SVT1
05:00
Go'kväll
05:45
Finland, 2020
06:15
Antikrundan
07:15
Stjärnorna på slottet
08:15
Hem till byn
09:15
Vinterstudion
LIVE
09:30
Alpint: Världscupen
LIVE
10:30
Vinterstudion
LIVE RERUN
12:10
Vinterstudion
LIVE RERUN
12:30
Alpint: Världscupen
LIVE
13:30
Skidor: Världscupen
LIVE
15:10
Vinterstudion
LIVE RERUN
15:55
Sverige!
16:25
Svenska nyheter
16:55
Carina Bergfeldt
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:10
Lokala nyheter
LIVE
18:15
Landet runt
19:00
Sportspegeln
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Vem kan vad
21:00
Tunna blå linjen
22:00
Infiltratören
22:30
Killing Eve
23:15
Rapport
LIVE
23:20
The Good place
23:45
Stjärnorna på slottet
00:45
Undercover
04:45
Sverige!
SVT2
07:30
Under klubban
08:00
30 minuter
08:30
Bernard Haitink, den gåtfulle dirigenten
10:00
Gudstjänst
10:45
Sommarläger i fiskebyn
11:00
Beatles forever
11:10
Forum: Miljöpartiets val av språkrör
LIVE
12:15
Friidrott: Düsseldorf
LIVE
14:30
Finland från ovan
15:00
Pepe the Frog: alt-rightrörelsens stulna groda
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Forum: Miljöpartiets val av språkrör
LIVE
16:50
Naturdagboken
17:00
Alors parle!
17:11
Europa runt hörnet
17:37
Kortfilmsklubben - franska
17:50
Hitta hem
18:00
Världens natur
18:50
Beppes resor
19:00
När livet vänder
19:30
Egenland - Finland är fantastiskt
20:00
Min sanning
21:00
Aktuellt
LIVE
21:15
Agenda
LIVE
22:00
Dokument utifrån
23:00
Gudstjänst
23:45
Tyfon-mamma
00:45
Superungar
01:45
Kulturveckan
TV3 (SE)
05:25
Unga Mammor
06:00
Unga Mammor
06:30
Unga Mammor
07:00
The Nanny
07:30
The Nanny
08:00
Will & Grace
08:30
Will & Grace
09:00
Million Dollar Listing New York
10:00
Million Dollar Listing New York
11:00
Million Dollar Listing New York
12:00
Million Dollar Listing New York
13:00
Undercover Boss US
14:00
Svenska Truckers
15:00
Svenska Truckers
16:00
Min klassiker
17:10
Men in Black
19:10
Men In Black II
21:00
Men in Black 3
23:10
NCIS
00:15
Home Sweet Hell
02:10
S.W.A.T.
03:05
Girlfriends' Guide to Divorce
04:00
How I Met Your Mother
04:30
How I Met Your Mother
TV4
05:05
En plats i solen: Vintersol
06:05
Dr Phil
07:05
Dr Phil
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
En kväll för musiksverige - Don't Stop the Music
13:25
Mandelmanns gård
14:25
Farmen
14:55
Landskampen
15:55
Elitstyrkans hemligheter - Sverige
16:55
Sveriges mästerkock
17:55
Keno
18:00
Bingolotto
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:30
Bingolotto
20:00
Farmen
21:00
Elitstyrkans hemligheter - Sverige
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:15
Beck
00:05
Death in Paradise
01:05
Kalla fakta
02:05
Stockholmspolisen
03:05
En plats i solen: Vintersol
04:05
En plats i solen: Vintersol
Kanal 5 (SE)
05:35
Cake Boss
06:00
Cake Boss
06:20
Cake Boss: Next Great Baker
07:10
Cake Boss: Next Great Baker
08:25
Vägens hjältar
09:25
Vägens hjältar
10:20
Vägens hjältar
11:20
Wahlgrens värld
12:20
Wahlgrens värld
13:15
Celebrity IOU
14:20
Celebrity IOU
15:20
Celebrity IOU
16:20
Casper
18:35
Blended
21:00
Les Misérables
00:05
Estonia
01:10
Estonia
02:35
Criminal Minds
03:35
Criminal Minds
04:30
Law & Order: Special Victims Unit
TV6 (SE)
05:05
The Amazing Race
06:00
The Simpsons
06:30
The Simpsons
07:00
The Simpsons
07:30
The Simpsons
08:00
Superstore
08:30
Superstore
09:00
Buffy the Vampire Slayer
10:00
Buffy the Vampire Slayer
11:00
Frusna vägar
12:00
Frusna vägar
13:00
Frusna vägar
14:00
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
14:30
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
16:00
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
17:30
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
19:00
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
20:00
Klopp: The Inside Story
21:00
I huvudet på en gärningsman
22:00
Taken
23:00
S.W.A.T.
