
Möte i natten
16:45
McLeods döttrar
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Fråga doktorn
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Husdrömmar
21:00
Atlantic crossing
21:55
Swêdî
22:00
Sportnytt
LIVE
22:15
Lokala nyheter
LIVE
22:25
Rapport
LIVE
22:30
I mördarens spår 1973
23:15
Trädgårdsgatan
01:05
Svenska nyheter
SVT2
08:00
Alors parle!
08:11
Europa runt hörnet
08:37
Kortfilmsklubben - franska
08:50
Hitta hem
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Gudstjänst
17:00
Ahmed och Team Physix
17:15
Nyheter på lätt svenska
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
18:00
Cirkus familj
18:30
Nazisternas mänskliga experiment
19:25
En bild berättar
19:30
Modern och dottern
20:00
Vetenskapens värld
21:00
Aktuellt
LIVE
21:34
Kulturnyheterna
LIVE
21:41
Nyhetssammanfattning
LIVE
21:45
Ekonomibyrån
22:15
Superungar
23:15
Agenda
00:00
Egenland - Finland är fantastiskt
00:30
Nazisternas mänskliga experiment
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
02:10
Finland från ovan
TV3 (SE)
05:00
Unga Mammor
05:30
Unga Mammor
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
08:00
Undercover Boss US
09:00
Unforgettable
10:00
Unforgettable
11:00
Bones
12:00
Undercover Boss US
13:00
Parneviks
14:00
Parneviks
15:00
Svenska Hollywoodfruar
16:00
Million Dollar Listing New York
17:00
The Real Housewives of Orange County
18:00
Undercover Boss US
19:00
Frusna vägar
20:00
Lyxfällan
21:00
I huvudet på en mördare
22:00
Minnet av ett brott
23:00
NCIS: Los Angeles
00:00
NCIS
01:00
The Arrangement
02:00
How I Met Your Mother
02:30
How I Met Your Mother
03:00
Paradise Hotel Sverige
04:00
The Arrangement
TV4
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:00
Agatha Raisin – The Quiche of Death
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
Dr Phil
15:00
En plats i solen: Vintersol
16:00
En plats i solen: Vintersol
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Farmen
20:00
Kalla fakta
21:00
The Bay
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:30
Ekonominyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
CSI
23:55
Hawaii 5-0
00:55
Hawaii 5-0
01:55
Elementary
02:50
En plats i solen: Vintersol
03:50
En plats i solen: Vintersol
Kanal 5 (SE)
05:15
Bergs drömkåk - Sign language
06:00
Cake Boss
06:25
Grey's Anatomy
07:10
Sofias änglar
08:00
Vägens hjältar
09:00
Cake Boss: Next Great Baker
10:00
Sofias änglar
11:00
Grey's Anatomy
12:00
Wahlgrens värld
13:00
Ullared
14:00
Big Bang Theory, The
14:30
Big Bang Theory, The
15:00
Tunnelbanan
16:00
Wahlgrens värld
17:00
Big Bang Theory, The
17:30
Big Bang Theory, The
18:00
Vägens hjältar
19:00
Celebrity IOU
20:00
Havets hjältar
21:00
Superstars 2021
22:00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:05
Highway Cops
23:30
Highway Cops
00:05
Law & Order: Special Victims Unit
01:05
SOS Sverige
02:00
Wahlgrens värld
03:00
Sofias änglar
03:55
Vägens hjältar
04:50
Bergs drömkåk - Sign language
TV6 (SE)
05:10
The Amazing Race
06:00
Just Shoot Me!
06:30
Married...with Children
07:00
Married...with Children
07:35
The Simpsons
08:00
The Simpsons
08:30
The Amazing Race
09:30
Man With a Plan
10:00
Man With a Plan
10:30
Just Shoot Me!
