SVT1
05:15
Hundra procent bonde
06:00
Morgonstudion
LIVE
06:17
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
06:21
Morgonstudion
LIVE
06:30
Rapport
LIVE
06:35
Morgonstudion
LIVE
06:45
Väder
LIVE
06:46
Morgonstudion
LIVE
07:00
Rapport
LIVE
07:05
Lokala nyheter
LIVE
07:08
Morgonstudion
LIVE
07:15
Väder
LIVE
07:16
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
07:20
Morgonstudion
LIVE
07:30
Rapport
LIVE
07:35
Lokala nyheter
LIVE
07:38
Morgonstudion
LIVE
07:45
Väder
LIVE
07:46
Morgonstudion
LIVE
08:00
Rapport
LIVE
08:05
Lokala nyheter
LIVE
08:08
Morgonstudion
LIVE
08:15
Väder
LIVE
08:16
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
08:20
Morgonstudion
LIVE
08:30
Rapport
LIVE
08:35
Lokala nyheter
LIVE
08:38
Morgonstudion
LIVE
08:45
Väder
LIVE
08:46
Morgonstudion
LIVE
09:00
Rapport
LIVE
09:05
Lokala Nyheter
LIVE
09:08
Morgonstudion
LIVE
09:10
Hemmagympa med Sofia
09:30
Rederiet
10:15
Året var 1971
11:15
"Palmemördaren"
12:15
Minnen
12:30
På spåret
13:30
Stjärnorna på slottet
14:30
Inför Idrottsgalan
14:35
Hundra procent bonde
15:20
Dansa min docka
16:45
McLeods döttrar
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Go'kväll
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Fråga doktorn hälsa
21:00
Från Hisingen till Casablanca
21:30
Tareq Taylors matresa
22:00
Sportnytt
LIVE
22:15
Lokala nyheter
LIVE
22:25
Rapport
LIVE
22:30
Undercover
23:30
Året var 1971
00:30
Radikal optimist
04:45
Sverige idag
SVT2
08:54
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Världens natur: Isbjörnsmammans kamp
17:10
Norge, 2020
17:15
Nyheter på lätt svenska
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
18:00
Alpint: Världscupen
LIVE
19:00
Under klubban
19:30
Modern och dottern
20:00
Världens historia
21:00
Aktuellt
LIVE
21:34
Kulturnyheterna
LIVE
21:41
Nyhetssammanfattning
LIVE
21:45
Corona special
LIVE
22:00
Norge, 2018
22:50
Krigsfotografen
23:50
Alberto Giacometti av Stanley Tucci
00:40
Norge, 2019
01:05
Cirkus familj
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:00
Bones
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
08:00
Undercover Boss US
09:00
Unforgettable
10:00
Unforgettable
11:00
Bones
12:00
Undercover Boss US
13:00
Parneviks
14:00
Parneviks
15:00
Svenska Hollywoodfruar
16:00
Million Dollar Listing New York
17:00
The Real Housewives of Orange County
18:00
Lyxfällan
19:00
Lyckoviken
20:00
Lyxfällan
21:00
Svenska fall
22:00
NCIS
23:00
NCIS
00:00
NCIS: Los Angeles
00:55
The Good Fight
02:05
How I Met Your Mother
02:35
How I Met Your Mother
03:00
Paradise Hotel Sverige
04:00
The Good Fight
TV4
05:05
Home and Away
05:35
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:00
Malou efter tio
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
15:00
En plats i solen: Vintersol
16:00
En plats i solen: Vintersol
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Farmen
20:00
Mandelmanns gård
21:00
Landskampen
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:30
Ekonominyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
CSI
00:00
Gangs of London
01:00
Hawaii 5-0
01:55
Elementary
02:50
En plats i solen: Vintersol
03:50
En plats i solen: Vintersol
Kanal 5 (SE)
05:35
Cake Boss
06:00
Cake Boss
06:20
Grey's Anatomy
07:10
Sofias änglar
08:00
Vägens hjältar
09:00
Cake Boss: Next Great Baker
10:00
Sofias änglar
11:00
Grey's Anatomy
12:00
Wahlgrens värld
13:00
Ullared
14:00
Big Bang Theory, The
14:30
Big Bang Theory, The
15:00
Tunnelbanan
16:00
Wahlgrens värld
17:00
Big Bang Theory, The
17:30
Big Bang Theory, The
18:00
Vägens hjältar
19:00
Sully
21:00
Phantom Thread
23:45
Highway Cops
00:15
Highway Cops
00:50
Law & Order: Special Victims Unit
01:50
SOS Sverige
02:45
Wahlgrens värld
04:30
Vägens hjältar
TV6 (SE)
05:00
Family Guy
05:30
Family Guy
06:00
Just Shoot Me!