01:25
Fifty Shades of Black
03:10
Brooklyn Nine-Nine
03:40
American Dad
04:10
Family Guy
04:40
The Simpsons
Sjuan
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
06:00
Spårlöst
07:00
Det okända
08:00
Husjägarna - Danmark
08:55
Husjägarna - Danmark
09:50
Dogs Behaving Badly
10:50
Poirot
12:50
Poirot
13:55
Poirot
15:00
Bomb Girls
16:00
Mord och inga visor
17:00
Mord och inga visor
17:55
Agatha Christie's Marple
20:00
Bomb Girls
21:00
Spårlöst
21:55
Poirot
00:00
Ett fall för Frost
02:10
Maria Wern
03:10
Maria Wern
04:10
Mark of a Killer
TV8 (SE)
05:25
Idas Fristelser
06:00
Escape to the Country
07:00
Escape to the Country
08:05
An Aurora Teagarden Mystery: Real Murders
09:55
Bones
10:50
Bones
11:50
NCIS
12:45
NCIS
13:45
Midsomer Murders
15:45
Midsomer Murders
17:55
Father Brown
18:55
Father Brown
19:55
Grantchester
21:00
Midsomer Murders
23:00
Elementary
00:00
Elementary
01:00
Father Brown
02:00
Father Brown
03:05
Grantchester
04:05
NCIS
Kanal 9
05:35
Border Security
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:25
Diners, Drive-ins and Dives
06:50
Wheeler Dealers season 15a
07:45
Ski Classics Cross Country Skiing 2021
LIVE
11:50
Diners, Drive-ins and Dives
12:20
Salvage Hunters
13:20
Wheeler Dealers season 15a
14:20
Ullared
15:25
Highway Cops
15:55
Highway Cops
16:35
Top Gear
17:45
Property Brothers
18:45
Ullared
19:45
A1: Highway Patrol
20:45
Homestead Rescue season 1a
22:00
Gangster Squad
00:15
Top Gear
01:35
A1: Highway Patrol
02:45
Bitchin' Rides
03:50
Alaska: The Last Frontier
04:50
Mysteries at the Museum
TV10 (SE)
05:00
Carnival Eats
05:30
Carnival Eats
06:00
Carnival Eats
06:30
Carnival Eats
07:00
Carnival Eats
07:30
Carnival Eats
08:00
Ultimate Factories: Boeing 747
09:00
Ultimate Factories: Extreme Roller Coaster
10:00
Pawn Stars
10:30
Pawn Stars
11:00
Pawn Stars
11:30
Pawn Stars
12:00
Pawn Stars
12:30
Pawn Stars
13:00
Pawn Stars
13:30
Pawn Stars
14:00
Pawn Stars
14:30
Pawn Stars
15:00
Ax Men
16:00
Ax Men
17:00
Jay Leno's Garage
18:00
Jay Leno's Garage
19:00
Jay Leno's Garage
20:00
Jay Leno's Garage
21:00
Ross Kemp: Extreme World
22:00
Ross Kemp: Extreme World
23:00
World War II in Colour
00:05
The Curse of Oak Island
01:05
The Curse of Oak Island
02:05
Ross Kemp: Extreme World
03:00
Ross Kemp: Extreme World
04:00
Carnival Eats
04:30
Carnival Eats
Kanal 11 (SE)
05:10
House Hunters
05:35
Caribbean Life
06:00
Hawaii Life
06:20
Hawaii Life
06:45
90 Day Fiance: Before the 90 Days
07:30
Caribbean Life
07:55
Caribbean Life
08:25
De unge mödre
09:25
House Hunters
09:55
House Hunters
10:20
Long Island Medium
10:50
My Lottery Dream Home
11:20
My Lottery Dream Home
11:50
Home Town
12:50
Good Bones
13:45
Good Bones
14:40
My 600-lb Life
15:45
My 600-lb Life
16:50
My 600-lb Life
17:55
My 600-lb Life
19:00
