SVT1
05:15
Fråga doktorn hälsa
06:15
"Palmemördaren"
07:15
Året var 1971
08:15
Hem till byn
09:15
Vinterstudion
LIVE
09:30
Alpint: Världscupen
LIVE
10:30
Vinterstudion
LIVE RERUN
11:00
Alpint: Världscupen
LIVE
12:00
Vinterstudion
LIVE RERUN
12:30
Alpint: Världscupen
LIVE
13:30
Vinterstudion
LIVE RERUN
14:00
Alpint: Världscupen
LIVE RERUN
14:30
Vinterstudion
LIVE RERUN
14:45
Skidskytte: Världscupen
LIVE
16:00
Vinterstudion
LIVE RERUN
16:30
Skön-hets-byrån
16:40
På spåret
17:40
Arkitekturens pärlor
17:50
Helgmålsringning
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Go'kväll
19:00
Sverige!
19:30
Rapport
LIVE
19:45
Sportnytt
LIVE
20:00
Stjärnorna på slottet
21:00
Standup sketch show
21:30
Hacksaw Ridge
23:45
Rapport
LIVE
23:50
The Promise
04:45
Sverige!
SVT2
09:00
Modern och dottern
09:30
Modern och dottern
10:00
Modern och dottern
10:30
Modern och dottern
11:00
Modern och dottern
11:30
Cirkus familj
12:00
Egenland - Finland är fantastiskt
12:30
Finland från ovan
13:00
Kulturveckan
13:30
Universitetets djursjukhus
13:55
Alpint: Världscupen
LIVE
15:00
Alltid Amber
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Vetenskapens värld
17:05
Naturens vilda singelpappor
17:55
Norge, 2020
18:15
Garbo, den gudomliga
19:00
Kulturstudion
19:05
Callas med egna ord
21:00
Kulturstudion
21:05
Jessye Norman, operalegend
21:45
Kulturstudion
21:50
Spirituals med Jessye Norman och Kathleen Battle
23:20
Kulturstudion
23:25
Utredningen
00:10
Under klubban
00:40
Krigsfotografen
01:45
Sportnytt
TV3 (SE)
05:00
How I Met Your Mother
05:30
How I Met Your Mother
06:00
Unga Mammor
06:30
Unga Mammor
07:00
The Nanny
07:30
The Nanny
08:00
The Nanny
08:35
The Nanny
09:05
The Nanny
09:40
How I Met Your Mother
10:10
Svenska Hollywoodfruar
11:20
Svenska Hollywoodfruar
12:30
Svenska Hollywoodfruar
13:35
Svenska Hollywoodfruar
14:40
How I Met Your Mother
15:10
How I Met Your Mother
15:40
How I Met Your Mother
16:15
Mrs. Doubtfire
18:50
Hope Springs
21:00
Couples Retreat
23:25
Logan
02:25
A Few Good Men
TV4
06:05
Dr Phil
07:00
Dr Phil
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
Talang
12:55
Renées brygga
14:00
Farmen
14:30
SHL: Hockeylördag
LIVE
17:55
Keno
18:00
V75 Direkt
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:30
Postkodmiljonären
19:55
Lotto, joker och drömvinsten
20:00
Fångarna på fortet
21:30
Morden i Sandhamn
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:15
Morden i Sandhamn
23:35
2 Fast 2 Furious
01:50
Alone in Berlin
03:55
En plats i solen: Vintersol
Kanal 5 (SE)
05:35
Cake Boss
06:00
Över Atlanten - sign language
06:40
SOS Sverige
07:30
SOS Sverige
08:25
Vägens hjältar
09:25
Vägens hjältar
10:25
Wahlgrens värld
11:25
Wahlgrens värld
12:25
Wahlgrens värld
13:25
Cake Boss: Next Great Baker
14:25
Cake Boss: Next Great Baker
15:25
Cake Boss: Next Great Baker
16:50
Storks
18:40
E.T. the Extra Terrestrial
21:00
Ocean's Eleven
23:25
Geostorm
01:40
Law & Order: Special Victims Unit
02:40
Law & Order: Special Victims Unit
03:35
Law & Order: Special Victims Unit
04:30
Law & Order: Special Victims Unit
TV6 (SE)
05:05
Man Seeking Woman
05:35
Man Seeking Woman
06:00
The Simpsons
06:30
The Simpsons
07:00
The Simpsons
07:30
Just Shoot Me!
08:00
Just Shoot Me!