06:30
Married...with Children
07:00
Married...with Children
07:30
The Simpsons
08:00
The Simpsons
08:30
How I Met Your Mother
09:00
How I Met Your Mother
09:30
Man With a Plan
10:00
Man With a Plan
10:30
Just Shoot Me!
11:00
My Name Is Earl
11:30
My Name Is Earl
12:00
Buffy the Vampire Slayer
13:00
Sin City Motors
14:00
Sin City Motors
15:00
Lethal Weapon
16:00
Lethal Weapon
17:00
Seinfeld
17:30
Seinfeld
18:00
How I Met Your Mother
18:30
How I Met Your Mother
19:00
The Simpsons
19:30
The Simpsons
20:00
Seinfeld
20:30
Seinfeld
21:00
Here Comes the Boom
23:10
The X-Files
00:15
Family Guy
00:45
Family Guy
01:15
American Dad
01:45
American Dad
02:15
Salem
03:15
Man Seeking Woman
03:45
American Dad
04:15
American Dad
04:50
Family Guy
Sjuan
05:05
Judge Judy
05:30
Judge Judy
06:00
Mannen som talar med hundar
07:00
Cruising with Jane McDonald
08:00
Husjägarna - Danmark
09:00
A Place in the Sun: Home or Away
10:00
Lilla huset på prärien
11:00
Mannen som talar med hundar
12:05
Dr Phil
13:00
Agatha Raisin
14:00
Mord och inga visor
15:00
Diagnosis Murder
16:00
Det okända
17:00
Husjägarna - Danmark
18:00
A Place in the Sun: Home or Away
19:00
Cruising with Jane McDonald
20:00
Hudson & Rex
21:00
På BB med Emma Willis
22:00
Maria Wern
23:00
Agatha Christie's Marple
01:00
Iskalla mördare, heta offer
02:00
Diagnosis Murder
03:00
Det okända
04:00
Blood
TV8 (SE)
05:00
NCIS
06:00
The Great Interior Design Challenge
07:25
Buying and Selling
08:25
Antiques Road Trip
09:25
Escape to the Country
10:25
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
11:30
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
12:35
MasterChef UK
14:00
Jamie's 15 Minute Meals
14:35
Call The Midwife
15:45
Midsomer Murders
18:00
Antiques Road Trip
19:00
Escape to the Country
20:00
NCIS
21:00
DCI Banks
23:00
Doc Martin
00:05
Call The Midwife
01:10
Dragons' Den
02:35
Escape to the Country
03:45
Escape to the Country
04:50
NCIS
Kanal 9
05:10
Gold Rush
06:00
Fast N' Loud
06:45
Diners, Drive-ins and Dives
07:05
Diners, Drive-ins and Dives
07:25
Wheeler Dealers season 14a
08:20
Fast N' Loud
09:20
Gold Rush
10:20
Expedition Unknown
11:10
Wheeler Dealers season 14a
12:10
Böda Camping
13:05
Salvage Hunters
14:00
Wheeler Dealers season 14a
14:55
Ullared
15:50
Border Security
16:20
Border Security
16:45
Top Gear
17:55
Böda Camping
18:55
Ullared
19:55
Border Security
20:30
Border Security
21:00
Property Brothers
22:00
Chaos Caught on Camera
22:45
Chaos Caught on Camera
23:15
Criminal Minds
00:10
Top Gear
01:25
Border Security
01:55
Border Security
02:30
Walking Dead, The
03:45
Alaska: The Last Frontier
04:45
Mysteries at the Museum
TV10 (SE)
05:00
The Gadget Show
05:30
The Gadget Show
06:00
Science of Stupid
06:30
MythBusters
07:40
MythBusters
08:50
Highway Patrol
09:20
Highway Patrol
09:50
Highway Patrol
10:20
Highway Patrol