My 600-lb Life
20:00
33, The
22:50
Jackal, The
01:20
The Making of Me
02:25
Nightmare Next Door
03:20
Swamp Murders
04:20
House Hunters
04:45
House Hunters
TV12
05:00
Cheaters
06:05
Cheaters
07:05
Nightmare Tenants, Slum Landlords
08:00
Akuten 24/7
09:00
Warship: Life at sea
10:00
SOS – Nattens hjältar
11:00
America's Funniest Home Videos
11:30
America's Funniest Home Videos
12:00
Prix d'Amérique
LIVE
14:30
Prix d'Amérique
LIVE
17:30
Mordutredarnas nya fall
18:00
Tube: Going Underground
19:00
Teknikens under
20:00
All New Traffic Cops
21:00
America's Funniest Home Videos
21:30
Full fräs med Stefan och Krister
22:00
Deep Impact
00:25
Daredevil
02:30
Freedom Writers
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:11
Rodel: Världscupen i Königssee
06:00
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
06:47
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
07:25
Alpint: Världscupen i Schladming
08:21
Alpint: Världscupen i Schladming
09:20
Alpint: Världscupen i Chamonix
LIVE
10:30
Alpint: Världscupen i Garmisch Partenkirchen
LIVE
12:30
Alpint: Världscupen i Chamonix
LIVE
13:30
Längdåkning: Världscupen i Falun
LIVE
15:10
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
LIVE
16:10
Backhoppning: Världscupen i Willingen
LIVE
18:00
Rodel: VM i Königssee
18:26
Tennis: ATP Uncovered
18:57
Skidskytte: EM i Duszniki-Zdrój
19:28
Nordisk kombination: Världscupen i Lahtis
19:55
Snooker: German Masters
LIVE
23:00
Eurosport News
23:04
Touring Car: Världscupen
23:38
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
00:36
Längdåkning: Världscupen i Lahtis
01:35
Cykel:
02:05
Eurosport News
02:09
Backhoppning: Världscupen i Lahtis
03:08
Kanot: Världscupen i Pau
04:05
Kanot: Världscupen i Pau
Eurosport 2 (SE)
05:06
Backhoppning: Världscupen i Zakopane
06:00
Touring Car: Världscupen
06:57
Längdåkning: Världscupen i Falun
07:56
Längdåkning: Världscupen i Falun
08:54
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
09:21
Nordisk kombination: Världscupen i Seefeld
09:50
Rodel: VM i Königssee
LIVE
10:29
Skidskytte: EM i Duszniki-Zdrój
LIVE
11:16
Rodel: VM i Königssee
11:41
Rodel: VM i Königssee
LIVE
12:50
Skidskytte: EM i Duszniki-Zdrój
LIVE
14:09
Snooker: German Masters
14:53
Snooker: German Masters
LIVE
18:06
Touring Car: Världscupen
18:54
Snowboard: Världscupen
19:56
Judo: Judo Series
20:03
Snowboard: Världscupen
21:03
Tennis: Australian Open
22:27
Eurosport News
22:31
Fotboll: Loving Maradona
00:07
Tennis: WTA Tour International
01:39
Eurosport News
01:43
Längdåkning: Världscupen i Falun
02:41
Snowboard: Världscupen
03:25
Bordtennis
03:49
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
04:43
Touring Car: Världscupen
Discovery Channel (SE)
06:00
Cooper's Treasure
07:00
How Do They Do It?
07:30
How Do They Do It?
