SVT1
05:15
Landet runt årskrönika 2020
06:00
Morgonstudion
LIVE
06:17
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
06:21
Morgonstudion
LIVE
06:30
Rapport
LIVE
06:35
Morgonstudion
LIVE
06:45
Väder
LIVE
06:46
Morgonstudion
LIVE
07:00
Rapport
LIVE
07:05
Lokala nyheter
LIVE
07:08
Morgonstudion
LIVE
07:15
Väder
LIVE
07:16
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
07:20
Morgonstudion
LIVE
07:30
Rapport
LIVE
07:35
Lokala nyheter
LIVE
07:38
Morgonstudion
LIVE
07:45
Väder
LIVE
07:46
Morgonstudion
LIVE
08:00
Rapport
LIVE
08:05
Lokala nyheter
LIVE
08:08
Morgonstudion
LIVE
08:15
Väder
LIVE
08:16
Sportnytt i Morgonstudion
LIVE
08:20
Morgonstudion
LIVE
08:30
Rapport
LIVE
08:35
Lokala nyheter
LIVE
08:38
Morgonstudion
LIVE
08:45
Väder
LIVE
08:46
Morgonstudion
LIVE
09:00
Rapport
LIVE
09:05
Lokala Nyheter
LIVE
09:08
Morgonstudion
LIVE
09:10
Hemmagympa med Sofia
09:30
Rederiet
10:15
Landet runt årskrönika 2020
11:00
Sportspegeln
11:30
Inför Idrottsgalan
11:40
Ulf Lundell live på Cirkus
12:55
Darin - live från Globen
13:55
Dansbandstjejer
14:55
Sven Klangs kvintett
16:45
McLeods döttrar
17:30
Sverige idag
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:15
Kulturnyheterna
LIVE
18:28
Sportnytt
LIVE
18:33
Lokala nyheter
LIVE
18:45
Hundra procent bonde
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
"Palmemördaren"
21:00
Hundra procent bonde
21:45
Minnen
22:00
Sportnytt
LIVE
22:15
Lokala nyheter
LIVE
22:25
Rapport
LIVE
22:30
I mördarens spår 1973
23:15
Queen of the Desert
04:45
Sverige idag
SVT2
08:44
SVT Forum
LIVE
12:00
Rapport
LIVE
12:03
SVT Forum
LIVE RERUN
16:00
Rapport
LIVE
16:05
SVT Forum
LIVE RERUN
16:15
Gudstjänst
17:00
Norge, 2020
17:15
Nyheter på lätt svenska
17:20
Nyhetstecken
LIVE
17:30
Oddasat
LIVE
17:45
Uutiset
LIVE
18:00
Cirkus familj
18:30
Arvet efter Pompeji
19:25
Norge, 2020
19:30
Modern och dottern
20:00
Vetenskapens värld
21:00
Aktuellt
LIVE
21:34
Kulturnyheterna
LIVE
21:41
Nyhetssammanfattning
LIVE
21:45
Superungar
22:45
Universitetets djursjukhus
23:15
Finland från ovan
23:45
Egenland - Finland är fantastiskt
00:15
Arvet efter Pompeji
01:10
Herbert och Alice
01:45
Sportnytt
02:00
Nyhetstecken
TV3 (SE)
05:20
Unga Mammor
06:00
Extreme Makeover: Home Edition
07:00
Undercover Boss US
08:00
Undercover Boss US
09:00
Unforgettable
10:00
Unforgettable
11:00
Bones
12:00
Undercover Boss US
13:00
Parneviks
14:00
Parneviks
15:00
Svenska Hollywoodfruar
16:00
Million Dollar Listing New York
17:00
The Real Housewives of Orange County
18:00
Undercover Boss US
19:00
Lyckoviken
20:00
Lyxfällan
21:00
I huvudet på en mördare
22:00
NCIS
23:00
NCIS
00:00
NCIS: Los Angeles
01:00
The Good Fight
02:10
How I Met Your Mother
02:40
Paradise Hotel Sverige
03:50
The Good Fight
TV4
05:05
Home and Away
05:30
Köket
05:45
Nyhetsmorgon
LIVE
10:00
Malou efter tio
12:00
Emmerdale
12:30
Home and Away
13:00
Bytt är bytt
14:00
Dr Phil
14:55
En plats i solen: Vintersol
15:55
En plats i solen: Vintersol
17:00
Efter fem
LIVE
18:50
Keno
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:15
Sporten
LIVE
19:20
TV4Vädret
LIVE
19:30
Farmen
20:00
Tillsammans mot cancer 2021
LIVE
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:30
Ekonominyheterna
LIVE
22:40
Sporten
LIVE
22:55
TV4Vädret
LIVE
23:00
CSI
00:00
Gangs of London
01:05
Hawaii 5-0
02:00
Elementary
02:55
En plats i solen: Vintersol
03:55
En plats i solen: Vintersol
Kanal 5 (SE)
05:15
Välkommen till Köping - Sign language
06:00