10:55
Highway Thru Hell
11:55
Highway Thru Hell
13:00
Swamp People
14:00
Swamp People
15:00
Pawn Stars
15:30
Pawn Stars
16:00
Storage Wars
16:30
Storage Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
19:00
American Pickers
20:00
Aussie Gold Hunters
21:00
Pawn Stars
21:30
Pawn Stars
22:00
The Curse of Oak Island
23:00
Banged Up Abroad
00:00
Las Vegas Jailhouse
00:30
Las Vegas Jailhouse
01:00
Wings of War
02:00
Wings of War
03:00
Banged Up Abroad
04:00
Las Vegas Jailhouse
04:35
Las Vegas Jailhouse
Kanal 11 (SE)
05:05
Long Island Medium
06:00
90 Day Fiance: Before the 90 Days
06:40
Hawaii Life
07:05
Hawaii Life
07:25
90 Days to Wed
08:20
Caribbean Life
08:50
Caribbean Life
09:15
De unge mödre
10:10
House Hunters
10:35
House Hunters
11:00
Long Island Medium
11:30
My Lottery Dream Home
11:55
My Lottery Dream Home
12:20
Fødeavdelingen Norge
13:20
First Time Flippers
13:45
First Time Flippers
14:10
Flip or Flop
14:35
Flip or Flop
15:00
My Lottery Dream Home
15:30
My Lottery Dream Home
15:55
My 600-lb Life
16:55
Fødeavdelingen Norge
17:55
Flip or Flop
18:25
Flip or Flop
18:55
My 600-lb Life
20:00
The Bad Skin Clinic
21:00
Body Bizarre
22:05
Evil Lives Here
23:05
The Bad Skin Clinic
00:05
Perfect Murder, The
01:10
Nightmare Next Door
02:05
Blood Relatives
03:00
House Hunters
03:30
House Hunters
04:00
Caribbean Life
04:25
Caribbean Life
04:55
Long Island Medium
TV12
05:00
Gotham
05:55
Booze Patrol
06:30
Polis på plats
07:00
Polis på plats
07:30
Polis på plats
08:00
Police Interceptors
09:00
Police Interceptors
10:00
Cheaters
11:00
Polis på plats
11:30
Polis på plats
12:00
Polis på plats
12:30
Booze Patrol
13:00
Kronofogden knackar på
14:00
Gränsbevakarna Kanada
14:30
Gränsbevakarna Kanada
15:00
Mordutredarna
15:30
Mordutredarna
16:00
Police Interceptors
17:00
Police Interceptors
18:00
Gränsbevakarna Kanada
18:30
Gränsbevakarna Kanada
19:00
Kronofogden knackar på
20:00
America's Funniest Home Videos
20:30
America's Funniest Home Videos
21:00
Teknikens under
22:00
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
01:00
SOS – Nattens hjältar
02:00
Walk Among the Tombstones, A
04:20
Mordutredarna
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
06:00
Cykel: Pro Series
06:47
Tennis: Australian Open
07:33
Cykel: World Tour - Vuelta a España
08:30
Freestyle: Världscupen i Kreischberg
09:24
Tennis: ATP Uncovered
09:57
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
10:32
Tennis: Australian Open
11:50
Snooker: London Masters
13:12
Tennis: ATP Uncovered
13:45
Snooker: London Masters
LIVE
17:26
Touring Car: Världscupen
17:58
Tennis: Franska mästerskapen
19:02
Offroadrally
19:45
Snooker: London Masters
LIVE
23:30
Eurosport News
23:34
Offroadrally
00:03
Rodel: Världscupen i Königssee
00:57
Rodel: Världscupen i Königssee
01:54
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
