SVT1
05:15
Landet runt
06:00
Morgonstudion
LIVE
06:17
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
06:21
Morgonstudion
LIVE
06:30
Rapport
LIVE
06:35
Morgonstudion
LIVE
06:45
Väder
LIVE
06:46
Morgonstudion
LIVE
07:00
Rapport
LIVE
07:05
Lokala nyheter
LIVE
07:08
Morgonstudion
LIVE
07:15
Väder
LIVE
07:16
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
07:20
Morgonstudion
LIVE
07:30
Rapport
LIVE
07:35
Lokala nyheter
LIVE
07:38
Morgonstudion
LIVE
07:45
Väder
LIVE
07:46
Morgonstudion
LIVE
08:00
Rapport
LIVE
08:05
Lokala nyheter
LIVE
08:08
Morgonstudion
LIVE
08:15
Väder
LIVE
08:16
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
08:20
Morgonstudion
LIVE
08:30
Rapport
LIVE
08:35
Lokala nyheter
LIVE
08:38
Morgonstudion
LIVE
08:45
Väder
LIVE
08:46
Morgonstudion
LIVE
09:00
Rapport
LIVE
09:05
Lokala Nyheter
LIVE
09:08
Morgonstudion
LIVE
09:10
Hemmagympa med Sofia
09:30
Muren
10:30
Bergman revisited
10:40
Alpint: Världscupen
LIVE
12:00
Rederiet
12:45
Landet runt
13:30
Fatta historia
13:50
Tareq Taylors matresa
14:20
Prästen som slog knockout
15:45
McLeods döttrar
16:30
Motor: Rally-VM
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Fråga doktorn
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Guldbaggen 2021
LIVE
22:00
Kulturnyheterna om Guldbaggen
LIVE
22:30
Lokala nyheter
LIVE
22:40
Sportnytt
LIVE
22:55
Rapport
LIVE
23:00
I mördarens spår 1973
23:45
There will be blood
SVT2
08:00
Alors parle!
08:11
Europa runt hörnet
08:37
Kortfilmsklubben - spanska
08:53
Hitta hem
09:00
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Gudstjänst
17:00
Norge, 2020
17:15
Nyheter på lätt svenska
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
18:00
Cirkus familj
18:30
Min vän bläckfisken
19:25
En bild berättar
19:30
Modern och dottern
20:00
Vetenskapens värld
21:00
Aktuellt
LIVE
21:34
Kulturnyheterna
LIVE
21:41
Nyhetssammanfattning
LIVE
21:45
Ekonomibyrån
22:15
Superungar
23:15
Agenda
00:00
Finland från ovan
00:30
Min vän bläckfisken
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:00
Unga Mammor
05:30
The Nanny
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
08:00
Undercover Boss US
09:00
Unforgettable
10:00
Unforgettable
11:00
Bones
12:00
Frusna vägar
13:00
Parneviks
14:00
Parneviks
15:00
Svenska Hollywoodfruar
16:00
Million Dollar Listing New York
17:00
The Real Housewives of Orange County
18:00
Undercover Boss US
19:00
Frusna vägar
20:00
Lyxfällan
21:00
I huvudet på en mördare
22:00
Minnet av ett brott
23:00
NCIS: Los Angeles
00:00
NCIS
01:00
The Arrangement
02:00
How I Met Your Mother
02:30
How I Met Your Mother
03:00
Paradise Hotel Sverige
04:00
The Arrangement
TV4
05:10
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:00
Malou efter tio
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
Dr Phil
14:55
En plats i solen: Vintersol
15:55
En plats i solen: Vintersol
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Farmen
20:00
Kalla fakta
21:00
Traces
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:30
Ekonominyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
CSI
23:55
Gangs of London
01:05
Hawaii 5-0
02:00
Elementary
03:00
En plats i solen: Vintersol
03:55
En plats i solen: Vintersol
Kanal 5 (SE)
05:10
Över Atlanten - sign language
06:00
Cake Boss
06:25
Grey's Anatomy
07:10
Sofias änglar
08:00
Vägens hjältar
09:00
Cake Boss: Next Great Baker
10:00
Sofias änglar
11:00
Grey's Anatomy
12:00
Wahlgrens värld
13:00
Ullared
14:00
Big Bang Theory, The
14:30
Big Bang Theory, The
15:00
Tunnelbanan
16:00
Wahlgrens värld
17:00
Big Bang Theory, The
17:30
Big Bang Theory, The
18:00
Vägens hjältar
19:00
Celebrity IOU
20:00
Estonia
21:00
You, Me and Dupree
23:15
Highway Cops
00:20
Law & Order: Special Victims Unit
01:15
SOS Sverige
02:10
Wahlgrens värld
03:05
Sofias änglar
04:00
Vägens hjältar
04:55
Över Atlanten - sign language
TV6 (SE)
05:00
Coast Guard: Mission Critical
06:00
Just Shoot Me!