11:00
Brooklyn Nine-Nine
11:30
Brooklyn Nine-Nine
12:00
Buffy the Vampire Slayer
12:55
Sin City Motors
14:00
Sin City Motors
15:05
Lethal Weapon
16:00
Lethal Weapon
17:00
Seinfeld
17:30
Seinfeld
18:00
How I Met Your Mother
18:30
How I Met Your Mother
19:00
The Simpsons
19:30
The Simpsons
20:00
Seinfeld
20:30
Seinfeld
21:00
Sleepless
23:00
Alex
00:05
Family Guy
00:40
Family Guy
01:15
American Dad
01:50
American Dad
02:20
Brooklyn Nine-Nine
02:55
Brooklyn Nine-Nine
03:25
Border Security: America's Front Line
04:00
Man Seeking Woman
04:30
American Dad
Sjuan
05:05
Judge Judy
05:35
Judge Judy
06:00
Mannen som talar med hundar
07:00
Husjägarna
08:00
A Place in the Sun: Home or Away
09:00
A Place in the Sun: Home or Away
10:00
Lilla huset på prärien
11:00
Mannen som talar med hundar
12:05
Dr Phil
13:00
Agatha Raisin
14:00
Mord och inga visor
15:00
Diagnosis Murder
16:00
Det okända
17:00
Husjägarna
18:00
A Place in the Sun: Home or Away
19:00
A Place in the Sun: Home or Away
20:00
Världens bästa veterinär
21:00
Cruising with Jane McDonald - Down Under
22:05
Maria Wern
23:05
Ett fall för Frost
01:10
Mark of a Killer
02:05
Diagnosis Murder
03:00
Det okända
04:00
Grow
TV8 (SE)
05:05
NCIS
06:00
The Great Interior Design Challenge
07:20
Buying and Selling
08:25
Antiques Road Trip
09:25
Escape to the Country
10:25
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
11:30
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
12:35
MasterChef UK
14:00
MasterChef UK
14:35
Call The Midwife
15:50
Midsomer Murders
18:00
Antiques Road Trip
19:00
Escape to the Country
20:00
NCIS
21:00
Gifted
23:05
Murder, She Wrote
00:10
Call The Midwife
01:25
Dragons' Den
02:50
Escape to the Country
03:50
Escape to the Country
04:55
NCIS
Kanal 9
05:35
Border Security
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Diners, Drive-ins and Dives
06:45
Wheeler Dealers season 15a
07:35
Fast N' Loud season 1a
08:35
Gold Rush
09:35
Deadliest Catch
10:40
Wheeler Dealers season 15a
11:40
Alaska: The Last Frontier
12:40
Salvage Hunters
13:40
Wheeler Dealers season 15a
14:45
Ullared
15:45
A1: Highway Patrol
16:45
Top Gear
17:55
Böda Camping
19:00
Ullared
20:00
Border Security
20:30
Border Security
21:00
Property Brothers
22:05
Crimes Gone Viral
22:35
Crimes Gone Viral
23:10
Criminal Minds
00:05
Top Gear
01:15
Border Security
01:40
Border Security
02:10
Bitchin' Rides
03:05
Alaska: The Last Frontier
04:05
Mysteries at the Museum
TV10 (SE)
05:00
Carnival Eats
05:30
Carnival Eats
06:00
Science of Stupid
06:30
MythBusters
07:40
MythBusters
08:50
Highway Patrol
09:20
Highway Patrol
09:50
Highway Patrol
10:20
Highway Patrol
10:55
Highway Thru Hell
11:55
Highway Thru Hell
13:00
Swamp People
14:00
Swamp People
15:00
Pawn Stars
15:30
Pawn Stars
16:00
Storage Wars
16:30
Storage Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
19:00
American Pickers
20:00
Yukon Gold
21:00
Pawn Stars
21:30
Pawn Stars
22:00
The Curse of Oak Island
23:00
Brit Cops
00:00
Las Vegas Jailhouse
00:30
Las Vegas Jailhouse
01:00
The Fugitives
02:00
The Fugitives
03:00
Brit Cops
04:00
Las Vegas Jailhouse
04:30
Las Vegas Jailhouse
Kanal 11 (SE)
05:10
Caribbean Life
05:35
Caribbean Life
06:00
Hawaii Life
06:20
90 Day Fiance: Before the 90 Days
07:10
Caribbean Life
07:35
Caribbean Life
08:00
De unge mödre
09:00
House Hunters
09:30
House Hunters
10:00
Long Island Medium
10:25
Long Island Medium
11:00
My Lottery Dream Home
11:25
My Lottery Dream Home
11:55
Fødeavdelingen Norge
12:55
Good Bones
13:55
Flip or Flop
14:20
Flip or Flop
14:50
My Lottery Dream Home
15:20
My Lottery Dream Home