02:29
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
03:21
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
04:06
Alpint: Världscupen i Zagreb
04:54
Alpint: Världscupen i Zagreb
Eurosport 2 (SE)
06:00
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
06:55
Offroadrally
07:27
Offroadrally
08:00
Motocross: VM i Limburg
09:01
Snooker: World Grand Prix
10:56
Rodel: Världscupen i Königssee
11:50
Rodel: Världscupen i Königssee
12:47
Offroadrally
13:18
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
13:54
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
14:29
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
15:03
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
15:52
Alpint: Världscupen i Zagreb
16:50
Alpint: Världscupen i Zagreb
17:50
Alpint: Världscupen i Flachau
LIVE
19:00
Snowboard: Världscupen
LIVE
19:58
Electric Touring Car: Världscupen
20:35
Alpint: Världscupen i Flachau
LIVE
21:43
Eurosport News
21:49
Touring Car: Världscupen
22:46
Eurosport News
22:49
Freestyle: Världscupen i Val Thorens
23:46
Offroadrally
00:21
Offroadrally
00:55
Eurosport News
00:59
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Val di Fiemme
01:52
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
03:08
Snooker: Home Nations Series - Scottish Open i Glasgow, Storbritannien
04:18
Snooker: World Grand Prix
Discovery Channel (SE)
06:00
Treehouse Masters
07:00
Mighty Ships
08:00
How It's Made
08:30
How It's Made
09:00
Chasing Classic Cars
10:00
Bad Chad Customs
11:00
Deadliest Catch
12:00
Gold Rush
13:00
Gold Rush
14:00
Railroad Alaska
15:00
How It's Made
15:30
How It's Made
16:00
Salvage Hunters - Best Buys
17:00
Salvage Hunters
18:00
Chasing Classic Cars
19:00
Chasing Classic Cars
20:00
Gold Rush
21:00
Gold Rush
22:00
Alaska: The Last Frontier
23:00
Railroad Alaska
00:00
Naked And Afraid
01:00
Gold Rush
02:00
Alaska: The Last Frontier
03:00
Moonshiners
04:00
Bad Chad Customs
Discovery Science (SE)
06:00
How It's Made
06:24
How It's Made
06:48
How It's Made
07:12
How It's Made
07:36
How It's Made
08:00
How Do They Do It?
08:24
Morgan Freeman's Through The Wormhole
09:12
Morgan Freeman's Through The Wormhole
10:00
Abandoned Engineering
10:48
Abandoned Engineering
11:36
How Do They Do It?
12:00
How Do They Do It?
12:24
How Do They Do It?
12:50
How the Universe Works
14:26
What Could Possibly Go Wrong?
15:14
Abandoned Engineering
16:02
Abandoned Engineering
16:50
Morgan Freeman's Through The Wormhole
17:40
Morgan Freeman's Through The Wormhole
18:30
How Do They Do It?
18:55
How Do They Do It?
19:20
How Do They Do It?
19:45
How Do They Do It?
20:10
How Do They Do It?
20:35
How Do They Do It?
21:00
Mythbusters
21:50
Mythbusters
22:40
Invent It Rich
23:30
Morgan Freeman's Through The Wormhole
00:20
Morgan Freeman's Through The Wormhole
01:10
What Could Possibly Go Wrong?