08:30
Superstore
09:00
Buffy the Vampire Slayer
10:00
Buffy the Vampire Slayer
11:00
Buffy the Vampire Slayer
12:00
Frusna vägar
13:00
Frusna vägar
14:00
Jay Leno's Garage
15:00
The Amazing Race
16:00
Pawn Stars
16:30
Pawn Stars
17:00
Brooklyn Nine-Nine
17:30
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
18:00
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
19:30
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
20:30
IHF World Men's Handball Championship
LIVE
22:00
IHF World Men's Handball Championship Studio
LIVE
22:45
Looper
01:10
Identity Thief
03:20
Seinfeld
03:55
Seinfeld
04:25
Family Guy
04:55
The Amazing Race
Sjuan
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
06:00
One Born Every Minute
07:00
Det okända
08:00
Husjägarna
09:00
Husjägarna
10:00
Dogs Behaving Badly
11:00
Chokladens underbara värld
12:00
Världens bästa veterinär
12:55
På BB med Emma Willis
14:00
Ambulansen
14:55
Husakuten
15:55
Mord och inga visor
16:55
Mord och inga visor
17:55
Mord och inga visor
18:55
Hudson & Rex
19:55
Poirot
21:00
Pearl Harbor
00:45
Silence
04:00
Mordoffrens revansch
TV8 (SE)
05:35
Idas Fristelser
06:00
Big House, Little House
07:05
Big House, Little House
08:10
Jamie Cooks Italy
09:15
Jamie Cooks Italy
10:20
Million Dollar Listing Los Angeles
11:20
Million Dollar Listing Los Angeles
12:20
Million Dollar Listing Los Angeles
13:20
Million Dollar Listing Los Angeles
14:20
Million Dollar Listing Los Angeles
15:20
Million Dollar Listing Los Angeles
16:30
Dragon's Den
17:55
Jamie's Ultimate Veg
19:00
My Greates Dishes
19:30
My Greates Dishes
20:00
Midsomer Murders
22:00
Midsomer Murders
00:00
As Good As It Gets
03:00
The Iron Lady
Kanal 9
05:35
How Do They Do It?
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Diners, Drive-ins and Dives
06:40
Diners, Drive-ins and Dives
07:00
Wheeler Dealers season 14b
07:50
Ski Classics Cross Country Skiing 2021
LIVE
11:40
Fast N' Loud
12:35
Salvage Hunters
13:30
Wheeler Dealers season 14b
14:25
Ullared
15:20
Highway Cops
15:45
Highway Cops
16:10
Diners, Drive-ins and Dives
16:35
Top Gear
17:50
Property Brothers
18:55
Ullared
19:50
Highway Cops
20:25
Highway Cops
20:55
Chaos Caught on Camera
21:30
Chaos Caught on Camera
22:00
John Q
00:15
Top Gear
01:30
Highway Cops
02:00
Highway Cops
02:30
Walking Dead, The
03:30
Alaska: The Last Frontier
04:30
Mysteries at the Museum
TV10 (SE)
05:00
The Gadget Show
05:35
The Gadget Show
06:00
Carnival Eats
06:30
Carnival Eats
07:00
Carnival Eats
07:30
Carnival Eats
07:55
Mega Breakdown
09:00
Aussie Gold Hunters
10:00
Aussie Gold Hunters
11:00
Pawn Stars
11:25
European Speed Skating Championships
LIVE
17:40
Pawn Stars
18:05
Supercar Megabuild
19:00
Supercar Megabuild
20:00
Supercar Megabuild
21:00
Real Prison Breaks
22:00
Real Prison Breaks
23:05
Nazi Megastructures
00:05
The Curse of Oak Island
01:00
The Curse of Oak Island
01:55
Real Prison Breaks
03:00
Real Prison Breaks
04:05
Carnival Eats
04:30
Carnival Eats
Kanal 11 (SE)
05:15
Hawaii Life
05:35
Hawaii Life
06:00
90 Day Fiance: Before the 90 Days
06:45
Hawaii Life
07:05
Hawaii Life
07:25
90 Days to Wed
08:20
Caribbean Life
08:45
Caribbean Life
09:10
De unge mödre
10:05
House Hunters
10:30
House Hunters
10:55
Long Island Medium
11:20
My Lottery Dream Home
11:45
My Lottery Dream Home
12:10
My Lottery Dream Home
12:40
Long Island Medium
13:05
Long Island Medium
13:35
First Time Flippers
14:00
First Time Flippers
14:20
First Time Flippers
14:45
First Time Flippers
15:10
Flip or Flop
15:40
Flip or Flop
16:05
Flip or Flop
16:35
Flip or Flop
17:00
Flip or Flop
17:30
Flip or Flop
18:00
Flip or Flop
18:30
Flip or Flop
19:00
