SVT1
05:30
Finland, 2019
06:00
Hundra procent bonde
06:45
I klimatets spår
07:45
Engelska Antikrundan
08:45
Vinterstudion
LIVE
09:00
Längdskidor: Bruksvallarna
LIVE
10:10
Vinterstudion
LIVE RERUN
10:15
Alpint: Världscupen
LIVE
11:15
Längdskidor: Bruksvallarna
LIVE
13:10
Vinterstudion
LIVE RERUN
13:15
Alpint: Världscupen
LIVE
14:15
Vinterstudion
LIVE RERUN
14:30
Hem till byn
15:25
Hem till byn
16:25
Den svenska dansbandshistorien
16:55
Doobidoo
17:55
Sportnytt
LIVE
18:00
Rapport
LIVE
18:10
Lokala nyheter
LIVE
18:15
Landet runt
19:00
Sportspegeln
LIVE
19:30
Rapport
LIVE
19:55
Lokala nyheter
LIVE
20:00
Tjuv och polis
21:00
Jakten på en mördare
21:45
Hjärntvättad: En seriemördares bekännelser
22:45
Rapport
LIVE
22:50
Veckans brott
23:20
Målet är målet
00:20
I vår herres hage
01:05
Bryssel calling
04:45
Sverige!
SVT2
08:40
Alla bara längtar
09:10
Ett liv i färg - Siri Berg
10:00
Gudstjänst
11:00
Reggae Got Soul - Toots Hibbert
12:00
Countrygalan från Nashville 2020
13:30
Kite på Kungliga Operan
14:30
Pojkdrömmen
15:30
Kulturveckan
16:00
Rapport
LIVE
16:05
Under klubban
16:35
Dansföreställning utan koreograf
16:55
Historier från Norge runt
17:00
Alors Grammaire !
17:10
Kortfilmsklubben - franska
17:25
Kortfilmsklubben - franska
17:28
Barnen som överlevde förintelsen - meänkieli
17:35
Barnen som överlevde förintelsen - meänkieli
17:43
Nyfiken på Sverige - kurdiska
17:51
Nyfiken på Sverige - kurdiska
18:00
Jag är Sarah
19:00
SVT Nyheter direkt
LIVE
19:20
Byggnadsvårdarna
19:30
Alla bara längtar
20:00
Lärargalan 2020
21:00
Aktuellt
LIVE
21:15
Agenda
LIVE
22:00
Dokument utifrån
23:05
Gudstjänst
00:05
Värsta listan
00:35
Ekonomibyrån
01:05
Limboland
01:35
Nåt måste göras
02:05
Universitetets djursjukhus
TV3 (SE)
05:10
Unga Mammor
05:35
Unga Mammor
06:00
Unga Mammor
06:25
Unga Mammor
06:50
Hemliga beundrare
07:35
Hemliga beundrare
08:35
How I Met Your Mother
09:00
Santa's Little Helper
11:00
Small Town Christmas
12:55
Top Chef Jr.
13:55
After Earth
15:55
Gordon, Gino And Fred's Road Trip
17:00
Undercover Boss US
18:00
Svenska Truckers
19:00
Pantbanken
20:00
Frusna vägar
21:00
Office Christmas Party
23:20
I huvudet på en mördare
00:20
Bleed for This
02:45
Triple Nine
04:40
How I Met Your Mother
TV4
05:10
Dr Phil
06:00
Dr Phil
06:55
Hela Sverige bakar
07:55
Nyhetsmorgon
LIVE
11:30
Så mycket bättre
13:25
Grand Designs Sverige
14:25
Drottningarna
15:25
Bytt är bytt
16:25
Mumbo jumbo
16:55
Bonde söker fru
17:55
Keno
18:00
Bingolotto
LIVE
19:00
TV4Nyheterna
LIVE
19:10
Sporten
LIVE
19:25
TV4Vädret
LIVE
19:30
Bingolotto
20:00
Lego Masters Sverige
21:00
Hellenius hörna
22:00
TV4Nyheterna
LIVE
22:05
TV4Vädret
LIVE
22:10
Top Dog
23:05
Wallander
01:05
Stockholmspolisen
02:05
Stockholmspolisen
03:00
En plats i solen: SommarsoI
04:00
En plats i solen: SommarsoI
Kanal 5 (SE)
05:35
Cake Boss
06:00
Över Atlanten - sign language
06:50
Cake Boss
07:15
Södertäljepolisen
08:00
Södertäljepolisen
09:00
Vägens hjältar
10:00
Vägens hjältar
11:00
Wahlgrens värld
12:00
Wahlgrens värld
13:00
Bergs drömkåk
14:00
Allsvenskan 2020
LIVE
17:00
Big Bang Theory, The
17:30
Vem kan slå Anja och Foppa
19:00
Bergs drömkåk
20:00
Estonia
21:00
Vem kan slå Anja och Foppa
22:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
01:35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
02:30
Criminal Minds
03:10
Criminal Minds
03:50
Top Gear Sverige