Cake Boss
06:20
Grey's Anatomy
07:10
Cinderella Story, A
09:00
Cake Boss: Next Great Baker
10:00
Sofias änglar
11:00
Grey's Anatomy
12:00
Christmas Cookie Challenge
13:00
Ullared
14:00
Big Bang Theory, The
14:30
Big Bang Theory, The
15:00
Tunnelbanan
16:00
Wahlgrens värld
17:00
Big Bang Theory, The
17:30
Big Bang Theory, The
18:00
Vägens hjältar
19:00
Vegas Vacation
21:00
Geostorm
23:15
Highway Cops
23:50
Highway Cops
00:15
Law & Order: Special Victims Unit
01:15
SOS Sverige
02:10
Wahlgrens värld
03:05
Sofias änglar
04:00
Vägens hjältar
04:55
Över Atlanten - sign language
TV6 (SE)
06:00
Just Shoot Me!
06:30
Married...with Children
07:00
Married...with Children
07:30
The Simpsons
08:00
The Simpsons
08:30
The Amazing Race
09:30
Man With a Plan
10:00
Man With a Plan
10:30
Just Shoot Me!
11:00
My Name Is Earl
11:30
My Name Is Earl
12:00
Buffy the Vampire Slayer
13:00
Sin City Motors
14:00
Sin City Motors
15:00
Lethal Weapon
16:00
Lethal Weapon
17:00
Seinfeld
17:30
Seinfeld
18:00
How I Met Your Mother
18:30
How I Met Your Mother
19:00
The Simpsons
19:30
The Simpsons
20:00
Seinfeld
20:30
Seinfeld
21:00
Identity Thief
23:25
The X-Files
00:25
Family Guy
00:55
Family Guy
01:25
American Dad
01:55
American Dad
02:25
Salem
03:30
Man Seeking Woman
04:00
American Dad
04:30
American Dad
Sjuan
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
06:00
Mannen som talar med hundar
07:00
Cruising with Jane McDonald
08:00
Husjägarna - Danmark
09:00
A Place in the Sun: Home or Away
10:00
Lilla huset på prärien
11:30
Judge Judy
12:00
Dr Phil
13:00
Agatha Raisin
14:00
Mord och inga visor
15:00
Diagnosis Murder
16:00
Det okända
17:00
Husjägarna - Danmark
18:00
A Place in the Sun: Home or Away
19:00
Cruising with Jane McDonald
20:00
Världens bästa veterinär
21:00
Ett lik i trädgården
22:00
Maria Wern
23:00
Ett fall för Frost
01:10
Iskalla mördare, heta offer
02:05
Diagnosis Murder
03:05
Det okända
04:05
Blood
TV8 (SE)
05:00
NCIS
06:00
The Great Interior Design Challenge
07:25
Buying and Selling
08:25
Antiques Road Trip
09:25
Escape to the Country
10:25
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
11:30
Jamie & Jimmy's Food Fight Club
12:35
MasterChef UK
13:50
MasterChef UK
14:35
Call The Midwife
15:50
Midsomer Murders
18:00
Antiques Road Trip
19:00
Escape to the Country
20:00
NCIS
21:00
Fathers & Daughters
23:30
Doc Martin
00:35
Call The Midwife
01:45
Dragons' Den
03:00
Escape to the Country
04:00
Escape to the Country
Kanal 9
05:10
Gold Rush
06:00
Fast N' Loud
06:45
Diners, Drive-ins and Dives
07:10
Diners, Drive-ins and Dives
07:35
Wheeler Dealers season 14a
08:30
Fast N' Loud
09:30
Gold Rush
10:30
Expedition Unknown
11:25
Wheeler Dealers season 14a
12:20
Böda Camping
13:15
Salvage Hunters
14:10
Wheeler Dealers season 14a
15:05
Ullared
16:00
Highway Cops
16:25
Highway Cops
16:50
Salvage Hunters
17:55
Böda Camping
18:55
Ullared
19:55
Border Security
20:25
Border Security
21:00
Property Brothers
22:00
Chaos Caught on Camera
22:35
Chaos Caught on Camera
23:10
Criminal Minds
00:10
Top Gear
01:15
Border Security
01:45
Border Security
02:20
Walking Dead, The
03:15
Alaska: The Last Frontier
04:15
Mysteries at the Museum
TV10 (SE)
05:25
Carnival Eats
06:00
Science of Stupid
06:30
MythBusters
07:40
MythBusters
08:50
Highway Patrol
09:20
Highway Patrol
09:50
Highway Patrol
10:20
Highway Patrol
10:55
Highway Thru Hell
11:55
Highway Thru Hell
13:00
Swamp People
14:00
Swamp People
15:00
Pawn Stars
