SVT1
05:15
Go'kväll
05:45
Årets sockerbagare
06:45
Lerins sommarö
07:45
Engelska Antikrundan
08:45
Julkalendern: Mirakel
08:59
Julkalendern 2020: Lucköppning
09:00
Julkalendern: Mirakel
09:14
Julkalendern 2020: Lucköppning
09:15
Finland, 2019
09:45
Vinterstudion
LIVE
10:00
Alpint: Världscupen
LIVE
11:00
Motor: Rally-VM
LIVE RERUN
12:00
Vinterstudion
LIVE RERUN
12:45
Skidskytte: Världscupen
LIVE
14:05
Vinterstudion
LIVE RERUN
15:15
Skidskytte: Världscupen
LIVE
16:00
Vinterstudion
LIVE RERUN
16:30
Motor: Rally-VM
LIVE
17:15
Fotbollsstudion
LIVE
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:10
Lokala nyheter
LIVE
18:15
Landet runt
18:45
Julkalendern: Mirakel
18:59
Julkalendern 2020: Lucköppning
19:00
Sportspegeln
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Tjuv och polis
21:00
Jakten på en mördare
21:45
Hjärntvättad: En seriemördares bekännelser
22:45
Nobel 2020: Porträtten
23:00
Rapport
LIVE
23:05
Musikkalendern
23:10
Veckans brott
23:40
Målet är målet
00:40
I vår herres hage
SVT2
07:30
Perfektion
08:00
Sapmi sessions
08:30
Finska ögonblick i Sverige
09:00
Jätten från Hallstahammar
10:00
Gudstjänst
10:45
Glimt av Norge
11:30
Utrikesbyrån
12:00
Motor: Rally-VM
LIVE RERUN
13:30
Drömmen om Bali
14:00
Nina Stemme
15:30
Skolstudion
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Hårdingen Robert Mitchum
17:00
Alors Grammaire !
17:11
Kortfilmsklubben - franska
17:35
Kortfilmsklubben - franska
17:45
Barnen som överlevde Förintelsen - romani chib/arli
17:52
Barnen som överlevde Förintelsen - romani chib/arli
18:00
Kroppsrevolt
18:30
Min musik till Finland
19:00
Världens natur: Kuba - där djuren finns kvar
19:55
Anslagstavlan
20:00
Min sanning
21:00
Aktuellt
LIVE
21:15
Agenda
LIVE
22:00
Dokument utifrån
23:35
Gudstjänst
00:20
Ekonomibyrån
00:50
Limboland
01:20
Nåt måste göras
01:50
Nu blir vi sambor
02:20
Proffs på en dag
02:50
Min röst: Mun ääni
TV3 (SE)
05:10
Middag med mitt ex
06:00
Lailaland
06:25
Lailaland
06:45
Lailaland
07:10
Lailaland
07:35
The Real Housewives of Melbourne
08:40
The Real Housewives of Melbourne
09:45
My Christmas Love
11:35
How I Met Your Mother
12:10
How I Met Your Mother
12:40
Top Chef Jr.
13:40
Will & Grace
14:10
Will & Grace
14:50
A Christmas Kiss II
16:40
Carolas Advent
17:50
Svenska Truckers
18:55
Pantbanken
20:00
Frusna vägar
21:00
The Equalizer
23:50
I huvudet på en mördare
00:50
Miracles from Heaven
02:55
NCIS
03:40
S.W.A.T.
04:25
Middag med mitt ex
TV4
05:05
Dr Phil
06:00
Dr Phil
06:55
Hela Sverige bakar
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
Så mycket bättre
13:25
Grand Designs Sverige
14:25
Drottningarna
15:25
Jul med Ernst
16:25
Mumbo jumbo
16:55
Bonde söker fru
17:55
Keno
18:00
Bingolotto
LIVE
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:25
TV4Vädret
LIVE
19:30
Bingolotto
20:00
Lego Masters Sverige
21:00
Hellenius hörna
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:15
Wallander
00:10
Kalla fakta
01:10
Norrlandspolisen
02:10
Norrlandspolisen
03:10
En plats i solen: SommarsoI
04:05
En plats i solen: SommarsoI
Kanal 5 (SE)
05:35
Cake Boss
06:00
SOS Sverige - Sign language
06:50
Cake Boss
07:15
Trafikpoliserna
08:05
Trafikpoliserna
09:00
Vägens hjältar
10:00
Vägens hjältar
11:00
Wahlgrens värld
12:00
Wahlgrens värld
13:00
Bergs drömkåk
14:00
Allsvenskan 2020
LIVE
17:00
Vem kan slå Anja och Foppa
18:35
Playa del Sol
19:00
Wahlgrens värld
20:00
Bergs drömkåk
21:00
Vem kan slå Anja och Foppa
22:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
01:30
Alla mot alla med Filip och Fredrik
02:25
Criminal Minds
03:10
Criminal Minds
03:50
Top Gear Sverige
04:35
Vägens hjältar
TV6 (SE)
05:20
Mozart in the Jungle
06:00
Great News
06:25
Just Shoot Me!
06:50
The Amazing Race
07:35
Buffy the Vampire Slayer
08:30
Buffy the Vampire Slayer
09:30
Face Off: Game Face
10:30
Pawn Stars
11:30
Two and a Half Men
12:00
Two and a Half Men
12:30
Brooklyn Nine-Nine
13:00
Brooklyn Nine-Nine
13:30
The Mick
14:00
The Mick
14:30
Border Security: America's Front Line
15:05
Border Security: America's Front Line
15:35
The Amazing Race
16:45
Night At The Museum
19:00
Tattoo Fixers
20:00
S.W.A.T.
21:00
I huvudet på en gärningsman