Flip or Flop
19:30
Flip or Flop
20:00
Thomas Markle: My Story
21:35
Going In Style
02:25
Nightmare Next Door
03:30
Blood Relatives
04:25
House Hunters
04:55
House Hunters
TV12
05:05
The 100
06:00
The 100
07:00
Nightmare Tenants, Slum Landlords
08:00
Akuten 24/7
09:00
Akuten 24/7
10:00
World´s Greatest Warships
11:00
Gränsbevakarna Kanada
11:30
Gränsbevakarna Kanada
12:00
SOS – Nattens hjältar
12:55
Kronofogden knackar på
13:55
Mordutredarna
14:30
V75 Direkt med V4
LIVE
16:00
V75 Direkt
LIVE
18:00
All New Traffic Cops
19:00
Heathrow
20:00
Dödligt väder
21:00
Halvvägs till himlen
21:30
America's Funniest Home Videos
22:00
America's Funniest Home Videos
22:30
America's Funniest Home Videos
23:00
Dr. No
01:15
A Bigger Splash
03:55
Cheaters
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:07
Freestyle: Världscupen i Kreischberg
06:00
Alpint: Världscupen i Madonna di Campiglio
07:01
Alpint: Världscupen i Madonna di Campiglio
07:57
Rodel: Världscupen i Sigulda
08:54
Rodel: Världscupen i Sigulda
09:53
Nordisk kombination: Världscupen i Val di Fiemme
LIVE
10:53
Alpint: Världscupen i Maribor
LIVE
11:59
Freestyle: Världscupen i Stubai
12:55
Skidskytte: Världscupen i Oberhof
14:03
Alpint: Världscupen i Maribor
LIVE
15:00
Skidskytte: Världscupen i Oberhof
LIVE
16:03
Backhoppning: Världscupen i Zakopane
LIVE
18:18
Nordisk kombination: Världscupen i Val di Fiemme
18:44
Nordisk kombination: Världscupen i Ruka
19:48
Snooker: London Masters
LIVE
23:29
Nordisk kombination: Världscupen i Ruka
00:01
Cykel: World Tour - Vuelta a España
00:58
Eurosport News
01:02
Mountainbike: EM
02:00
Skidskytte: Världscupen i Oberhof
02:28
Skidskytte: Världscupen i Oberhof
03:38
Alpint: Världscupen i St Anton
04:44
Backhoppning: Världscupen i Titisee Neustadt
Eurosport 2 (SE)
06:00
Offroadrally
06:28
Offroadrally
06:57
Snooker: World Grand Prix
08:25
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
09:08
Rodel: Världscupen i Oberhof
LIVE
10:20
Sport: WATTS
10:43
Rodel: Världscupen i Oberhof
LIVE
11:55
Nordisk kombination: Världscupen i Ruka
12:27
Backhoppning: Världscupen i Wisla
13:21
Offroadrally
14:03
Snooker: London Masters
LIVE
17:33
Freestyle: Världscupen i Jaroslavl
LIVE
18:38
Rodel: Världscupen i Oberhof
19:07
Skidskytte: Världscupen i Oberhof
20:05
Skidskytte: Världscupen i Oberhof
21:02
Snowboard: Världscupen
21:58
Alpint: Världscupen i Flachau
22:57
Eurosport News
23:00
Eurosport News
23:04
Alpint: Världscupen i Flachau
00:02
Offroadrally
00:36
Offroadrally
01:06
Alpint: Världscupen i St Anton
02:03
Eurosport News
02:07
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
03:03
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
03:49
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
04:18
Snooker: World Grand Prix
Discovery Channel (SE)
05:00
How It's Made
05:30
How It's Made
06:00
Richard Hammond's Big
07:00
Salvage Hunters
08:00
Salvage Hunters
09:00
Fast N' Loud
10:00
Fast N' Loud
11:00
Homestead Rescue
12:00
Homestead Rescue
13:00
Homestead Rescue
14:00
Homestead Rescue
15:00
Homestead Rescue
16:00
The Dino Hunters
17:00
The Dino Hunters
18:00
Wheeler Dealers
19:00
Wheeler Dealers
20:00
Jeremy Wade's Dark Waters
21:00
Gold Rush
22:00
Alaska: The Last Frontier
23:00
Wheeler Dealers
00:00
Overhaulin'
01:00
Fast N' Loud
02:00
Fast N' Loud
03:00
Moonshiners
04:00
Overhaulin'
Discovery Science (SE)
05:12
How It's Made
05:36
How It's Made
06:00
How Do They Do It?
06:24
How It's Made
06:48
How It's Made
07:12
How It's Made
07:36
How It's Made
08:00
How It's Made
08:24
How It's Made
08:48
How It's Made
09:12
How It's Made
09:36
How Do They Do It?
10:00
How Do They Do It?