02:00
What Could Possibly Go Wrong?
02:48
Mythbusters
03:36
How Do They Do It?
04:00
How Do They Do It?
04:24
How Do They Do It?
04:48
How Do They Do It?
BBC Brit (SE)
05:10
The Graham Norton Show
06:00
Top Gear: The Races
06:50
Pointless
07:35
The Graham Norton Show
08:25
Top Gear: The Perfect Road Trip
09:50
Top Gear: The Races
10:40
The Graham Norton Show
11:30
QI
12:00
QI
12:30
Pointless
13:15
Top Gear: The Races
14:10
The Graham Norton Show
15:00
Top Gear: The Perfect Road Trip
16:25
QI
16:55
QI
17:25
Pointless
18:10
The Graham Norton Show
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
QI
21:15
Live at the Apollo
22:00
QI
22:30
The Graham Norton Show
23:20
Top Gear: The Perfect Road Trip
00:45
8 Out of 10 Cats
01:25
Live at the Apollo
02:10
The Graham Norton Show
03:00
Top Gear: The Perfect Road Trip
04:25
Live at the Apollo
C More Stars (SE)
05:50
Star File (Long)
06:05
Miss You Already
07:55
Material Girls
09:30
Bridesmaids
11:30
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
13:55
Three Identical Strangers
15:30
Astérix: Le Secret de la Potion Magique
16:55
Drømmebyggerne
18:20
Barnyard
19:45
Star File (Long)
20:00
A Star Is Born
22:15
Mary
23:40
Encounter
01:10
Hotel Mumbai
03:10
Chanson douce
04:50
After the Wedding
C More First (SE)
05:15
Star File (Long)
05:30
Klassentreffen 1.0
07:35
Dumplin'
09:25
Harry Potter and the Chamber of Secrets
12:00
Little
13:45
Dem Horizont so nah
15:40
Another Mother's Son
17:20
The Current War
19:05
The Mule
21:00
The Baker and the Beauty
21:45
The Baker and the Beauty
22:25
438 dagar
00:25
Mary Queen of Scots
02:25
Krudttønden
04:10
Familien Jul
Viasat Film Premiere (SE)
05:00
The Best of Enemies
07:15
Valhalla
09:00
A Dog's Journey
11:00
Alita: Battle Angel
13:00
Mugge & vejfesten
15:00
Pain and Glory
17:00
Miss Bala
18:50
The Best of Enemies
21:00
The Professor and the Madman
23:05
Thicker Than Water
01:15
Don't Let Go
03:00
The Professor and the Madman
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:30
Ben Fogle: Return to the Wild
06:14
Secrets of the Superfactories
07:00
Coast
07:50
Deadly 60
08:15
Frozen Planet: The Making Of
08:30
Ben Fogle: Return to the Wild
09:15
The Vikings Uncovered
10:05
Trust Me, I'm a Vet
11:00
Secrets of the Superfactories
11:45
The World's Deadliest Weather
12:35
Ben Fogle: Return to the Wild
13:20
Coast
14:10
Secrets of the Superfactories
14:55
The Vikings Uncovered
15:50
The World's Deadliest Weather
16:35
Ben Fogle: Return to the Wild
17:20
Trust Me, I'm a Vet
18:15
Secrets of the Superfactories
19:00
Coast
19:50
North America with Simon Reeve
20:40
Ben Fogle: Return to the Wild
21:25
Ben Fogle: Return to the Wild
22:10
Trust Me, I'm a Vet
23:05
The Great Intelligence Test
23:55
Joanna Lumley's Silk Road Adventure
00:45
Ben Fogle: Return to the Wild
01:30
Ben Fogle: Return to the Wild
02:15
Trust Me, I'm a Vet
03:05
The Great Intelligence Test
04:00
The Vikings Uncovered
04:50
Coast

Welcome

to a new version - fresh from the garden.

See the changes