22:00
I huvudet på en gärningsman
23:00
The Machinery
00:00
Stolen
02:05
Manson's Bloodline
03:05
Rig 45
03:55
My Name Is Earl
04:20
American Dad
04:45
Family Guy
Sjuan
05:05
Judge Judy
05:30
Spårlöst
06:30
En plats i solen: Vintersol
07:30
Bonde söker fru - Kärlek åt alla
08:00
Bonde söker fru - Kärlek åt alla
08:30
Skenet bedrar
09:10
Skenet bedrar
09:50
Skenet bedrar
10:30
Mord och inga visor
11:30
The Christmas Train
13:30
Judge Judy
14:00
Judge Judy
14:25
Mord och inga visor
15:25
Mord och inga visor
16:20
Biggest Loser
17:20
Biggest Loser
18:15
Christmas at Graceland
20:00
Sygeplejeskolen
21:00
Spårlöst
22:00
Poirot
00:05
Ett fall för Frost
01:50
A Million Little Things
02:50
A Million Little Things
03:45
En unge i minuten - Australien
TV8 (SE)
05:35
Four in a Bed
06:00
Four in a Bed
06:25
Escape to the Country
07:15
Escape to the Country
08:05
Simply Nigella
08:45
Simply Nigella
09:25
Jamie's Easy Christmas Countdown
10:25
Top Chef Jr.
11:25
Top Chef Jr.
12:25
Midsomer Murders
14:30
Midsomer Murders
16:40
Doc Martin
17:45
Doc Martin
18:50
Father Brown
19:55
Good Karma Hospital
21:00
Midsomer Murders
23:00
Dragons' Den
00:15
Doc Martin
01:25
Doc Martin
02:25
Good Karma Hospital
03:15
Father Brown
04:05
The Christmas Pact
Kanal 9
05:35
How Do They Do It?
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:25
Diners, Drive-ins and Dives
06:45
Diners, Drive-ins and Dives
07:10
Wheeler Dealers
08:05
Fast N' Loud
09:00
Gold Rush
10:00
Expedition Unknown
10:55
Wheeler Dealers
11:55
SOS Västkust
12:55
SOS Västkust
13:55
Wheeler Dealers
14:55
Ullared
15:50
Highway Cops
16:25
Highway Cops
16:50
Top Gear
17:55
Grand Designs
19:00
Ullared
19:55
Highway Cops
20:30
Highway Cops
21:00
Criminal Minds
22:00
Batman Forever
00:25
Top Gear
01:20
Highway Cops
02:00
Highway Cops
02:25
Bitchin Rides
03:15
Alaska: The Last Frontier
04:05
Mysteries at the Museum
04:45
Gold Rush
TV10 (SE)
05:15
Carnival Eats
05:35
Carnival Eats
06:00
Billy Goes North
06:25
Billy Goes North
06:50
Billy Goes North
07:20
Billy Goes North
07:50
Swamp People
08:50
Swamp People
09:50
Swamp People
10:50
Swamp People
11:50
Swamp People
12:55
Ultimate Factories
13:55
Mine Kings
15:00
Mine Kings
16:05
American Pickers
17:05
American Pickers
18:10
European Women's Handball Championship
LIVE
19:45
Pawn Stars
20:25
European Women's Handball Championship
LIVE
22:00
Ross Kemp: Extreme World
23:00
F1 Highlights
00:00
Continent 7: Antarctica
01:05
Drug Wars
01:35
Drug Wars
02:05
Drug Wars
02:35
Drug Wars
03:05
Ross Kemp: Extreme World
03:50
Border Security: America's Front Line
04:20
Border Security: America's Front Line
04:45
Border Security: America's Front Line
Kanal 11 (SE)
05:05
Long Island Medium
06:00
Island Life
06:20
Island Life
06:45
90 Days to Wed
07:30
Caribbean Life
07:55
Caribbean Life
08:15
De unge mödre
09:10
House Hunters International
10:05
Long Island Medium
10:35
Long Island Medium
11:05
My Lottery Dream Home
11:35
My Lottery Dream Home
12:00
My Lottery Dream Home
12:30
My Lottery Dream Home
13:00
My Lottery Dream Home
13:30
My Lottery Dream Home
14:00
My Lottery Dream Home
14:30
My Lottery Dream Home
15:00
My Lottery Dream Home
15:30
My Lottery Dream Home
15:55
My 600-lb Life
16:55
My 600-lb Life
17:55
My 600-lb Life
18:55
My 600-lb Life
20:00
Batkid Begins
21:50
Rush Hour 2
23:35
The Staircase Killer: An American Murder Mystery
00:35
Nightmare Next Door
01:35
Blood Relatives
02:35
House Hunters International
03:00
House Hunters International
03:20
Caribbean Life
03:45
Caribbean Life
04:05
Long Island Medium
04:30
Long Island Medium
04:55
Hawaii Life
TV12
05:35
Brorsor 4ever
06:00
The 100
06:55
Nightmare Tenants, Slum Landlords
07:55
Elitstyrkans hemligheter
08:55
Akuten 24/7
09:55
Mordutredarna
10:25
Mordutredarna
10:55
Mordutredarna
11:25
America's Funniest Home Videos
11:55
America's Funniest Home Videos
12:30
Trav: V64 Direkt
LIVE
14:30
Grand Slam 75
LIVE
17:30
Gränsbevakarna USA
18:00
Body Cam Cops
19:00
Stig Wennerström - Spion i kallt krig
20:00
Dödligt väder
21:00
Bakom kulisserna på världens största hotell
22:00
Face/Off
00:55
Lara Croft: Tomb Raider
02:55
Robocop
FOX (SE)