10:24
Blowing Up History
11:12
Incredible Engineering Blunders: Fixed
12:00
Incredible Engineering Blunders: Fixed
12:50
Incredible Engineering Blunders: Fixed
13:38
World's Top 5
14:26
World's Top 5
15:14
Man v the Universe
16:02
Contact
16:50
Contact
17:40
Contact
18:30
How the Universe Works
20:10
Alien Highway
21:00
Curse of the Bermuda Triangle
21:50
NASA's Unexplained Files
22:40
NASA's Unexplained Files
23:30
Mythbusters
00:20
You Have Been Warned
01:10
You Have Been Warned
02:00
The Explosion Show
02:48
The Explosion Show
03:36
How Do They Do It?
04:00
How Do They Do It?
04:24
How Do They Do It?
04:48
How Do They Do It?
BBC Brit (SE)
05:10
The Graham Norton Show
06:00
Pointless
06:45
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
07:35
The Graham Norton Show
08:25
QI
08:55
Pointless
09:40
The Graham Norton Show
10:30
QI
11:00
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
11:50
Louis Theroux's Weird Weekends
12:40
QI
13:10
The Graham Norton Show
13:55
QI
14:25
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
15:15
Louis Theroux's Weird Weekends
16:05
QI
16:35
The Graham Norton Show
17:25
Pointless
18:10
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Louis Theroux: By Reason of Insanity
20:55
The Graham Norton Show
21:45
8 Out of 10 Cats
22:25
Louis Theroux: Surviving America's Most Hated Family
23:20
The Trump Show
00:10
Michael McIntyre's Big Show
01:05
8 Out of 10 Cats
01:45
The Graham Norton Show
02:35
Louis Theroux: Surviving America's Most Hated Family
03:25
Live at the Apollo: Compilations
03:55
8 Out of 10 Cats
04:35
Louis Theroux: Surviving America's Most Hated Family
C More Stars (SE)
06:15
Planet Action
06:40
Deux Moi
08:30
Sliding Doors
10:05
Adaptation
12:00
Mortal Engines
14:05
The Current War
15:50
Star File (Long)
16:00
Harry Potter and the Goblet of Fire
18:35
Astérix: Le Secret de la Potion Magique
20:00
Hustlers
21:50
Banana Split
23:15
Gisaengchung
01:25
Krudttønden
03:10
Mary
04:30
Mon chien Stupide
C More First (SE)
06:10
We Intend to Cause Havoc
07:40
Holy Lands
09:20
Harry Potter and the Half-Blood Prince
11:50
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
13:20
Smallfoot
14:55
Operasjon Mumie
16:10
En komikers uppväxt
17:40
Tills Frank skiljer oss åt
19:20
Capital in the Twenty-First Century
21:00
The Informer
22:50
Encounter
00:20
Beck - Döden i Samarra (41)
01:55
Ma
03:35
Dernier Amour
Viasat Film Premiere (SE)
05:00
The Peanut Butter Falcon
07:00
Patsy & Loretta
09:00
Brian Banks
11:00
Judy
13:00
Booksmart
15:00
Ordinary Love
17:00
A Beautiful Day In The Neighborhood
19:00
The Peanut Butter Falcon
21:00
Endings, Beginnings
23:00
The Art of Self-Defense
01:00
Underwater
03:00
Endings, Beginnings
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:25
Joanna Lumley's Unseen Adventures
06:15
The World's Deadliest Weather
07:00
Coast
07:50
Ben Fogle: Return to the Wild
08:35
Ben Fogle: Return to the Wild
09:20
The World's Deadliest Weather
10:10
The World's Deadliest Weather
11:00
The World's Deadliest Weather
11:50
Secrets of the Superfactories
12:35
Ben Fogle: Return to the Wild
13:20
Ben Fogle: Return to the Wild
14:05
World's Most Scenic Railway Journeys
14:50
Seven Worlds, One Planet
15:40
The World's Deadliest Weather
16:30
The Great Intelligence Test
17:25
World's Most Scenic Railway Journeys
18:10
Seven Worlds, One Planet
19:00
The World's Deadliest Weather
19:50
Secrets of the Superfactories
20:35
Ben Fogle: Return to the Wild
21:25
World's Most Scenic Railway Journeys
22:10
Seven Worlds, One Planet
23:00
The World's Deadliest Weather
23:45
The Great Intelligence Test
00:40
Secrets of the Superfactories
01:25
Ben Fogle: Return to the Wild
02:15
World's Most Scenic Railway Journeys
03:00
Seven Worlds, One Planet
03:50
The World's Deadliest Weather
04:40
Ben Fogle: Return to the Wild

Welcome

to a new version - fresh from the garden.

See the changes