06:30
Married...with Children
07:00
Married...with Children
07:30
The Simpsons
08:00
The Simpsons
08:30
The Amazing Race
09:30
Man With a Plan
10:00
Man With a Plan
10:30
Just Shoot Me!
11:00
Brooklyn Nine-Nine
11:30
Brooklyn Nine-Nine
12:00
Buffy the Vampire Slayer
13:00
Sin City Motors
14:00
Sin City Motors
15:05
Lethal Weapon
16:00
Lethal Weapon
17:00
Seinfeld
17:30
Seinfeld
18:00
How I Met Your Mother
18:30
How I Met Your Mother
19:00
The Simpsons
19:30
The Simpsons
20:00
Seinfeld
20:30
Seinfeld
21:00
Parker
23:25
Rig 45
00:25
Family Guy
00:55
Family Guy
01:25
American Dad
01:55
American Dad
02:25
Brooklyn Nine-Nine
02:55
Brooklyn Nine-Nine
03:25
Border Security: America's Front Line
03:55
Sex&Drugs&Rock&Roll
04:25
American Dad
04:55
American Dad
Sjuan
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
06:00
Mannen som talar med hundar
07:00
Husjägarna
08:00
A Place in the Sun: Home or Away
09:00
A Place in the Sun: Home or Away
10:00
Lilla huset på prärien
11:00
Mannen som talar med hundar
12:00
Dr Phil
13:00
Agatha Raisin
14:00
Mord och inga visor
15:00
Diagnosis Murder
16:00
Det okända
17:00
Husjägarna
18:00
A Place in the Sun: Home or Away
19:00
A Place in the Sun: Home or Away
20:00
Världens bästa veterinär
21:00
Cruising with Jane McDonald - Down Under
22:05
Maria Wern
23:05
Ett fall för Frost
01:15
Iskalla mördare, heta offer
02:10
Diagnosis Murder
03:05
Det okända
04:00
Dark Money
TV8 (SE)
05:05
NCIS
06:00
The Great Interior Design Challenge
07:20
Buying and Selling
08:25
Antiques Road Trip
09:25
Escape to the Country
10:25
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
11:30
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
12:35
MasterChef UK
14:00
Jamie's 15 Minute Meals
14:35
Call The Midwife
15:50
Midsomer Murders
18:00
Antiques Road Trip
19:00
Escape to the Country
20:00
NCIS
21:00
Denial
23:20
Doc Martin
00:25
Call The Midwife
01:40
Dragons' Den
03:00
Escape to the Country
04:00
Escape to the Country
Kanal 9
05:15
Gold Rush
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Diners, Drive-ins and Dives
06:40
Wheeler Dealers season 15a
07:35
Fast N' Loud season 1a
08:25
Gold Rush
09:25
Gold Rush
10:25
Wheeler Dealers season 15a
11:25
Alaska: The Last Frontier
12:25
Salvage Hunters
13:25
Wheeler Dealers season 15a
14:25
Ullared
15:30
Highway Cops
16:05
Highway Cops
16:40
Top Gear
17:55
Böda Camping
18:55
Ullared
19:55
Border Security
20:30
Border Security
21:00
Property Brothers
22:40
Chaos Caught on Camera
23:10
Criminal Minds
00:05
Top Gear
01:20
Border Security
01:55
Border Security
02:20
Bitchin' Rides
03:20
Alaska: The Last Frontier
04:20
Mysteries at the Museum
TV10 (SE)
05:00
Carnival Eats
05:30
Carnival Eats
06:00
Science of Stupid
06:30
MythBusters
07:40
MythBusters
08:50
Highway Patrol
09:20
Highway Patrol
09:50
Highway Patrol
10:20
Highway Patrol
10:55
Highway Thru Hell
11:55
Highway Thru Hell
13:00
Swamp People
14:00
Swamp People
15:00
Pawn Stars
16:00
Storage Wars
16:30
Storage Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
17:55
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
19:30
Pawn Stars
20:00
Pawn Stars
20:25
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
22:00
The Curse of Oak Island
23:00
Banged Up Abroad
00:00
Las Vegas Jailhouse
00:30
Las Vegas Jailhouse