No upcoming airings

Eurosport (SE)
05:22
Rally: ERC All Access
06:00
Rodel: Världscupen i Innsbruck
06:50
Skidskytte: Världscupen i Kontiolahti
07:49
Skidskytte: Världscupen i Kontiolahti
08:46
Yachting: Spirit of Yachting
09:18
Rally: ERC All Access
09:50
Alpint: Världscupen i Santa Caterina
LIVE
11:24
Längdåkning: Världscupen i Ruka
12:35
Alpint: Världscupen i Santa Caterina
LIVE
12:42
Nordisk kombination: Världscupen i Ruka
14:10
Nordisk kombination: Världscupen i Ruka
15:02
Skidskytte: Världscupen i Kontiolahti
LIVE
15:56
Backhoppning: Världscupen i Nizjnij Tagil
LIVE
17:48
Fotboll: Höjdpunkter från UEFA Europa League
18:48
Fotboll: UEFA Europa League Magazine
19:40
Eurosport News
19:45
Snooker: UK Championship
LIVE
23:30
Eurosport News
23:48
Bordtennis: World Cup
01:42
Bordtennis: World Cup
03:33
Yachting: Spirit of Yachting
04:14
Cykelcross: EM
04:58
Cykelcross: EM
Eurosport 2 (SE)
06:00
Bordtennis: World Cup
07:52
Bordtennis: World Cup
09:40
Bilracing: Endurance-VM - 8 hours of Bahrain
10:47
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
12:34
Skidskytte: Världscupen i Kontiolahti
LIVE
13:45
Snooker: UK Championship
LIVE
17:08
Rodel: Världscupen i Altenberg
17:38
Rodel: Världscupen i Altenberg
18:10
Rodel: Världscupen i Altenberg
18:26
Cykel: World Tour - Brugge-De Panne
19:47
Alpint: Världscupen i Lech Zuers
21:00
Cykel
21:01
Skidskytte: Världscupen i Kontiolahti
22:04
Skidskytte: Världscupen i Kontiolahti
23:06
Eurosport News
23:10
Backhoppning: Världscupen i Wisla
00:08
Skidskytte: Världscupen i Kontiolahti
01:10
Skidskytte: Världscupen i Kontiolahti
02:12
Kampsport: Sambo-VM i Serbien
03:41
Eurosport News
03:45
Touring Car: Världscupen
04:12
Kanot: Världscupen i Pau
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)

No upcoming airings

C More Stars (SE)
05:40
Star File (Short)
05:50
Klassentreffen 1.0
07:55
The Santa Squad
09:30
Solsidan
11:15
The Dog Who Saved Christmas Vacation
12:45
Looks Like Christmas
14:15
Boy Erased
16:10
Barn
18:45
Operasjon Mumie
20:00
Familien Jul i nissernes land
21:25
Beck - Invasionen
22:55
Fallet G
00:25
Wrinkles the Clown
01:40
Happy Death Day 2U
03:20
The Good Girl
04:55
Star File (Short)
C More First (SE)
05:45
Planet Action
06:10
Inside the Actors Studio
06:55
Laws of Attraction
08:25
En komikers uppväxt
09:55
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
11:25
Cats and Peachtopia
12:55
How to Train Your Dragon: The Hidden World
14:35
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
16:45
A Star Is Born
19:00
Bridesmaids
21:00
The Trip to Greece
21:30
Deux Moi
23:20
Harry Potter And The Deathly Hallows - Part II
01:30
The Informer
03:20
Dernier Amour
04:55
Star File (Short)
Viasat Film Premiere (SE)
05:00
Pain and Glory
07:00
The Sun Is Also a Star
09:00
On the Basis of Sex
11:00
Sorry We Missed You
13:00
Captive State
15:00
Jay and Silent Bob Reboot
17:00
Good Boys
19:00
Pain and Glory
21:00
Jojo Rabbit
23:00
Black and Blue
01:00
Harriet
03:10
Jojo Rabbit
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)

No upcoming airings

Welcome

to a new version - fresh from the garden.

See the changes