15:30
Pawn Stars
16:00
Storage Wars
16:30
Storage Wars
17:00
Storage Wars
17:30
Storage Wars
18:00
American Pickers
19:00
American Pickers
20:00
Aussie Gold Hunters
21:00
Pawn Stars
21:30
Pawn Stars
22:00
The Curse of Oak Island
23:00
Banged Up Abroad
00:00
Las Vegas Jailhouse
00:30
Las Vegas Jailhouse
01:00
Wings of War
02:00
Wings of War
03:00
Banged Up Abroad
04:00
Las Vegas Jailhouse
04:30
Las Vegas Jailhouse
Kanal 11 (SE)
05:35
House Hunters
06:00
90 Day Fiance: Before the 90 Days
06:45
Hawaii Life
07:05
90 Days to Wed
07:55
Caribbean Life
08:20
Caribbean Life
08:50
De unge mödre
09:45
House Hunters
10:15
House Hunters
10:40
Long Island Medium
11:35
My Lottery Dream Home
12:00
My Lottery Dream Home
12:25
Fødeavdelingen Norge
13:25
First Time Flippers
13:50
First Time Flippers
14:10
Flip or Flop
14:40
Flip or Flop
15:05
My Lottery Dream Home
15:30
My Lottery Dream Home
16:00
100 Day Dream Home
16:55
Fødeavdelingen Norge
17:55
Flip or Flop
18:30
Flip or Flop
19:00
My 600-lb Life
20:00
The Bad Skin Clinic
21:00
Body Bizarre
22:05
Evil Lives Here
23:10
The Bad Skin Clinic
00:10
Perfect Murder, The
01:15
Nightmare Next Door
02:10
Blood Relatives
03:05
House Hunters
03:35
House Hunters
04:05
Caribbean Life
04:35
Caribbean Life
TV12
05:05
Gotham
06:00
Mordutredarna
06:30
Mordutredarna
07:00
Polis på plats
07:30
Polis på plats
08:00
Police Interceptors
09:00
Police Interceptors
10:00
Cheaters
11:00
Polis på plats
11:30
Polis på plats
12:00
Polis på plats
12:30
Booze Patrol
13:00
Kronofogden knackar på
14:00
Gränsbevakarna Kanada
14:30
Gränsbevakarna Kanada
15:00
Mordutredarna
15:30
Mordutredarna
16:00
Police Interceptors
17:00
Police Interceptors
18:00
Gränsbevakarna Kanada
18:30
Gränsbevakarna Kanada
19:00
Kronofogden knackar på
20:00
Magiska blåsningar
20:30
Magiska blåsningar
21:00
Hamilton
22:00
Yrrol
23:55
America's Funniest Home Videos
00:25
America's Funniest Home Videos
00:55
SOS – Nattens hjältar
01:55
Jack
04:25
Mordutredarna
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:20
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
06:00
Cykel: Pro Series
07:00
Bordtennis: World Cup
08:53
Tennis: Franska mästerskapen
10:54
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Rom
12:52
Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Paris
13:45
Snooker: London Masters
LIVE
17:05
Touring Car: Världscupen
18:05
Cykel: World Tour - Vuelta a España
19:00
Futsal
LIVE
20:50
Snooker: London Masters
LIVE
23:30
Eurosport News
23:35
Offroadrally
00:03
Rodel: Världscupen i Königssee
00:57
Rodel: Världscupen i Königssee
01:57
Bilracing: Endurance-VM - Le Mans 24-timmars
03:13
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
04:02
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
04:54
Backhoppning: Världscupen - Backhopparveckan i Bischofshofen
Eurosport 2 (SE)
06:00
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
07:02
Backhoppning: Världscupen - Backhopparveckan i Bischofshofen
07:59
Rodel: Världscupen i Sigulda
08:28
Rodel: Världscupen i Sigulda
09:15
Snooker: World Grand Prix
11:10
Rodel: Världscupen i Königssee
12:02
Rodel: Världscupen i Königssee
13:02
Offroadrally
13:32
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
14:08
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
14:42
Motorsport: Formel E
15:46
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
16:43
Längdåkning: Världscupen - Tour de Ski i Toblach
17:38