01:00
The Fugitives
02:00
The Fugitives
03:00
Banged Up Abroad
04:00
Las Vegas Jailhouse
04:35
Las Vegas Jailhouse
Kanal 11 (SE)
05:05
Long Island Medium
05:35
Hawaii Life
06:00
Hawaii Life
06:25
90 Day Fiance: Before the 90 Days
07:20
Caribbean Life
07:45
Caribbean Life
08:10
De unge mödre
09:10
House Hunters
09:40
House Hunters
10:10
Long Island Medium
10:40
My Lottery Dream Home
11:10
My Lottery Dream Home
11:40
Fødeavdelingen Norge
12:40
Good Bones
13:35
Flip or Flop
14:05
Flip or Flop
14:35
My Lottery Dream Home
15:05
My Lottery Dream Home
15:35
My 600-lb Life
16:50
Fødeavdelingen Norge
17:55
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:55
My 600-lb Life
19:55
Curvy Brides Boutique
20:30
Curvy Brides Boutique
21:00
Body Bizarre
22:05
Evil Lives Here
23:10
Curvy Brides Boutique
23:35
Curvy Brides Boutique
00:05
Perfect Murder, The
01:05
Nightmare Next Door
02:05
Swamp Murders
03:00
House Hunters
03:30
House Hunters
04:00
Caribbean Life
04:25
Caribbean Life
04:55
Long Island Medium
TV12
05:00
Cheaters
06:00
Gränsbevakarna Kanada
06:30
Gränsbevakarna Kanada
07:00
Polis på plats
07:30
Polis på plats
08:00
Police Interceptors
09:00
Police Interceptors
10:00
Cheaters
11:00
Polis på plats
11:30
Polis på plats
12:00
Polis på plats
12:30
Booze Patrol
13:00
Kronofogden knackar på
14:00
Gränsbevakarna Kanada
14:30
Gränsbevakarna USA
15:00
Mordutredarnas nya fall
15:30
Mordutredarnas nya fall
16:00
Police Interceptors
17:00
Police Interceptors
18:00
Gränsbevakarna USA
18:30
Gränsbevakarna USA
19:00
Kronofogden knackar på
20:00
Magiska blåsningar
20:30
Magiska blåsningar
21:00
Hamilton
22:00
Our brand is crisis
00:05
America's Funniest Home Videos
00:35
America's Funniest Home Videos
01:05
SOS – Nattens hjältar
02:00
Collateral
04:30
Mordutredarnas nya fall
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Rodel: Världscupen i Königssee
07:02
Rodel: Världscupen i Königssee
08:02
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
08:59
Nordisk kombination: Världscupen i Val di Fiemme
09:30
Skidskytte: Världscupen i Oberhof
10:35
Alpint: Världscupen i Kitzbühel
LIVE
12:29
Skidskytte: Världscupen i Oberhof
13:11
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
14:07
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
15:03
Tennis: WTA Tour International
16:08
Tennis: WTA Tour International
17:05
Cykel: World Tour - Giro d'Italia
18:08
Cykel: Pro Series
19:04
Touring Car: Världscupen
19:37
Motorsport: Formel E
20:06
Snooker: UK Championship
22:08
Eurosport News
22:11
Loving Maradona
23:48
Touring Car: Världscupen
00:21
Eurosport News
00:25
Snooker: UK Championship
02:28
Kampsport: Sambo-VM i Serbien
03:55
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
04:30
Motocross: VM i Trentino
Eurosport 2 (SE)
06:00
Motocross: VM i Trentino
06:47
Motocross: VM i Trentino
07:36
Rodel: Världscupen i Sigulda
08:08
Rodel: Världscupen i Sigulda
08:42
Rodel: Världscupen i Sigulda
09:14
Rodel: Världscupen i Sigulda
09:45
Bancykling: EM i Plovdiv
11:40
Snooker: London Masters
12:38
Snooker: London Masters
14:07
Skidflygning: VM
15:01
Mountainbike: EM
16:00
Bordtennis: World Cup
17:58
Skidskytte: Världscupen i Antholz
18:56
Bilracing: Endurance-VM - 8 hours of Bahrain
20:00
Bordtennis: World Cup
21:58
Eurosport News
22:01