04:35
Vägens hjältar
TV6 (SE)
05:10
Family Guy
05:35
The Mick
06:00
Great News
06:25
Just Shoot Me!
06:50
The Amazing Race
07:35
Buffy the Vampire Slayer
08:35
Buffy the Vampire Slayer
09:35
Face Off: Game Face
10:40
Pawn Stars
11:10
Pawn Stars
11:40
Two and a Half Men
12:10
Brooklyn Nine-Nine
12:40
Brooklyn Nine-Nine
13:15
Border Security: America's Front Line
13:50
Border Security: America's Front Line
14:20
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
16:15
The Hulk
19:00
Tattoo Fixers
20:00
S.W.A.T.
21:00
I huvudet på en gärningsman
22:00
The Machinery
23:05
Rising Sun
01:50
The A-Team
04:00
Rig 45
04:45
Two and a Half Men
Sjuan
05:00
Judge Judy
05:30
Judge Judy
06:00
Spårlöst
07:00
Inside the Factory
08:00
En plats i solen: Vintersol
09:00
Hundräddaren
09:30
Hundräddaren
09:55
Hundräddaren
10:25
Hundräddaren
10:55
Bonde söker fru - Kärlek åt alla
11:25
Bonde söker fru - Kärlek åt alla
11:55
Skenet bedrar
12:30
Skenet bedrar
13:15
Skenet bedrar
13:50
Mord och inga visor
14:50
Mord och inga visor
15:50
Poirot
16:55
Poirot
18:00
Biggest Loser
19:00
Biggest Loser
20:00
Spårlöst
21:00
Spårlöst
22:00
Poirot
00:10
Ett fall för Frost
01:55
A Million Little Things
02:55
A Million Little Things
03:50
Spårlöst: Danmark
TV8 (SE)
05:10
Escape to the Country
06:00
Four in a Bed
06:30
Nigella: At My Table
07:05
Nigella: At My Table
07:40
Nigella's Christmas Table
09:00
MasterChef UK
10:25
Top Chef Jr.
11:25
Top Chef Jr.
12:25
Midsomer Murders
14:30
Midsomer Murders
16:35
Doc Martin
17:40
Doc Martin
18:45
Father Brown
19:50
Call The Midwife
21:00
Midsomer Murders
23:00
Dragons' Den
00:15
Doc Martin
01:25
Doc Martin
02:30
Call The Midwife
03:30
Father Brown
04:25
Jingle Belle
Kanal 9
06:00
Diners, Drive-ins and Dives
06:20
Diners, Drive-ins and Dives
06:45
Wheeler Dealers
07:40
Fast N' Loud (Season 2b)
08:30
Gold Rush
09:35
Expedition Unknown
10:30
Wheeler Dealers
11:30
WTCR: Höjdpunkter 2020
11:55
SOS Västkust
12:55
SOS Västkust
13:55
Wheeler Dealers
14:55
Ullared
15:50
A1: Highway Patrol
16:50
Top Gear series 13 Best of Compilation
17:55
Grand Designs
18:55
Ullared
19:55
A1: Highway Patrol
21:00
Criminal Minds
22:00
Batman
00:30
Top Gear series 13 Best of Compilation
01:35
A1: Highway Patrol
02:35
Bitchin' Rides
03:20
Alaska: The Last Frontier
04:05
Mysteries at the Museum yr 6 (1-13)
04:50
Gold Rush
TV10 (SE)
05:25
Carnival Eats
06:00
MythBusters
06:55
MythBusters
07:50
Swamp People
08:50
Swamp People
09:50
Swamp People
10:50
Swamp People
11:50
Swamp People
12:50
MythBusters
13:55
MythBusters
15:00
Mine Kings
16:00
Mine Kings
17:00
American Pickers
18:00
American Pickers
19:00
American Pickers
20:00
American Pickers
21:00
Ross Kemp: Extreme World
22:00
Ross Kemp: Extreme World
23:00
Continent 7: Antarctica
00:00
Drug Wars
00:30
Drug Wars
01:00
Drug Wars
01:30
Drug Wars
02:00
Ross Kemp: Extreme World
02:55
Ross Kemp: Extreme World
03:45
Science of Stupid
04:10
Science of Stupid
04:35
Science of Stupid
Kanal 11 (SE)
05:35
Hawaii Life
06:00
Caribbean Life
06:20
Island Life
06:45
90 Days to Wed
07:35
Caribbean Life
07:55
Caribbean Life
08:20
De unge mödre
09:10
House Hunters
09:40
House Hunters
10:05
Long Island Medium
11:05
My Lottery Dream Home
11:35
My Lottery Dream Home
12:05
My Lottery Dream Home
12:35
My Lottery Dream Home
13:05
My Lottery Dream Home
13:35
My Lottery Dream Home
14:05
My Lottery Dream Home