08:00
100 Days Wild
09:00
100 Days Wild
10:00
Curse of the Bermuda Triangle
11:00
Curse of the Bermuda Triangle
12:00
Curse of the Bermuda Triangle
13:00
Dirty Jobs: Rowe'd Trip
14:00
Dirty Jobs: Rowe'd Trip
15:00
Alaskan Bush People
16:00
Salvage Hunters
17:00
Salvage Hunters
18:00
Salvage Hunters
19:00
Salvage Hunters
20:00
Border Control: Europe
20:30
Border Control: Europe
21:00
Cal Fire
22:00
NASA's Unexplained Files
23:00
Gold Rush
00:00
Alaska: The Last Frontier
01:00
Dirty Jobs: Rowe'd Trip
02:00
Dirty Jobs: Rowe'd Trip
03:00
Salvage Hunters
04:00
Salvage Hunters
Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:10
The Graham Norton Show
06:00
Pointless
06:45
Michael McIntyre's Big Show
07:35
QI
08:05
QI
08:35
Pointless
09:20
Louis Theroux: Extreme Love - Dementia
10:10
Michael McIntyre's Big Show
11:05
QI
11:35
The Graham Norton Show
12:25
QI
12:55
Louis Theroux: Extreme Love - Dementia
13:45
Michael McIntyre's Big Show
14:40
QI
15:10
The Graham Norton Show
16:00
QI
16:30
Louis Theroux: Extreme Love - Dementia
17:20
Pointless
18:05
Michael McIntyre's Big Show
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Louis Theroux: Extreme Love - Dementia
20:50
The Graham Norton Show
21:40
8 Out of 10 Cats
22:20
QI
22:50
Michael McIntyre's Big Show
23:45
The Trump Show
00:35
Louis Theroux: Extreme Love - Dementia
C More Stars (SE)
06:30
Star File (Long)
06:45
Amundsen
08:45
The Emperor's Club
10:30
Spaceship Earth
12:25
Girls Just Want to Have Fun
13:50
Material Girls
15:25
Mon chien Stupide
17:10
Curious George: Royal Monkey
18:35
Astérix: Le Secret de la Potion Magique
20:00
The Sisterhood of the Traveling Pants
21:55
Shazam!
00:10
Banana Split
01:35
Devil's Gate
03:10
The Good Girl
04:40
The Accidental Husband
C More First (SE)
06:25
Barn
09:00
Motherhood
10:30
Operasjon Mumie
11:50
How to Train Your Dragon: The Hidden World
13:30
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
15:50
The Lego Movie 2: The Second Part
17:35
The SpongeBob SquarePants Movie
19:00
Crazy Rich Asians
21:00
Five Feet Apart
22:55
The Mule
00:50
Harry Potter And The Deathly Hallows - Part II
03:00
Mary
04:25
Deux Moi
Viasat Film Premiere (SE)
05:10
A Beautiful Day In The Neighborhood
07:00
The Peanut Butter Falcon
09:00
Ninna
10:50
Tunnelen
13:00
Cats!
15:00
10 Things We Should Do Before We Break Up
17:00
Askeladden - I Soria Moria slott
19:00
A Beautiful Day In The Neighborhood
21:00
21 Bridges
23:00
The Invisible Man
01:10
Underwater
03:10
21 Bridges
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:25
Seven Worlds, One Planet
06:15
World's Most Scenic Railway Journeys
07:00
Secrets of the Superfactories
07:45
The Truth About Cosmetic Treatments
08:35
Seven Worlds, One Planet
09:25
World's Most Scenic Railway Journeys
10:10
The World's Deadliest Weather
11:00
Secrets of the Superfactories
11:45
The Truth About Cosmetic Treatments
12:35
Seven Worlds, One Planet
13:25
World's Most Scenic Railway Journeys
14:10
The World's Deadliest Weather
14:55
Secrets of the Superfactories
15:40
The Truth About Cosmetic Treatments
16:35
Seven Worlds, One Planet
17:25
World's Most Scenic Railway Journeys
18:10
The World's Deadliest Weather
19:00
Secrets of the Superfactories
19:45
The Truth About Cosmetic Treatments
20:35
Seven Worlds, One Planet
21:25
World's Most Scenic Railway Journeys
22:10
The World's Deadliest Weather
23:00
Secrets of the Superfactories
23:45
The Truth About Cosmetic Treatments
00:35
Seven Worlds, One Planet