Tennis: WTA Tour International
22:59
Kanot: Världscupen i Pau
23:55
Eurosport News
23:59
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
01:49
Cykel: Pro Series
02:49
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
03:38
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
04:25
Skidflygning: VM
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:30
QI
06:00
Top Gear: Best of British
06:55
Pointless
07:40
Louis Theroux's Weird Weekends
08:30
QI
09:00
Top Gear: Best of British
09:50
Pointless
10:35
The Graham Norton Show
11:25
Louis Theroux's Weird Weekends
12:15
QI
12:45
QI
13:15
Pointless
14:00
Top Gear: Best of British
14:50
Louis Theroux's Weird Weekends
15:40
The Graham Norton Show
16:30
QI
17:00
QI
17:30
Pointless
18:15
Live at the Apollo
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
QI
21:15
Live at the Apollo
22:00
QI
22:35
8 Out of 10 Cats
23:15
The Graham Norton Show
00:05
Top Gear: Worst Car in the History of the World
01:20
Live at the Apollo
02:05
8 Out of 10 Cats
02:45
The Graham Norton Show
03:35
Top Gear: Worst Car in the History of the World
04:50
8 Out of 10 Cats
C More Stars (SE)
05:40
Inside the Actors Studio
06:30
Three Identical Strangers
08:05
The Family Man
10:10
Laws of Attraction
11:40
A Star Is Born
13:55
Harry Potter and the Goblet of Fire
16:30
Hustlers
18:20
Barnyard
19:45
Star File (Long)
20:00
Smallfoot
21:35
Polaroid
23:00
Wrinkles the Clown
00:15
Chosen
02:00
The Beach Bum
03:35
Mary
C More First (SE)
05:40
Planet Action
06:10
We Intend to Cause Havoc
07:40
Spaceship Earth
09:35
After the Wedding
11:25
Crazy Rich Asians
13:25
Pelle Svanslös (2020)
14:30
National Lampoon's Christmas Vacation
16:05
Familien Jul
17:35
Dumplin'
19:25
Wonder Boy
21:00
438 dagar
23:00
Krudttønden
00:45
Harry Potter and the Chamber of Secrets
03:20
Dernier Amour
Viasat Film Premiere (SE)
05:00
Hors normes
07:00
The Best of Enemies
09:15
Family
11:00
Yesterday
13:00
The White Crow
15:10
Abominable
17:00
Miss Bala
19:00
Hors normes
21:00
The Lighthouse
23:00
Ready or Not
01:00
Black Christmas
03:00
The Lighthouse
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:15
World's Most Scenic Railway Journeys
06:00
World's Most Scenic Railway Journeys
06:45
Life: Life on Location
07:00
Deadly Dinosaurs
07:25
Mummies Unwrapped
08:10
Coast
09:00
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
09:45
Mummies Unwrapped
10:30
Secrets of the Superfactories
11:15
The World's Deadliest Weather
12:00
The World's Deadliest Weather
12:50
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
13:35
Coast
14:25
The World's Deadliest Weather
15:10
Mummies Unwrapped
15:55
The World's Deadliest Weather
16:45
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
17:30
Secrets of the Superfactories
18:15
The World's Deadliest Weather
19:05
Coast
19:55
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
20:40
The World's Deadliest Weather
21:30
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
22:15
Secrets of the Superfactories
23:00
Secrets of the Superfactories
23:45
The Truth About Cosmetic Treatments
00:35
The World's Deadliest Weather
01:25
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
02:10
Secrets of the Superfactories
02:55
Secrets of the Superfactories
03:40
Mummies Unwrapped
04:25
Coast