Backhoppning: Världscupen - Backhopparveckan i Bischofshofen
18:36
Tennis: Australian Open
20:01
Backhoppning: Världscupen - Backhopparveckan i Oberstdorf
21:02
Eurosport News
21:07
Backhoppning: Världscupen - Backhopparveckan i Garmisch Partenkirchen
22:34
Eurosport News
22:38
Freestyle: Världscupen i Val Thorens
23:37
Offroadrally
00:10
Offroadrally
00:45
Alpint: Världscupen i St Anton
01:45
Eurosport News
01:48
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
03:10
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
04:21
Snooker: World Grand Prix
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:05
Michael McIntyre's Big Show
06:00
Top Gear: The Races
06:55
QI
07:25
The Graham Norton Show
08:15
QI
08:45
QI
09:15
QI
09:45
Pointless
10:30
The Graham Norton Show
11:20
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
12:10
QI
12:40
QI
13:10
Pointless
13:55
Top Gear: The Races
14:45
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
15:35
The Graham Norton Show
16:25
QI
16:55
QI
17:25
Pointless
18:10
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
19:00
QI
19:30
QI
20:00
Pointless
20:45
QI
21:15
Live at the Apollo
22:00
QI
22:35
8 Out of 10 Cats
23:15
The Graham Norton Show
00:05
Top Gear: The Perfect Road Trip
01:30
Live at the Apollo
02:15
The Graham Norton Show
03:05
8 Out of 10 Cats
03:45
Top Gear: The Perfect Road Trip
C More Stars (SE)
05:40
Mon chien Stupide
07:25
Deux Moi
09:10
Planet Action
09:35
Star File (Long)
09:50
Barn
12:20
Harry Potter and the Half-Blood Prince
14:50
How to Train Your Dragon: The Hidden World
16:35
The Lego Movie 2: The Second Part
18:20
Rango
20:00
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
21:35
A Hidden Life
00:25
The Informer
02:15
Us
04:10
The Current War
C More First (SE)
05:40
Planet Action
06:10
Apollo 11
07:40
Laws of Attraction
09:10
Harry Potter and the Philosopher's Stone 2001
11:45
Drømmebyggerne
13:10
Miss You Already
15:00
The Family Man
17:05
Harry Potter And The Deathly Hallows - Part II
19:15
Love Happens
21:00
Welcome to Marwen
22:55
Chanson douce
00:35
Polaroid
02:00
Cold Pursuit
03:55
White Riot
Viasat Film Premiere (SE)
05:00
Good Boys
07:00
Charlie's Angels
09:00
Kaptein Sabeltann og den magiske diamant
11:00
Dolittle
13:00
A Dog's Journey
15:00
Valhalla
17:00
Alita: Battle Angel
19:00
Good Boys
21:00
21 Bridges
23:00
Phil
01:00
Thicker Than Water
03:00
21 Bridges
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:45
The World's Deadliest Weather
06:30
Deadly 60
07:00
North America with Simon Reeve
07:50
Coast
08:45
Deadly 60
09:10
The Last Battle of the Vikings
10:05
Secrets of the Superfactories
10:50
The World's Deadliest Weather
11:40
North America with Simon Reeve
12:30
Ben Fogle: Return to the Wild
13:15
Coast
14:10
The World's Deadliest Weather
14:55
The Last Battle of the Vikings
15:50
North America with Simon Reeve
16:40
Ben Fogle: Return to the Wild
17:25
Secrets of the Superfactories
18:15
The World's Deadliest Weather
19:00
Coast
19:55
Ben Fogle: Return to the Wild
20:40
The World's Deadliest Weather
21:30
Ben Fogle: Return to the Wild
22:15
Secrets of the Superfactories
23:00
Secrets of the Superfactories
23:45
Trust Me, I'm a Vet
00:40
The World's Deadliest Weather
01:25
Ben Fogle: Return to the Wild
02:10
Secrets of the Superfactories
02:55
Secrets of the Superfactories
03:45
The Last Battle of the Vikings
04:35
Coast

Welcome

to a new version - fresh from the garden.

See the changes