15:50
My 600-lb Life
16:50
Fødeavdelingen Norge
17:55
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:55
My 600-lb Life
19:55
Curvy Brides Boutique
20:25
Curvy Brides Boutique
21:00
Body Bizarre
22:05
Evil Lives Here
23:05
Curvy Brides Boutique
23:35
Curvy Brides Boutique
00:10
Perfect Murder, The
01:10
Nightmare Next Door
02:10
Swamp Murders
03:05
House Hunters
03:35
House Hunters
04:00
Caribbean Life
04:30
Caribbean Life
TV12
05:00
Cheaters
06:00
Cheaters
07:00
Polis på plats
07:30
Polis på plats
08:00
Police Interceptors
09:00
Police Interceptors
10:00
Cheaters
11:00
Nightmare Tenants, Slum Landlords
12:00
Polis på plats
12:30
Polis på plats
13:00
Kronofogden knackar på
14:00
Gränsbevakarna USA
14:30
Gränsbevakarna USA
15:00
All New Traffic Cops
16:00
Police Interceptors
17:00
Police Interceptors
18:00
Gränsbevakarna USA
18:30
Gränsbevakarna USA
19:00
Kronofogden knackar på
20:00
Magiska blåsningar
20:30
Magiska blåsningar
21:00
Hamilton
22:00
R.I.P.D
23:55
America's Funniest Home Videos
00:25
America's Funniest Home Videos
00:55
SOS – Nattens hjältar
01:50
Deep Impact
04:20
Mordutredarnas nya fall
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:10
Kanot: Världscupen i Pau
06:00
Rodel: Världscupen i Innsbruck
06:23
Rodel: Världscupen i Innsbruck
07:00
Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International, Australien
LIVE
10:40
Tennis: ATP World Tour 250-turnering i Melbourne
LIVE
10:43
Alpint: Världscupen i Garmisch Partenkirchen
LIVE
12:56
Cykel: Pro Series
14:21
Cykel: World Tour - Tour de France
15:21
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
15:52
Rodel: VM i Königssee
16:25
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
16:56
Längdåkning: Världscupen i Falun
17:24
Längdåkning: Världscupen i Falun
17:53
Längdåkning: Världscupen i Falun
18:58
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
19:30
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
20:02
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
20:35
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
21:04
Snooker: German Masters
22:32
Snooker: German Masters
00:02
Backhoppning: Världscupen i Willingen
00:57
Backhoppning: Världscupen i Willingen
01:54
Alpint: Världscupen i Chamonix
03:06
Offroadrally
03:45
Offroadrally
04:26
Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International, Australien
Eurosport 2 (SE)
06:00
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
06:29
Backhoppning: Världscupen i Lahtis
07:29
Nordisk kombination: Världscupen i Lahtis
07:58
Nordisk kombination: Världscupen i Lahtis
08:29
Rodel: VM i Königssee
09:00
Längdåkning: Världscupen i Falun
09:57
Längdåkning: Världscupen i Falun
10:54
Alpint: Världscupen i Kronplatz
11:48
Alpint: Världscupen i Schladming
12:44
Snooker: London Masters
14:10
Snooker: London Masters
16:09
Skidskytte: Världscupen i Antholz
17:06
Skidskytte: Världscupen i Antholz
18:07
Alpint: Världscupen i Chamonix
19:08
Alpint: Världscupen i Chamonix
20:03
The Minute
20:05
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
20:34
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
21:05
The Minute
21:06
Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International, Australien
22:34
Rodel: VM i Königssee
23:04
Rodel: VM i Königssee
23:34
Rodel: VM i Königssee
00:04
Rodel: VM i Königssee
00:34
Cykel: Pro Series
01:58
Cykel: World Tour - Tour de France
02:59
Snooker: German Masters
04:11
Snooker: German Masters
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
06:00
Top Gear
07:00
Travel Man: 48 Hours In...