14:35
My Lottery Dream Home
15:00
My Lottery Dream Home
15:30
My Lottery Dream Home
15:55
My 600-lb Life
16:55
My 600-lb Life
17:55
My 600-lb Life
18:55
My 600-lb Life
20:00
Valentine's Day
22:30
Twister
00:55
Gypsy's Revenge
01:40
Nightmare Next Door
02:40
Blood Relatives
03:30
House Hunters
03:55
House Hunters
04:20
Caribbean Life
04:40
Caribbean Life
TV12
05:00
The 100
06:00
The 100
06:55
Nightmare Tenants, Slum Landlords
07:55
Tube: Going Underground
08:55
Elitstyrkans hemligheter
10:00
Survivor US
12:00
Magiska blåsningar
12:30
Trav: V64 Direkt
LIVE
14:30
Grand Slam 75
LIVE
17:30
Mordutredarna
18:00
Body Cam Cops
19:00
Dödligt väder
20:00
Dödligt väder
21:00
Warship: Life at sea
22:00
Bastille Day
00:00
Jurassic Park
02:30
Hachiko - A Dog's Story
04:25
Gränsbevakarna Kanada
FOX (SE)
05:00
Modern Family
05:30
Modern Family
06:00
Modern Family
06:30
Modern Family
07:00
Modern Family
07:30
Modern Family
08:00
Modern Family
08:30
Modern Family
09:00
Modern Family
09:30
Modern Family
10:00
Modern Family
10:30
Modern Family
11:00
Modern Family
11:30
Modern Family
12:00
Modern Family
12:30
Modern Family
13:00
Scrubs
13:30
Scrubs
14:00
Scrubs
14:30
Scrubs
15:00
Scrubs
15:30
Bless This Mess
16:00
Bless This Mess
16:30
Bless This Mess
17:00
Bless the Harts
17:30
Bless the Harts
18:00
Modern Family
18:30
Modern Family
19:00
Modern Family
19:30
Modern Family
20:00
Modern Family
20:30
Modern Family
21:00
The Orville
22:00
The Orville
23:00
NeXt
00:00
The Resident
01:00
The Resident
02:00
The Resident
03:00
The Resident
04:00
The Resident
Eurosport (SE)
06:00
Rally: ERC All Access
06:37
Bilracing: Endurance-VM - 8 hours of Bahrain
08:03
Motocross: VM i Trentino
08:58
Motocross: VM i Trentino
10:05
Alpint: Världscupen i Levi
LIVE
11:16
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
11:54
Mountainbike: EM
13:05
Alpint: Världscupen i Levi
LIVE
14:19
Alpint: Världscupen i Sölden
15:31
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
16:05
Tennis: ATP Uncovered
16:30
Tennis: ATP-Finals
LIVE
18:26
Tennis: ATP Uncovered
19:00
Tennis: ATP-Finals
LIVE
20:59
Tennis: ATP World Tour 250-turnering i Sofia
21:53
Tennis: ATP Uncovered
23:00
Eurosport News
23:10
Bordtennis
00:08
Cykelcross: EM
01:06
Tennis: WTA Tour International
02:04
Tennis: WTA Tour International
03:04
Tennis: WTA Tour International
04:20
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
04:50
Freestyle: Världscupen i Krasnojarsk
Eurosport 2 (SE)
05:13
Motorsport: Formel E
06:00
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
06:48
Bilracing: Endurance-VM - 8 hours of Bahrain
07:50
Cykel: World Tour - Vuelta a España
08:47
Touring Car: Världscupen
09:32
Touring Car: Världscupen
10:23
Touring Car: Världscupen
11:14
Touring Car: Världscupen
12:08
Rally: ERC All Access
12:38
Bilracing: Endurance-VM - 6 Hours of Circuit of The Americas från Austin, USA
13:45
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
LIVE
17:25
Simning: International Swimming League
18:00
Simning: International Swimming League
LIVE
20:00
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
LIVE
23:39
Eurosport News
23:45
Motocross: VM i Pietramurata
00:43
Eurosport News
00:47
Olympiska Spelen: Home of the Olympics
01:51
Freestyle: Världscupen i Font Romeu
03:05
Freestyle: Världscupen i Krasnojarsk
03:53
Cykel: Paris-Nice
Discovery Channel (SE)