07:25
Pointless
08:10
The Graham Norton Show
08:55
Travel Man: 48 Hours In...
09:20
Travel Man: 48 Hours In...
09:45
QI
10:15
QI
10:45
Pointless
11:30
Michael McIntyre's Big Show
12:25
The Graham Norton Show
13:15
Travel Man: 48 Hours In...
13:40
Travel Man: 48 Hours In...
14:05
Top Gear
15:05
QI
15:35
QI
16:05
Pointless
16:50
Michael McIntyre's Big Show
17:45
Travel Man: 48 Hours In...
18:10
The Graham Norton Show
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
QI
21:15
Live at the Apollo
22:00
QI
22:35
8 Out of 10 Cats
23:15
8 Out of 10 Cats
23:55
QI
00:25
QI
00:55
Travel Man: 48 Hours In...
01:20
Travel Man: 48 Hours In...
01:45
Live at the Apollo
02:30
QI
03:00
QI
03:30
Pointless
04:15
Travel Man: 48 Hours In...
04:40
Travel Man: 48 Hours In...
C More Stars (SE)
06:10
Motherhood
07:40
Deux Moi
09:25
Girls Just Want to Have Fun
10:50
What Women Want
12:50
Amundsen
14:55
Crazy Rich Asians
16:50
Attenti al Gorilla
18:20
The SpongeBob SquarePants Movie
19:45
Star File (Long)
20:00
Harry Potter and the Philosopher's Stone 2001
22:35
Mary Queen of Scots
00:35
Chanson douce
02:15
Beck - Lockpojken
03:50
What Women Want
C More First (SE)
06:15
We Intend to Cause Havoc
07:45
Apollo 11
09:15
Solsidan
10:55
Teen Spirit
12:25
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
13:50
Familien Jul i nissernes land
15:15
Wonder Boy
16:50
Blinded by the Light
18:45
Shazam!
21:00
En del av mitt hjärta
22:55
Ma
00:35
Beck - Utom rimligt tvivel (40)
02:05
Krudttønden
03:45
Klassentreffen 1.0
Viasat Film Premiere (SE)
05:00
Song of Names
07:00
10 Things We Should Do Before We Break Up
09:00
Cats!
11:00
Askeladden - I Soria Moria slott
13:00
Kaptein Sabeltann og den magiske diamant
15:00
Late Night
17:00
Valley Girl
19:00
Song of Names
21:00
The Assistant
23:00
Underwater
01:00
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
03:15
The Assistant
04:50
The Best of Enemies
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
06:00
Deadly 60
06:25
Inside the Factory
07:20
How Did They Build That?
08:05
David Attenborough's Natural Curiosities
08:30
Dynasties
09:30
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
10:15
Life Below Zero
11:00
The World's Deadliest Weather
11:50
Inside the Factory
12:40
How Did They Build That?
13:25
David Attenborough's Natural Curiosities
13:50
The World's Deadliest Weather
14:40
Dynasties
15:40
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
16:25
Life Below Zero
17:10
The World's Deadliest Weather
18:00
Coast
18:50
Inside the Factory
19:45
The World's Deadliest Weather
20:30
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
21:15
Secrets of the Superfactories
22:00
Secrets of the Superfactories
22:45
The Truth About Calories
23:40
The World's Deadliest Weather
00:25
Inside the Factory
01:20
How Did They Build That?
02:05
Coast
03:05
Dynasties
04:05
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
04:50
Life Below Zero