No upcoming airings

Discovery Science (SE)

No upcoming airings

BBC Brit (SE)
05:00
Top Gear
06:00
Top Gear: Planes, Trains and Automobiles
06:50
QI
07:20
QI
07:50
Top Gear
08:50
Pointless
09:35
Travel Man: 48 Hours In...
10:00
Travel Man: 48 Hours In...
10:25
QI
10:55
Top Gear
11:55
Trump In Tweets
12:45
QI
13:15
QI
13:45
Travel Man: 48 Hours In...
14:10
Travel Man: 48 Hours In...
14:35
QI
15:05
Top Gear
16:05
Pointless
16:50
Trump In Tweets
17:40
QI
18:10
Travel Man: 48 Hours In...
18:35
Travel Man: 48 Hours In...
19:00
QI
19:30
QI
20:00
QI
20:30
Travel Man: 48 Hours In...
20:55
Trump In Tweets
21:45
Travel Man: 48 Hours In...
22:10
Michael McIntyre's Big Show
23:05
Top Gear
00:05
8 Out of 10 Cats Does Countdown
00:55
Trump In Tweets
01:45
QI
02:15
Travel Man: 48 Hours In...
02:40
Travel Man: 48 Hours In...
03:05
QI
03:35
Top Gear
04:40
Trump In Tweets
C More Stars (SE)
05:05
Star File (Long)
05:20
Laws of Attraction
06:50
Girls Just Want to Have Fun
08:15
Love Actually
10:25
Pavarotti
12:15
Apollo 11
13:50
Mon chien Stupide
15:35
Mia et le lion blanc
17:10
Gooseboy
18:35
The Grinch
20:00
Harry Potter And The Deathly Hallows - Part II
22:10
Beck - Pojken i glaskulan
23:40
The Informer
01:30
Wunderland
03:05
Nurse Betty
04:55
Fågelfångarens son
C More First (SE)
05:45
De Frivillige
07:15
Tills Frank skiljer oss åt
08:55
How to Train Your Dragon: The Hidden World
10:35
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
13:00
Cats and Peachtopia
14:30
Smallfoot
16:05
Teen Spirit
17:35
Bridesmaids
19:35
12 Gifts of Christmas
21:00
The Trip to Greece
21:25
200 Cigarettes
23:05
Vox Lux
00:55
Hotel Mumbai
02:55
Encounter
04:25
Amazing Grace
Viasat Film Premiere (SE)
05:00
The Favourite
07:00
The White Crow
09:10
Askeladden - I Soria Moria slott
11:00
Family
13:00
American Woman
15:00
The Queen's Corgi
17:00
Ode to Joy
19:00
The Favourite
21:00
Midway
23:20
The Peanut Butter Falcon
01:00
The Cover Versions
02:40
Midway
Cartoon Network (SE)

No upcoming airings

BBC Earth (SE)
05:50
Life: Life on Location
06:00
The Age of Nature
06:50
Joanna Lumley's Unseen Adventures
07:40
Einstein & Hawking: Masters of our Universe
08:35
The Truth About Cosmetic Treatments
09:25
Big Animal Surgery
10:20
Inside the Factory
11:10
The Age of Nature
12:05
Joanna Lumley's Unseen Adventures
12:50
Einstein & Hawking: Masters of our Universe
13:45
The Truth About Cosmetic Treatments
14:35
Big Animal Surgery
15:30
Inside the Factory
16:25
The Age of Nature
17:15
Life: Life on Location
17:30
Joanna Lumley's Unseen Adventures
18:15
Einstein & Hawking: Masters of our Universe
19:05
The Truth About Cosmetic Treatments
19:55
Big Animal Surgery
20:50
Inside the Factory
21:45
The Truth About Cosmetic Treatments
22:35
The Age of Nature
23:25
Joanna Lumley's Unseen Adventures
00:15
Einstein & Hawking: Masters of our Universe
01:05
The Truth About Cosmetic Treatments
01:55
Big Animal Surgery
02:50
Inside the Factory
03:40
The Age of Nature
04:35
Joanna Lumley's Unseen Adventures

Welcome

to a new version - fresh from the garden.

See the changes